IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

    "Половината гърци готови да емигрират, ако намерят работа в чужбина"

    АБЕ НА ТИЯ НА КОЙ ТОЧНО ЗАТВОР И КАКВИ ТОЧНО СТЕНИ МУ ПАДНАХА,ЧЕ И ТЕ СА СЕ ЗАСИЛИЛИ ДА ЕМИГРИРАТ????????????????????????????????????????? ?????

    http://www.dnes.bg/balkani/2015/04/0...hujbina.259417
    Народна Република Гърция явно здраво ги е държала и са са пуснали затворниците от затвора.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      АБЕ, НЕ СЕ ЛИ НАУЧИХТЕ, ЧЕ ХОРАТА ИЗБЯГАХА, КОГАТО НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ НРБ ЗАТВОР МУ ПАДНАХА СТЕНИТЕ??????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????
      "Половината гърци готови да емигрират, ако намерят работа в чужбина"

      АБЕ НА ТИЯ НА КОЙ ТОЧНО ЗАТВОР И КАКВИ ТОЧНО СТЕНИ МУ ПАДНАХА,ЧЕ И ТЕ СА СЕ ЗАСИЛИЛИ ДА ЕМИГРИРАТ????????????????????????????????????????? ?????

      http://www.dnes.bg/balkani/2015/04/0...hujbina.259417

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

        Мечтата на слугата - богат господар !
        еми Сганта пледира, че иска да сме окупирани като тези

        @Аз искам да ни окупират, та веднъж завинаги да се заробим, като едни австралийци, германци, японци, англичани или южнокорейци.

        ми то окупацията е на лице от 2004та г. ама не виждам да сме Австралия, Ю.Корея, Япония, Германия, Англия .... ти виждаш ли или на мене ми тряят очила ?!?

        Присъединяване на България към НАТО

        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F...90%D0%A2%D0%9E

        Република България е член на НАТО от 29 март 2004 г. Това членство е резултат от 14-годишна дейност със следната хронология.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

          еми те са ни окупирали ама наще напускат кораба, ок къде е проблема ?! Добре що при тези "австралийци, германци, японци, англичани или южнокорейци." здравеопазване и бачкане има, а при нас нема ама американска база има ?!? Айде аз съм навит да ни окупират кат тея ама и нещата да са кат другите окупирани ...
          Мечтата на слугата - богат господар !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
            Дано окупират и нас.
            Аз искам да ни окупират, та веднъж завинаги да се заробим, като едни австралийци, германци, японци, англичани или южнокорейци.
            Писна ми да живея, като свободен северокореец, венецуелец, мужик или иранец.
            еми те са ни окупирали ама наще напускат кораба, ок къде е проблема ?! Добре що при тези "австралийци, германци, японци, англичани или южнокорейци." здравеопазване и бачкане има, а при нас нема ама американска база има ?!? Айде аз съм навит да ни окупират кат тея ама и нещата да са кат другите окупирани ..... ок що не е така или пак руския агресор виновен, е ок ама те немат база у нас ?!?!

            Коментар


            • Дано окупират и нас.
              Аз искам да ни окупират, та веднъж завинаги да се заробим, като едни австралийци, германци, японци, англичани или южнокорейци.
              Писна ми да живея, като свободен северокореец, венецуелец, мужик или иранец.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                КЕФИШ МИКЕЛЕ!!!
                еми не ама са ако бяха толко руски бази да псувам руснаците, ако бяха толко китайски да псуваме тях защото това си е окупация не е ли така ?!? Аз не съм видял никъде по света С.Корейски/Сирийски/Либийски/Иракски/Афганистански бази ....
                До сега не съм видял Хюсеин, Кадафи, Пинг Понг, Асад, Аятолаха от Иран да са нападнали Франция или Англия или да имат военни бази в близост до САЩ ти да си видял ?!?

                P.S. дори Китай където са икономически зверове имат 2 бази навънка и то да си пазят корабите от разни измислени пирати .... руския агресор имат база в Сирия и толкоз
                Last edited by michaelis12; 25.04.2017, 11:03.

                Коментар


                • Явно и там ги пазяат от руска пропаганда и нападение ....

                  Коментар


                  • че държавата от 9 млн. стана на 5млн. ефективно пребиваващи в България
                    АБЕ, НЕ СЕ ЛИ НАУЧИХТЕ, ЧЕ ХОРАТА ИЗБЯГАХА, КОГАТО НА КОМУНИСТИЧЕСКИЯ НРБ ЗАТВОР МУ ПАДНАХА СТЕНИТЕ??????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      руснаците са виновни да го ева и антиамериканска пропаганда ръсят тука против нашите "американски освободители от съветско иго" мдааамм, така ни освободиха, че държавата от 9 млн. стана на 5млн. ефективно пребиваващи в България и от 3500 фабрики и заводи остахана едва 8% работещи без война без нищо. А Чърчил е знаел много добре в коя държава му е пукалдясал сина и заради тия английски педераси сме имали 500 годишно "турско гости" иначе можеше и по кратко да са ни били на гости ама нейсе ...... нали се ги боготворите англоговорящите ама акъл за 5 стинки немате .....

