IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес прочетох , че Доналдът е уптребил "Голам член" на иврит срещу основният си съперник ...евентуално, Хилари!Имам чувството , че този човек е изследвал подробно поведението на политиците в БГ, които се плюят като махленски клюкарки и псуват като каруцари, вадят кирливите ризи и бельото на всеки, който вземе да стане Министър ...например!Да не говорим за Президенти и Премиери!А рейтингът му се качва ....кво става тука бре?Американците ли изпростяха или Доналдът е Господ?

    Коментар


    • Другата страна на въпроса е че и ЕС се нуждае от спешна промяна, социалната система на западните държави е базирана на понци схема....пирамида и това е много голям проблем и източник на проблеми в ЕС. Защото лидерите на отделните страни дърпат чергата към себе си и се възцари егоизъм, икономическа нехомогенност и нещо още по вредно - кражба и привличане на чуждите човешки ресурси и включително и финансови такива.Тази политика е катастрофална.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Бате Пешо

        Не се излагай, работата с потоците стои прозаично просто. Някой трябва да плати съоръжението, ако ти трябва да го платиш ще се интересуваш какъв доход и как ще се изплати тази инвестиция. За да се изплати трябва някой да ти я купува тази газ, а той пазара е пренаситен при тази цена и ако цената е по ниска може би ще има такива които да минат на газ нали. Обаче как се изплащат тези инвестиции на по ниска цена - бавно и още по несигурно.Факторите са много като в уравнение с много неизвестни. Путин има добрата идея - ЕС да плаща съоръжението, понеже ЕС нали знаеш има печатници за евро. ЕС обаче не е съгласен да има крамоли и неразбирателства и терор спрямо държави и те наказателно да се заобикалят с газопроводи - Украйна. И според мен е много по добре да се уредят нещата в тази страна и за тези хора. Войната Украйна - Русия освен че е война и като всяка такава е нещо лошо, но тя е СРАМНА. Срамна е и за българите, защото и руснаците и украинците генетично и с голяма вероятност към 100% са като нас българи..те просто са били българи някога преди . Съвсем сигурно е това за което говоря и езиците ни не си приличат случайно, то е очевидно и очевадно.
        Най добрия вариант е да седнат и да се разберат, да не казвам че е и единственния. Путин не е велик, той ще бъде велик ако остави Русия в състояние в което следващ Путин няма да има и страната няма да се нуждае от такъв тип лидер, а руското общество ще е способно бързо да се организира и управлява стабилно и от хора които за дадения момент са способни да направят максимума за него.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Това, което написах го прочетох в пресата тогава, защото се вдигна много шум за Южен поток!!Един Господ знае какво са си говорили и дали е вярно наистина?
          За Сара Пейлин пък четох, че сега е в екипа на Доналдът и се гласи да стане Министър на енергийните ресурси-много важна позиция!За авторитарните личности, към които причислявам и Доналдът е характерно да се обграждат с мижитурки и пешки, които да местят както си искат.Ако се появи някой, който ги засенчва...просто му бият дузпата!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
            Маккейн може да е изкукуригал старец,но има славата на военен герой,което Доналдът развенча, че бил военопленник, а не герой ,дълги години е сенатор , има влияние и думата му тежи и в сената и в партията.Имам един спомен, по времето на кабинета Орешарски-Маккейн и още един сенатор влязоха в кабинета на Орешарски ...и след 2 часа Орешарски обяви спирането на Южен поток....!?
            Стига с тоя Южен поток.Казвал съм много пъти че Южен поток не зависи от България....Орешарски го спрял ба си вица...Америка е фалирала и всячески се стреми да докопа доставката на газ за Европа.ще видим дали руснаците ще го позволят.

