IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Диагноза: кривославие:

    Селяне приняли за святыню ссаные разводы на стене.




    Или ПУТИНОСЛВИЕ ?????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Ти спечели ли?
      Като започне разпад и Волга БГ, Башкирия и Чувашия станат отново български, дали ще спечелим?

      Или ти ще тъгуваш за разпада на колхозниците, които 600 години ги държат насила под робство?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
        Елементарно!

        Защото, слд като ги приемат в НАТО, пак трябва да сменят опознавателните системи
        И както се оказа наскоро над турската граница, не хващат натовските честоти.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Бе, друго си е здравеопазването в манголия, където всеки трябва да доплаща за услугата и да дава рушвет на докторите, ако иска някой да го погледне. Ха, ами то и в БГ било същото ( колко познато ).

          Честити 80.21 руплей за 1 гущерос
          Ти спечели ли?

          Коментар


          • Бе, друго си е здравеопазването в манголия, където всеки трябва да доплаща за услугата и да дава рушвет на докторите, ако иска някой да го погледне. Ха, ами то и в БГ било същото ( колко познато ).

            Честити 80.21 руплей за 1 гущерос

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
              Другари путинофили, защо така иранските другари не щат руските таралясници?



              https://rns.online/economy/Iran-resh...n_526022&ues=1
              Елементарно!

              Защото, слд като ги приемат в НАТО, пак трябва да сменят опознавателните системи

              Коментар


              • Другари путинофили, защо така иранските другари не щат руските таралясници?


                Иран решил не покупать российские самолеты


                Иран не заинтересован в покупке российских гражданских самолетов, заявил замглавы иранской Организации гражданской авиации Моххамад Хадакарами, которого цитирует Press TV.

                По его словам, ни одна из авиакомпаний Ирана не направляла запрос на согласование сделки по приобретению российских лайнеров.

                Ранее источники сообщали о возможных поставках в Иран самолетов SSJ-100 и Ту-204. Парк иранских авиакомпаний нуждается в обновлении, средний возраст самолетов в стране составляет 22 года.
                https://rns.online/economy/Iran-resh...n_526022&ues=1

                Да не би да е, защото ще си купи самолети от "загниващата Европа" ?

                Иран покупает у Airbus 114 самолетов
                Иран подписал соглашение с компанией Airbus на покупку 114 самолетов, сообщает Reuters.

                «Мы заключили соглашение с Airbus на покупку 114 самолетов», — заявил министр Аббас Ахунди.

                Представитель Airbus в свою очередь заявил, что сделка не может быть заключена, пока с Ирана не будут сняты санкции.

                Власти страны также подтвердили, что, несмотря на потребность Ирана в новых самолетах, все должно происходить в соответствии с законом и пока эмбарго на поставки не будет снято, никакие коммерческие обсуждения не будут продвигаться.


                Планируется, что 16 января будет опубликован доклад МАГАТЭ по выполнению Ираном условий ядерного соглашения. По мнению министра иностранных дел Ирана Мохаммада Джавада Зарифа, санкции с Ирана будут сняты 16 января.

                После снятия санкций Иран получит доступ к замороженным активам на счетах за рубежом, стоимость которых, по оценке американского министерства финансов, составляет около $50 млрд. Иран также сможет увеличить экспорт нефти на 500 тыс. баррелей в день, что приведет к увеличению и перенасыщению рынка.
                Last edited by Jimmy; 20.01.2016, 12:38.
                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                  Помните ли как комон ягите ви лъгаха, че уж в САЩ имало 50 милиона души без здравна осигуровка? Разбира се, тяхното твърдение изобщо не е вярно. В САЩ броят на хората без здравна осигуровка не е нито 50 милиона, нито 40 милиона, нито 30 милиона, нито... Комон ягите винаги гледат да ви излъжат.
                  Освен това, преди няколко години някои американци смятаха, че щом не е задължително да имат здравна осигуровка, няма нужда да имат здравна осигуровка. Ако в една страна не е задължително здравното осигуряване, то всеки сам преценява дали си струва да има здравна осигуровка или не. Според медии, много лекари в Русия признават, че здравеопазването в САЩ е на много по-високо ниво в сравнение с Русия.

