IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (3)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе къде е да я питам нещо,
    Last edited by chronos; 10.08.2015, 10:06.
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Трябваше да викнат БГ Императора.Нищо не сме им наложили.Просто приели са от нас християнството и азбуката.Говорим почти един език.С тях не с американците за твое нещастие
      Как да приемат нещо, дет' го немат, бре? Наложили сме им го през черковните книги на старобългарски език ( в конкуренция с ислям и латинеца/католицизъм/юдеизъм и будизъм ). Да не мислиш, че сме били само ние? Просто сме били най-секси

      300 години под монголско робство - монголите нямат азбука и говорят тюркски език.

      П.П. По-доле ти дадох линк, че Монголия пише на кирилица, щот' преди т'ва не е пишела на нищо.

      Объл ли си, къф си, че не схващаш елементарни неща. Приели били - хаха

      Я, питай Вова да видиш какво учат в монголските училища? Че Византия им написала азбуката, щот' били големите пички и Византия се юрнала да им пише писменост.

      А, до 1990г. учеха, че чичко Ленин е измислил БГ азбуката ( А, Б, В .. )
      Last edited by marandi; 09.08.2015, 21:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Ами, щом сме им наложили писменост, християнство и ислям до наши дни, кой е спечелил, бре ( щот' ме питаш имам ли 8-и клас )?

        Всяко монголче се подписва с БГ азбуката

        П.П. Викаха БГ Президент при откриване паметник на писменост. Що не извикаха Вовчик да'е ...
        Трябваше да викнат БГ Императора.Нищо не сме им наложили.Просто приели са от нас християнството и азбуката.Говорим почти един език.С тях не с американците за твое нещастие

        Коментар


        • Плевнелиев откри паметник на кирилицата в Монголия

          http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/...v_mongolskata/

          Президентът напомни, че кирилското АБ спаси и обогати много езикови, звукови и културни системи по целия свят. "Нашата азбука днес носи светлина и познание за повече от 50 народа, сред които освен българите и монголците са руският, беларуският, украинският, сръбският и много други.
          ----------------------------------------------------------

          П.П. Защо не поканиха Вова Трети Късий на откриването, а БГ Президент да'е ...?

          Сетих се - Вовка и той се подписва на БГ азбука ( А, Б, В ... ). Защо не се подписва с гръчка, понеже учат, че Византия им подарила писменост?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Императоре коя война спечелихме?Ти имаш ли осми клас поне?Да не си от малцинството?
            Ти пък - от малцинството. Той е един-единствен. Уникален!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Императоре коя война спечелихме?Ти имаш ли осми клас поне?Да не си от малцинството?
              Ами, щом сме им наложили писменост, християнство и ислям до наши дни, кой е спечелил, бре ( щот' ме питаш имам ли 8-и клас )?

              Всяко монголче се подписва с БГ азбуката

              П.П. Викаха БГ Президент при откриване паметник на писменост. Що не извикаха Вовчик да'е ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                Ами то по същото време се води и битката за Добруджа срещу цървулите от Монголия, Сърбия и Румъния, бре.

                500 хил. избити мамалигари + 100 хил. монголи + 30 сърбели.

                А, непобедимите казаци така бягат, че не можем да ги стигнем след Молдова ( без да си носят гърне за насиране - направо в гащите )
                Императоре коя война спечелихме?Ти имаш ли осми клас поне?Да не си от малцинството?

                Коментар


                • Американский эксперт: Санкции работают!....

                  Големият Глад идва - за кого,обаче!?

                  http://www.stav.kp.ru/daily/26415/3289437/
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    След първият "историчар", дет' се срамува от Дойран, ся цъфна следващият в стил най-най-най- ....

                    Затова ли Монглия си сменя името през 70-100 години, щот' въобще няма загубена война?

                    Златна орда ( Монголия ) -> Суздал + Галиция -> Московско ханство -> ( крадене на името Русь ) и появата на Русшка империя -> СССР -> Рушка Федерация. За 300 години само толкоз пъти е пребивана като куче, за да си сменя имената нон-стоп

                    По-трудно ми е да се сетя в момента от кого не е яла бой да ти кажа под сИкрет

                    П.П. Печелила е, когато е на страната на Англия, за разлика от този път.
                    Хич не ме е срам от Дойран, но ме напушва смях от историчарските ти напъни. А, бях изпуснал 500-те хиляди избити мамалигари и 100 хиляди "рушнаци". Направо се скъсах. Абе, това е литературен прийом. Хипербола се нарича. Ти добре го владееш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Императоре битката при Дойран е спечелена от плевенчани а не от горнооряховски цървули
                      Ами то по същото време се води и битката за Добруджа срещу цървулите от Монголия, Сърбия и Румъния, бре.

                      500 хил. избити мамалигари + 100 хил. монголи + 30 сърбели.

                      А, непобедимите казаци така бягат, че не можем да ги стигнем след Молдова ( без да си носят гърне за насиране - направо в гащите )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        А, бе БГ матрьошките сте ми ясни, бре. Вашият девиз е:

                        "Всичко Българско е грозно. Мразя, плюя и злобея!"

                        П.П. Виж, подписа на Имхотел - какво мисля за вас!
                        Ми то с едната гънка в мозъка какво друго

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                          След първият "историчар", дет' се срамува от Дойран, ся цъфна следващият в стил най-най-най- ....

                          Затова ли Монглия си сменя името през 70-100 години, щот' въобще няма загубена война?

                          Златна орда ( Монголия ) -> Суздал + Галиция -> Московско ханство -> ( крадене на името Русь ) и появата на Русшка империя -> СССР -> Рушка Федерация. За 300 години само толкоз пъти е пребивана като куче, за да си сменя имената нон-стоп

                          По-трудно ми е да се сетя в момента от кого не е яла бой да ти кажа под сИкрет

                          П.П. Печелила е, когато е на страната на Англия, за разлика от този път.
                          Императоре битката при Дойран е спечелена от плевенчани а не от горнооряховски цървули

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                            Реват, реват ... Колко да реват? ( при разход за храна от доходите си между 7-15%.

                            Друго си е гордият монголин с 55-60% разход за храна да слюнкоотделя, докат' поредният вожд-идол минава с багери през храната и я гори в крематориуми
                            Друго си е гордия западняк с кредит 500000 кинта който яде ГМО и всякакви говна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Колкото и да се напъваш Русия няма загубена война.Винаги е победител.Ма ти си джафкай не пречиш може да испускаш битова газ колкото си искаш
                              След първият "историчар", дет' се срамува от Дойран, ся цъфна следващият в стил най-най-най- ....

                              Затова ли Монглия си сменя името през 70-100 години, щот' въобще няма загубена война?

                              Златна орда ( Монголия ) -> Суздал + Галиция -> Московско ханство -> ( крадене на името Русь ) и появата на Русшка империя -> СССР -> Рушка Федерация. За 300 години само толкоз пъти е пребивана като куче, за да си сменя имената нон-стоп

                              По-трудно ми е да се сетя в момента от кого не е яла бой да ти кажа под сИкрет

                              П.П. Печелила е, когато е на страната на Англия, за разлика от този път.
                              Last edited by marandi; 09.08.2015, 20:03.

                              Коментар


                              • маранди така не разбрах какво влияние има луната върху добива на нефт, ще го обясниш ли

                                Коментар

                                Working...
                                X