IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Всички искат да са на късо.
    Има нещо такова. За това берем ядове в момента.
    Аз съм търпелив обаче.

    Коментар


    • Наивник

      Всички искат да са на късо.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Не съм гледал CNN защото аз от години не ги дишам тях. Ще се сетя кои бях обърнал, а за новините вечерта, да... Но те и днес пак някои от нашите обясняваха за ужаса на пазарите. Нищо не можах да хвана, защото разчитах, че започналия спад почнал от август, ще откара до края на месеца (ноември) ... А то бум, падна за някой час - добре си падна, но пак се качи. Докато дремех и гледах филми и чат пат избори, забогатях , а после гледах как ''богатството'' ми отива пак във вечните ловни полета. Да бяха изчакали поне ден говедата, ама не. Може да ми е утешение само, че не съм сам в нещастието

        И Сорос бе скъсил, но той от 2-3 години го скъсява тоя индекс и купува опции и пак купува, а той не пада. Ама него не мога го мисля
        Не знам. Аз мисля че късото в момента е WIN/WIN game. Въпросът е колко мислят като мен. Ако са много - ще ни отнесе

        Коментар


        • Наивник

          В момента реалната търговия гони нулата, рано е да скъсяваш защото маркетмейкърите ще ти вземат парите.Пазара се движи в посока парите на желаещите да го окъсят.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Аз говоря само за това как го представи.
            А иначе нашите журналисти и в 20:00 часа говориха за маркет краша. А аз си гледам платформата и там всичко на плюс
            Аз доста доволен. Заложих на това че ни манипулират. Сложих парата в кошницата в 6 сутринта. Друг е въпросът, че вечерта започнах да продавам отново и за сега бера ядове
            Не съм гледал CNN защото аз от години не ги дишам тях. Ще се сетя кои бях обърнал, а за новините вечерта, да... Но те и днес пак някои от нашите обясняваха за ужаса на пазарите. Нищо не можах да хвана, защото разчитах, че започналия спад почнал от август, ще откара до края на месеца (ноември) ... А то бум, падна за някой час - добре си падна, но пак се качи. Докато дремех и гледах филми и чат пат избори, забогатях , а после гледах как ''богатството'' ми отива пак във вечните ловни полета. Да бяха изчакали поне ден говедата, ама не. Може да ми е утешение само, че не съм сам в нещастието

            И Сорос бе скъсил, но той от 2-3 години го скъсява тоя индекс и купува опции и пак купува, а той не пада. Ама него не мога го мисля
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Около 7 часа сутринта гледах цифрите зад водещите и пак някои обясняваха, че Клинтън води, но с доста посърнали лица надявайки се може би това зад тях да не е истина.

                Както и да е, това бе най-кратката криза която съм виждал и в която съм участвал, а я дебна от началото на септември. Дори не можах да си продам на печалба опциите върху индекса защото когато пазарът най-после отвори няколко часови пояса западно от нас печалбата ми се бе занулила и дори бях с някои вътре. Както и да е
                Аз говоря само за това как го представи.
                А иначе нашите журналисти и в 20:00 часа говориха за маркет краша. А аз си гледам платформата и там всичко на плюс
                Аз доста доволен. Заложих на това че ни манипулират. Сложих парата в кошницата в 6 сутринта. Друг е въпросът, че вечерта започнах да продавам отново и за сега бера ядове

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                  Ееее, стига де Такава манипулация и CNN не са правили
                  Около 7 часа сутринта гледах цифрите зад водещите и пак някои обясняваха, че Клинтън води, но с доста посърнали лица надявайки се може би това зад тях да не е истина.

                  Както и да е, това бе най-кратката криза която съм виждал и в която съм участвал, а я дебна от началото на септември. Дори не можах да си продам на печалба опциите върху индекса защото когато пазарът най-после отвори няколко часови пояса западно от нас печалбата ми се бе занулила и дори бях с някои вътре. Както и да е
                  Last edited by Jay Gould; 10.11.2016, 23:20.
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                    И виж само пазарите - около 3 часа наше време медиите разтръбиха, че Клинтънова води. Всичко живо почна да продава долари и американски активи каквото може по нощите, начело с жълтурковците. Около 6-7 сутринта се оказа, че журналистите и социолозите са лъгали и че Тръмп води. Пазарът полудя, но в обратна посока. Пазарите затвориха над нивата от предния ден, а доларът който бе паднал здраво докато всички мислиха, че водят демократите, не само се върна, ами добави и цент.

