IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Е нали участвахме с пиндосите във войната в Ирак. Резултата е следния:
    -13 загинали момчета
    -86 ранени момчета
    -разходи на бюджета над 180 млн. евро.
    -продаден дълг в размер на 3,3 млрд долара за 360 млн. долара на пиндо корупционери.
    -родния бизнес не участва с един долар във възстановяването на Ирак

    И всичко това, заради интересите на пиндо корупционери, заради бизнаса на ТНК, на вицепрезидентски щерки и т.н.

    От страницата на тавекс едно кило злато е около 65000 лв или около 36 000 000дол/тон. 3млрд гущера делено на 36 млн. дол. на тон. ВОЙНАТА В ИРАК НИ Е ИЗЛЕЗНАЛА ОКОЛО 86 тона злато. Пиндо ценности кво да праиш!
    + 100

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
      Стегни се. Освободи ли са ни за да ни заграбят те, не от обич към нас. Второ живей в настоящети не в миналото. Що не говориш за събития от преди 1500 години?. Ето заради такива тролове като теб - СССР ски подлоги, тази държава в момента е на системи. Колко милярда окрадохте 88-89 година преди да падне комунизма. Защо прехвърлихте дълговете на народа????? За такива като теб интересите на Русия са пред българските. Единственото което мислите е как да напълните джобовете на вашите хора от ДС - неуки нагли селяндури.
      Да ти обясня:
      1.Прехвърлили са, щото са могли. Що ти не прехвърля, да те питам?
      2.Народът си го заслужава, ако избира пак, и пак, и пак, и пак от същите, от същите, от същите, от същите...ДА ГО УПРАВЛЯВАТ. Вместо да сменя начина и подхода си и да им налага контрол, за да му служат, той...
      ЗАСЛУЖЕНО Е!
      3.А за това, че някой си има интереси, не съди него, ами Господ. Той така е решил: Който е жив, да има интереси. АКСИОМА, ДРУЖЕ. АК-СИ-О-МА.
      И по-отраканите си ги отстояват, докато разни книжни и други /НПО, с ментални отклонения и др./ плъхове се дърлят по форуми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        Опорната точка на НПО балалайките ми е ясна......България е освободена от Американците от Турско робство не от Русия.....
        Има нещо вярно и в това. След драматичните репортажи за Априлското въстание и зверствата на анадолските пещерняци, в цяла Юръп се надига вълна от недоволство за подкрепа на християните в БГ империя.

        Хамериканец прави репортажите за Батак и прочие - иначе никой нямаше да разбере.

        В цивилизацията народ се надига и задължава политиците си да предприемат даден акт и това Цариградската конференция, където великите сили казват на Осм. империя да влиза в пътя, но тя ги саботира. Консулите напускат и пътят на войната с Анадола е открит.

        Останалото са били пазарлъци - кой от всичките да удари и на нас за жалост се падат северните пещерняци, които ламтят за излаз на проливите.

        Войната е била неизбежна и Монголия не може сама да тръгне да я прави, щот' са щели да й набият пак шамарите, както в Кримската война, която е току-що приключила и на Монголите е забранено да имат Черноморски флот. Затова форсират Дунав на майната си.

        Кажи ся пак кой те "асвабадил" и от какво?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Опорната точка на НПО балалайките ми е ясна......България е освободена от Американците от Турско робство не от Русия.....
          Е нали участвахме с пиндосите във войната в Ирак. Резултата е следния:
          -13 загинали момчета
          -86 ранени момчета
          -разходи на бюджета над 180 млн. евро.
          -продаден дълг в размер на 3,3 млрд долара за 360 млн. долара на пиндо корупционери.
          -родния бизнес не участва с един долар във възстановяването на Ирак

          И всичко това, заради интересите на пиндо корупционери, заради бизнаса на ТНК, на вицепрезидентски щерки и т.н.

          От страницата на тавекс едно кило злато е около 65000 лв или около 36 000 000дол/тон. 3млрд гущера делено на 36 млн. дол. на тон. ВОЙНАТА В ИРАК НИ Е ИЗЛЕЗНАЛА ОКОЛО 86 тона злато. Пиндо ценности кво да праиш!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
            Селска пенсионерска мъдрост:


            С това ли намери да избягаш от твърдите числа дадени от руския професор?
            Само този факт показва, че наглостта на руската пропаганда е безгранична.

            И като са дошли да ни "освобождават" милите руснаци, защо 1885г са ходили да убеждават турците пк да ни нападат, та сме прекъснали 10 гидни дипломатическите отношения? Даваш ли си сметка какво означава това? Или ти знаеш само да си обичаш Путкин и Сталин? Съвсем си се побъркал.

            И защо точно руснаците не са позволили да има българин на Берлинския конгрес, а по учебниците ни загатваха, че гадните Велики сили са направили така? Гадостите на Русия спрямо България са неизброими.
            Ех, тези злодеи, Сталин и Путин, как само ходили 1885-та да убеждават турците...Баси злодеите, наистина.
            от това следва, че
            1.Русия е виновна за всичките ни беди преди.
            2.Русия е виновна за всичките ни беди сега
            3.Русия ще бъде виновна и за всичките ни беди отсега нататък.
            Щото fon казал.
            Възхищавам се на тоя човек: Колко е точен, колко е категоричен, колко е ...безспорен и т.н.
            Са остана да ни даде тук малко дървен матриял и светлия си лик, да направим един иконостас и, като почнем едни молитви...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
              Ма изобщо не ме интересува какви числа на жертви кои руски професор е дал.

