IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
    Статуя на съветски войник, който изнасилва бременна германка, шокира полския град Гданск. Статуята е на полския студент Йежи Богдан Шумчик от Академията за изящни изкуства в Гданск.

    Произведението изобразява войник, изнасилващ бременна германка, докато държи пистолет, опрян в главата й.

    Идеята за статуята се появила, след като Шумчик прочел за около 2 милиона германки, изнасилени от съветски войници през 1944-1945 г., съобщи „Дейли мейл“.

    Произведението е озаглавено Komm Frau („Eла тук, жено“) и е било изложено в събота вечерта на Алеята на победата, водещ към мемориала на Съветската армия.

    Статуята обаче предизвикала възмущението на жителите на града. Те се обадили в полицията и вчера сутринта статуята била демонтирана, а авторът й – отведен за разпит.

    Малко по-късно Йежи Шумчик бил освободен. Със случая обаче ще се заеме прокуратурата.

    Убийствата и изнасилванията са били често срещани по време на настъплението на немските войски в СССР. Същото обаче се е случвало и по време на окупацията на Германия от Червената армия, обяснява изданието.

    В много градове от Източна Прусия са нападани всички жени между 10 и 89 години,като често изнасилванията ставали пред съпрузите на жертвите, които били принуждавани да гледат.

    дано да те скопосат по хубаво.. това като ти е нескопосано..
    Интересно тоя поляк дали е чувал немския лаф по добре руснак на корема отколкото американец на главата.Руснаците отдавна напуснаха Германия ма американците още ги мандръсат

    Коментар


    • Безчет цивилни германци станаха жертви на отмъщението на Червената армия в края на Втората световна война. Престъпленията на американските войски обаче дълго време не бяха обект на публично внимание. На 5 май германската обществена телевизия ZDF излъчи документалния филм "Престъпленията на освободителите - мрачните тайни на Америка през Втората световна война". В него се разказва подробно за изнасилванията, избиването на военнопленници и гаврата с трупове, извършени от американските войски.

      Резултатите са ужасяващи, пише електронното издание на германския вестник "Junge Freiheit" в анонс за филма. "Имало е насилствени ексцесии и случаи на опиянение от убийствата", казва отговорната редакторка на филма от ZDF Aнет Харлфингер. Най-вече при десанта в Нормандия през лятото на 1944 г. се стига до многобройни военни престъпления срещу войници от Вермахта. "Всеки втори немски военнопленник не преживява т. нар. D-Day в участъка на десанта на Омаха бийч", подчертава съавторът Михаел Ренц. Само една малка част от злодеянията достигат до американските военни съдилища. Проучвания на Пентагона, които разкриват големия брой престъпления, бързо-бързо са засекретени.

      Ренц и Харлфингер подчертават, че не става въпрос да се реабилитират зверствата на нацистка Германия. "Изнасилванията и убийството на военнопленници в Третия райх са били част от системата. Извършването на такива престъпления е било легитимирано". Освен това Ренц оправдава унищожаването на дузина германски градове от въздушните армади на съюзниците. „Разбира се, това е било ужасяващо за цивилното население, но така са били спасени много други животи".

      Едва неотдавна историчката Мириам Гебхарт в книгата си "Когато дойдоха войниците" тематизира сексуалните престъпления, извършени от американските войници. Според нейните преценки тяхно дело са около 190 000 изнасилвания, пише електронното издание на „Junge Freiheit”.

      п.п.
      Марандуля , поредните ти глупости на темата как германките са ку..ви дето лягали с американските войници за по една кока-кола и после викали че са изнасилени си ги дръж за себе си ......
      Last edited by markov; 08.12.2015, 21:46.
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Моркуфф,

        недей да лъжеш като разпран. Хамериканосите като идат с цигарките Марлборо и бонбонки Тик-так мацките сами са се предлагали за кутия цигари и бутилка Кока-кола.

        Никого не са изнасилвали, даже са си плащали чинно. Тоже донасят сутиена и чорапогащника, които не са били виждани досега в Юръп.
        --------------------------------

        В същото време безспорен факт е 2 млн. изнасилени германки от всички възрасти и то толкова брутално, че даже повечето умирали.

        Чаткаш ли разликата? ( или да ти я напиша по-бавно )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron

          И аз поддържам руската интервенция. Но само ако бие наистина само по ИГИЛ (ДАЕШ).
          Анкетата е от 1-3 декември
          Но до днес всички разбраха, че Путин ЛЪЖЕ - само 10% от бомбардировките са срещу ИГИЛ.

          Проблема на НПО бабалайките е че Руснаците не правят разлика дари терористите са сюзници на САЩ или не са .......Руснаците трепят въоръжените терористи ....което води до това НПО балалайките да врещят на умрело....
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
            [I]Статуя на съветски войник, който изнасилва бременна германка, шокира полския град Гданск. Статуята е на полския студент Йежи Богдан Шумчик от Академията за изящни изкуства в Гданск.

            Произведението изобразява войник, изнасилващ бременна германка, докато държи пистолет, опрян в главата й.

            Идеята за статуята се появила, след като Шумчик прочел за около 2 милиона германки, изнасилени от съветски войници през 1944-1945 г., съобщи „Дейли мейл“.
            Да след 5 години в окопите и със средно по еден убит близък роднина от Германците, всеки Руски войник е имал силен мотив да мрази Германците. И да си връща.

