IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
    Бас ловя,че това нямаш смелост да ми го кажеш в очите. Такива като теб са ми ясни. Смел си само във форума,а в живота смешен нереализиран неудачник . Милееш за онова време, явно са те гласяли за партята майка . А анал-лизатори може да гледаш само по интернет, ако ме разбираш или да си платиш
    Еее, всички го знаят него. Доказан измамник, който сега списва като платен руски трол.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • http://poslednie-news.com/blog/43616...94B2D785EB3C5F

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
        Бас ловя,че това нямаш смелост да ми го кажеш в очите. Такива като теб са ми ясни. Смел си само във форума,а в живота смешен нереализиран неудачник . Милееш за онова време, явно са те гласяли за партята майка . А анал-лизатори може да гледаш само по интернет, ако ме разбираш или да си платиш
        На теб? Да плащам? Много си се объркал. Смешник.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          Леле! Още един анал-лизатор.
          Бас ловя,че това нямаш смелост да ми го кажеш в очите. Такива като теб са ми ясни. Смел си само във форума,а в живота смешен нереализиран неудачник . Милееш за онова време, явно са те гласяли за партята майка . А анал-лизатори може да гледаш само по интернет, ако ме разбираш или да си платиш

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            "Има две Русии. Първата - Киевска Рус, има своите корени в световната, а минимум в европейската култура. Идеите за доброто, честта, свободата, справедливостта в тази Рус се разбират така, както се разбират и в целият западен свят.

            Но има и втора Рус - Московската. Това е Русия на тайгата, монголска, дива, зверска. Тази Русия направи свой национален идеал кървавата деспотия и дивата ярост. Тази Московска Рус отдавна е била, е и ще бъде пълно отрицание на всичко европейско и заклет враг на Европа."

            Алексей Толстой
            -----------------------------------------

            П.П. Юръп и цял свят знаят кои са монголските примати, даже и сАвецките писатели

            Само БГ матрьошките вечно неразбрали.
            То и четенето работа: Както от много работа време не остава да забогатееш, според Ротшилд, така и от много четене и много помнене не остава време да поумнееш. парадоксален но, факт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Такава пък комунистическа наглост не съм виждал. Ако беше толкова лесно , отдавна онова леке Ким Чен Ун да си е заминал. Дс доносниците се грижеха власта да е необеспокоявана и всеки опит да заговор се наказваше в лагерите. Не ми говори празни приказки. Моят интерес си го отстоявам, аз не съм като теб жалък трол с опорни точки. Не се пени толкова,ше ти платят шефовете от АТАКА-БСП-ДПС-ДС 50-60 стотинки. май толкова ви е хонорара на пост? . Ама има бая мнения да изпишеш докато си построиш и ти хотел като ГОЦЕ младши . Айде тролове оставям ви да си заработвате надниците, аз обаче няма да ви опонирам повече,че си личи от километри колко безмозъчни и жалки сте, но 60 години под ботуша на партята майка е така
              ...И откога ти започна да разбираш от Ким-чен-ун? Ти знаеш ли какво е далекоизточна династия главорези? Що не идеш да му натриеш носа на кривия късак, а?

              - ДА те питам откъде се пръкна, няа сми, ти там си "един за всички - всички за един".
              Да живеят мустакерите !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Леле! Още един анал-лизатор.
                А не е нов тоя , стар трол си е с ново име
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • "Има две Русии. Първата - Киевска Рус, има своите корени в световната, а минимум в европейската култура. Идеите за доброто, честта, свободата, справедливостта в тази Рус се разбират така, както се разбират и в целият западен свят.

                  Но има и втора Рус - Московската. Това е Русия на тайгата, монголска, дива, зверска. Тази Русия направи свой национален идеал кървавата деспотия и дивата ярост. Тази Московска Рус отдавна е била, е и ще бъде пълно отрицание на всичко европейско и заклет враг на Европа."

                  Алексей Толстой
                  -----------------------------------------

                  П.П. Юръп и цял свят знаят кои са монголските примати, даже и сАвецките писатели

                  Само БГ матрьошките вечно неразбрали.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    Да ти обясня:
                    1.Прехвърлили са, щото са могли. Що ти не прехвърля, да те питам?
                    2.Народът си го заслужава, ако избира пак, и пак, и пак, и пак от същите, от същите, от същите, от същите...ДА ГО УПРАВЛЯВАТ. Вместо да сменя начина и подхода си и да им налага контрол, за да му служат, той...
                    ЗАСЛУЖЕНО Е!
                    3.А за това, че някой си има интереси, не съди него, ами Господ. Той така е решил: Който е жив, да има интереси. АКСИОМА, ДРУЖЕ. АК-СИ-О-МА.
                    И по-отраканите си ги отстояват, докато разни книжни и други /НПО, с ментални отклонения и др./ плъхове се дърлят по форуми.
                    Такава пък комунистическа наглост не съм виждал. Ако беше толкова лесно , отдавна онова леке Ким Чен Ун да си е заминал. Дс доносниците се грижеха власта да е необеспокоявана и всеки опит да заговор се наказваше в лагерите. Не ми говори празни приказки. Моят интерес си го отстоявам, аз не съм като теб жалък трол с опорни точки. Не се пени толкова,ше ти платят шефовете от АТАКА-БСП-ДПС-ДС 50-60 стотинки. май толкова ви е хонорара на пост? . Ама има бая мнения да изпишеш докато си построиш и ти хотел като ГОЦЕ младши . Айде тролове оставям ви да си заработвате надниците, аз обаче няма да ви опонирам повече,че си личи от километри колко безмозъчни и жалки сте, но 60 години под ботуша на партята майка е така

