IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
    Кво става с оградата на мексиканската граница? Ще има ли втора Берлинска стена?! Аз точно така бих я нарекъл тази безумщина на Тръмп
    малко ме объркваш като говориш в мъжки род а името ти е женско.
    препоръка е

    Коментар


    • Кво става с оградата на мексиканската граница? Ще има ли втора Берлинска стена?! Аз точно така бих я нарекъл тази безумщина на Тръмп

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Не че нещо, ама нито си му на парите, нито си му на акълът, нито си му на могъществото... нито си му на самолетът или на небостъргачът, че да му казваш: "идиот". Светът идиот-милиардерин още нито е чувал, нито е виждал. А единственият дебеличък севернокореец да не би някой да го е*ава? Дори руснаците и китайците не щат да го знаят. А с Доналд всеки е принуден да се съобразява, колкото и да муп равят сечено престъпниците в сенатът и конгресът.

        Настроил всички срещу себе си - защото е велик мъж и не цепи басма на посредствените отпадъци. Ти велик човек без врагове чувал ли си да е имало някога? Само мишкуняците нямат такива.
        Миташки аз слава на Бога съм с акъла си и по точно тука той е доста под моето ниво.Могъществото му буди само смях присмива му се целия свят.Ако си мислиш че някой се е уплашил от могъществото му си в голяма заблуда.Парите казваш ми мен такива пари не ме интересуват.Никога не са ми идвали напъни да ставам кмет депутат министър бизнесмен да бъда "важна"особа която буди страхопочитание.И на самолетът не съм му щото моят излита а Мелания за половин час мога да я напрая да умирга идиота мое сал да я олигави и да придържа мекия щот се огъва.А тва с небостъргачът му направо ме разсмива.Дончо е циркаджия и откровен идиот.И ше го изгонят няма да изкара мандата.Американците явно са изперкали.Фалита чука на вратата и е неизбежен.С тия мога само да се подигравам и да съжалявам нашенските промити мозъци дет са ръгнали да им слугуват

        Коментар


        • Импе велик казваш, но смуче от Пентагона откакто се е родил - т.е. той е от номенклатурата в щатите, защото като ти дават пари всеки месец от 3.5 к до 10 к долара се искат неща в замяна - да слушаш и изпълняваш и както в случая с Тръмп да играеш роли..понякога ролята е на милиардерин олигарх сиреч. А това което прави други го измислят и той го играе. Пънкаря също смуче от Пентагона и го играят война, да се надяваме че няма да я спретнат истинска. Ти си много наивен човек, другия ти велик идол Владимир също е номенклатура на Пентагона и е от КГБ. Двете са абсолютно съвместими, ако се случи така че се наложи някъде да се покрие..всеки божи месец 10 к долара ще му ги носят ако трябва в плик - пари на американските данъкоплатци. Иначе са велики да - номенклатурчици и ще се случи промяна скоро като съмне.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

            Миташки не виждаш ли че бае Тръмпето си е доказан идиот.Не виждаш ли че всеки ден се двръвчи на някого и успява да настрои целия свят против краварника му.Вече дори Кимчо дебелото не го ебава и се гаври с него
            Не че нещо, ама нито си му на парите, нито си му на акълът, нито си му на могъществото... нито си му на самолетът или на небостъргачът, че да му казваш: "идиот". Светът идиот-милиардерин още нито е чувал, нито е виждал. А единственият дебеличък севернокореец да не би някой да го е*ава? Дори руснаците и китайците не щат да го знаят. А с Доналд всеки е принуден да се съобразява, колкото и да муп равят сечено престъпниците в сенатът и конгресът.

            Настроил всички срещу себе си - защото е велик мъж и не цепи басма на посредствените отпадъци. Ти велик човек без врагове чувал ли си да е имало някога? Само мишкуняците нямат такива.
            Last edited by Императорът; 25.08.2017, 00:15.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Идиот, идиот, ама най малък в сравнение с хиперимбецилите из конгреса/сената и мсм.
              Неслучайно винаги когато му се клатят краката се клати и пазара.
              Както казваш може да е най малкия идиот ама все пак е идиот.Успява в много кратки срокове да настрои всички срещу себе си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Миташки не виждаш ли че бае Тръмпето си е доказан идиот.Не виждаш ли че всеки ден се двръвчи на някого и успява да настрои целия свят против краварника му.Вече дори Кимчо дебелото не го ебава и се гаври с него
                Идиот, идиот, ама най малък в сравнение с хиперимбецилите из конгреса/сената и мсм.
                Неслучайно винаги когато му се клатят краката се клати и пазара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Дили скоро няма да прекръстя темата на: "Доналдът - ДУЧЕ !!!" ???

                  Днес е казал, че ще спре ако трябва правителството, за да построи своята могъща стена. Евала. Явно трябва да стане Дуче, за да направи Америка отново велика - защото политическата измeт няма да му позволи доброволно това.
                  Миташки не виждаш ли че бае Тръмпето си е доказан идиот.Не виждаш ли че всеки ден се двръвчи на някого и успява да настрои целия свят против краварника му.Вече дори Кимчо дебелото не го ебава и се гаври с него

                  Коментар


                  • Точно там, това никога няма да стане...поне засега.
                    Не си чел достатъчно за едно дърво, което периодично трябва да бъде напоявано с кръвта на тираните....чужди и родни!

                    Коментар


                    • Дили скоро няма да прекръстя темата на: "Доналдът - ДУЧЕ !!!" ???

                      Днес е казал, че ще спре ако трябва правителството, за да построи своята могъща стена. Евала. Явно трябва да стане Дуче, за да направи Америка отново велика - защото политическата измeт няма да му позволи доброволно това.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Trump Unveils New, Dramatic Afghanistan Strategy: "We Aren't Nation-Building Again, We Are Killing Terrorists"

                        http://www.zerohedge.com/news/2017-0...ng-again-we-ar

                        човекот заслужава адмирации, че го казва публично, евала ..... Тръмполината е мнооо голем, за тва искат и да го бастърдисат ...

                        Коментар


                        • Абсолютно. И особено СС на ООН с тези си членове с право на вето.
                          Иначе, като гледам оранжевия как се е намусил напоследък, май ще направи СК ураниум френдли скоро.

                          Коментар


                          • Почвам да идвам на неговата за ООН-ето. Доста безсмислена организация с поредната си абсолютно безсмислена дейност.


                            U.N. Spending $798K on Making North Korea More Ozone-Friendly

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                              и кво са, ще ни секнат зелените карти?!
                              Каква ирония а? То такива зеленокартовци като Императора, без образование или някакъв безсмислен шит, по квадратните щати бяха големите фенове на Оранжевия и сега те ще загубят най-много. Не успя да им вземе здравните осигуровки, но може и да успее да им спре зелените карти, да си изтеглят роднините и други като тях.

                              Коментар


                              • и кво са, ще ни секнат зелените карти?!

                                Коментар

                                Working...
                                X