IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Стига бе, наистина ли вярваш на това което говори???
    Ами че китайците са 1,2 млрд а давали само 100процента повече от руската ВЕИ- РУСНАЦИТЕ май са 180млн- тоест процентно руснаците са по напред, електромобилите- ами гледай клипчета в тубата и ще разбереш че совите не са това което са, банковата платформа- ами че тя банката е една от най закостенелите форми на бизнес, бих се учудил ако правят по толкова много поправки наистина. Жена ми работи в банка и знам какво значи промяна в системата, а за амазон- ами всеки интернет магазин променя цените на стоките, нормално е да има толкова промени/ може би/

    Eto ти идея
    https://www.facebook.com/Nerezlandiq...14742/?theater
    Last edited by v_tin; 17.01.2016, 01:57.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Доживях!!!

      Май 80% от споровете тук вече са решени.
      Тц .. след няколко часа ще изскочи моркофа и бодряшки ще започне да меле какви скъсаняци сме ние тук в БГ и какви пачки тия в Манголия ( над една година не спира, та сега ли ...? )
      -------------------------

      Петролната бедност на Русия
      Доходите на руснаците падат, а бедността расте

      http://www.vesti.bg/analizi-i-koment...rusiia-6048554

      През 1965 г. в СССР жизненият минимум е бил неофициално определен на ниво от 40 рубли. Въз основа на този показател била пресмятана минималната работна заплата – 60 рубли. При пресмятането ръководно било предположението, че семейство с двама работещи и един без доходи би трябвало да заработва колкото три жизнени минимума. За сравнение в средата на 60-те години на миналия век средната заплата достига 90 рубли.

      Според икономисти процентът на бедните в СССР съставлявал 25-30% от населението.
      ------------------------------------------------------------

      П.П. След този ще излязат не само моркофите, а и пешофците да обясняват, че не е възможно при СССР и НРБългария при Тошу да е имало бедност от 1/3 сред населението.

      Чаткаш ли за какъв потрес говорим. Тук има хора, които нямат страх от Бога и Господ и не спират да ЛЪЖАТ, ЛЪЖАТ .......

      П.П.П. Ами то такъв, който умишлено лъже е ясно, че ще краде, ще убива ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        КОЙ ОГРАБВА БЪЛГАРИЯ ?
        http://istinata.bg/?p=449
        Доколкото разбрах ти си математик, физик и други такива , но не и счетоводител. Погледни, прочети и научи счетоводството и тогава пак говори. Печалбата е нещо много имагинерно/въобръжаемо/, това са парите които остават след като бъдат покрити всички разходи и в този ред на мисли, ако холандците поискат могат да павират със златни павета нефтохима и тогава ще са на загуба, за аптеките- ами може да кажат и да докажат разходи/ например заплати по 5000/ и това е , внесени са данъци, осигуровките са платени върху тези пари и всичко каквото ти дойде на ума е платено, сменят си колите на 6 месеца и ето ти разходите и никой гък не може да каже. Същото го правят и Бг фирмите- имам един познат има 4 фирми и 2 магазина- когато дадена фирма доближи границата за ДДС той пуска другата, и след това следващата. Така че тези глупости които пускаш тук може да минат само пред твоите апапи. При мен , Марков и още няколко човека не вървят

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Доживях!!!

          Май 80% от споровете тук вече са решени.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • http://www.vesti.bg/sviat/gref-rusii...ogiite-6048567
            Е, те това е!

            Коментар


            • Добре, уважаемо Барби - благодарско за инфо!

              И ...?

              Пет познати ника тук ще скочат на амбразурата, че е точно наабарот и как щедрите манголци ни хранели 100 години без пари, докато ни купували баклуците от съжаление.
              --------------------------------------

              Бягайте, бре! Не ме слушате какво казвам! Ръъъннн ....

              Искам да видя кого ще внесат тук като работна ръка да им бачка, понеже тия от Африка ще се изсмеят доста яко, също както и тия от Азия. Български език посмрътно няма да научат, па камо ли да правят сървис в туризъм.