            Коментар


            • Маккейн може да е изкукуригал старец,но има славата на военен герой,което Доналдът развенча, че бил военопленник, а не герой ,дълги години е сенатор , има влияние и думата му тежи и в сената и в партията.Имам един спомен, по времето на кабинета Орешарски-Маккейн и още един сенатор влязоха в кабинета на Орешарски ...и след 2 часа Орешарски обяви спирането на Южен поток....!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                Аз виждам друг проблем след Парижката касапница-държавите ще затворят границите си и ще прецеждат през сито влизащите/и излизащите/, Шенген ще изчезне и ще се обезмисли идеята за Европейски съюз, а именно свободно движение на хора, стоки , капитали и тнт.
                Относно Буш , съгласен съм , че беше слаб президент-няма качества и сътвори много глупости.За Маккейн, въпреки, че е политически и военен ястреб-нямаше да допусне изтеглянето на войските от Ирак и Афганистан и да освободи пространство за Ислямска държава, както направи Обама , т.е. това което става днес в Сирия и Ирак нямаше да го има.Толкова, защото не им чета биографиите на всички.
                Ще направя едно сравнение между Доналдът и Путин, което не знам дали е уместно, но ще го кажа за да докажа твърдението си за Доналдът, че е заел позицията на политически боксьор, който нокаутира с Поразяващата си уста всеки , който дръзне да го критикува.Путин сега го боготворят в Русия, макар, че той смаза всякаква опозиция, ликвидира няколко изявени журналисти, най-големия си критик Борис Немцов също е покойник.Това , което искам да кажа за Путин е , че трябваше да бъде посочен и одобрен от един Президент алкохолик-Борис Елцин, за да бъде днес Путин това , което.Преди беше всемогъщото Политбюро, сега Бащицата Елицин, утре Путинюе посочи следващия.
                В САЩ системата е друга , но Доналдът не може да стане Президент без одобрението на Републиканския елит, какъвто и да е той.Като независим няма шанс.Ае стига, американците да си изберат който си искат!
                маккейн е изкукуригал старец нещо като Сара Пейлин.Пълен смешник

                Коментар


                • Аз виждам друг проблем след Парижката касапница-държавите ще затворят границите си и ще прецеждат през сито влизащите/и излизащите/, Шенген ще изчезне и ще се обезмисли идеята за Европейски съюз, а именно свободно движение на хора, стоки , капитали и тнт.
                  Относно Буш , съгласен съм , че беше слаб президент-няма качества и сътвори много глупости.За Маккейн, въпреки, че е политически и военен ястреб-нямаше да допусне изтеглянето на войските от Ирак и Афганистан и да освободи пространство за Ислямска държава, както направи Обама , т.е. това което става днес в Сирия и Ирак нямаше да го има.Толкова, защото не им чета биографиите на всички.
                  Ще направя едно сравнение между Доналдът и Путин, което не знам дали е уместно, но ще го кажа за да докажа твърдението си за Доналдът, че е заел позицията на политически боксьор, който нокаутира с Поразяващата си уста всеки , който дръзне да го критикува.Путин сега го боготворят в Русия, макар, че той смаза всякаква опозиция, ликвидира няколко изявени журналисти, най-големия си критик Борис Немцов също е покойник.Това , което искам да кажа за Путин е , че трябваше да бъде посочен и одобрен от един Президент алкохолик-Борис Елцин, за да бъде днес Путин това , което.Преди беше всемогъщото Политбюро, сега Бащицата Елицин, утре Путинюе посочи следващия.
                  В САЩ системата е друга , но Доналдът не може да стане Президент без одобрението на Републиканския елит, какъвто и да е той.Като независим няма шанс.Ае стига, американците да си изберат който си искат!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Ами путин въпреки санкциите няма да върне крим и така доколкото виждам ще надиграе обонго в сирия, . В ирак вкараха ракетки и мангалите се махат за по нататък не се знае
                    То не е и трудно. Единият (Путин) цял живот е подготвян да управлява велика страна, другият (обонго) се е "подготвял", катерейки се по дърветата и скачайки с бананата долу. И докато той е ял бананата под сянка, Доналдът е построил Тръмп Тауър.

                    Трафиков - по-важното е, че Франция суспендира, т.нар."Харта за правата на човекът". Можело, значи.

                    И не е въпросът колко струва един бранд, а какво стои зад него. Зад Републиканската партия стойностно стоят само избиратели, свикнали да гласуват или за едните или за другите. В момента масовото политическо покритие обезценява брандът, а не го оскъпява. Нима мислиш, че американските хора не виждат нивото на Храстов, Ромни и Баккейн? Който не го е виждал, Доналдът му го показа.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • v_tin

