IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прочее, какво ще кажат нормалните колеги тук за това?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      А, бе аз съм публичен кат' Моркуфа - ти защо си неизвестен нямам идея. Просто като ме видиш ми кажи лафчета, дет' използваш тук, за да те позная

      Къде ти е офиса? Имал офис - лелей ... - дай адрес?
      Е, нали всичко знаеш? За "не" известност - сигурно съм но, поне от чак такова раздвоение на личността /опсс, "размножение!" / като теб не страдам, налэ. Пък и точно за каква публичност и то, точно тук, говориш-идея нямам. Тра-ла-ла отвсякъде. не знам защо си играеш надребно , ами не вземеш да ме дадеш на съд там, за какво беше...за "телефонни измами"? Дай ме де, отдавна не съм се забавлявал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        ооо, вате, изми ли машината?

        И каква е цената за италианеца и за чужденеца?
        Бе, няма разлика, ама ватник гледа филми за Ротшийлд и прочие конспирации

        П.П. БГ матрьошките все някой ( ЕС/УСА им е крив ), иначе ако няма външен враг - нон-стоп ще денсят на революции и контра-революции.

        Нали го гледахме тоя филм с меншевиките и болшевиките

        Коментар


        • ооо, вате, изми ли машината?

          И каква е цената за италианеца и за чужденеца?
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Пирамид, я кажи нещо ново за телефонните измами. Чета отвреме-навреме че тук излъгали дядо за 11000 лева, там баба за пет хиляди...
            Как върви бизнеса?
            Ами, тоя верно такъв ще дойде. По-рано поне ръгаше некъв сайт, дет' беше форум и не го плаща той за домейн и хостинг, ама явно са го оритали и оттам.

            Е, Моркуфф може да е всякакъв, но е публичен кат' мИня - сайтове, телефони, снимки, събития и прочие.

            Тоя паун ми говори кат' тел. измамник: "Ела в офиса" - хаха

            Че аз имам 4 имота и до преди няколко години 3 офиса, бре. Ама, не съм се крил кат' съсел

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Ми за собствениците е добър начин да изкарат някой лев, на самите туристи им излиза къде-къде по-еФтино, а може би и по-удобно да наемат такъв апартамент отколкото да плащат луди цифри за хотели.
              А и как е сега работата с цените, чъжденците още ли плащат по-скъпо от българите за хотел?
              Ами то си е нормално да плащат по скъпо- я се разходи из италията и ще се хванеш за главата каква е цената за талянеца и каква за чужденеца

              Коментар


              • Пирамид, я кажи нещо ново за телефонните измами. Чета отвреме-навреме че тук излъгали дядо за 11000 лева, там баба за пет хиляди...
                Как върви бизнеса?
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Е то аз цял ден те чакам да ми се обадиш в офиса, ама нА: Никакъв те няма.

                  Прочее, а да се фръцна зад теб може ли?
                  А, бе аз съм публичен кат' Моркуфа - ти защо си неизвестен нямам идея. Просто като ме видиш ми кажи лафчета, дет' използваш тук, за да те позная

                  Къде ти е офиса? Имал офис - лелей ... - дай адрес?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Нали вчера ти обясних, че мога да ти отделя точно 2 мин. и ти не поиска да се видим. Чаках те 5 мин. и се прибрах. Сори - нямам повече време за нещастни мурзилки

                    Пробвай на живо да ми държиш този тон и обръщения и 2 мин. са много, ама да кажем няма да те правя за гипсово корито доживотно, а само за 6 месеца гипс.

                    Просто чакам да те видя и да ми се обадиш, че си ти и ми започни с лафчето "Смешник" и там останалите дет' тук не спираш да се фръцкаш, щот' не си пред мен
                    Е то аз цял ден те чакам да ми се обадиш в офиса, ама нА: Никакъв те няма.

                    Прочее, а да се фръцна зад теб може ли?
                    Last edited by Pyramid; 05.08.2015, 18:37.

                    Коментар


                    • Хор МВД поет песню Ameno
                      https://www.youtube.com/watch?v=jclLq0rxNs4

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Той Не/Г/рон няма да е сам в шизофренията си, налэ. Нито Наполеон, нито Ван Дер Любе/нофф/. Начи, рушняците тряа са страхуват, дет' нек'ъф си плъх сега веел с опашка и цвърчал. Лошо няа. Ся ли за 'одя да им го река или като почнат, ти сам ще им цвърнеш ?
                        Нали вчера ти обясних, че мога да ти отделя точно 2 мин. и ти не поиска да се видим. Чаках те 5 мин. и се прибрах. Сори - нямам повече време за нещастни мурзилки

                        Пробвай на живо да ми държиш този тон и обръщения и 2 мин. са много, ама да кажем няма да те правя за гипсово корито доживотно, а само за 6 месеца гипс.

                        Просто чакам да те видя и да ми се обадиш, че си ти и ми започни с лафчето "Смешник" и там останалите дет' тук не спираш да се фръцкаш, щот' не си пред мен

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          А бе, ти май не си добре?!

                          Над 500 хил. убити мамалиги и 60 хил. монголци имаш тогава на северната ни граница.

                          Вместо да се замислиш какво прави монголия на нашата граница ( в Добруджа ), ти се чудиш как да ги изкараш пичове и пички.

                          П.П. Малко ги бихме тогава казвам - трябваше да продължим с контра-настъплението и да драснем клечката на Масква.

                          Иначе варварите няма да се научат да не газят тревичка, която расте в БГ империя

                          П.П.П. Със сигурност подобни кат' тИбя ще се бият на рушката страна срещу българите. Хубавото е, че сте малцинство и близо 1 милка в човешки загуби го доказва.