              Любопитен съм

              Коментар


              • КОЙ ОГРАБВА БЪЛГАРИЯ ?

                Какво сочат официалните данни от Търговски регистър на Република България за 2014 г. и предни години?!
                Отново рекордьор е „Лукойл Нефтохим” АД с отчетени приходи за 2014 г. – 6,5 милиарда лева И НИТО СТОТИНКА ДЕКЛАРИРАНА ПЕЧАЛБА!
                За период от 7 години компанията е отчела тук приходи от над 46 МИЛИАРДА ЛЕВА И НЯМА ГОДИНА, В КОЯТО ДА СА ОТЧЕЛИ И СТОТИНКА ПЕЧАЛБА!

                Да видим какво е положението при „ ЛУКОЙЛ – БЪЛГАРИЯ БУНКЕР” ЕООД ?!
                За 2014 г. декларират приход от 219 391 000 лв. Общо за период от седем години са декларирали приход от над 1 милиард и 818 милиона лв.), като са отчели печалба от само 1 561 000 лв.

                НИС ПЕТРОЛ отчита за 2014 г. приход от 148 000 000 лв. И е на загуба.

                Кой стои също и зад прословутите ТЕЦ-ове? Упорито се лансира тезата, че били „американски”. Глупости на търкалета. КОЙ стои зад офшорката, собственик на ТЕЦ Марица изток 1 – „Ей и Ес България” Б.В. (AES Bulgaria), чийто управляващ директор е Евгения Юриевна Родионова?

                как стоят нещата и в аптечния бизнес? Веригата Медея е основана от руския гражданин Андрей Андреев и синовете му и е една от най-бързорастящите. За последните две-три години „Медея“ почти е утроила обектите си, които сега са 33 в София. Ето и данни от счетоводния баланс на една от фирмите. Както се вижда за 2014 г. са отчели приходи от над 4,9 милиона лв.. Отчетена печалба – 0.00 лв.
                ...
                http://istinata.bg/?p=449

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron
                  Bolgar – нова книга за тайните на нашия произход

                  Акад. Ангел Гълъбов, участвал в проект, проведен съвместно с университета във Флоренция, съобщи, че българите нямат азиатски произход. От неговите изявления научихме, че генетично ние сме най-близки с населението на Румъния, Северна Гърция, Северна и Средна Италия. И че са установени отлики между нас и другите славяноезични народи като руснаци, словаци, чехи и други.
                  http://www.segabg.com/article.php?id=785969
                  Мдааа. Сега ще спя по-спокойно, знаейки за отликите.
                  Порочното ни братство все по-често се отдалечава от истината.
                  ИСТИНАТА-вечният трън в очите на руските царе и вождове.
                  Вечният трън в очите на предателите комунисти.

                  Един ден истината ще престане, да бъде крита.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Къде е "славянското" море, което претопило Българите, бре БГ матрьошки? Къде е турецкото "море"? Где? Уеър?

                    П.П. Безродни пачи - лъжат и мажат по цял ден за некви гнусни копейки .... да плюят, че БГ империя била ръгнала от номадско племе от Алтай и дошло тук 680 година.

                    Срам!

                    П.П.П. Забравих ви тюркския произход да'е ... дето висеше до преди 3 години на всеки сайт от държавна институция, че сте тюраки.

                    Чалл - "вие" тюрките, щото не разбирате на кого се говори на ВИЕ? Ами, аз не съм тюрк, бре. Значи сме ВИЕ! Поняли?
                    Last edited by marandi; 16.01.2016, 23:59.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Добре дошъл!

                      България няма да изчезне като понятие/географски термин или етнос. В момента Историята ви пази като най-старата търговска марка на Европа и мястото, от където е тръгнала Цивилизацията на два континента. Термин Кивот също няма да е пресилен.

                      Все едно някой да изпепели Йерусалим или Мека, които са доста по-млади светилища от нас.
                      ---------------------------------

                      П.П. Крадливото племе ще бъде изтласкано и вероятно ще дойдат по-млади и по-свежи народи, които ще бранят със зъби и нокти постигнатото досега.

