IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Да снасяш на ченгетата е едно, а на партията майка да клюкариш родните си баща и братя - е съвсем друго.
    Нашенците са от вторите...

    Някои ченгесарски и комунистически тролове тук добре знаят тоя занаят.
    Коя е партията майка???
    От 26 години не съществува такава, и пак да кажа според мен ти също си бил партиец, но сега се пенявиш срещу тях

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Няколко въпроса:
      1."Ви" или "ни"?
      2.Кои "ние" "сме" светилища?
      3.Защо племето е пак в ТРЕТО лице? Ти не си ли от това същото племе?
      И, като не си от нас, с какво право ни учиш на акъл и ни сочиш с пръст, Юда?!?
      Едно от най хубавите неща които съм направил това е че съм сложил марандулия в игнора

      Коментар


      • Русия – хиперинфлация и безработица

        "Докладът на експертите от Давос изтъква като опасности за Русия големият държавен дефицит в бюджета през 2016 г., хиперинфацията и ръстът на безработицата. Страната не е в състояние да подобри ситуацията, а вероятността за инфлационен ръст се оценява на 86%. Толкова висок процент се обяснява с конюктурата на петролните пазари, отсъствието на структурни реформи, а така също и рязкото обезценяване на рублата.

        Опитите на Русия да повлияе на лошата вътрешно-икономическа конюктура чрез външнополитически действия също се оказаха неудачни. Санкциите срещу Русия остават независимо от нейната ангажираност във войната в Сирия. Въвеждането от руска страна на санкции срещу Турция засега постига обратен ефект като се отразяват негативно на руския инвестицонен пазар и лишават населението от евтините, но качествени, турски стоки. Все повече руснаци поглеждат с надежда на Запад, където отдавна са изнесени капиталите на управляващата кремълска номенклатура и свързаните с нея олигарси. В редица руски области изхранването на населението започва да се превръща в сериозен проблем, както поради липсата на руски стоки, които да заменят вноса от чужбина, така и поради сривът на националната валута.

        Политически анализатори смятат, че изход от тази ситуация за Русия може да бъде само смяната на външнополитическия курс на страната и търсенето на диалог със страните от Европейския съюз и САЩ. Засега Кремъл не дава сигнали, че е готов на подобен обрат. Такъв сигнал се очаква да бъде приключването на руската авантюра в Донецк и Луганск, и оттеглянето на подкрепата на Кремъл за проруските сепаритисти и терористи в тези райони. Но дотогава кризата ще се задълбочава все повече от което губи единствено руският народ."
        http://vek21press.com/index.php/2016...a-kriza-davos/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Добре дошъл!

          България няма да изчезне като понятие/географски термин или етнос. В момента Историята ви пази като най-старата търговска марка на Европа и мястото, от където е тръгнала Цивилизацията на два континента. Термин Кивот също няма да е пресилен.

          Все едно някой да изпепели Йерусалим или Мека, които са доста по-млади светилища от нас.
          ---------------------------------

          П.П. Крадливото племе ще бъде изтласкано и вероятно ще дойдат по-млади и по-свежи народи, които ще бранят със зъби и нокти постигнатото досега.

          Поздрави!
          Няколко въпроса:
          1."Ви" или "ни"?
          2.Кои "ние" "сме" светилища?
          3.Защо племето е пак в ТРЕТО лице? Ти не си ли от това същото племе?
          И, като не си от нас, с какво право ни учиш на акъл и ни сочиш с пръст, Юда?!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tsatchev Разгледай мнение
            Здравейте.
            Нов съм във форума и това е първото ми мнение. Чета по-надолу "хората не вярват" вече, "златни години по времето на комунизма". Според мен комунизма подмени вярата на хората - от Бога в Мамона. Оцелявали сме благодарение на вярата в Бога. Сега вяра у нас няма, така че...Сбогом България! Природата не търпи празни пространства. Ще дойде друга вяра, друг народ. Разбира се няма да загинем изведнъж. Ще има и проблясъци на вяра и родолюбие в народа, но те ще са по-скоро като предсмъртни конвулсии - уж се движи, ама вече е мъртъв.
            Добре дошъл!

            България няма да изчезне като понятие/географски термин или етнос. В момента Историята ви пази като най-старата търговска марка на Европа и мястото, от където е тръгнала Цивилизацията на два континента. Термин Кивот също няма да е пресилен.

            Все едно някой да изпепели Йерусалим или Мека, които са доста по-млади светилища от нас.
            ---------------------------------

            П.П. Крадливото племе ще бъде изтласкано и вероятно ще дойдат по-млади и по-свежи народи, които ще бранят със зъби и нокти постигнатото досега.

            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Ами то да е само това
              Например някой помни ли изказването на Мадлин Олбрайт, че ресурсите на Сибир не принадлежат само на русия, ами трябвало да ги споделя със света?
              Някой? Някоя мурзилка?
              Ами то същото може да се каже за Аляска или Канада да речем.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Ми аз не съм казала, че възторгът е твой. Масовият възторг имах предвид.

