IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    Барби го харесвам, той разбира по-реално нещата, дали е работил в банка или не - за мен е без значение, за мен е техничар с трезвен разум - какво по-добро от това? Вероятно и той се чуди накъде и как, на мен ми е много симпатичен, не обижда, не ревнува, не храни празни надежди, работи с ума си и печели !!! Другите повече пишем вместо да печелим. А ти не си ли самотен след като изпрати и "стария", не ти ли липсва понякога, че не можеш да му сготвиш а той да си оближе пръстите ??
    Ами, рядко се намесвам при Барби, освен ако не тръгне да дудне за имотки и да мята некфи западни картинки, че спад щял да бъде символичен за БГ и някакви неадекватни корелации с инфлация.

    Е, само тогава се намесих през 2008 година, защото тоя модел няма да се случи в БГ, за който говори.
    -----------------------------------

    Ламята е добре, сипан е на топло и да не излиза, има храна и да щрака по ТВ-то. От джинс на майка ми почнаха да мрат, макар че се постараха - караха ни с Лексус ( СУВ ) и не позволиха нищо да платим.

    На Ламята джинс замина отдавна и сякаш се бяха наговорили да мрат за 3-5 години всичките, а те са по-читавите. Няма ред за "горе"

    Благодаря!
    Last edited by marandi; 23.01.2016, 15:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Проблем на такива "псевдо-спец" като Барби е, че не познават материята ( финансовата ), но за всеки един отстрани ще се върже на лафчетата - ма, аз съм бачкал в баМка у Франсе. Е, и ...?

      Система е строго регулирана и се дава достъп на инфо, само за заемания левъл, по-нагоре - не.

      П.П. Идеята за ЕС и ЕЗ е да се избегнат непрестанните валутини разлики купува/продава и флуктуациите на пазар, какъвто пример е Манголия и населението им пощурява.

      Съкратените разходи от курс разлики, баМкови такси и сие, водят до по-ниска себестойност на всички стоки и услуги. Един вид има - унификация.

      Това е накратко, макар че мога да изнасям лекции по въпроса. Въпреки всичко борд в БГ не е направен добре и ще е пълна глупост да се влиза в ЕЗ. Не се прави така и ще се самоубиете, ако Левас го дадете доброволно на други
      Барби го харесвам, той разбира по-реално нещата, дали е работил в банка или не - за мен е без значение, за мен е техничар с трезвен разум - какво по-добро от това? Вероятно и той се чуди накъде и как, на мен ми е много симпатичен, не обижда, не ревнува, не храни празни надежди, работи с ума си и печели !!! Другите повече пишем вместо да печелим. А ти не си ли самотен след като изпрати и "стария", не ти ли липсва понякога, че не можеш да му сготвиш а той да си оближе пръстите ??
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Хахахаа

        Преди малко по националното радио обвиниха българския премиер, че извършва контрабанда на цигари за Ислямска държава.

        Хайде SoPoLoV, излез да заклеймиш червените кратуни от БНР.

        И кво се оказа? Изгониха Волгин, сега ще трябва да гонят и Румен Леонидов.
        Хахахааа
        Да не си рода с тия, бре Шапок?

        Като си 'ногу добър, сядаш и правиш продукт за цял свят. Не се занимаваш да висиш на една заплатка и после гарантираната пенция.

        Ма, кумунетата ще се избиете да пробутвате системата: "връзкар-талантлива пчеличка".

        Тоя Волгин се опитах веднъж да го чуя и не на 2-рата мин. нашата виртуална среща приключи. Ами, некадърник е. Как да ти го обясня? Кажи ми кой е кадърен от ръководните постове, кой си работи по специалността, та белким се впечатля?

        Забрави ли лафчето от Соца, че 99% от българите работели в професии, по които не са специалисти. Раздуй сега пак за бай Тошу мангала, дет' те управлява 35 години и че се кефиш от това

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Хахахаа

          Преди малко по националното радио обвиниха българския премиер, че извършва контрабанда на цигари за Ислямска държава.

