IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Путин президент
    Вся Власть Советам

    Коментар


    • Дони няма никъв шанс, бабичката ще го отвее.
      Custodite sortem vestram

      Коментар


      • тоя измамник ако стане президент ще е за да направи някой друг милиард а за останалото - да се оправя електората
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          За разлика от фамилия Храсталакови, Доналдът е истински предприемач и има какво да губи /забравих: и сам е изградил състоянието си!/ та, надявам се, да продължи в насока на изграждане на една велика страна а не, с натискане или залъгване на останалите. Защото, Бананго се оказа "истински политик" от онези със сладките приказки - след които, основно има работа за оправяне - но, не се поколеба да постави света отново на прага на световна война. Тръмп не можеш го купи на дребно, с 5-10 или дори 100 милиона. Той може да дава, без да обеднява, и вижда поне 20 години напред Има и визията, и уменията и имунитета на бизнесмен и не се идентифицира със Системата, защото сам е изградил своята лична империя. Оптимален за растяща Америка, на духа и стила му не могат се намаза нито Хилари, нито разни там мишмуроци. Стискам му палци - в момента, е най-добрият вариант.
          Аферим - по-хубаво и аз не бих могъл да го река, неговата кожа.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • За разлика от фамилия Храсталакови, Доналдът е истински предприемач и има какво да губи /забравих: и сам е изградил състоянието си!/ та, надявам се, да продължи в насока на изграждане на една велика страна а не, с натискане или залъгване на останалите. Защото, Бананго се оказа "истински политик" от онези със сладките приказки - след които, основно има работа за оправяне - но, не се поколеба да постави света отново на прага на световна война. Тръмп не можеш го купи на дребно, с 5-10 или дори 100 милиона. Той може да дава, без да обеднява, и вижда поне 20 години напред Има и визията, и уменията и имунитета на бизнесмен и не се идентифицира със Системата, защото сам е изградил своята лична империя. Оптимален за растяща Америка, на духа и стила му не могат се намаза нито Хилари, нито разни там мишмуроци. Стискам му палци - в момента, е най-добрият вариант.

            Коментар


            • И с какво точно Тръмп е обществено опасен - защото говори истината ли?


              Нямам наблюдения за този буш, но имам достатъчно за другите бушовци - генетически тъпи и неспособни индивиди.

              Да не говорим пък за обонго - най-жалкият президент в историята на Америка, който обаче успя да хвърли в гражданска война Северна Африка, Близкият изток и Украйна, ограждайки Европа с огромен полумесец на нестабилност от който буквално бълват незаконни емигранти.

              А ако мислиш, че пазарите растат заради тоя нигър - това е смешно. Ако някой може да повлияе положително на - това е точно Доналд - човек който цял живот е строил, а не е разпалвал войни.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Импе, клоун е много меко определение за Тръмп. Той е обществено опасен. За съжаление, всеки път когато нещо в САЩ се обърка потъва целият свят. Не разбирам как някой може да се радва че някой републиканец, пропит от не работещи идеологии и пропаганда, може да стане президент. Сякаш основната роля на Тръмп е Буш да изглежда умерен и относително нормален. Сякаш американското общество не може да понесе трети президент от фамилията. За добро или за лошо всяка промяна в САЩ разтърсва целия свят. Спокойно можем да кажем че републиканците са проклятие а демократите благословия за света. Видя се и по борсата. При Обама само расте. Всички говорят, че това е неправилно а тя прави рекорд след рекорд. Така вече шеста година.

                Коментар


                • Хубаво е, че и опонентите му го мислят за клоун - когато осъзнаят, че той е основният претендент за Белият дом, ще бъде късно.

                  Само велик мъж като Тръмп може да изправи Америка на крака, при това без да сее войни и раздори по светът.

                  А Клинтънова е една жалка лелка.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Тръмп е най-добрия кандидат президент на републиканците - хем е неописуемо забавен в ролята на клоун, хем прави почти на 100% вероятно спечелването на изборите от Клинтън А при предишния Клинтън бе най-доброто време за капиталовите пазари изобщо

                    Коментар


                    • Този чичко Доналд ще стане толкова президент на САЩ, колкото нашето фараонче Цветанчо Василев - Мишката стане премиер на Сърбия!
                      Помнете ми думата!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nocalled Разгледай мнение
                        ей, тука голяма загриженост струи за съдбата на тия американци бре!
                        coca cola, sometimes war

                        а това момче с прическата е един голям палячо, одавна вече позагубил връзка с действителността.
                        аз лично ще се радвам да погледам цирка ако случайно го "изберат"
                        Гледай, гледай.

                        Ако го, в един момент ще разбереш, че палячовци са били предшествениците му: от Обонго та назад до... дявол знае до кого.

                        Не знам каква връзка е загубил, но много от настоящите и в моментът назряващите проблеми на Америка и на света, той ги е прогнозирал в книгите си преди 15-тина години още... а сегашните политици тепърва се опитват да ги осъзнаят.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Вижте и се кефете ТУК.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                            Американският Жорж Ганчев
                            Ама има кинти. Нашият образ е голтак.

                            Коментар


                            • Американският Жорж Ганчев

                              Коментар


                              • ей, тука голяма загриженост струи за съдбата на тия американци бре!
                                coca cola, sometimes war

                                а това момче с прическата е един голям палячо, одавна вече позагубил връзка с действителността.
                                аз лично ще се радвам да погледам цирка ако случайно го "изберат"

                                Коментар

                                Working...
                                X