                Пък и Рузвелт не е казвал такова нещо, което ме навежда на мисълта, че съдията трябва да се грижи по-добре за изказванията си от високата обществена трибуна.
                https://www.metabunk.org/debunked-in...dent-fdr.t336/

                "In politics, nothing happens by accident. If it happens, you can bet it was planned that way." - Franklin D. Roosevelt


                This is a FAKE QUOTE. According to Wikiquote:

                http://en.wikiquote.org/wiki/Frankli...#Misattributed

                There are no records of Roosevelt having made such a statement, and this is most likely a misquotation of the widely reported comment he made in a speech at the Citadel (23 October 1935):
                Yes. we are on the way back — not by mere chance, not by a turn of the cycle. We are coming back more soundly than ever before because we planned it that way, and don't let anybody tell you differently.
                Ами то да е само това
                Например някой помни ли изказването на Мадлин Олбрайт, че ресурсите на Сибир не принадлежат само на русия, ами трябвало да ги споделя със света?
                Някой? Някоя мурзилка?
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                  Ми аз не съм казала, че възторгът е твой. Масовият възторг имах предвид.

                  Пък и Рузвелт не е казвал такова нещо, което ме навежда на мисълта, че съдията трябва да се грижи по-добре за изказванията си от високата обществена трибуна.
                  https://www.metabunk.org/debunked-in...dent-fdr.t336/

                  "In politics, nothing happens by accident. If it happens, you can bet it was planned that way." - Franklin D. Roosevelt


                  This is a FAKE QUOTE. According to Wikiquote:

                  http://en.wikiquote.org/wiki/Frankli...#Misattributed

                  There are no records of Roosevelt having made such a statement, and this is most likely a misquotation of the widely reported comment he made in a speech at the Citadel (23 October 1935):
                  Yes. we are on the way back — not by mere chance, not by a turn of the cycle. We are coming back more soundly than ever before because we planned it that way, and don't let anybody tell you differently.
                  За посредствената подготовка на съдията съм съгласен.

                  Предполагам ще се съгласите, че е абсурдно да се говори за разцвет на БГ при бай Тошу, при условие, че целият елит на нацията е утрепан/депортиран и масово се налага всичко най-некадърно по високите етажи.
                  --------------------------------------------------------------------------------

                  Когато имате системно налагане на фростанари/партизани - няма как да сте имали конкурентна икономика спрямо останалите.

                  Понеже 1 тъпанар може да затрие цял отрасъл от стопанството за норматив и няма нужда да се вика саботьор или терористи с взривове

                  Та, толкоз за басните за "разцвета" на тошовата икономика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Къде видяхте възторг?

                    Цитирах какво казва Лозан Панов, който от вчера е замесен в поредния скандал с некъф премиер, който цъка СМС-и?

                    Дали го е мислил това тогава ( 2013 година ), дали го мисли вече сега ( 2016 г ) са съвсем различни неща.

                    Репликата на Рузвелт е негов цитат, въз основа, на който изгражда речта си ( тоест тя е маловажна ).
                    Ми аз не съм казала, че възторгът е твой. Масовият възторг имах предвид.

                    Пък и Рузвелт не е казвал такова нещо, което ме навежда на мисълта, че съдията трябва да се грижи по-добре за изказванията си от високата обществена трибуна.
                    https://www.metabunk.org/debunked-in...dent-fdr.t336/

                    "In politics, nothing happens by accident. If it happens, you can bet it was planned that way." - Franklin D. Roosevelt


                    This is a FAKE QUOTE. According to Wikiquote:

                    http://en.wikiquote.org/wiki/Frankli...#Misattributed

                    There are no records of Roosevelt having made such a statement, and this is most likely a misquotation of the widely reported comment he made in a speech at the Citadel (23 October 1935):
                    Yes. we are on the way back — not by mere chance, not by a turn of the cycle. We are coming back more soundly than ever before because we planned it that way, and don't let anybody tell you differently.
                    Yeah

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Добре де подаваш молба за виза в САЩ и те те отхвърлят като неблагонадежден.
                      Откъде знаят те кой си ,какви са целите ти и т.н.Ние се отказахме от нашите служби
                      ама американските денонощно работят,превръщайки светът в едно село.Всичко
                      за всеки се знае.
                      Повечето критерии са обективни. Например имаш добра работа, имущество, все неща заради които имаш причина да се върнеш. Ся, ако изглеждаш като оръфляк, ако не можеш да говориш, то фейс контрола ще те отхвърли. Щото ако едно нещо прилича на кучешко лайно, мирише като кучешко лайно, то това нещо е... кучешко лайно,
                      За другото което имаш в предвид - за това не трябват разузнавачи и агенти. Информацията за престъпници, осъждани за нещо е публична, всеки може да я намери. А документи за виза подаваш поне две седмици предварително, с данните си. Най-обикновен чиновник намира каквото му трябва.

