IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    Не виждам дори прилика. Освен първата буква, друга няма.

    На руски думата е стирка, и в българския моряшки жаргон думата е стирка. Другото са глупости.
    На руска уикипедия кълвеш ли?
    https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8...B2%D0%B0%D0%BB

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Не съм те разбрал, понеже спрях да влизам във форум. Здраве да е!
      Въпреки че малко не ти достигна и въпреки че плюеш Русия имам ли път до Горна или Търново ще се отбия да почерпя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Ами, що не хванеш стирката и не пробваш с думичката squall?
        Не виждам дори прилика. Освен първата буква, друга няма.

        На руски думата е стирка, и в българския моряшки жаргон думата е стирка. Другото са глупости.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          - Или поне голяма част. Исторически наслоения, КДСП. За разлика от такива като теб, обаче, рашките продължават да чоплят основно не толкова из форумите, колкото из таз пуста техника, дето уж не им се удавалаи току направят нещо ново. Ти ми кажи, САМ, ако не ти броим форумната убитност, какво ново си направил?
          - Акитата не се броят, тва всеки го прави.
          Рублаакаунтър, фирмата ми е водеща в региона. Сам я съградих от нулата. Не ползвам европроекти кат тибя с цел отмък. Запомни-руската техника не струва.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
            Ми аз ти отговорих че е до четвъртък.
            Не съм те разбрал, понеже спрях да влизам във форум. Здраве да е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
              Гигов@о, време е да се научиш да ползваш и английския славарьььь
              Пробай на squall
              Бе, днес точно беше пуснат един материал:
              -----------------------------
              Древните българи и морето. Имал ли е флот Атила?

              https://www.facebook.com/ziezibook/p...28286874072760

              По Булгарското море/Каспийско/, по Сакланското /Черно море/ и по Румското/Средиземно/, всявали ужас българските платноходи „ольгети”/от тази дума произлязло руското оладья-ладья/.
              ------------------------------

              П.П. Кефят ме разни БГ матрьошки, като забравят с чии букви пишат и на кой език говорят - та после се минава във фентъзи стила, че БГ пишела с тяхна азбука, говорела техен език и ползвала техните думи.

              Висша форма на наглост

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Тц .. питах до сряда 20ч ли искаш? Както и да е, предполагам разбра, че не ме бърка дали ще пиша или не у форумо
                Ми аз ти отговорих че е до четвъртък.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                  Гигов@о, време е да се научиш да ползваш и английския славарьььь
                  Пробай на squall
                  Най-добре, поразровете се из историята на езиците и вижте най-древното споменаване на всички думи. Така ще натриете нечий нос.
                  ...И, поне за известно време, няма да организирате "активност" из форумите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyfake God" Разгледай мнение
                    Руснаците са "нация техническа", вечно навлезли в денЬ Повреды.
                    Цялата им техническа документация произхожда от.... немския.
                    - Или поне голяма част. Исторически наслоения, КДСП. За разлика от такива като теб, обаче, рашките продължават да чоплят основно не толкова из форумите, колкото из таз пуста техника, дето уж не им се удавалаи току направят нещо ново. Ти ми кажи, САМ, ако не ти броим форумната убитност, какво ново си направил?
                    - Акитата не се броят, тва всеки го прави.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Ами потърси я в български тълковен речник и ще видиш.
                      Пусни в гугъл преводача на разпознаване и пак ще ти каже "руски".
                      А че е минала в моряшкия език, като варненец би трябвало да знаеш, че има много думи в моряшкия речник, които са дошли от руския.
                      Например "сходня", "стирка", "мостик", "рубка", "шлюпка" и др. подобни.
                      Ами, що не хванеш стирката и не пробваш с думичката squall?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Ами потърси я в български тълковен речник и ще видиш.
                        Пусни в гугъл преводача на разпознаване и пак ще ти каже "руски".
                        А че е минала в моряшкия език, като варненец би трябвало да знаеш, че има много думи в моряшкия речник, които са дошли от руския.
                        Например "сходня", "стирка", "мостик", "рубка", "шлюпка" и др. подобни.
                        Гигов@о, време е да се научиш да ползваш и английския славарьььь
                        Пробай на squall
                        Yeah

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп
                          Е не може ли да го налапа?
                          Там е заето с на Альоша накрайника.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Ами потърси я в български тълковен речник и ще видиш.
                            Пусни в гугъл преводача на разпознаване и пак ще ти каже "руски".
                            А че е минала в моряшкия език, като варненец би трябвало да знаеш, че има много думи в моряшкия речник, които са дошли от руския.
                            Например "сходня", "стирка", "мостик", "рубка", "шлюпка" и др. подобни.
                            Руснаците са "нация техническа", вечно навлезли в денЬ Повреды.
                            Цялата им техническа документация произхожда от.... немския.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              100 % руска е думата, да знаеш!!!
                              Ами потърси я в български тълковен речник и ще видиш.
                              Пусни в гугъл преводача на разпознаване и пак ще ти каже "руски".
                              А че е минала в моряшкия език, като варненец би трябвало да знаеш, че има много думи в моряшкия речник, които са дошли от руския.
                              Например "сходня", "стирка", "мостик", "рубка", "шлюпка" и др. подобни.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                                Обаче Хърсъза и Сополов са си взели по 30 сребърника и са доволни
                                Аз от запада неам и леф.
                                Ти си взел и сега го плюеш.
                                Противно е.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X