IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съюз Русия - ЕС. Бъдеще или химера?

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Нека има място, особено за тези, които стават и лягат с руската преса .
    "Руската" преса поне 88% е поръчкова и антируска.

    Както у нас българската преса е антибългарска, наблягаща на негативните новини, стараеща се да свали самочувствието на българина, да го смачка!
    Така, че...... нека се говори, айде и за Запада да е темата, ама пусто, какво точно?!

    Коментар


    • Първо Европа трябва да мине по пътя на нов Ренесанс!

      Коментар


      • Мче той винаги е бил факт - ЕС има нужда от бензиностанция

        Коментар


        • Заглавието на темата кърти...

          Наистина подобен съюз би бил именно химера... Браво, Сънеее...

          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A5...B5%D1%80%D0%B0

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Но друго ме мъчи повече от отношенията Европа-Русия.

            Поне веднъж в годината препрочитам една от любимите си книжки: До Чикаго и назад, понякога и други стари книги за Америка... реве ми се, направо ми се реве !!!

            Имаше един филм от началото на "преходът" - "Искам Америка" - е: и аз си искам Америка - но не тази, а ОНАЗИ. Искам Америка на Едисон, Марк Твен и Хенри Форд - Америка, в която няма бедни, Америка, в която трима "балкански субекти" може да се намъкнат в Белият дом или военното министерство и да си зяпат, без никой да ги спира, Америка, която е лидер и упование на света, без никому да налага да и се кланя, Америка, в която всеки може да започне от нулата и да стане достоен човек, а не да се реди пред кухнята за бедни, Америка в която милионеринът и обущарят седят редом в театърът и не можеш ги различи кой кой е.
            Не искам Америка на обонго и клинтънова, не искам Америка, която причинява войни по целия свят, не искам Америка, която подтиска, вместо да окрилява човечеството. Тая Америка не ми харесва.

            Осъзнава ли светът каква Америка е загубил ?????


            Америка отново трябва да бъде лидер - и да поведе светът, вместо да го тъпче за своя угода. Америка, Европа, Русия Китай трябва да си подадат ръце и да решават проблемите на светът, вместо САЩ да ги създават... но това няма как да стане, докато начело на САЩ не застанат честни и достойни хора.
            Такава Америка дето описваш никога не е съществувала в реалността

            Коментар


            • Но друго ме мъчи повече от отношенията Европа-Русия.

              Поне веднъж в годината препрочитам една от любимите си книжки: До Чикаго и назад, понякога и други стари книги за Америка... реве ми се, направо ми се реве !!!

              Имаше един филм от началото на "преходът" - "Искам Америка" - е: и аз си искам Америка - но не тази, а ОНАЗИ. Искам Америка на Едисон, Марк Твен и Хенри Форд - Америка, в която няма бедни, Америка, в която трима "балкански субекти" може да се намъкнат в Белият дом или военното министерство и да си зяпат, без никой да ги спира, Америка, която е лидер и упование на света, без никому да налага да и се кланя, Америка, в която всеки може да започне от нулата и да стане достоен човек, а не да се реди пред кухнята за бедни, Америка в която милионеринът и обущарят седят редом в театърът и не можеш ги различи кой кой е.
              Не искам Америка на обонго и клинтънова, не искам Америка, която причинява войни по целия свят, не искам Америка, която подтиска, вместо да окрилява човечеството. Тая Америка не ми харесва.

              Осъзнава ли светът каква Америка е загубил ?????


