IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наистина ли в БНБ взимат по-големи заплати отколкото във ФЕД?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kony Разгледай мнение
    Президентът на САЩ за 2014г.е имал годишна заплата 400 000$, а Искров за 2014г. 500 000 лв. (но без бонусите), ехааа А какви ли данъци са платили?
    Заплатата на Искров е доста преувеличена. Според мен целият този цирк със заплатата беше, за да се отклони вниманието и да се атакува БНБ. Всички политици внесто да следят и да мислят как да се подобрят законите за БНБ се втурнаха да мляскат тази дъвка. Все едно бяха лично засегнати, че някой взима по-висока заплата от тях. Жалка картинка сме, след като се хващаме на подобни глупости.Ето за това и толкова години все ни лъжат.

    Коментар


    • Президентът на САЩ за 2014г.е имал годишна заплата 400 000$, а Искров за 2014г. 500 000 лв. (но без бонусите), ехааа А какви ли данъци са платили?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Аха, ще купиш сградата за 50К и ще я отдадеш под наем на сирийци, нали
        Не точно същото, но подобно си помислих, след изнесеното от Велизар. С подобна заплатка за втория мандат бих си купил около 2000 апартамента нисък клас в София, Пловдив, Варна и Бургас с цел отдаване под наем..........какво е правил с паричките др. Искров според мен би било интересна занимавка за службите. По прозрачна е моята идея, отколкото лобизъм за тоя и оня.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          ЩО БЕ,малко кинти ли са това да не си мръднеш пръста и да фалираш банка ? Аз съм съгласен да ме направят шеф на БНБ дори на 2500лв. заплатка...ходатайствай ми ако можеш, ще спестим някой безмислен лев на държавата.....обещавам, че ще оставя системамата на ВБ стабилна
          Аха, ще купиш сградата за 50К и ще я отдадеш под наем на сирийци, нали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
            Тази тема пък е ебати спекулацията! Да очакваме ние управител на БНБ да взима 5000 лв.!
            Много са му.Не може повече от Баце.2500 са му тамън.Кат са му малко айде капата и да го няма.А на тоя боклук дето до вчера се гавреше с българския народ бих му лепнал поне 50 години пандела.Да му се порадват мангалите и да е урок за следващите

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
              Тази тема пък е ебати спекулацията! Да очакваме ние управител на БНБ да взима 5000 лв.!
              ЩО БЕ,малко кинти ли са това да не си мръднеш пръста и да фалираш банка ? Аз съм съгласен да ме направят шеф на БНБ дори на 2500лв. заплатка...ходатайствай ми ако можеш, ще спестим някой безмислен лев на държавата.....обещавам, че ще оставя системамата на ВБ стабилна

              Коментар


              • Тази тема пък е ебати спекулацията! Да очакваме ние управител на БНБ да взима 5000 лв.!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                  За съжаление си прав... ето една Менда Стоянова разведе като маймунка из Парламента Митето Радев и хоп, 130 лумпенчета го направиха шеф на Централната банка, без реално досега да е управлявал и 30-тата по големина банка в страната!
                  Е ма е бил чиновник в МВФ
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    А може ли дежурен инженер на 1000 мегаватов блок в АЕЦ да взема 3000 лева?Знаеш ли тоя човек за какво отговаря?И колко е учил.За шеф на БНБ мое да сложиш н ай обикновен циганин от село.За тоя мизерник искров изобщо не искам да говоря.Тоя е престъпник и наглец
                    За съжаление си прав... ето една Менда Стоянова разведе като маймунка из Парламента Митето Радев и хоп, 130 лумпенчета го направиха шеф на Централната банка, без реално досега да е управлявал и 30-тата по големина банка в страната!

                    Коментар


                    • Тази тема просто бие всички по тъпота, които съм срещала в този форум. Днес гледах Григорий Вазов в парламента. Беше трезвен, май . Но ми направи впечатление, че беше единствения, който им го каза в прав текст на, че са пълни кретени вместо да задават смислени и конкретни въпроси, те ги питат колко ще са им заплатите и дали ще ги намаляват. Е извинявайте, ама това ли са им компетентните въпроси? Чисти популисти, чудят се как да изкопчат от някого, че няма да променя заплатите, че да дъвчат после по медиите какви колосални заплати взимали в БНБ. АМи нормално е да взимат високи заплати (едвали колкото ФЕД). Нали искате да бъдат специалисти хората в БНБ, които да контролират банките. Е как да назначиш такива специалисти с минимална работна заплата?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        Затова Искров е за разстрел
                        Искров е за разстрел по ред други причини.
                        Първата от тях е, че не е изработил и един лев от заплатата си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Амин!
                          И кой нормален, който не си бара орехчетата ще върши толкова отговорна работа за 3000?
                          Нали не смяташ че в момента тая работа я вършат ненормални?Такива са заплатите.Не дават повече.Алтернативата е да гледат крави и домати.Затова Искров е за разстрел

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Прости му Господи той не знае какво говори
                            Амин!
                            И кой нормален, който не си бара орехчетата ще върши толкова отговорна работа за 3000?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Ми де да знам. Предполагам доста повече. Ако е по-малко, явно само си бара ташунгерите
                              Прости му Господи той не знае какво говори

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                                Днес пак излезе информация за заплатите в Управителния съвет на БНБ- 45 000, 40 000 месечно за сравнение във ФЕД - The Congress sets the salaries of the Board members. For 2014, the Chairman's annual salary is $201,700...
                                Тук във форума заплатите на чиновниците са тема табу
                                Иначе прав си, но това е положението... Не е луд който яде баницата, а тоя който му я дава! http://investments.dir.bg/_wm/librar...sht-po-zaplati

                                В заключение; през 2009 г. един мой приятел, компютърен специалист от много добро качество, реши да кандидатства за работа в БНБ. На интервюто му задават обичайния въпрос; ‘’Каква заплата бихте желали?’’, при което той отговаря “За да мога да си гледам семейството, поне 1200 лв.” От БНБ му казват ‘’А-а-а-а! Ние тук такива заплати не даваме!’’ (един вид, къв си ти бе-е-е-е измекяр, нещастен без произход, че и пари ще ни искаш!). А още по него време дори чистачката в БНБ вземаше над 2300 лв., но чистачка с произход, а не някакъв си образован и кадърен, навлек-плебей от улицата! Приятелят ми замина за чужбина, взе си жената, децата и вече от няколко години работи за IBM, без ни най-малко намерение да се прибира обратно.
                                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                                Коментар

                                Working...
                                X