                      Поздрави!
                      Защо да не изчезне "търговската марка" България, като вече два пъти е изчезвала? Според мен битката се печели в кревата. Има деца - има народ, няма деца - няма народ. В прехваления комунистически строй раждаемостта непрекъснато е спадала та чак до днес. Разбира се промилите са били на плюс, но това е била инерцията от царско време.Пика е 1950 година и от там само надолу та до наши дни, когато от 25 години сме само на минус. Колко български семейства с три или повече деца има около вас? Всъщност български деца се раждат, но в чужбина и вече нямат българско самосъзнание. Колкото Дилма Русев е българка - толкова и те. Аз съм учител. Елате да видите в училищата какво става.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                        В Гърция ми е приятно, но в Италия направо имам чувството че съм у дома. Толкова е силно че направо си го представям генетичното сходство.
                        Днешните българи са 60% европеиди от средиземноморската група – MEDITERRANIAN. Докато днешните гърци са само 40% такива. Значи гърците са по-скоро нещо друго, но не и европеиди. Други 30% от българите са европеиди от типа ALPINE, DINARIC. Групата тип NEO-DANUBIAN, тоест „славянската“, група е представена сред българите едва с 5%. Точно толкова са и представителите на тюркската група – TURANID.

                        https://www.facebook.com/ziezibook/p...686059/?type=3

                        П.П. В Италия имат един примат, който неистово плюе българите, но дава сведение, че живеят над 3 милки потомци и то преди 100 години.

                        Вместо да ни извади очи, ни изписва вежди тоя. Тия неща гледай

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron
                          Bolgar – нова книга за тайните на нашия произход

                          Акад. Ангел Гълъбов, участвал в проект, проведен съвместно с университета във Флоренция, съобщи, че българите нямат азиатски произход. От неговите изявления научихме, че генетично ние сме най-близки с населението на Румъния, Северна Гърция, Северна и Средна Италия. И че са установени отлики между нас и другите славяноезични народи като руснаци, словаци, чехи и други.
                          http://www.segabg.com/article.php?id=785969
                          Говорил съм с доста добър лекар, който се занимава с генетично предавани болести. Българските и руските нямат никакво съвпадение. Ние сме със средиземноморски тип. Това обуславя много по-силно тракийско влияние в гена отколкото сме учили и пъти по-малко славянско.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Коя е партията майка???
                            От 26 години не съществува такава, и пак да кажа според мен ти също си бил партиец, но сега се пенявиш срещу тях


                            Не съществувала, а какво съществува, партия леля??
                            Според теб може, но според мен 89та бях на 15 годинки.
                            Дали е можело??

                            Виж там някой Талмудически кръг вземи обвинявай за несгодите си.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Няколко въпроса:
                              1."Ви" или "ни"?
                              2.Кои "ние" "сме" светилища?
                              3.Защо племето е пак в ТРЕТО лице? Ти не си ли от това същото племе?
                              И, като не си от нас, с какво право ни учиш на акъл и ни сочиш с пръст, Юда?!?
                              Твоята порода не е от "ние" . Ти си най-вероятно кръстоска между евреин и арабин. На едните далаверата им е в кръвта, на другите измамата.
                              Защо се примъкваш?
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron
                                Bolgar – нова книга за тайните на нашия произход

                                Акад. Ангел Гълъбов, участвал в проект, проведен съвместно с университета във Флоренция, съобщи, че българите нямат азиатски произход. От неговите изявления научихме, че генетично ние сме най-близки с населението на Румъния, Северна Гърция, Северна и Средна Италия. И че са установени отлики между нас и другите славяноезични народи като руснаци, словаци, чехи и други.
                                http://www.segabg.com/article.php?id=785969
                                В Гърция ми е приятно, но в Италия направо имам чувството че съм у дома. Толкова е силно че направо си го представям генетичното сходство.

                                Коментар

                                Working...
                                X