IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Aми бълкарската мурзилка е най-простата мурзилка.
    Ами сефте виждам льоляци, където да тръбят наляво и надясно, че Крим бил изконно,во веки рушки.

    Демек, некъв примат тръгва да раздава/подарява територии на чужденците?

    Крим си е Български от няколко хилядолетия преди Христо до 16 век. - или говорим за едни 2000 до 7000 години.

    Максвичите го имат едва от 150 години, и родните балалайки дрънкат, че бил форевър техен.

    П.П. Все едно аз да отида и да кажа, че къщата на баба му не е негова

    Коментар


    • Aми бълкарската мурзилка е най-простата мурзилка.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        И в това има нещо вярно. Щото като тръгне да се разпада, всички тези ядрени ракети които остават ще са проблем. Те може и да запазат контрола си над ядреното оръжие, но кой знае. Като виждат какво стана в Украйна, новопоявилите се държави едва ли ще искат лесно да се откажат.
        Такива еднофамилни фирми се разпадат като домино ( бързо ).

        Учудвам се на фростотията на БГ матрьошляците, примерно при Мотун имаме най-голямата империя в света, която е БГ.

        Атила не успява да я настигне, като наистина опитва, но е по-слабо. Та, ние знаем как се управлява толкова площ, а БГ мурзилята се "радват" за Монголия.
        ---------------------------------------------
        Кан Мотун създал най голямата Империя в Човешката история

        Около 198 г. пр. Хр.–Великият Български Владетел кан Мотун(200-174 г. пр. Хр.)-от рода Дуло (син на Кан Тюмен), завладял Китай за 200 години пленява китайския император Лиу Панг заедно с 320 000-та му армия и поставя Китай във васална зависимост от Българите.

        Кан Мотун (владял 27 народи през II в. пр. н. е. от Каспийско море до Великия океан, вкл. Япония, до Кашмир на юг. Издал закон: "Който продаде или подари даже педя българска земя на чужденци - за бъде наказан със смърт").
        --------------------------------------------------------------

        Я, да видим коя площ сме владяли? Цъки
        Attached Files

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Е, то започна, ама ако Хаяско не е труп в октомври месец - ще стане по-бързо ( преди 2020 )

          Той тоя ще влезе в историята кат' жужето, което затри Монголия - затова западнярите правят всичко възможно да стои той на власт
          И в това има нещо вярно. Щото като тръгне да се разпада, всички тези ядрени ракети които остават ще са проблем. Те може и да запазат контрола си над ядреното оръжие, но кой знае. Като виждат какво стана в Украйна, новопоявилите се държави едва ли ще искат лесно да се откажат.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Еми както казах, нямам претенции. Важното е да се почне.
            Е, то започна, ама ако Хаяско не е труп в октомври месец - ще стане по-бързо ( преди 2020 )

            Той тоя ще влезе в историята кат' жужето, което затри Монголия - затова западнярите правят всичко възможно да стои той на власт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Няма да бъде в този ред, който е описан - и преди съм го казвал.

              От Сибир и после далечния изток ще започне. После сме ние Волга БГ и цял Кавказ ще се отцепи, а те го дават по губернии отделно. Едно цяло ще бъде. БГ империя ще бъде едновременно със Санкт Питер и Карелия и ще думнем още 3 области наоколо Башкирия и Чувашия.

              Ха, назраве! ( за Аврора и мумията в Кремъл )
              Еми както казах, нямам претенции. Важното е да се почне.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                Маааалка селска пръчко,
                Такава статия има в списание тhe Economist. Така че не само аз мисля така.
                Ся, кои първи ще се изсулят, на мен ми е все едно. Важното е да се почне.
                Няма да бъде в този ред, който е описан - и преди съм го казвал.

                От Сибир и после далечния изток ще започне. После сме ние Волга БГ и цял Кавказ ще се отцепи, а те го дават по губернии отделно. Едно цяло ще бъде. БГ империя ще бъде едновременно със Санкт Питер и Карелия и ще думнем още 3 области наоколо Башкирия и Чувашия.

                Ха, назраве! ( за Аврора и мумията в Кремъл )
                Last edited by marandi; 06.08.2015, 00:16.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                  До преди малко Наполеон се ширеше тук, а сега докерчето от Илиноис се появи да ни разкаже пък за своите си мечти.....
                  Маааалка селска пръчко,
                  Такава статия има в списание тhe Economist. Така че не само аз мисля така.
                  Ся, кои първи ще се изсулят, на мен ми е все едно. Важното е да се почне.
                  Last edited by Имхотеп; 06.08.2015, 00:09.
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                    О факи пак си имал нощни полюции виждаме .......това за разпада на Русия са мечти на болни мозъци...
                    Ами, то и аз съм казал, че през 2020 г. Монголия ще се разпадне. Затова ви предупреждавам да започвате преговори с Китай как ще делим приматите.

                    И аз ли съм болен мозък да'е ...

                    П.П. Хем ви казвам нещата години по-рано, за да сте подготвени

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                      Бая народ има нужда от психиатър...спешно !
                      До преди малко Наполеон се ширеше тук, а сега докерчето от Илиноис се появи да ни разкаже пък за своите си мечти.....
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        О факи пак си имал нощни полюции виждаме .......това за разпада на Русия са мечти на болни мозъци...

                        А форекс мастъра сънувал пък че САЩ се разпада и Тексас обявил война на Илиноис.
                        В такъв случай теб ша те мобилизират ли бе пиле ?
                        Бая народ има нужда от психиатър...спешно !

                        Коментар


                        • О факи пак си имал нощни полюции виждаме .......това за разпада на Русия са мечти на болни мозъци...

                          А форекс мастъра сънувал пък че САЩ се разпада и Тексас обявил война на Илиноис.
                          В такъв случай теб ша те мобилизират ли бе пиле ?
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Пичове, да се върнем малко на темата. :

                            Според Дъ Економист Путин е разбудил сили на разрушение и хаос, а русия я чака разпад.
                            Западните страни смятат путинова русия за експанзионистична държава, опитваща да си върна славата на ссср. Агресията и експанзията неведнъж са предисвиквали разпада на руската държава. Както и предшестващата го руска империя, и ссср се опита да реши вътрешните си проблеми с малка победоносна война, но не си разчете силите и претовари икомомиката си...
                            С настъпването на икономическия мрак в русия много региони не виждат смисъл да остават в една банкрутираща страна. Много региони като Урал, Сибир, Татарстан ще поискат своята свобода. Първа ще бъде Чечня. Тя ще повлече със себе си Дагестан, а оттам нататък ще се получи ефекта на доминото.




                            Какво ще кажете сега, мурзилки?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                              1944-1945 се формира Народна Република Македония като федерална единица на Федеративна Народна Република Югославия. Ай да спим, урока свърши. Каталясах да те светкам по история.
                              И какво общо има Чърчил в случая, когато говорим за мАсковска сфера на влияние.

                              Чърчил е най-големият българофоб в историята на Юкей, ама Македония той ли я подари на сърбелите?

                              Хора са умирали в Пиринско, защото ги ги карат да се "кръстят" от българи на македонци.
                              ------------------

                              Отказват и ги разстрелват или в затвора. Чърчил ли е виновен за това или Сталин, бре?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                                Ама ти наистина си без чорапи?

                                Каква република Македония през 1945г, бря?

                                Моля те сервирай ми небивалиците една по една, защото си като месомелачка на глупости и лъжи.
                                1944-1945 се формира Народна Република Македония като федерална единица на Федеративна Народна Република Югославия. Ай да спим, урока свърши. Каталясах да те светкам по история.

                                Коментар

                                Working...
                                X