                          Пробвайте пак, ама да не изчезнете хептен от картата?
                          Той Не/Г/рон няма да е сам в шизофренията си, налэ. Нито Наполеон, нито Ван Дер Любе/нофф/. Начи, рушняците тряа са страхуват, дет' нек'ъф си плъх сега веел с опашка и цвърчал. Лошо няа. Ся ли за 'одя да им го река или като почнат, ти сам ще им цвърнеш ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Ленин в Петроград го пратиха нашите съюзници германците и благодарение на него спечелихме войната с Русия и Румъния. Трябва да сме благодарни на Владимир Илич, щото Николая готвил голямо отмъщение на Бг царство, пардон, империя. Щеше да я разкатае и присъедини като хинтерланд към Проливите. Но Господ въздаде всекиму своето. Съдба!
                            А бе, ти май не си добре?!

                            Над 500 хил. убити мамалиги и 60 хил. монголци имаш тогава на северната ни граница.

                            Вместо да се замислиш какво прави монголия на нашата граница ( в Добруджа ), ти се чудиш как да ги изкараш пичове и пички.

                            П.П. Малко ги бихме тогава казвам - трябваше да продължим с контра-настъплението и да драснем клечката на Масква.

                            Иначе варварите няма да се научат да не газят тревичка, която расте в БГ империя

                            П.П.П. Със сигурност подобни кат' тИбя ще се бият на рушката страна срещу българите. Хубавото е, че сте малцинство и близо 1 милка в човешки загуби го доказва.

                            Пробвайте пак, ама да не изчезнете хептен от картата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Я, и измамника се появи...
                              Марандулий, ай стига с тая шизофрения бе, толкоз ли няма какво друго да правиш, безделник такъв ?

                              Коментар


                              • Човекът, който шепне на ухото на Путин – по-циничен и от господаря си


                                http://www.faktor.bg/novini/svjat/51...odarya-si.html


                                За говорителя на Путин, Дмитрий Песков пишат и говорят много, той е известен не само с близостта си, но и с цинизма си, в който понякога успява да надмине дори самия президент на Русия.

                                През 2012 година Пусков предизвика възмущение, след като заяви след протестите в Москва, че протестиращите заслужавали „да бъдат размазани по асфалта”.

                                В последните дни интересът към него не е предизвикан от политически скандалните му изказвания. Песков стана герой на сапунена опера, която може да носи работното заглавие: Сватбата за руския

                                новобогаташ-парвеню

                                Пищната тридневна сватба с олимпийската шампионка Татяна Навка беше жадно следена от руските медии, не само жълтите, но и тези, които искат да бъдат харесвани от могъщия Песков.

                                Тя се проведе в Гранд Родина - най-скъпия хотел и любимия на Путин Песков беше наел целия хотел, ресторантите, баровете и басейните към него за гостите си за три дни.

                                Това, което може да се види на всяка чалга сватба, може да се види и на пищната сватба на президентския любимец.

                                С някои типично руски подправки. Вторият ден на сватбените тържества съвпадна с деня на Военновъздушните сили, поради което не само добре почерпеният младоженец и неговите видни приятели, но и булката и нейните дружки позират с патриотични атрибути - военни барети, знамена и пиянските им погледи са адекватни на националистическото опиянение и умиление, което всеки добър и обичащ ВВП руснак трябва да демонстрира в този ден.

                                Накрая, както казват руснаците: искахме да е по-добре, ама стана както винаги.

                                „Досадният” на Кремъл опозиционер Алексей Навалний развали ефекта, като публикува снимката със скандално скъпия часовник на Песков.

                                650 хиляди долара са си 650 хиляди долара и още в понеделник Песков трябваше да даде обяснение.

                                Песков е женен три пъти. Първата му съпруга е внучка на съветския военачалник Будьони, втората – Екатерина е дъщеря на съветски дипломати.

                                Разводът му с нея е скандален, заради изневярата с Татяна Навка и факта, че той живее с нея и имат дъщеря, преди още да е уредил отношенията си с Екатерина.

                                Още един скандален факт е свързан именно с Екатерина, бивша учителка, която живее в Париж, без да работи и без да разполага със собствен капитал, в разкошна самостоятелна къща в близост до Елисейския дворец. Тя е дотолкова претенциозна, че дори е обявила, че се занимава с благотворителност, но без да пояснява откъде разполага със средства.

                                Дъщеря им Екатерина учи в най-старото и скъпо частно училище в Нормандия-Ecole des Roches. Освен това разполага със самостоятелен апартамент, където да си „отпочива извън училище”.

                                Останалите две деца от този брак-Денис и Мика живеят също във Франция и посещават частни пансиони.

                                При официално декларираните доходи на Дмитрий Песков това не е възможно,

                                без да става дума за незаконни средства

                                Безпардонната демонстрация на богатство от страна на руските чиновници е характерна особеност на путиновия режим. Смята се, че обществото не трябва да се бърка в това откъде са парите им: вече дни наред в социалните мрежи кремълските тролове се занимават с това да обясняват, че е „тъпо” да се повдига въпросът за часовника и откъде са дошли парите за него.

                                Нещо повече-руските телевизии, включително и тези, които предават за чужбина и продават видеоматерили за така наречения обмен тиражират анкети със „случайни” руснаци и рускини , които твърдят, че няма нищо лошо в това богатата младоженка да купи скъп часовник на любимия си, че това е шик, че по този начин руските хора започват да приличат на богатия Запад и това е повод за „гордост”.

                                Руснаците са търпелив народ, на държава отдалечена на светлинни години от демокрацията, но в условията на продължителни несгоди и бедност, в един момент може и да се запитат - действително ли Путин и хората, които шепнат на ухото му, могат да се отнасят към страната им, като със своя собственост?




                                Коментар

                                Working...
                                X