                  Някой ще обясни ли защо в Русия, сметнато на човек от населението, умират от туберкулоза около 52,04 пъти повече хора в сравнение със САЩ?
                  IVAN2015 е американски лъжец хванат за пореден път:

                  32 млн. американци са недостатъчно здравно осигурени, показа доклад за 2012 година. Това означава, че при 32 млн. души здравната застраховка не е достатъчна, за да покрият нуждите им. 48 млн. американци пък нямат никаква здравна осигуровка, което означава, че общият брой на недостатъчно осигурените е 80 млн. души. През 2010 година бе започната здравната реформа и основан така нареченият Affordable Care Act, по-известен като Obamacare, точно с цел да се застраховат онези 16% от американците, които не са достатъчна застраховани. Здравната осигуровка може да се окаже недостатъчна по много начини. Здравните заведения в САЩ могат да откажат помощ, ако хората са имали заболяването преди да си направят застраховката. Obamacare им забранява това. За недостатъчно застраховани се считат хора, които имат здравна застраховка, но въпреки това плащат 10% или повече от дохода си за здравни грижи. При хората с ниски доходи този процент е сложен на 5%.

                  Прочети повече на: http://profit.bg/news/32-mln-amerika...id-120895.html

                  http://www.dw.com/bg/%D1%80%D0%B0%D0...%B0/a-17143341

                  http://www.dw.com/bg/%D0%BF%D1%80%D0...0%B0/a-4662745
                  Last edited by markoci; 20.01.2016, 12:36.
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Михаил Миков: Иван Евстатиев е автентичен представител на БСП в местната власт
                    11 октомври 2015 | 15:58

                    Всъщност, другарят Миков е много прав - другарят Евстатиев е наистина автентичен представител на столетницата - нагъл, алчен, извратеняк, любител на всичко съветско и руско ....