            Интересното е в случая за какво са си връщали войниците на САЩ и другите съюзници който не са останали по назад от Руснаците в тая си дейност. Според различни източници изнасилените са между 200 000 и 1 000 000 жени ?

            Ето да зубриш че нищо не е само черно и бяло:

            Нова книга твърди “изнасилени един милион германци след края на Втората световна война” от съюзническите войници
            http://www.zahariada.com/%D0%BD%D0%B...C%D0%B8%D0%BB/

            Според Шпигел изнасилените от съюзнически войници са по малко около 200 000
            http://www.pan.bg/view_article-64-28...-GERMANKI.html
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              И ко разправя афтура? Че БГ произхожда от Тюркски хаганат фредпулагам?

              Не си ли се замислял досега, че може да е обратното? БГ империя създава Турански каганат? Ърмм ...?
              Разправя той, че те 'апе кравата.
              И разправя още, че вярно, изключението потвърждава правилото: Всички останали от Лясковец, които познавам, са свестни хора.

              Коментар


              • http://www.blitz.bg/news/article/379736

                Къде отиваме и какво приемаме

                Коментар


                • Тракащ, ето да си сравниш 2 карти, които са безспорни, като едната е по манголската школа за тюрки, па другата по латиносо-гръчката школа за хуни.

                  Знаеш ли къде е грешката в двете "школи" хисторичари? Изтрили БГ, която е създател на тая империя, па забравили да изтрият династичния род Дуло, от който е Кубрат, Аспарух, Котраг .....

                  Не са ли тъпи кордели ми кажи?

                  П.П. Раздуй сега някой лафче на кого на мястото висят самопровъзгласилите се пещерняци от масква, според тИбя? Така като гледаш тази империя на 3 хил. години, кой в момента си пърчи, че досега е нямало такава в света, щот' картите сочат друго да'ева ....

                  Цъки:
                  Attached Files
                  Last edited by marandi; 08.12.2015, 21:32.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                    Хиххх, мурзилажът се е вкопчил в хахави ренегати, като слепец в кютук ...
                    Пол намкой робъртс, чомски, мур и т.н. си правят парите с протяжни вопли против собствената си страна, друго не могат. Да се бяха родили в държавата на белите брезички или в китай, нямаше да се репчат.
                    Ако руската подлога волен е знаен в Бг, робъртс даже не може да се похвали със същото в Америка.
                    днес само за новата лада не сме чели... още не се е сетил идиота
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                      това е нескопосана пропада като оная от времето на соца ма с обратен знак.....
                      Статуя на съветски войник, който изнасилва бременна германка, шокира полския град Гданск. Статуята е на полския студент Йежи Богдан Шумчик от Академията за изящни изкуства в Гданск.

                      Произведението изобразява войник, изнасилващ бременна германка, докато държи пистолет, опрян в главата й.

                      Идеята за статуята се появила, след като Шумчик прочел за около 2 милиона германки, изнасилени от съветски войници през 1944-1945 г., съобщи „Дейли мейл“.

                      Произведението е озаглавено Komm Frau („Eла тук, жено“) и е било изложено в събота вечерта на Алеята на победата, водещ към мемориала на Съветската армия.

                      Статуята обаче предизвикала възмущението на жителите на града. Те се обадили в полицията и вчера сутринта статуята била демонтирана, а авторът й – отведен за разпит.

                      Малко по-късно Йежи Шумчик бил освободен. Със случая обаче ще се заеме прокуратурата.

                      Убийствата и изнасилванията са били често срещани по време на настъплението на немските войски в СССР. Същото обаче се е случвало и по време на окупацията на Германия от Червената армия, обяснява изданието.

                      В много градове от Източна Прусия са нападани всички жени между 10 и 89 години,като често изнасилванията ставали пред съпрузите на жертвите, които били принуждавани да гледат.

                      дано да те скопосат по хубаво.. това като ти е нескопосано..
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Хиххх, мурзилажът се е вкопчил в хахави ренегати, като слепец в кютук ...
                        Пол намкой робъртс, чомски, мур и т.н. си правят парите с протяжни вопли против собствената си страна, друго не могат. Да се бяха родили в държавата на белите брезички или в китай, нямаше да се репчат.
                        Ако руската подлога волен е знаен в Бг, робъртс даже не може да се похвали със същото в Америка.
                        Yeah

                        Коментар


                        • това е нескопосана пропада като оная от времето на соца ма с обратен знак.....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар




                          • Нещо някой?
                            Attached Files
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
                              Само се обаждам, че явно на пишещия, че и на този, който е постнал тази глупост им куца георафията.

                              Вилньос е столицата на Литва и няма нищо общо с Полша.

                              Дето се вика - поне лъжете като хората ...
                              ВилнЮс е столица на Литва.
                              Като цяло сте ясни, коя прослойка представлявате.
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Маранде, идвам от Панаира на книгата. Там един писал за Туран и българите. Виках си я взема тая книжка ти я пратя, ама ще ме за манголец заклеймиш. Все пак потърси я. И генетика имаше вътре. Може и да си я чел вече. Знам ли? Само името му забравих на автора, автора.
                                И ко разправя афтура? Че БГ произхожда от Тюркски хаганат фредпулагам?

                                Не си ли се замислял досега, че може да е обратното? БГ империя създава Турански каганат? Ърмм ...?

                                Коментар

                                Working...
                                X