IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
    Удри, бай Тръмпе!
    Trump sends aircraft carrier to waters off Korea

    Айде чичо Дончо удряй стиска ли ти???!!!Или сал плашиш гаргите....Оня мазния другар не си поплюва ше ти развее оранжевия перчем и после ше прати есемес на Мелания и на Ванчето на бати палавничките

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

      Богов - на кой му пука за Северна Корея? - Май на никой. В Сирия откъде си сигурен каква игра се играе? Не забравяй, че Доналдът се би и в кечът - там се е научил как се прави това - да се спукате от бой с "врагът", без почти да се докосвате - само ефект да има. Наистина ли мислиш, че Доналдът си мисли, че може да командва Вова? А покрай него - Главният китайски човек и Главният Ирански човек?

      Накрая за Сирия ще се разберат, а севернокорейците ще си го отнесат, щото никой не ги обича.
      И аз не ги обичан ама ако думнат краварските корита ше им стана фен.Убеден съм че чичо Дончо няма да посмее да се бие с тях щот ше му развеят перчема а Иванка и Мелания нема му пратят есемес

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Вече "онзи кравар" стана май от лошите?
        А КАКВА ЕУФОРИЯ БЕШЕ САМО ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ НА И СЛЕД ИЗБОРИТЕ?????????????


        Незабравима еуфория от импето-образните русковлюбени русофенове...
        Богов - на кой му пука за Северна Корея? - Май на никой. В Сирия откъде си сигурен каква игра се играе? Не забравяй, че Доналдът се би и в кечът - там се е научил как се прави това - да се спукате от бой с "врагът", без почти да се докосвате - само ефект да има. Наистина ли мислиш, че Доналдът си мисли, че може да командва Вова? А покрай него - Главният китайски човек и Главният Ирански човек?

        Накрая за Сирия ще се разберат, а севернокорейците ще си го отнесат, щото никой не ги обича.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

          Руските тролчета вече не се радват нещо..
          Несериозно е да се бъзикаш с тия https://www.youtube.com/watch?v=m4mIFSf1u2s

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

            Руските тролчета вече не се радват нещо..
            Мен ми е чудно, дали хамериКОНската ПРО, ще сработи с/у корейските "бидони", или няма се разберат по интерфейсни причини. Тогава, де Аляска, де Калифорния, раз-два, и моя да станат зони на особено внимание...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
              Удри, бай Тръмпе!
              Trump sends aircraft carrier to waters off Korea

              Руските тролчета вече не се радват нещо..

              Коментар


              • Удри, бай Тръмпе!
                Trump sends aircraft carrier to waters off Korea


                Don't work hard, work smart!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                  Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях, написа той

                  Във вторник държавният глава на Съединените американски щати Доналд Тръмп заяви, че стараната ще реши севернокорейския „проблем“ и без участието на Китай, ако това се наложи, предава AFP.
                  „Северна Корея си търси белята. Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях“, написа Тръмп в социалната мрежа „Туитър“.

                  Няма да пиша "аз, какво ви казах".
                  Вече "онзи кравар" стана май от лошите?
                  А КАКВА ЕУФОРИЯ БЕШЕ САМО ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ НА И СЛЕД ИЗБОРИТЕ?????????????


                  Незабравима еуфория от импето-образните русковлюбени русофенове...
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях, написа той

                    Във вторник държавният глава на Съединените американски щати Доналд Тръмп заяви, че стараната ще реши севернокорейския „проблем“ и без участието на Китай, ако това се наложи, предава AFP.
                    „Северна Корея си търси белята. Ако Китай реши да помогне, това би било чудесно. Ако не – ще решим проблема и без тях“, написа Тръмп в социалната мрежа „Туитър“.

                    Няма да пиша "аз, какво ви казах".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Козяк - Мозяк, "Донълдът" ти не е това, за което го мислеше ПО ВРЕМЕ НА ПРЕДИЗБОРНАТА ЧЕРВЕНА, ИНТЕРНАЦИОНАЛНА, СОЦАНТИЗАПАДНА ПРОРУСКА И ПРИБЪРЗАНА РАДОСТ.
                      Светът на Дончо е такъв, няма кой-знае-какъв избор.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Не знам какво да ти кажа....Иванчо гласува за москов ,
                        ти гласуваш за Лукарски ,брат ти за Кунева , леля ти за Радан , братчета за Ицо Иванов а като стане напечено за мутрата и после се хвалите какъв елит сте и как сте спрели комунетата и спасили страната от Путин а какво стана с десните интелегенти и техните апустолати за свободата ,станали народняци и сини комуниГи а някой ги виждали като ренегати ....
                        Престани да пишеш....
                        По-тъжно нещо не бях чел таз година ...
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Много добра картинка, браво. Какво си представят платените от Козяк грантаджии, а то какво било всъщност.
                          Козяк - Мозяк, "Донълдът" ти не е това, за което го мислеше ПО ВРЕМЕ НА ПРЕДИЗБОРНАТА ЧЕРВЕНА, ИНТЕРНАЦИОНАЛНА, СОЦАНТИЗАПАДНА ПРОРУСКА И ПРИБЪРЗАНА РАДОСТ.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                            Вярвай, вярвай. Цялата тупурдия Доналд и Вова я правят заради такива като тебе.

                            То ако беше така, чичо Рекс нямаше утре да лети за мАсква.

                            Мите, ти си инвеститор.
                            Знаеш след фазата на денайъла, коя следва, нали?

                            А още по-добре знаеш, че фиър дъ пат то дъ дарк сайд ис!
                            Last edited by 4ervenasgan; 10.04.2017, 09:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                              Много добра картинка, браво. Какво си представят платените от Козяк грантаджии, а то какво било всъщност.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                                Абе верно ли тоя кравар обмислял да наложи нови санкции на расийката? Митьо? Шаренкава?
                                Е сега вече ще се изключваме!
                                Вярвай, вярвай. Цялата тупурдия Доналд и Вова я правят заради такива като тебе.

                                То ако беше така, чичо Рекс нямаше утре да лети за мАсква.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X