                    Стрелча. „Подкрепям един автентичен представител на БСП в местната власт – Иван Евстатиев. Направеното от него е известно в цяла България и е пример за осъществяването на левите стандарти. Политиката, която той реализира като кмет на общината е насочена към хората“, заяви Михаил Миков в Стрелча, съобщиха от пресцентъра на БСП. Той подчерта, че в много училища и детски градини, дори в големите градове, няма условия като тези създадени от Евстатиев в Стрелча. „Образованието на децата е изключително важно особено, когато дясната политика на управляващите не признава тази ценност. За това трябва да има хора с ляво мислене, автентични представители на БСП като Иван Евстатиев, за да могат в трудните условия за функциониране на общините да се реализират подобни инициативи за хората“, обясни лидерът на левицата.
                    Миков заяви, че държава се опитва в образованието и здравеопазването да прехвърля отговорности върху общините. „Едни кметове избират да се борят с тези предизвикателства, други предпочитат да казват, че няма как и няма средства. Иван е от хората, които правят и невъзможното, за да направят нужното за гражданите на своята община“, каза още Михаил Миков. Той заяви, че листата от общински съветници е пълна с млади образовани хора с професия. Председателят на БСП им благодари за отговорността, която са поели като представители на БСП.
                    http://m.focus-news.net/?action=news&id=2132176
                    Don't work hard, work smart!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Ето още въпросчета
                      "Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски газ в Европа?!
                      Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски дизел в Европа?!
                      Някой русофил може ли да ми обясни защо „Лукойл Нефтохим” АД за последните 6 години е отчел приходи от над 40 МИЛИАРДА ЛЕВА, но няма година, в която да е отчел и стотинка печалба?!
                      ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ТОВА?!
                      Доволни ли сте, че нямат измервателни уреди?!
                      Доволни ли сте, че нямате алтернатива?!
                      Доволни ли сте, че родителите ви късат от залъка си, от лекарствата си, за да грухат ненаситните кремълски гуши?!
                      Доволни ли сте, че енергийната ни система е доведена до колапс?!
                      Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за скъпото парно на държавна администрация, болници, училища, заради най-скъпия руски газ?!
                      Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за най-скъпия руски дизел?!
                      Доволни ли сте, че от години се саботира родното производство на газ?!
                      Доволни ли сте, че цели отрасли на химическата ни индустрия фалираха, защото в себестойността на продукцията им 60% се формира от скъпия руски газ?!
                      Доволни ли сте, че политиците ни, оплетени в корупционните схеми на руския енергиен империализъм, продават Родината и бъдещето на децата ви?!...
                      Някой русофил може ли да ми обясни защо през последните години над 10 000 000 руснаци избягаха от Россия?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо всички руски политици, олигарси и чиновници изпращат децата си на Запад?
                      Защо според техния Росстат още 57 % от хората с висше образование биха избягали веднага, ако могат?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е на първо място в света по употреба на хероин и употребява 21% от цялото световно производство?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо средната консумация на спирт в Россия е 18 литра на глава от населението?!.
                      Знае ли русофилът, че според експерти на СЗО при консумация от над 8 литра на човек се касае за деградация на населението?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия отделя 25% от бюджета си за въоръжение, докато всички останали държави отделят не повече от 3-4%?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо не ползва нищо руско - нито кола, нито телефон, нито компютър, нито лекарство, нито дрехи, нито храна, нито лекарства?!
                      Защо?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия произвежда само 2% от световния БВП , а владее 16.7% от общата територия?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо 95% от брутния продукт на Россия е от добив на суровини и по този показател е зад повечето държави от третия свят?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо в Россия има най-много убийства на глава от населението и най-много полицаи на глава от населението?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо за последните 20 години от картата на Росиия са заличени над 13000 села и 215 града?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо на 100 новоредени в Россия се падат 100 аборта?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е единствената държва в света, в която официалната работна заплата е по-ниска от официалния жизнен минимум, който в момента е около 200 лв. или 8200 рубли.
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо руските милиардери плащат най-ниски данъци - 13%. (Във Франция и Швеция – 57%, Дания – 61%, Италия – 66%)
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо 1% от населението владее почти 100% от природните богатства в Россия?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия дава природните си залежи на концесия на западни фирми като ШЕЛ, Бритиш Петролиум, Шеврон -Тексако, Тотал?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия взе целия златен резерв на България?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо се наложи тристахиляден окупационен корпус на Червената армия, чиято издръжка бе по-голяма от бюджета на България, да окупира България от 1944 г. до 1947 г.?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия сътвори т.нар. „македонска” нация и я наложи с насилия, репресии и убийства над стотици хиляди българи и защо Россия днес е единствената държава, която признава и подкрепя официално антибългарската организация ОМО Илинден?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е против Съединението на България?!
                      Защо напада България през 1916 г.?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна с 10 милиарда долара дълг, съизмерим по покупателна способност точно с днешния ни външен дълг, който не сме спрели да обслужваме от тогава?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна като най-бедната държава в Европа, с най-малки пенсии и заплати, с неефективна и неработеща икономика, изцяло по руски образец, с руски машини и съоръжения?!
                      Някой русофил ще ми посочи ли поне едно десетилетие в историята на Россия, в която тя да не е нападала, газила и мачкала някой народ или държава?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо за роснака всички, които искат свобода и независимост се превръщат във врагове?!
                      Някой русофил може ли да ми посочи един народ или държава в съседство на Россия, които да не са били нападани?!
                      Някой русофил може ли да ми посочи поне една държава, в която да е стъпил руският ботуш и да не са последвали насилия, терор, корупция, престъпност и бедност?!
                      Някой русофил може ли да ми обясни защо най-много роснаци са избити от самите роснаци и какво да очакваме от тях по отношение на други народи?!
                      Някой русофил може ли да ми обясни защо роснака не е убил дори един американец, но е избил хиляди и хиляди поляци, чехи, украинци, литовци, естонци, българи, унгарци латвийци, финландци, грузинци...?!
                      Някой русофил ще ми каже ли от колко столетия Россия яде украинското жито?!