                      Крим не е печалба, той е загуба и разход. Не им пука от ракети, ще се стигне до гъба и то със знанието и съгласието на Европа и несъгласие на САШ които са обещали на арабите гъби да няма. В Европа има технология желязото на гъбата да мине под носа на САШ . Кремъл в Дамаск го пиши катастрофирал тотал ако няма гъба.
                      Last edited by supertrader; 21.12.2015, 02:56.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Европа не може да понася такива касапници като в Париж и първите резултати са налице-Франция обяви тотална война на Даеш,влезе в координация с Русия, а сега на местните избори Националистите на Мари льо Пен са първа политическа сила.Меркел също смени позицията си под натиск.Ще стане така , че националисти , радикали и крайно десни партии ще вземат властта в големите държави от ЕС -Франция, Германия, и нищо чудно да видим образа на Хитлер по митингите.Това може да е добре за сигурността, но няма да е добре за бизнеса.
                        " Брандът Тръмп" се оценява на 200 млн.долара от Форбс.Брандът "Републиканска партия на САЩ" струва неизмеримо повече.Този Бранд "произвежда" Президенти, министри, сенатори, конгресмени и определя в голяма степен политиката на САЩ.Към днешна дата тази партия се олицетворява в голяма степен и от тези политици-Маккейн, Ромни, клана Буш....Има разбира се.И аз не харесвам Буш, но клана има голямо влияние и това е неоспорим факт.Като плюеш тези хора, ти петниш Бранда, който искаш да те номинира!Мии...няма как да стане.Ако се яви Тръмп като независим, ще разцепи републиканците и ще спечели Клинтън.Той на това разчита и "извива' ръцете на Републиканския елит по своя си начин.Но не съм сигурен , че номерът ще мине.С този начин на оплюване си навлече гнева на целия Републикански елит.Имат достатъчно лостове да го бламират.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Путин - Кремъл за съжаление не може да надиграе бялата къща - и бонго. Ако можеше щеше да има вече ядрена гъбка над първия град - Дамаск, но свалиха бомбардировача над Турция. Мен ако питаш исляма е 100% нерадикална религия, защото пророка не е казвал абсолютно нищо за джихад и убийства и за по 40 жени - нищо не е казвал.Става въпрос да религиозна мафия вклинена в тази религия, която преследва чисто мафиотски цели и разбира се много пари.
                          Ами путин въпреки санкциите няма да върне крим и така доколкото виждам ще надиграе обонго в сирия, . В ирак вкараха ракетки и мангалите се махат за по нататък не се знае

                          Коментар


                          • Императорът

                            Путин - Кремъл за съжаление не може да надиграе бялата къща - и бонго. Ако можеше щеше да има вече ядрена гъбка над първия град - Дамаск, но свалиха бомбардировача над Турция. Мен ако питаш исляма е 100% нерадикална религия, защото пророка не е казвал абсолютно нищо за джихад и убийства и за по 40 жени - нищо не е казвал.Става въпрос да религиозна мафия вклинена в тази религия, която преследва чисто мафиотски цели и разбира се много пари.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Асоциацията с комунизма я направих, защото навремето Съветите построиха Берлинската стена за да се справят с масовото изселване на хора от Източен в Западен Берлин.И тя стана символ на разделението.и продължавам да смятам, че стената е безмислена.Има по-цивилизован начин да се справят с незаконната емиграция.Относно радикалния изслямизъм.Тръмп иска забрана на достъпа на всички мюсюлмани.Това първо е невъзможно за изпълнение.На никого не е изписано на челото или в паспорта каква религия изповядва.Радикалните ислямисти са не повече от 10% от всички , изповядващи ислям.Не може заради мухата да убиеш мечката.Не отричам харизмата на Тръмп, но не харесвам това, че всеки , който дръзне да го критикува Тръмп го обявява за идиот, загубенак или луд.Той се бори за номинацията на Републиканската партия, а стана така, че оплю емблематични за партията фигури, влиятелни сенатори, които едва ли ще допуснат някой , който плюе партията и най-изявените и личности да я представлява на изборите.Ще намерят повод и ще го отстранят...мисля!
                              А, само 10% били радикалните: и казваш това, все едно е нищо !!!Т.е. от тия 1 000 000 талибанци, дето нахлуха в Европа, само някакви си там 100 000 били потенциални терористи. А ако 10% от тия 10% решат да станат истински терористи и половината успеят? Ще понесе Европа ли още ХИЛЯДА касапници като тая в Париж за кефа на изродите-толерасти?

                              Ако Маккейн, Ромни и полуидиотът Буш са лицето на Републиканската партия, значи тая партия е по-зле и от ГРОБ !!! Оплюл ги бил - ами прав е - каза истината на американският народ - че тия тримата НЕ СТАВАТ !!! Аз никой от тях за домоуправител на панелка не бих избрал, камо ли за президент. И Тръмп има такава огромна подкрепа, защото мнозинството американци виждат, че е прав... също както много американци разбират, че Путин просто надиграва обонго !!!
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Integer

                                Защото няма социализъм, комунизъм или капитализъм. Тези неща са измислица на една шайка която тайно управлява Света и дърпа конците на фиктивните управници. Аз се съмнявам дали в САЩ или Русия наистина избират президент и дали после негови клонинги не биват представени за президента им.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X