IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Богов - на кой му пука за Северна Корея? - Май на никой. В Сирия откъде си сигурен каква игра се играе? Не забравяй, че Доналдът се би и в кечът - там се е научил как се прави това - да се спукате от бой с "врагът", без почти да се докосвате - само ефект да има. Наистина ли мислиш, че Доналдът си мисли, че може да командва Вова? А покрай него - Главният китайски човек и Главният Ирански човек?

    Накрая за Сирия ще се разберат, а севернокорейците ще си го отнесат, щото никой не ги обича.
    И аз не ги обичан ама ако думнат краварските корита ше им стана фен.Убеден съм че чичо Дончо няма да посмее да се бие с тях щот ше му развеят перчема а Иванка и Мелания нема му пратят есемес

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Вече "онзи кравар" стана май от лошите?
      А КАКВА ЕУФОРИЯ БЕШЕ САМО ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ НА И СЛЕД ИЗБОРИТЕ?????????????


      Незабравима еуфория от импето-образните русковлюбени русофенове...
      Богов - на кой му пука за Северна Корея? - Май на никой. В Сирия откъде си сигурен каква игра се играе? Не забравяй, че Доналдът се би и в кечът - там се е научил как се прави това - да се спукате от бой с "врагът", без почти да се докосвате - само ефект да има. Наистина ли мислиш, че Доналдът си мисли, че може да командва Вова? А покрай него - Главният китайски човек и Главният Ирански човек?

      Накрая за Сирия ще се разберат, а севернокорейците ще си го отнесат, щото никой не ги обича.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

        Руските тролчета вече не се радват нещо..
        Несериозно е да се бъзикаш с тия https://www.youtube.com/watch?v=m4mIFSf1u2s

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

          Руските тролчета вече не се радват нещо..
          Мен ми е чудно, дали хамериКОНската ПРО, ще сработи с/у корейските "бидони", или няма се разберат по интерфейсни причини. Тогава, де Аляска, де Калифорния, раз-два, и моя да станат зони на особено внимание...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
            Удри, бай Тръмпе!
            Trump sends aircraft carrier to waters off Korea

            Руските тролчета вече не се радват нещо..

            Коментар


            • Удри, бай Тръмпе!
              Trump sends aircraft carrier to waters off Korea


              Don't work hard, work smart!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях, написа той

                Във вторник държавният глава на Съединените американски щати Доналд Тръмп заяви, че стараната ще реши севернокорейския „проблем“ и без участието на Китай, ако това се наложи, предава AFP.
                „Северна Корея си търси белята. Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях“, написа Тръмп в социалната мрежа „Туитър“.

                Няма да пиша "аз, какво ви казах".
                Вече "онзи кравар" стана май от лошите?
                А КАКВА ЕУФОРИЯ БЕШЕ САМО ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ НА И СЛЕД ИЗБОРИТЕ?????????????


                Незабравима еуфория от импето-образните русковлюбени русофенове...
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях, написа той

                  Във вторник държавният глава на Съединените американски щати Доналд Тръмп заяви, че стараната ще реши севернокорейския „проблем“ и без участието на Китай, ако това се наложи, предава AFP.
                  „Северна Корея си търси белята. Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях“, написа Тръмп в социалната мрежа „Туитър“.

                  Няма да пиша "аз, какво ви казах".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    Козяк - Мозяк, "Донълдът" ти не е това, за което го мислеше ПО ВРЕМЕ НА ПРЕДИЗБОРНАТА ЧЕРВЕНА, ИНТЕРНАЦИОНАЛНА, СОЦАНТИЗАПАДНА ПРОРУСКА И ПРИБЪРЗАНА РАДОСТ.
                    Светът на Дончо е такъв, няма кой-знае-какъв избор.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Не знам какво да ти кажа....Иванчо гласува за москов ,
                      ти гласуваш за Лукарски ,брат ти за Кунева , леля ти за Радан , братчета за Ицо Иванов а като стане напечено за мутрата и после се хвалите какъв елит сте и как сте спрели комунетата и спасили страната от Путин а какво стана с десните интелегенти и техните апустолати за свободата ,станали народняци и сини комуниГи а някой ги виждали като ренегати ....
                      Престани да пишеш....
                      По-тъжно нещо не бях чел таз година ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                        Много добра картинка, браво. Какво си представят платените от Козяк грантаджии, а то какво било всъщност.
                        Козяк - Мозяк, "Донълдът" ти не е това, за което го мислеше ПО ВРЕМЕ НА ПРЕДИЗБОРНАТА ЧЕРВЕНА, ИНТЕРНАЦИОНАЛНА, СОЦАНТИЗАПАДНА ПРОРУСКА И ПРИБЪРЗАНА РАДОСТ.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Вярвай, вярвай. Цялата тупурдия Доналд и Вова я правят заради такива като тебе.

                          То ако беше така, чичо Рекс нямаше утре да лети за мАсква.

                          Мите, ти си инвеститор.
                          Знаеш след фазата на денайъла, коя следва, нали?

                          А още по-добре знаеш, че фиър дъ пат то дъ дарк сайд ис!
                          Last edited by 4ervenasgan; 10.04.2017, 09:29.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                            Много добра картинка, браво. Какво си представят платените от Козяк грантаджии, а то какво било всъщност.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                              Абе верно ли тоя кравар обмислял да наложи нови санкции на расийката? Митьо? Шаренкава?
                              Е сега вече ще се изключваме!
                              Вярвай, вярвай. Цялата тупурдия Доналд и Вова я правят заради такива като тебе.

                              То ако беше така, чичо Рекс нямаше утре да лети за мАсква.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Кво ше налага то е кат ти да ми наложиш на мен санкции.Боли ги руснаците онова за САЩ.Смешници фалирали гейове наркомани и боклуци ха ха ха.Не са рекли руснаците не са ги изтрили от картата за половин час.Явно много са си повярвали
                                Най-зле лосионанист.

                                Коментар

                                Working...
                                X