IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Прогнозирах още 2018, че Тръмп ако загуби ще направи опит за преврат, който ще е неуспешен обаче

    Също прогнозирах, че след това GOP ще се разцепи

    Вотът дали Тръмп е виновен беше шанс за катарзис в GOP и ако беше минал, щях да оттегля прогнозата за разцепление

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Who cares?
      You yourself and it's funny.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

        Като важното изречение в поста ти е първото, нъли?
        Who cares?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
          Както прогнозирах. Буря в чаша вода.
          Като важното изречение в поста ти е първото.
          Нъли?

          Коментар


          • Както прогнозирах. Буря в чаша вода.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

              Е отнов ми се отдава случай да цитирам вожда и учителя на светония пролетарят другаря Владимр Илич Ленин.
              "Докато нарадо е прост и неук за нас от всички изкуства най-важни са ЦИРКА и КИНОТО"
              Напоследък този тъп цитаткойто в цензуриран вариант допреди 30 години се кипреше във фоаето на всеки киносалон, взе да става много актуален.
              Айде стига тролски изкривявания на историята!

              Цитираш думите-измислици на журнализдка от "КомерсантЪ" през 2006 година.

              Тя пък "домисля", през 2006-та, думите на Луначарски, от който идва този "цитат на Ленин" – по негови спомени от лични разговори с Ленин. Журнализдката добавя цирка в защита на тезата, че трябва да продължава бъде издържан от държавата (с което съм съгласен, но вече свърши...)

              Според думите на Луначарски в тезата на Ленин е само киното.

              https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...я_кино»

              https://www.kommersant.ru/doc/693880


              Писна ми от ваще тъпотии!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                И защо МакКонъл каза на 7 януари, че Тръмп е насъскал тълпата? Подкупен и той на 7 януари ли? Ама поискал още и не му дали...?

                Обясни ми моля те

                Трудни са тия въпроси за обяснение, но може би тъстът на МакКонъл знае

                Коментар


                • Пип, удивлението ми не намалява

                  А ти как си обясняваш, че този път 7 републикански сенатора гласуваха "виновен". Подкупени от демократите? Предатели? Но предатели на какво точно? На личния култ към Тръмп или? И кога точна са били подкупени? И защо МакКонъл каза на 7 януари, че Тръмп е насъскал тълпата? Подкупен и той на 7 януари ли? Ама поискал още и не му дали...?

                  Обясни ми моля те
                  Last edited by Money; 14.02.2021, 10:03.

                  Коментар


                  • Хммм... изненадващо демократите проявиха политически разум и сложиха точката. Това всъщност е точка за тях, защото един дълъг процес, при тази "икономика", щеше да работи за Тръмп и да го превърне в същи Георги Димитров. Тръмперите ще се радват, ама всъщност трябва да плачат. "Процесът" срещу тях не е свършил. Просто няма да е публичен.... чакаме войната.

                    Коментар


                    • https://www.youtube.com/watch?v=Rpbd...hannel=FoxNews

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                        Trump’s Defense Team ABSOLUTELY RUINS Democrats With 13 Minute Montage of Liberals Doing the Same Thing They Accused Trump of Doing (Video)
                        Е отнов ми се отдава случай да цитирам вожда и учителя на светония пролетарят другаря Владимр Илич Ленин.
                        "Докато нарадо е прост и неук за нас от всички изкуства най-важни са ЦИРКА и КИНОТО"
                        Напоследък този тъп цитаткойто в цензуриран вариант допреди 30 години се кипреше във фоаето на всеки киносалон, взе да става много актуален.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Може ли по-конкретно да кажеш, кои са тези "половината демократи", че аз не си спомням нито един сенатор или конгресмен от демократите за е призовавал към насилие. Даже напротив

                          Нета е препълнен с такива последните 4+ години, ма върви да обясняваш на слепите...излишно е.

                          А Тръмпу-тъпото призовава към насилие още от 2016. Даже спечели номинацията на Републиканската така наречена партия със заплахи с насилие, защото повечето републикански политици тогава не го искаха. Това си е документирано и Роджър Стоун не само, че не го крие, а даже се гордее със свършената работа тогава в Кливланд RNC





                          На мене също ми е интересен механизмът по който човек като тебе навлиза в паралелната реалност на булшит. Но ти няма как сам да го обясниш това. И все пак това е най-любопитното в цялата работа

                          Ха, в паралелна реалност сте точно ти и останалите usеful idiots. Няма лошо, живейте си в нея, ама да цензурирате и тормозите останалите инакомислещи и да налагате насила Оруел на всички - няма стане.

                          В смисъл, защото за разлика от повечето празноглави тръмпуни, ти не си тъп, неук и прост

                          Коментар


                          • Trump’s Defense Team ABSOLUTELY RUINS Democrats With 13 Minute Montage of Liberals Doing the Same Thing They Accused Trump of Doing (Video)

                            The Democrats demonized President Trump for using the word ‘fight’.  Trump’s attorneys responded today with a collage of clips from each of the Democrats in the room using the word ‘fight’. This portion of today’s events on Capitol Hill was excellent.  The Democrats claim that because President Trump used the word ‘fight’ in his speech…

                            Коментар


                            • Може ли по-конкретно да кажеш, кои са тези "половината демократи", че аз не си спомням нито един сенатор или конгресмен от демократите за е призовавал към насилие. Даже напротив

                              А Тръмпу-тъпото призовава към насилие още от 2016. Даже спечели номинацията на Републиканската така наречена партия със заплахи с насилие, защото повечето републикански политици тогава не го искаха. Това си е документирано и Роджър Стоун не само, че не го крие, а даже се гордее със свършената работа тогава в Кливланд RNC



                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              ФАРС, нищо повече. Само тролета могат се кефят на това.

                              Половината демократи дето директно призоваваха 4 години, а и миналата година към саморазправи и поощряваха директно черни и бели гамени към палежи, грабежи и т.н. по тая логика отдавна не трябва да са на постовете си.

                              Докато Тръмп ...

                              На мене също ми е интересен механизмът по който човек като тебе навлиза в паралелната реалност на булшит. Но ти няма как сам да го обясниш това. И все пак това е най-любопитното в цялата работа

                              В смисъл, защото за разлика от повечето празноглави тръмпуни, ти не си тъп, неук и прост
                              Last edited by Money; 13.02.2021, 11:54.

                              Коментар


                              • Това с "афроамериканци" е незначителен проблем, по-големият проблем е как половин милиард испаноговорящи хора да престанат да бъдат такива долни расисти и как да си променят най-после думата за "черно". Не знам как през 21 век им се позволява да се подиграват с чувствата на малцинствата и онеправданите.

                                https://www.google.com/search?q=las+...w=1366&bih=625
                                Last edited by perin; 12.02.2021, 16:31.

                                Коментар

                                Working...
                                X