IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 27.01.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Една картофобелачка не могат, да сделат сами.
    Знаем се. Не е като да не се знаем...
    Знаем , знам ....долу комунизма и свобода на народа
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Мии ... има патентни ведомства, запазени търговски марки, които днес може да ти стъпят на пазара, ако видят платежоспособност за продуктите им, а утре да си тръгнат.

      В тази връзка искрено ме разсмя как най-голямата печелба отивала за сАветската държава, а от Рено пиели студена вода от синьото кранче.
      --------------------------
      Не забравяй, че си фрост счетоводител като Лесовъдов и нямаш никаква реална представа как се прави бизнес в първо лице като бебе Менифейс Год.

      Ако имаше елементарна представа, нямаше да висиш и да ръсиш акъл на другите, а щеше да си го направил. И то не през "партиен" коридор, дето си въртиш задника като ветропоказател, защото без непазарен гръб си пълна ( кръгла ) нуличка и паразит за обществото.

      Понял?
      То като се замисли човек, стига до стария извод, че в Русия всичко е чужое. Или е произведено от дъщерно на западна компания или е пооткраднато и прекопирано по най-нескопосания начин.
      Една картофобелачка не могат, да сделат сами.
      Знаем се. Не е като да не се знаем...
      The strongest stand last.

      Коментар




      • https://www.facebook.com/permalink.p...51&pnref=story

        Коментар


        • Лясковски , ти пък си последния човек дето изобщо има някаква представа от тая материя че да взема отношение....така че по добре си списвай фантазиите за БГ империя и не меси там дето говорят батковците дан се излагаш
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Ти усукваш щото първоначалното ти твърдение беше че Пепсито дето го продават в Била-Русия и излиза 0,95 лева за 1,75 литра наши пари не било произведено в Русия , нищо че завода е в Русия , щото марката била Американска ....което си е очеизвадна глупост ......как от това препиране стигнахме до Рено и завода му в Москва и аз се чудя
            Мии ... има патентни ведомства, запазени търговски марки, които днес може да ти стъпят на пазара, ако видят платежоспособност за продуктите им, а утре да си тръгнат.

            В тази връзка искрено ме разсмя как най-голямата печелба отивала за сАветската държава, а от Рено пиели студена вода от синьото кранче.
            --------------------------
            Не забравяй, че си фрост счетоводител като Лесовъдов и нямаш никаква реална представа как се прави бизнес в първо лице като бебе Менифейс Год.

            Ако имаше елементарна представа, нямаше да висиш и да ръсиш акъл на другите, а щеше да си го направил. И то не през "партиен" коридор, дето си въртиш задника като ветропоказател, защото без непазарен гръб си пълна ( кръгла ) нуличка и паразит за обществото.

            Понял?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Ти мен на конгломерати и консорциуми не ме учи.
              Използваш незначителни подробности от един контекст като аргументи по друг.
              Накратко - усукваш.
              Ти усукваш щото първоначалното ти твърдение беше че Пепсито дето го продават в Била-Русия и излиза 0,95 лева за 1,75 литра наши пари не било произведено в Русия , нищо че завода е в Русия , щото марката била Американска ....което си е очеизвадна глупост ......как от това препиране стигнахме до Рено и завода му в Москва и аз се чудя
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                ти продължаваш да не вдяваш се това са отделни юридически лица с отделна собственост по закона ....
                Ти мен на конгломерати и консорциуми не ме учи.
                Използваш незначителни подробности от един контекст като аргументи по друг.
                Накратко - усукваш.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  НАЙ-ПОСЛЕ, ашколсун тибя!!!!!!!!!!
                  ти продължаваш да не вдяваш се това са отделни юридически лица с отделна собственост по закона ....
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                    Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на обувки е намаляло с 10,2 % спрямо ноември 2014г.?
                    Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на обувки е намаляло с 15,8 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?

                    В момента барел руски петрол URALS струва около 27 $.


                    Ще ти обясним, бе Ванка

                    П.П. На мен някой ще ми обясни ли колко време ще изтрае тази надценена валута, а още не отива на нива 110-120 руплей за 1 гущерос?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                      Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на обувки е намаляло с 10,2 % спрямо ноември 2014г.?
                      Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на обувки е намаляло с 15,8 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?

                      В момента барел руски петрол URALS струва около 27 $.
                      Я обясни защо в периода от януари до ноември 2015г има ръст на производството на велур в сравнение с периода за 2014г с 20.4%

                      П.С. Аз нямам отговор нито на твоя нито на моя въпрос...

                      http://www.gks.ru/bgd/free/B04_03/Is...tg/d06/253.htm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci;1059931808[B
                        ]Да собственика на регистрираното дружество в Русия е Рено [/B], но активите на дъщерното дружество са под юрисдикцията на Русия .........................
                        НАЙ-ПОСЛЕ, ашколсун тибя!!!!!!!!!!
                        Last edited by Manyface God"; 13.01.2016, 21:43.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                          През 2016г. номиналният БВП на Русия ще бъде малко под 1000 милиарда $ (под 1000 000 000 000 щатски долара).
                          На 7 януари 2016г. цената на барел петрол от кошницата на ОПЕК беше 27,85 $.
                          http://www.opec.org/opec_web/en/923.htm
                          Някой ще обясни ли защо през ноември 2015г. в Русия производството на обувки е намаляло с 10,2 % спрямо ноември 2014г.?
                          Някой ще обясни ли защо през периода от началото на 2015г. до края на ноември 2015г. в Русия производството на обувки е намаляло с 15,8 % спрямо периода от началото на 2014г. до края на ноември 2014г.?

                          В момента барел руски петрол URALS струва около 27 $.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                            Произведеното Рено в Русия руски продукт ли е или френски....

                            Вчера ходих в представителството на Нисан да гледам една Микра.Произведена е в Индия.....японска ли е или индийска.....Тръгнах си де....
                            Средната локация на бизнеса на автомобилните марки в РФ нарасна за периода на управление на ВВП от порядъка на 15-20% на 40-45%.

                            Някой срещал ли е информация в мрежата Каква е локацията на колите на Гриша Ганчев, дето и болченцето е произведено в Китай и може ли да направи сравнение със... Аз не очаквам локацията на ГрейтВол да е повече от 15%

                            Коментар


                            • Любимият политик на старшина-школника щял да се кандидатира за президент.

                              Радан Кънев подготвя нов десен политически проект, с който да участва на предстоящите в края на годината президентски избори.



                              А бе верно ли на това му викали Рада Дълбоката? Някакъв от неговата ЛГБТИ дружинка го издал на медиите.
                              И може да си имаме президент, за който някой ще може напълно основателно да каже: "Евал съм го и президента".
                              Поне така казва пред медиите известното ЛГБТИ същество в дясно на снимката.
                              http://www.blitz.bg/news/article/374367
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Нефть себе в убыток
                                http://www.gazeta.ru/business/2016/01/12/8017391.shtml

                                Цена нефти марки WTI пробила психологическую отметку в $30 за баррель. Нефть марки Brent также приближается к этой ценовой отметке. Такие показатели делают нерентабельными все новые проекты добычи нефти в России, США и Саудовской Аравии. Ситуация чревата снижением инвестиций в нефтяную отрасль, банкротствами и снижением добычи.
                                Last edited by Макс; 13.01.2016, 21:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X