IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Митак чичо Дончо е циркаджия и то не от добрите.Тия зад него и те са изкукуригали...Фалитът чука на вратата ше се нятат ше ритат ше фъргат къчове ама тва е фалит.Никой вече не ги ебава краварите Никой.Бас ловя че няма да посмеят повече нито в Сирия да гърмят нито срещу Корея..Другаря Ким ли беше ше ги думне кат куцо пиле домат
    Ким не може да стигне до САЩ. Може се пробва да удари американците в Южна Корея. Но тогава те ще влязат в Северна Корея и другарят Ким със сигурност ще намери смъртта. Според мене китайците ще го натиснат и Ким ще подвие опашка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Императорът - Ти остави другото но той да не вземе да нападне Русия изневиделица че ще е голям позор като се разбере че Путин няма армия.
      ...А ти, естествено, си достоверен източник за такава информация и онИ са длъжни да те вЕрват? Дерзай, Дани. Само тей! За награда, после, губернатор ще те турят в Калифорния. Виж бате Арни, нещо такова .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Да бе - няма да се посмее. Единственият дебеличък севернокореец ще опере пешкирът накрая.

        Да видим какво ще направи чичо Рекс в Москва. Вова нещо го игнорира - това е разбираемо - един велик световен лидер няма да тръгне да се среща с някакъв секретарин с име на пце. Сигурно сам Вова е имал в някой етап от животът си кученце на име Рекси - и му е давал кокълчета и му е хвърлял пръчка, за да му я носи.

        Доналдът да отиде сам или да покани Вова - за да се разберат.

        Имам ужасното подозрение, че цялата сирийска провокация е дело на подлите американски военни и кукловодите им - оръжейните концерни. Още не мога да повярвам нито, че Асад е толкова тъп, че така да се накисне сам, нито че Доналдът е негодник. Просто го подведоха най-долно и него мисля.

        Нека се проведе внимателно разследване - ако Асад е виновен - Путин да се откаже от него и Главния китайски човек също... ама не знам кой ще турят, ако го свалят веднага, ще настъпи хаос. Ако Асад е невинен, тогава Доналд да отстъпи, вярвам ще има мъжеството за това. Асад да остане поне до момент, в който ще могат да се направят избори в що-годе нормална обстановка. То и в другия случай пак трябват избори, но хаосът ще е по-голям.

        А дебеличкият севернокореец наистина си е опасен и заслужава да бъде елиминиран.
        Няма да посмее.Краварите могат да стрелят само по беззащитни хора когато видят отсреща дебелия подвиват опашка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

          Грешиш и за Доналд, впрочем и за Жорж.

          Вътрешноикономическите мерки на Доналдът вече дават резултати и то - добри. Човекът си разбира от работата, все пак е могъщ бизнесмен и предприемач. Външната политика обаче е такова блато, за което той явно не е подготвен с кокили - дано не направи някаква голяма грешка, докато се ориентира.
          Митак чичо Дончо е циркаджия и то не от добрите.Тия зад него и те са изкукуригали...Фалитът чука на вратата ше се нятат ше ритат ше фъргат къчове ама тва е фалит.Никой вече не ги ебава краварите Никой.Бас ловя че няма да посмеят повече нито в Сирия да гърмят нито срещу Корея..Другаря Ким ли беше ше ги думне кат куцо пиле домат

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Малко по малко и последните диктаторчета ще почнат да стават удобни за елиминиране, по форумите. .....ма не преди иванка да ги отсвири де.
            Иванка и Мелания мое само да свирят на инструмента МУ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
              И чета тревожни работи.
              Тоя човека на дончо с кучешкото име, направо е отишъл да ги покръства в масква. Няма не искам.
              Сганов тоя маймун тъп трябва някой да му обясни кои сме българите и кого сме покръстили.Иначе краварските смешници плашат гаргите.Кат са ербап що не нападнат оня севернокорееца?Дали им стиска?А?

              Коментар


              • И аз чета едни тревожни работи....:

                Пока мы слышали от него одно: "вы должны…". Дальше – через запятую: бросить Асада, отдать Крым, выполнить Минские соглашения и ждать дальнейших указаний. Говорят, с тем и пожалует. Если так, то танца, конечно, не получится.