              Факта е че русия ни е освободила от турско робство и това ми е достатъчно.

              Знам че всичи НПО бабалайки бихте предпочели да останете под Турско робство ...но това е ваш проблем , не мой....
              Стегни се. Освободи ли са ни за да ни заграбят те, не от обич към нас. Второ живей в настоящети не в миналото. Що не говориш за събития от преди 1500 години?. Ето заради такива тролове като теб - СССР ски подлоги, тази държава в момента е на системи. Колко милярда окрадохте 88-89 година преди да падне комунизма. Защо прехвърлихте дълговете на народа????? За такива като теб интересите на Русия са пред българските. Единственото което мислите е как да напълните джобовете на вашите хора от ДС - неуки нагли селяндури.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                проблема може би е в твоя телевизор. аз днес си хапнах хлебче, сиренце и доматки и въобще не завиждам на НПО-комсомола, които блажат със спагетки болонезе и помпат бело винце
                И аз хапнах сиренце и доматки...даже доматките си ги бера от моята си градинка.
                Кеф ми е да знам че са естествено отгледани и достатъчно зрели на слънце.
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                  Опорната точка на НПО балалайките ми е ясна......България е освободена от Американците от Турско робство не от Русия.....
                  Ами, Сан Стефано даже е предварителен договор, който самият Игнатиев като го подписва, след 30 мин. в щаб-квартирата го чакат нови инструкции от Масква, които са много по-неблагоприятни за БГ империя..

                  Ако бяха добри за БГ, нямаше да има после Съединение, Балканска война и ПСВ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                    Я пък този накъде го изби. Гледал съм как тъпи шапкари в едната стая набиват пържоли до повръщане, в другата войници ядат мазна вода. Или някакъв партие секретар си накачил на балкона луканки, а съседката му се кара на дъщеря си, че купила бял хляб, а не Добруджа, който е с 8 ст. по-евтин. Сега всякакви подобни партийни и шапкарски изроди ни обясняват, че всички по време на соца живеечли по-добре.
                    проблема може би е в твоя телевизор. аз днес си хапнах хлебче, сиренце и доматки и въобще не завиждам на НПО-комсомола, които блажат със спагетки болонезе и помпат бело винце

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      В договор Сан Стефано БГ въобще не е страна по този договор, бре.

                      Да ти го преведа кат' за дрянофу: Нема как някой да те "асвабади" като не те пише нийде по 'артиите, бре момше
                      Опорната точка на НПО балалайките ми е ясна......България е освободена от Американците от Турско робство не от Русия.....
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fon Разгледай мнение
                        Ти 2000 долара накуп виждал ли си? Освен по соц време. Трябва да мина някой ден да го изкупя това Дряново. За колко го продават цялото?
                        Хахаха...веки почна да къртиш мивки с това изказване
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          Ма изобщо не ме интересува какви числа на жертви кои руски професор е дал.

                          Факта е че русия ни е освободила от турско робство и това ми е достатъчно.

                          Знам че всичи НПО бабалайки бихте предпочели да останете под Турско робство ...но това е ваш проблем , не мой....
                          В договор Сан Стефано БГ въобще не е страна по този договор, бре.

                          Да ти го преведа кат' за дрянофу: Нема как някой да те "асвабади" като не те пише нийде по 'артиите, бре момше

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Бе ти наистина си голям обърканяк бе щом си мислиш че някои със заплата от 1000 - 2000 долара ше стане милионер.

                            Това са суми за приличен живот ...а не за спестяване на милиони бе момче....
                            Ти 2000 долара накуп виждал ли си? Освен по соц време. Трябва да мина някой ден да го изкупя това Дряново. За колко го продават цялото?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              абе на теб да не би да са ти отказвали членство в Партията та виеш като линейка
                              Я пък този накъде го изби. Гледал съм как тъпи шапкари в едната стая набиват пържоли до повръщане, в другата войници ядат мазна вода. Или някакъв партие секретар си накачил на балкона луканки, а съседката му се кара на дъщеря си, че купила бял хляб, а не Добруджа, който е с 8 ст. по-евтин. Сега всякакви подобни партийни и шапкарски изроди ни обясняват, че всички по време на соца живеечли по-добре.

                              Коментар


                              • Статията дава отговор защо за пореден път Дивия Запад ще яде шамари от Баба Меца. Да почетем паметта на невинните жертви, стари хора, жени, деца, миротворци от войната 080808!

                                Почему не победить русских
                                http://muravei-s.livejournal.com/488557.html

                                Это знаменитое фото. Грузия, 08.08.08 г. После разгрома Грузинской армии, её отступившие части перегруппировались и решили вернутся в Гори, но наткнулись на российский блокпост.

                                На фотографии видно, как солдат ВС РФ, наперевес с пулемётом, противостоит мотопехоте ВС Грузии, офицеры колонны угрожали пулемётчику, чтобы тот отошел с дороги и пропустил их, на что они услышали в ответ «Идитенах..йб...ть». Затем с пулемётчиком пытались поговорить СМИ, которые двигались с колонной, и на что получили такой же ответ.

                                Коментар

                                Working...
                                X