                      Някой русофил ще ми обясни ли защо роснаците с такава жестокост и свирепост избиват един народ, за който довчера твърдяха, че му е братски?!"
                      http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-...a-rusofil.html
                      Подкрепям напълно желанието всеки русофил, посмял да отговори
                      поне на 5% от въпросите. Едва ли ще има такъв фантаст.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                        Някой ще обясни ли ...
                        Ето още въпросчета
                        "Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски газ в Европа?!
                        Някой русофил може ли да ми обясни защо България плаща най-скъпия руски дизел в Европа?!
                        Някой русофил може ли да ми обясни защо „Лукойл Нефтохим” АД за последните 6 години е отчел приходи от над 40 МИЛИАРДА ЛЕВА, но няма година, в която да е отчел и стотинка печалба?!
                        ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ТОВА?!
                        Доволни ли сте, че нямат измервателни уреди?!
                        Доволни ли сте, че нямате алтернатива?!
                        Доволни ли сте, че родителите ви късат от залъка си, от лекарствата си, за да грухат ненаситните кремълски гуши?!
                        Доволни ли сте, че енергийната ни система е доведена до колапс?!
                        Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за скъпото парно на държавна администрация, болници, училища, заради най-скъпия руски газ?!
                        Доволни ли сте, че от заплатите ви, от пенсиите ви, от детските надбавки се къса, за да се плаща за най-скъпия руски дизел?!
                        Доволни ли сте, че от години се саботира родното производство на газ?!
                        Доволни ли сте, че цели отрасли на химическата ни индустрия фалираха, защото в себестойността на продукцията им 60% се формира от скъпия руски газ?!
                        Доволни ли сте, че политиците ни, оплетени в корупционните схеми на руския енергиен империализъм, продават Родината и бъдещето на децата ви?!...
                        Някой русофил може ли да ми обясни защо през последните години над 10 000 000 руснаци избягаха от Россия?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо всички руски политици, олигарси и чиновници изпращат децата си на Запад?
                        Защо според техния Росстат още 57 % от хората с висше образование биха избягали веднага, ако могат?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е на първо място в света по употреба на хероин и употребява 21% от цялото световно производство?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо средната консумация на спирт в Россия е 18 литра на глава от населението?!.
                        Знае ли русофилът, че според експерти на СЗО при консумация от над 8 литра на човек се касае за деградация на населението?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия отделя 25% от бюджета си за въоръжение, докато всички останали държави отделят не повече от 3-4%?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо не ползва нищо руско - нито кола, нито телефон, нито компютър, нито лекарство, нито дрехи, нито храна, нито лекарства?!
                        Защо?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия произвежда само 2% от световния БВП , а владее 16.7% от общата територия?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо 95% от брутния продукт на Россия е от добив на суровини и по този показател е зад повечето държави от третия свят?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо в Россия има най-много убийства на глава от населението и най-много полицаи на глава от населението?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо за последните 20 години от картата на Росиия са заличени над 13000 села и 215 града?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо на 100 новоредени в Россия се падат 100 аборта?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е единствената държва в света, в която официалната работна заплата е по-ниска от официалния жизнен минимум, който в момента е около 200 лв. или 8200 рубли.
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо руските милиардери плащат най-ниски данъци - 13%. (Във Франция и Швеция – 57%, Дания – 61%, Италия – 66%)
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо 1% от населението владее почти 100% от природните богатства в Россия?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия дава природните си залежи на концесия на западни фирми като ШЕЛ, Бритиш Петролиум, Шеврон -Тексако, Тотал?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия взе целия златен резерв на България?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо се наложи тристахиляден окупационен корпус на Червената армия, чиято издръжка бе по-голяма от бюджета на България, да окупира България от 1944 г. до 1947 г.?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия сътвори т.нар. „македонска” нация и я наложи с насилия, репресии и убийства над стотици хиляди българи и защо Россия днес е единствената държава, която признава и подкрепя официално антибългарската организация ОМО Илинден?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо Россия е против Съединението на България?!
                        Защо напада България през 1916 г.?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна с 10 милиарда долара дълг, съизмерим по покупателна способност точно с днешния ни външен дълг, който не сме спрели да обслужваме от тогава?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо през 1989 г. България осъмна като най-бедната държава в Европа, с най-малки пенсии и заплати, с неефективна и неработеща икономика, изцяло по руски образец, с руски машини и съоръжения?!
                        Някой русофил ще ми посочи ли поне едно десетилетие в историята на Россия, в която тя да не е нападала, газила и мачкала някой народ или държава?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо за роснака всички, които искат свобода и независимост се превръщат във врагове?!
                        Някой русофил може ли да ми посочи един народ или държава в съседство на Россия, които да не са били нападани?!
                        Някой русофил може ли да ми посочи поне една държава, в която да е стъпил руският ботуш и да не са последвали насилия, терор, корупция, престъпност и бедност?!
                        Някой русофил може ли да ми обясни защо най-много роснаци са избити от самите роснаци и какво да очакваме от тях по отношение на други народи?!
                        Някой русофил може ли да ми обясни защо роснака не е убил дори един американец, но е избил хиляди и хиляди поляци, чехи, украинци, литовци, естонци, българи, унгарци латвийци, финландци, грузинци...?!
                        Някой русофил ще ми каже ли от колко столетия Россия яде украинското жито?!
                        Някой русофил ще ми обясни ли защо роснаците с такава жестокост и свирепост избиват един народ, за който довчера твърдяха, че му е братски?!"
                        http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-...a-rusofil.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                          Руснаци, проститутки, педофили, бесепари и измамници ... и винаги в компания
                          От няколко дни му гледам отвратителната муцуна и все си мисля колко ми прилича на кмета от филма "Левиатан" (изобличаващата картина на Путиновска Русия)... Абсолютно олицетворение на Евразийството, това което не искаме да виждаме в България...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Още за стрелчанския нерез-русофил...