                Автор Михаил Шейнкман, радио Sputnik
                Чудя се кого ше застрелят пръв от боклуците около тръмпето,но кучеглавия няма да е почти веднага само заради ордена Дружба (да уточня за младите тъпунги,че орденчето притежава славната съветска традиция да се раздава на чужденци-хора без никакви заслуги - демек дребен рушвет за бърза работа).
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Императорът - Ти остави другото но той да не вземе да нападне Русия изневиделица че ще е голям позор като се разбере че Путин няма армия.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • И чета тревожни работи.
                    Тоя човека на дончо с кучешкото име, направо е отишъл да ги покръства в масква. Няма не искам.

                    Коментар


                    • Загрижено е руското външно министерство. Лесно беше преди с миролюбивия идеалист Обама. Трудно е сега с Realpolitik на Тръмп. Къде им беше акъла на руснаците не знам. КГБ изобщо не е на ниво. То какво ли им на ниво там в Москва...


                      Russia's Foreign Ministry, ahead of a visit by U.S. Secretary of State Rex Tillerson, said it was concerned about many aspects of U.S. foreign policy, particularly North Korea.

                      "We are really worried about what Washington has in mind for North Korea after it hinted at the possibility of a unilateral military scenario," the ministry said in a statement.

                      http://www.reuters.com/article/us-no...-idUSKBN17D0A4

                      Коментар


                      • Малко по малко и последните диктаторчета ще почнат да стават удобни за елиминиране, по форумите. .....ма не преди иванка да ги отсвири де.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                          Както съм ти казал вече тва е американския Жоржи....Засега само се перчи голем го вади ама мек.Да го видим стиска ли му да стреля срещу корееца?
                          Грешиш и за Доналд, впрочем и за Жорж.

                          Вътрешноикономическите мерки на Доналдът вече дават резултати и то - добри. Човекът си разбира от работата, все пак е могъщ бизнесмен и предприемач. Външната политика обаче е такова блато, за което той явно не е подготвен с кокили - дано не направи някаква голяма грешка, докато се ориентира.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            И аз не ги обичан ама ако думнат краварските корита ше им стана фен.Убеден съм че чичо Дончо няма да посмее да се бие с тях щот ше му развеят перчема а Иванка и Мелания нема му пратят есемес
                            Да бе - няма да се посмее. Единственият дебеличък севернокореец ще опере пешкирът накрая.

                            Да видим какво ще направи чичо Рекс в Москва. Вова нещо го игнорира - това е разбираемо - един велик световен лидер няма да тръгне да се среща с някакъв секретарин с име на пце. Сигурно сам Вова е имал в някой етап от животът си кученце на име Рекси - и му е давал кокълчета и му е хвърлял пръчка, за да му я носи.

                            Доналдът да отиде сам или да покани Вова - за да се разберат.

                            Имам ужасното подозрение, че цялата сирийска провокация е дело на подлите американски военни и кукловодите им - оръжейните концерни. Още не мога да повярвам нито, че Асад е толкова тъп, че така да се накисне сам, нито че Доналдът е негодник. Просто го подведоха най-долно и него мисля.

                            Нека се проведе внимателно разследване - ако Асад е виновен - Путин да се откаже от него и Главния китайски човек също... ама не знам кой ще турят, ако го свалят веднага, ще настъпи хаос. Ако Асад е невинен, тогава Доналд да отстъпи, вярвам ще има мъжеството за това. Асад да остане поне до момент, в който ще могат да се направят избори в що-годе нормална обстановка. То и в другия случай пак трябват избори, но хаосът ще е по-голям.

                            А дебеличкият севернокореец наистина си е опасен и заслужава да бъде елиминиран.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Вече "онзи кравар" стана май от лошите?
                              А КАКВА ЕУФОРИЯ БЕШЕ САМО ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ НА И СЛЕД ИЗБОРИТЕ?????????????


                              Незабравима еуфория от импето-образните русковлюбени русофенове...
                              Както съм ти казал вече тва е американския Жоржи....Засега само се перчи голем го вади ама мек.Да го видим стиска ли му да стреля срещу корееца?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                                Удри, бай Тръмпе!
                                Trump sends aircraft carrier to waters off Korea

                                Айде чичо Дончо удряй стиска ли ти???!!!Или сал плашиш гаргите....Оня мазния другар не си поплюва ше ти развее оранжевия перчем и после ше прати есемес на Мелания и на Ванчето на бати палавничките

                                Коментар

                                Working...
                                X