                      КЕФИШ МИКЕЛЕ!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                        Най-малкото би било адски странно, руснаците да не изполват тази случка за своята антиамериканска пропаганда. Също така изобщо не се връзва с американската политика от годините непосредствено след Втората световна война. Не знам дали знаеш, но американците започват да се изтеглят от Европа почти веднага след края на Третия райх. Чърчил им казва, че са абсолютни наивници и ги моли да не вършат глупости.
                        руснаците са виновни да го ева и антиамериканска пропаганда ръсят тука против нашите "американски освободители от съветско иго" мдааамм, така ни освободиха, че държавата от 9 млн. стана на 5млн. ефективно пребиваващи в България и от 3500 фабрики и заводи остахана едва 8% работещи без война без нищо. А Чърчил е знаел много добре в коя държава му е пукалдясал сина и заради тия английски педераси сме имали 500 годишно "турско гости" иначе можеше и по кратко да са ни били на гости ама нейсе ...... нали се ги боготворите англоговорящите ама акъл за 5 стинки немате .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Да и аз имам резерви към такива изявления, но трябва се проверяват, ако има възможност. Местните историци знаят много повече от нас, дори само от местни мълви и приказки на едни лели. Светските клюки са богат източник на информация, но са доста пространствено ограничени.
                          Американците се опитват да наложат еднополюсния свят веднага след войната, но срещу им голям майстор на политическата интрига. После дойде кукурузения мульо, хлопащ с обувка.
                          Най-малкото би било адски странно, руснаците да не изполват тази случка за своята антиамериканска пропаганда. Също така изобщо не се връзва с американската политика от годините непосредствено след Втората световна война. Не знам дали знаеш, но американците започват да се изтеглят от Европа почти веднага след края на Третия райх. Чърчил им казва, че са абсолютни наивници и ги моли да не вършат глупости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Misho ILIEV - не вярвай на съветските генерали, американците и руснаците си бъркат в гащите още от края на Втората световна война и будалкат другите за да ги скубят като патки. Кой ти продава на теб природен газ в България - те в комбина и парите ги делят наполовина.Сигурно ще се изненадаш още повече но те са ортаци много преди да се появи газпром..от 70 години почват. С МИГ27 трудно сваляш и гониш един Ф16 прост, но и последния е така направен че е много неудобен срещу 27- та, що така..те никога не са имали намерение да се бият. Забележи че винаги едните бият някой и като си вземат почивка отиват другите да го бият. Ама много се съмнявам че не са си направили еднополюсен Свят, който би бил неприемлив и те го представят за двуполюсен.
                            Не мисля, че е чак толкова проста работата.

                            (А и това дали Ф-16 е по-добър от Миг-27 си е много относитeлно. Сега наскоро един пич, бивш служител на Пентагона обясняваше, как Ф-16 е сто пъти по-добър от Ф-35 и сто пъти по-евтин. Но Ф-35 е изстребител с друга философия и просто няма как да се сравняват. Още повече, че Локхийд Мартин махнаха част от електрониката, която уж помага на пилота и се оказа, че Ф-35 без електроника е също толкова маневрен в директния двубой от близко разстояние, колкото и Ф-16. Въпреки че идеята на Ф-35 е врагът да се унищожава преди да го видиш с просто око.)

                            Коментар


                            • Misho ILIEV - не вярвай на съветските генерали, американците и руснаците си бъркат в гащите още от края на Втората световна война и будалкат другите за да ги скубят като патки. Кой ти продава на теб природен газ в България - те в комбина и парите ги делят наполовина.Сигурно ще се изненадаш още повече но те са ортаци много преди да се появи газпром..от 70 години почват. С МИГ27 трудно сваляш и гониш един Ф16 прост, но и последния е така направен че е много неудобен срещу 27- та, що така..те никога не са имали намерение да се бият. Забележи че винаги едните бият някой и като си вземат почивка отиват другите да го бият. Ама много се съмнявам че не са си направили еднополюсен Свят, който би бил неприемлив и те го представят за двуполюсен.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                                Когато съветските генерали говорят, особено чрез къси клипове в ютюб, човек може безрезевно да им вярва.

                                Това, че американците се изтеглят от Южна Корея през 1949г. е било провокация. Просто са искали да примамят Северно Корейците да нападнат Южна Корея

                                Също, когато изтеглят ядрения ареснал от Южна Корея през 1991, военолюбивите американци са го направили, за да насърчат Северно Корейците да разработят свое ядрено оръжие и така да разпалят ядрена война

                                Да и аз имам резерви към такива изявления, но трябва се проверяват, ако има възможност. Местните историци знаят много повече от нас, дори само от местни мълви и приказки на едни лели. Светските клюки са богат източник на информация, но са доста пространствено ограничени.
                                Американците се опитват да наложат еднополюсния свят веднага след войната, но срещу им голям майстор на политическата интрига. После дойде кукурузения мульо, хлопащ с обувка.

                                Коментар

                                Working...
                                X