                    Ееее, стига де Такава манипулация и CNN не са правили

                    Коментар


                    • И виж само пазарите - около 3 часа наше време медиите разтръбиха, че Клинтънова води. Всичко живо почна да продава долари и американски активи каквото може по нощите, начело с жълтурковците. Около 6-7 сутринта се оказа, че журналистите и социолозите са лъгали и че Тръмп води. Пазарът полудя, но в обратна посока. Пазарите затвориха над нивата от предния ден, а доларът който бе паднал здраво докато всички мислиха, че водят демократите, не само се върна, ами добави и цент.

                      На никой не му пука какво казва ''красивите'', ''интелигентните'' и ''експертите''. Хората се интересуват от пари - данъци, сметки, възможности за бизнес и инвестиции. И държавата да се меси колкото се може по-малко.

                      На Уолстрийт и днес всичко се качва и Дау направи нов исторически връх. Падат от тия които падат предимно Интернет компаниите и разните му еко и зелени измишльотини с безумни цени като Тесла.
                      Last edited by Jay Gould; 10.11.2016, 23:05.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                        Още в първата си реч пред конгреса Тръмп ще стане ясен като бял ден - първо ще ги набута в яка рецесия...
                        Ако намали корпоративния данък на 15% и разкара наистина тия простотии с зелени енергии и квоти за въглероден двуокис - ще литнат. Всичко живо с пари ще хукне да инвестира там където токът е евтин, данъците ниски, а регулаторните режими малко. Смята да чисти около 70 % от регулациите върху бизнеса.
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от индианеца Разгледай мнение
                          Ами повечето и привърженици явно живеят в големите градове.
                          Не съвсем. Наистина в западното крайбрежие гласуват основно за нея, но там са IT компаниите които са в не малка част на нещо като субсидии. Но виж около Мисисипи или Апалчите - където е огромната индустрия дори виж източното крайбрежие с всички големи градове. Без Ню Йорк всичко е за републиканците. В Детройт където са основно черни са гласували пак за нея.
                          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                          Коментар


                          • Репортерката на БНТ Милена Цветанска направо ма уби, като ронеше сълзи как Тръмп бил приятел на Русия и едва ли не на Путин.
                            И соросоидните медии се опитват да ни убедят, че Русия играела ОГРОМНА роля в победата на Тръмп. Така се изказа вчера някакъв соросоид български.
                            Пък аз гледам че за Тръмп победата идва от обикновените бели американски граждани от малките населени места. Фермери, работници, строители...
                            И някак си не мога да си представя, че американският фермер, като се прибере вечерта и си пуска "Раша Тудей" та да го облъчва путинската пропаганда. Нито пък обикновения американски работник, който след работа се отбива в бара за две бири, че гледа в бара "Раша Тудей". Някак си не ми влиза това в главата.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Jay Gould

                              Още в първата си реч пред конгреса Тръмп ще стане ясен като бял ден - първо ще ги набута в яка рецесия. Ще видиш какво ще говори - акциите са скъпи - балон, долара е скъп - балон и всичко ще пада здраво. Тръмп е бушон, Хилъри не пожела и не се съгласи. А тези глупости кой с кого ще се целува и как Тръмп бил човека на Путин и как щели да се стоплят Като падне Китай на Путин слънцето ще му изглежда черно. Ако знаеш за какви заеми и задлъжняване става въпрос там и тези китайци тръгне ли да пада икономиката ще се бесят, при това заемите са към частни кредитори - структури същите като фирмите за бързи кредити у нас.Тези китайци трябва да бягат нанякъде.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                                Друго имах предвид /не базирано на расова основа/....
                                Ми то тоя си е черен не само на расова основа.

                                Коментар

                                Working...
                                X