                            Във фирмите на пиарката му Елина Георгиева са се изсипвали потоци на изобилието от община Стрелча

                            Кметът насилник Иван Евстатиев се оказа и измамник. Семейна фирма с един милион лева борч е била прехвърлена по познатата схема с посредник-бушон. Това разкри в. "Марица" в разгара на сексскандала с Евстатиев. Той призна вчера, че е спал с 16-годишната Ирина, но отрече това да е станало насила. Близки на момичето обаче твърдят, че то е било упоено с 300 грама водка в сока му и затова и не е дало отпор. Съдът в Панагюрище остави в ареста бившия управник, който едва не бе линчуван, докато се качваше в арестантската кола.

                            Докторът по право Иван Евстатиев може да не е баща мечта, но явно е добър учител за децата си. Бегъл поглед във фирмените дела на фамилията и бизнес кръговете й показват умела въртележка от придобиване и прехвърляне на дялове, игра с дългове и други форми от висшия пилотаж на търговското право.

                            След като гръмна сексскандала с Евстатиев се разбра, че във фирмите на пиарката му Елина Георгиева са се изсипвали потоци на изобилието от община Стрелча. Разследване на "Марица" обаче показва, че и наследниците на бившия кмет - синът Борис и дъщерята Иванка, са се справяли добре като клиенти на Агенцията по вписване. Сред най-крупните сделки на Борис и Иванка обаче се откроява прехвърлянето на фирма, по чиито сметки в момента има близо 1 млн. лева борч към данъчните.