              Америка отново трябва да бъде лидер - и да поведе светът, вместо да го тъпче за своя угода. Америка, Европа, Русия Китай трябва да си подадат ръце и да решават проблемите на светът, вместо САЩ да ги създават... но това няма как да стане, докато начело на САЩ не застанат честни и достойни хора.
              Last edited by Императорът; 23.09.2015, 23:21.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                Русия трябва да бъде приета в ЕС.А САЩ изритани от Европа с як шут отзаде
                И как си представяш ти Русия да бъде командорена от ...Брюксел? От разни капути, дето предават ПЪРВО "своите" ? Айде, няма нужда.
                Да си взаимодействат-да, възможно е. Но, ПЪРВО, ЕС да свали всички шибани санкции, чрез които, си го слага сам /а се чудим, къде е Раят на педалите/. И да се научи, същият този ЕС, ДА УВАЖАВА партньорите си. Как да ги уважава-не знам, той се ебава със своите си...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Нека има място, особено за тези, които стават и лягат с руската преса и са чувствителни на всяко изменение на рублата, инфлацията или цената на водката ... и държат да ни информират...
                  Много яко , тия индивиди дето от сутрин до вечер ругаят Русия но през цялото време четат руската преса не моа ги разбера .......доста нерационално действат.
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    Русия трябва да бъде приета в ЕС.А САЩ изритани от Европа с як шут отзаде
                    +10

                    Коментар


                    • Русия трябва да бъде приета в ЕС.А САЩ изритани от Европа с як шут отзаде

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                        Русия?
                        Да напомни на някого, че е свободен
                        хаххахахахаххахахахах най-добрия виц ever.
                        И ли пък да им припомни как са се качили на върхът? Страната от третия свят?
                        Митко ти си препил днес.
                        Ако Русия е страна от третия свят САЩ са от седмия барабар с васална европа.А ние ......не е измислено числото ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Русия?
                          Да напомни на някого, че е свободен
                          хаххахахахаххахахахах най-добрия виц ever.
                          И ли пък да им припомни как са се качили на върхът? Страната от третия свят?
                          Митко ти си препил днес.
                          Не аз - ти препил, щом не разбра, че говоря за европейците, не за руснаците.

                          За руснаците - държава, изпратила пръвият спътник, пръвото куче и пръвият човек в Космосът, построила пръвата атомна електроцентрала, без която и днес достъпът до МКС е невъзможен, е малко смехотворно да бъде наричана "трети свят"... тогава ние, дето освен мръсномургави ромоцигани, комай друго не фабрикуваме - какво свят сме?
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Как точно да ги "цивилизоваш" - да ги научиш да станат п.д.расти, които оставят някой обонго да ги води на каишка, а арапите да изнасилват дъщерите им? - Е, няма да стане, отсега ти казвам.
                            Ролята на Русия може и трябва да бъде да припомни на европейците кои са и какви са и как са се качили на върхът на светът - да им напомни, че са свободни хора, а не лакеи и парцали.

                            Но, за да си отвори очите, Европа трябва да преодолее страхът си от Големият брат или по-точно големият враг, който се прави на приятел - Обонгостан.
                            Русия?
                            Да напомни на някого, че е свободен
                            хаххахахахаххахахахах най-добрия виц ever.
                            И ли пък да им припомни как са се качили на върхът? Страната от третия свят?
                            Митко ти си препил днес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              ... да ги научиш да станат п.д.расти, които оставят някой ... да ги води на каишка, а арапите да изнасилват дъщерите им? - Е, няма да стане, отсега ти казвам.
                              За съжаление точно това ше им се случи.

                              /Аз лично не го желая на обикновените хора там/.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от The Big One Разгледай мнение
                                Възможно е да има съюз Русия - ЕС.

                                Но първо матрьогите тря'а да извървят много дълъг път.

                                На първо време ще ги цивилизоваме лека-полека, с много малки и спокойни крачки.

                                Няма как тая "зган" да бъде оставена без контрол.

                                Контрол, контрол, контрол и пак контрол.

                                Бавно, тихо, леко и с набиване на празните кратуни.

                                Те самите техни политици и олигарси точно това го знаят и са в играта де.

                                Как точно да ги "цивилизоваш" - да ги научиш да станат п.д.расти, които оставят някой обонго да ги води на каишка, а арапите да изнасилват дъщерите им? - Е, няма да стане, отсега ти казвам.
                                Ролята на Русия може и трябва да бъде да припомни на европейците кои са и какви са и как са се качили на върхът на светът - да им напомни, че са свободни хора, а не лакеи и парцали.

                                Но, за да си отвори очите, Европа трябва да преодолее страхът си от Големият брат или по-точно големият враг, който се прави на приятел - Обонгостан.
                                Last edited by Императорът; 23.09.2015, 22:33.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X