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                      Нито Русия, нито САЩ са виновни. Те си гледат техните интереси . Виновен е тоя прост народ който си продава интереса. Комунистите го продадоха. Заграбиха държавата с МИЛИАРДИ след като осъзнаха,че края наближава. Избягаха по Европа,Африка, а оставиха простия народ да бъде унищожен от шокови терапии. Оставиха народа за който уж милееха да тъне в мизерия и да плаща техните дългове.97 отново заграбиха народа ДС мафиотите и избягаха с окрадените пари,а вашите а майките и бащите на нормалните хора умираха в мизерия. Комунизма е велика идеология, но неприложима, защото винаги ще има по равен от равните. Тя ражда изроди като тодор живков(пиша името му с малки букви,защото за мен е БОКЛУК) и такива като вас партиини секретари и ДС боклуци. Състоянието на държавата си личи. И до ден днешен в ръководните постове навсякаде са бивши партиини кадри, техните отрочета и всякакви ДС изроди
                      Леле! Още един анал-лизатор.
                      Last edited by Pyramid; 08.08.2015, 15:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Ти по-добре кажи, кога то Дискавъри или NG ще дават автентичните серии от американо-турската война.
                        Е как вече го снимат , Маранди ша е главен сценарист
                        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Да ти обясня:
                          1.Прехвърлили са, щото са могли. Що ти не прехвърля, да те питам?
                          2.Народът си го заслужава, ако избира пак, и пак, и пак, и пак от същите, от същите, от същите, от същите...ДА ГО УПРАВЛЯВАТ. Вместо да сменя начина и подхода си и да им налага контрол, за да му служат, той...
                          ЗАСЛУЖЕНО Е!
                          3.А за това, че някой си има интереси, не съди него, ами Господ. Той така е решил: Който е жив, да има интереси. АКСИОМА, ДРУЖЕ. АК-СИ-О-МА.
                          И по-отраканите си ги отстояват, докато разни книжни и други /НПО, с ментални отклонения и др./ плъхове се дърлят по форуми.
                          е не бъди толкова краен , сигурно с един долар някъде са ни включили все пак
                          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Има нещо вярно и в това. След драматичните репортажи за Априлското въстание и зверствата на анадолските пещерняци, в цяла Юръп се надига вълна от недоволство за подкрепа на християните в БГ империя.

                            Хамериканец прави репортажите за Батак и прочие - иначе никой нямаше да разбере.

                            В цивилизацията народ се надига и задължава политиците си да предприемат даден акт и това Цариградската конференция, където великите сили казват на Осм. империя да влиза в пътя, но тя ги саботира. Консулите напускат и пътят на войната с Анадола е открит.

                            Останалото са били пазарлъци - кой от всичките да удари и на нас за жалост се падат северните пещерняци, които ламтят за излаз на проливите.

                            Войната е била неизбежна и Монголия не може сама да тръгне да я прави, щот' са щели да й набият пак шамарите, както в Кримската война, която е току-що приключила и на Монголите е забранено да имат Черноморски флот. Затова форсират Дунав на майната си.

                            Кажи ся пак кой те "асвабадил" и от какво?
                            Ти по-добре кажи, кога то Дискавъри или NG ще дават автентичните серии от американо-турската война.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Ех, тези злодеи, Сталин и Путин, как само ходили 1885-та да убеждават турците...Баси злодеите, наистина.
                              от това следва, че
                              1.Русия е виновна за всичките ни беди преди.
                              2.Русия е виновна за всичките ни беди сега
                              3.Русия ще бъде виновна и за всичките ни беди отсега нататък.
                              Щото fon казал.
                              Възхищавам се на тоя човек: Колко е точен, колко е категоричен, колко е ...безспорен и т.н.
                              Са остана да ни даде тук малко дървен матриял и светлия си лик, да направим един иконостас и, като почнем едни молитви...
                              Нито Русия, нито САЩ са виновни. Те си гледат техните интереси . Виновен е тоя прост народ който си продава интереса. Комунистите го продадоха. Заграбиха държавата с МИЛИАРДИ след като осъзнаха,че края наближава. Избягаха по Европа,Африка, а оставиха простия народ да бъде унищожен от шокови терапии. Оставиха народа за който уж милееха да тъне в мизерия и да плаща техните дългове.97 отново заграбиха народа ДС мафиотите и избягаха с окрадените пари,а вашите а майките и бащите на нормалните хора умираха в мизерия. Комунизма е велика идеология, но неприложима, защото винаги ще има по равен от равните. Тя ражда изроди като тодор живков(пиша името му с малки букви,защото за мен е БОКЛУК) и такива като вас партиини секретари и ДС боклуци. Състоянието на държавата си личи. И до ден днешен в ръководните постове навсякаде са бивши партиини кадри, техните отрочета и всякакви ДС изроди

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                                .............
                                Хич не те бъркам.....пак не си си пил хапчетата днес !
                                Last edited by markoci; 08.08.2015, 15:31.
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X