                            Двамата наследници на кмета насилник продали "Колега 2008" на бившия футболист Чавдар Стойчев срещу 5000 лева. Сделката е повече от изгодна за Евстатиеви, защото дружеството има два запора върху активите. Първият от НАП и е за 959 462 лева. Вторият запор е в полза на ПроКредит банк и е за "скромните" 18 387 лева.

                            Сделката е станала на 19 юни 2013 г., а след около месец са завалели исковете, показва справка в ДАКСИ. Схемата е класическа, прехвърлили са фирмата в последния момент и така са се отървали от дълговете, коментираха спецове. Кредиторите пък могат да свалят само ризата от гърба на купувача Иван Стойчев, защото бившият футболист на "Марица" и "Локо" /Пд/ е гол като пушка. В момента на името на Борис Евстатиев се води дружеството Фъни груп, което няма никакви задължения. Освен това е регистриран и като земеделски производител, сочи ДАКСИ.Борис следва примера на родителя си и като политик. Младежът гради партийна кариера, а на последните избори е бил 18-и в листата на БСП за общински съветници.

                            Слабите ангели и залитането по тънката част изядоха главата на Иван Евстатиев, обобщават настроенията в Стрелча местните хора.

                            Доскоро повечето от тях се гордееха, че такъв учен и оправен човек е управлявал града. 57-годишният бивш кмет може да се похвали със солидна биография. Завършил е право с пълно отличие в СУ "Климент Охридски", защитил докторантура в Москва още по времето на соца, има опит като прокурори даже дипломат. От БСП също се гордееха със своя кадър, който преди Стрелча беше кмет и на областния център Пазарджик. Според мнозина бурната си партийна кариера Иван в голяма степен дължи на своя тъст. Става въпрос за бившия първи секретар на окръжния комитет на БКП в Пазарджик Борис Димитров.

                            Първият голям гаф на Евстатиев беше като кмет на Пазарджик, когато през 2004 г. освен ядене и пиене предложи на гостуваща делегация от чужбина и невръстни проститутки. Тогава обаче
                            похотливият управник се измъкна сух като отрече всичко и нарече твърденията срещу себе си "политическа атака".
                            Много по-драматична е случката 4 години по-късно, когато Евстатиев уж се простреля сам.

                            Според запознати драмата се разиграла, след като Иван обявил, че се развежда и смята да се жени за дама, която чака дете от него. Това вбесило неговия тъст, който многократно го предупреждавал да спре с женските истории, защото "един ден ще си намери майстора". "Ако не прекратиш този курвалък, лично ще те разстрелям", заплашил тъстът. Съмненията са, че той е и натиснал спусъка срещу Евстатиев.

                            "Иван не е лош човек, не беше и лош кмет. Единственият му кусур е слабостта към жените, на тях той не може да устои. Всички знаем за това, но никой не е очаквал, че ще посегне на дете, ужасени сме", коментират в Стрелча.

                            http://www.faktor.bg/novini/balgariy...-izmamnik.html
                            Руснаци, проститутки, педофили, бесепари и измамници ... и винаги в компания
                            Yeah

                            Коментар


                            • USDRUB 79.9827.

                              Ще помисли човек, че сума ти страйкове има на 80

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                                Преди няколко дни медия съобщи, че в болница в град Керч, Русия на 5.01.2016г. един пациент е убил друг пациент заради лични неприязнени отношения.
                                Някой ще обясни ли защо средната продължителност на живота на хората в САЩ е с около 7,9 години по-висока в сравнение с Русия.
                                В Русия средната продължителност на живота на хората е по-ниска в сравнение с всички останали държави в Европа.
                                http://www.rosbalt.ru/federal/2016/01/15/1480244.html
                                Ванка,стига глупости момче Приятелски

                                Коментар

                                Working...
                                X