          Хайде SoPoLoV, излез да заклеймиш червените кратуни от БНР.

          И кво се оказа? Изгониха Волгин, сега ще трябва да гонят и Румен Леонидов.
          Хахахааа
          Те цигарите са нищо ,да не ги подгонят за оръжие и амфетамини,че един бедуин
          като си вземе дозата и сто неверника после им ги няма главите.

          Коментар


          • БНР комунисти

            Хахахаа

            Преди малко по националното радио обвиниха българския премиер, че извършва контрабанда на цигари за Ислямска държава.

            Хайде SoPoLoV, излез да заклеймиш червените кратуни от БНР.

            И кво се оказа? Изгониха Волгин, сега ще трябва да гонят и Румен Леонидов.
            Хахахааа
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Преди изборите партиите от реформаторския блок високо декларираха, че няма да подкрепят Бойко Борисов за премиер. И какво стана? ИЗЛЪГАХА.

              Влизайки в управленска коалиция с бандата ГЕРБ и подкрепяйки за премиер уличния бандит Бойко Борисов, Реформаторския блок се извини за първата си лъжа и със трепет в гласа твърдяха, че единствената им цел са реформи.
              А какво се оказа, те се докопвали до властови постове с цел да се назначат техни хора в държавната администрация.

              Изводът:

              РЕФОРМАТОРСКИЯТ БЛОК СА ЛЪЖЦИ.

              Което си го знаехме и по-рано.
              Ти да не очакваш от кака Рада да сътвори нещо умно?Като се замисли човек какви хора само ни определят съдбата и му идва да се разплаче.
              Last edited by Andi11; 23.01.2016, 15:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Добре, но като погледнах - и е още на много високи нива спрямо долара- докога ще е така според теб ? Та то е стотици пъти по-скъпо от долара, как предвиждаш бъдещето - не трябва ли да е на по-"здравословни" нива !? Например долар-койн >!?
                Проблем на такива "псевдо-спец" като Барби е, че не познават материята ( финансовата ), но за всеки един отстрани ще се върже на лафчетата - ма, аз съм бачкал в баМка у Франсе. Е, и ...?

                Система е строго регулирана и се дава достъп на инфо, само за заемания левъл, по-нагоре - не.

                П.П. Идеята за ЕС и ЕЗ е да се избегнат непрестанните валутини разлики купува/продава и флуктуациите на пазар, какъвто пример е Манголия и населението им пощурява.

                Съкратените разходи от курс разлики, баМкови такси и сие, водят до по-ниска себестойност на всички стоки и услуги. Един вид има - унификация.

                Това е накратко, макар че мога да изнасям лекции по въпроса. Въпреки всичко борд в БГ не е направен добре и ще е пълна глупост да се влиза в ЕЗ. Не се прави така и ще се самоубиете, ако Левас го дадете доброволно на други

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  BitCoin: С една дума: УТОПИЯ. С две думи: -,-, царство на измамници

                  "blockchain technology": гениална идея, която ще се използва от финансовите институции по света (както писах преди 2 години)
                  http://uk.businessinsider.com/11-ban...o-trade-2016-1
                  Добре, но като погледнах - и е още на много високи нива спрямо долара- докога ще е така според теб ? Та то е стотици пъти по-скъпо от долара, как предвиждаш бъдещето - не трябва ли да е на по-"здравословни" нива !? Например долар-койн >!?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                    Въпроснят господин вече съм го намерил. Един съвет към всички интернет тарикати. Всеки може да бъде намерен, на да е готов да си понесе последствията.
                    Раздуй кой те е заплашвал и къде? Някое сАветско мурзиле ли?

