IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Ми за собствениците е добър начин да изкарат някой лев, на самите туристи им излиза къде-къде по-еФтино, а може би и по-удобно да наемат такъв апартамент отколкото да плащат луди цифри за хотели.
    А и как е сега работата с цените, чъжденците още ли плащат по-скъпо от българите за хотел?
    А заплатите на западняците, още ли са в пъти по по от нашенските?
    Ай стига, бе Маранди!

    Коментар


    • Я, и измамника се появи...
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


        Не са ...

        Нерде Владивосток , нерде Ванкувър...
        - И смях, и грях, нали?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


          Не са ...

          Нерде Владивосток , нерде Ванкувър...
          Ами чиче тъпинки са тия от по-новите.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • chronos, излагаш се. Такива като теб обезличават форумите, оставяйки паразитите да вдигат информационен шум. Позориш се. Не ти ли остана чест?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
              Не е толкова страшно положението, както хленчат нашите хотелиери. Нямало туристи, ама не свалят цените. Мои познати от Европа искат да почиват тук в края на август и казват, че не могат да намерят добра оферта. Във Варна е пълно с руснаци сега. Е, държавата не хваща данъци от това, но нали сме лоялен евроатлантически партньор ....

              http://www.burgasnovinite.bg/Rusnazi...s-turisti.html
              Ми за собствениците е добър начин да изкарат някой лев, на самите туристи им излиза къде-къде по-еФтино, а може би и по-удобно да наемат такъв апартамент отколкото да плащат луди цифри за хотели.
              А и как е сега работата с цените, чъжденците още ли плащат по-скъпо от българите за хотел?
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                Не е толкова страшно положението, както хленчат нашите хотелиери. Нямало туристи, ама не свалят цените. Мои познати от Европа искат да почиват тук в края на август и казват, че не могат да намерят добра оферта. Във Варна е пълно с руснаци сега. Е, държавата не хваща данъци от това, но нали сме лоялен евроатлантически партньор ....

                http://www.burgasnovinite.bg/Rusnazi...s-turisti.html
                Това със свалянето на цените, ....я дай пример!

                Цени се свалят, когато с месеци си продавал на космически цени и след това можеш да си позволиш да свалиш "само" на 100% надценка!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                  Инвестор, току що видях, че сте изтрили на Пирамид една съвсем невинна констатация!
                  А оставяте на Инхотел със страници да мъкне някакво блудкаво твърдение, цитирайки Миранди/ те са едино и също лице, ама айде/, та да питам, кой е дежурният днес?


                  Не са ...

                  Нерде Владивосток , нерде Ванкувър...

                  Коментар


                  • Инвестор, току що видях, че сте изтрили на Пирамид една съвсем невинна констатация!
                    А оставяте на Инхотел със страници да мъкне някакво блудкаво твърдение, цитирайки Миранди/ те са едино и също лице, ама айде/, та да питам, кой е дежурният днес?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                      Напъните на Плевнелиев дадоха резултат , няма с какво друго да се обясни че спада на Руски туристи за БГ е 50 , а за Гърция, Испания е само 10 %

                      През 2015 в България идват с 50% по-малко руски туристи

                      Най-сериозен спад на руските туристи се наблюдава за Европа – 35-40%.
                      [COLOR="red"]Най-голям е спада за България - около 50%.
                      .
                      Не е толкова страшно положението, както хленчат нашите хотелиери. Нямало туристи, ама не свалят цените. Мои познати от Европа искат да почиват тук в края на август и казват, че не могат да намерят добра оферта. Във Варна е пълно с руснаци сега. Е, държавата не хваща данъци от това, но нали сме лоялен евроатлантически партньор ....

                      http://www.burgasnovinite.bg/Rusnazi...s-turisti.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Кои ние, аз съм под българската звезда, не под кремльовската. Ама за теб не е сигурно, щото освен профанизирането на руската и българската история, прокарваш и неудобни за България позиции и тези на краен антирусизъм, които намязват на кагебистки провокации.
                        Ами кои, това по-долу да не съм го писал аз...

                        Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        ...Трябва да сме благодарни на Владимир Илич...
                        За историята не се обръщай към мен. Добре би било все пак да дадеш пример за неудобни за България позиции и тези на краен антирусизъм, като все пак разделиш едното от другото?
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          П

                          За съжеление без да искаме предизвикваме феликата октомврийска и идват уродите ленин, сталин, путьо и сие.

                          Призна ли си най-накрая, че Ротшилд мафията са зад гърба ти!
                          Само че те предизвикаха октомврийската революция умишлено, заради банките си, които не бяха допускани на изток.
                          И ставаш прозрачен с тоя Путин!
                          Да не би вече да ти плащат на бройка определение за него?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Ми то вие сте си му благодарни.
                            Мумията му още лежи в мавзолея пред кремъл.
                            Кои ние, аз съм под българската звезда, не под кремльовската. Ама за теб не е сигурно, щото освен профанизирането на руската и българската история, прокарваш и неудобни за България позиции и тези на краен антирусизъм, които намязват на кагебистки провокации.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Виждам, че добре смяташ с големи числа.....
                              Да не си станал сервитьор...?


                              Е то такива способности за работа с големи числа си трябват само за сервитьорите в русия и Зимбабве.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Ленин в Петроград го пратиха нашите съюзници германците и благодарение на него спечелихме войната с Русия и Румъния. Трябва да сме благодарни на Владимир Илич, щото Николая готвил голямо отмъщение на Бг царство, пардон, империя. Щеше да я разкатае и присъедини като хинтерланд към Проливите. Но Господ въздаде всекиму своето. Съдба!
                                Ми то вие сте си му благодарни.
                                Мумията му още лежи в мавзолея пред кремъл.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X