                      Абе не е зле човек да се пообразова.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                        Още се чудя на възторга от тази реч и безкритичното приемане на думите на Рузвелт ... Понеже излиза, че и Хитлер е бил замислил катастрофата на Германия, и Горбачов е бил замислил разпада на ссср. А това са глупости. Сгрешен му е шаблона на съдията.
                        Къде видяхте възторг?

                        Цитирах какво казва Лозан Панов, който от вчера е замесен в поредния скандал с некъф премиер, който цъка СМС-и?

                        Дали го е мислил това тогава ( 2013 година ), дали го мисли вече сега ( 2016 г ) са съвсем различни неща.

                        Репликата на Рузвелт е негов цитат, въз основа, на който изгражда речта си ( тоест тя е маловажна ). Фактологията му е вярна, че населението ще продължава нон-стоп да напуска държавата, което е хубаво.
                        -----------------------------------

                        Никой не си задава въпроса: Как Крум, Омуртаг и една камара наши владетели по-рано са привличали цели народи под наша шапка и са ги асимилирали да стават българи, предвид експанзията на ИРИ ( Римска империя, която борави с човешки ресурс по 4 спрямо нас ) и това е единственият шанс да не ни поробят - като привличаме нови и нови народи, без значение етнос и вяра. Правили са го!

                        Днешните утайки даже изгониха и ромите от БГ с мизерията, която не спират да налагат.
                        Last edited by marandi; 16.01.2016, 21:35.

                        Коментар


                        • На 9-ти септември 1944 година и окупацията на БГ Империя от страна на СССР се посреща от:

                          - 5000 партийни членове ( БКП ) на 6 милки население;
                          - достигат 500 хил. члена ( около 70-те години на 20-и век );
                          - 1.2 милки ( наброят точно през 1989 година ), когато извършват вътрешен преврат.
                          -------------------------------

                          Превод за моркуфи:

                          Опцията за растеж и кражби, които проповядва северната Манголска култура преди 70 години е изпълнима, понеже 6 милки население хрантути 5000. Или през 1944 година 1200 българи хрантутят 1 партиен плужек.

                          През 70-те години 500 хиляди некадърни баджанаци ги изхранва 7 милки население. Или 7 честни бългериън трябва да хрантутят 1 партиен плужек, обаче вече се е появила родата.

                          Крах настъпва през 1989 година, когато 1.2 милки хрантутници и тяхнята рода трябва да се изхранва от 7 милки българи ( делим на 4, колкото са семействата на плужеците и получаваме коректните данни. А именно 1.25 милки българи трябва да хрантутят 7 милки некадърни партийни плужеци.

                          Това е краткото обяснението защо БГ Империя фалира нон-стоп в последните 70 години.
                          ----------------------------------------------

                          П.П. С радост наблюдавам поредния фалит, който ще бъде фатален за партийните плужеци и роднините им. След това БГ Империя започва възход.

                          Толкова са тъпи, че не разбраха, че няма как 1 човек да храни освен себе си още 5 души, както те са се накачили на клона.
                          Last edited by marandi; 16.01.2016, 21:26.

                          Коментар


                          • Здравейте.
                            Нов съм във форума и това е първото ми мнение. Чета по-надолу "хората не вярват" вече, "златни години по времето на комунизма". Според мен комунизма подмени вярата на хората - от Бога в Мамона. Оцелявали сме благодарение на вярата в Бога. Сега вяра у нас няма, така че...Сбогом България! Природата не търпи празни пространства. Ще дойде друга вяра, друг народ. Разбира се няма да загинем изведнъж. Ще има и проблясъци на вяра и родолюбие в народа, но те ще са по-скоро като предсмъртни конвулсии - уж се движи, ама вече е мъртъв.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Цитат:

                              Но както казва Рузвелт: „В политиката нищо не става случайно и ако нещо се е случило, значи така е било замислено”.
                              Още се чудя на възторга от тази реч и безкритичното приемане на думите на Рузвелт ... Понеже излиза, че и Хитлер е бил замислил катастрофата на Германия, и Горбачов е бил замислил разпада на ссср. А това са глупости. Сгрешен му е шаблона на съдията.
                              Yeah

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                http://petatakolona.com/rechnik/

                                Речник на рубладжията
                                Путинофилите вярват в мита, че сред тях няма гейове, а всички хомосексуалисти обитават цивилизованата част на света - тоест Западна Европа.
                                Напълно опровергано даже и тук..
                                НПО-та
                                За троловете на Руслямска държава, всяка неправителствена организация (освен русофилските) развива някаква злокобна и подривна дейност, целяща да унищожи България.
                                Половината тук имат НПОта и плюят по НПО-тата.

                                Русия има златен резерв
                                веднага ми изниква Марков...

                                Не са забравили и ХААРП...

                                Страхотен синтез, представям си неистовите усилия на автора, за да запази културния тон в описанията на тези .
                                Last edited by X_Y; 16.01.2016, 21:12.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X