                    Коментар


                    • Този поне си признава

                      Радан Кънев: Реформаторите излъгаха избирателите, коалицията е изчерпана

                      Реформаторският блок излъга избирателите си, че влизайки в управлението ще успее да наложи провеждането на сериозни реформи. Това заяви председателят на "Демократи за силна България" Радан Кънев пред участниците в Националното съвещание на партията.

                      Той обясни, че вместо да са единни, партиите в РБ са се надцаквали в преговори с ГЕРБ за назначения в администрацията.
                      Преди изборите партиите от реформаторския блок високо декларираха, че няма да подкрепят Бойко Борисов за премиер. И какво стана? ИЗЛЪГАХА.

                      Влизайки в управленска коалиция с бандата ГЕРБ и подкрепяйки за премиер уличния бандит Бойко Борисов, Реформаторския блок се извини за първата си лъжа и със трепет в гласа твърдяха, че единствената им цел са реформи.
                      А какво се оказа, те се докопвали до властови постове с цел да се назначат техни хора в държавната администрация.

                      Изводът:

                      РЕФОРМАТОРСКИЯТ БЛОК СА ЛЪЖЦИ.

                      Което си го знаехме и по-рано.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                        Значи от вчера се убедих,че няма по изпростял народ от нас българите. Завист злоба и незачитане на каквито и да е било закони. Едно лице снощи ми сипеше заплахи и то доста сериозни без каквато и да е била причина. Какво ще направя занапред ще го запазя в тайна, но за сетен път се убедих какво долно и гнусно племе сме. Нищо повече няма да направя за тоя жалък народ. Данъци свеждам до абсолютен минимум . Няма да храня гнусни същества.
                        Въпроснят господин вече съм го намерил. Един съвет към всички интернет тарикати. Всеки може да бъде намерен, на да е готов да си понесе последствията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Barbаron, какво става с койна? Как върви там проекта, развитието, перспективата. Забелязало съм, че беше най-адекватен с виртуал-койн-индустрията и не си краен. Най-ми харесваха твоите постове в съответната тема, бяха смислени и съдържателни, като на мъдър мъж, отсяващ шума от тинейджърските хормони на тълпата, С една дума как се държи виртуалката в сегашно време, след като индексите обърнаха, какви са перспективите, щяха да сменят някакви протоколи, доколкото помня, има ли развитие, още ли не са го хакнали и т.н. !?
                          BitCoin: С една дума: УТОПИЯ. С две думи: -,-, царство на измамници

                          "blockchain technology": гениална идея, която ще се използва от финансовите институции по света (както писах преди 2 години)
                          http://uk.businessinsider.com/11-ban...o-trade-2016-1

                          Коментар


                          • 1
                            Last edited by v_tin; 23.01.2016, 13:53.

                            Коментар


                            • Надигат се навсякъде от Будапеща до Владивосток. Майката родина БГ ги зове

                              П.П. Какво е това "югославия"? Нещо като юг + славяни ли? Ми не са, като ги накиснеш 2 пъти в мивката и си стават чисти булгарос

                              Коментар


                              • Ето как се прави , ма Таджикистан е в Евразииската икономическа общност не в ЕС:

                                Таджикистан поведе война срещу екстремизма с бръсначи

                                Властите в Таджикистан взеха мерки срещу екстремизма в страната, предаде The Washington post.
                                Принудително са били обръснати 13 000 мъже, тъй като брадите им изглеждали "пинудително дълги" като тези на мюсюлманите, изповядващи крайни форми на исляма.
                                На 1700 жени пък е било наредено да свалят забрадките си.
                                Затворени са били 170 магазина, които продават традиционни ислямски дрехи.
                                Мерките са били проведени в пограничен район с Афганистан.
                                През 90-те години гражданската война между светския режим и религиозно настроената опозиция отне живота на между 50 000 и 100 000 души.
                                90% от населението в страната се определя като мюсюлмани и светският режим на президента се бори да намали влиянието на екстремизма, приникващ от Афганистан.
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X