IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Ти ми звучиш като някакъв природозащитник, дето защитава слоните и другите животни в саваната (например), от лошите местни диваци. Седиш си в цивилизацията и защитаваш - и не мислиш, че ако на тебе някой слонь ти опасе градината или някой лъФ ти изяде детето, докато отива на училище (на осем километра пеш), друга песен ще пееш.
    имаш ли идея какви глупости пишеш?!
    тия животни ги избиват не стопаните на опасаните градинки а бракониери.
    Last edited by X_Y; 23.10.2017, 10:07.
    препоръка е

    Коментар


    • What happened last night in Sweden. Ко стана в Швеция предната вечер. Ми нищо, кво? - всичко е по план.

      https://twitter.com/PeterSweden7/sta...07110007164928

      За последните 12 дена - 7 взрива, един от който на входа на полицейски участък. За радост през нощта и без жертви. Само дето са окапали стъклата на съседните сгради, включая една болница, която трябвало да отложи операции.

      Хубавото на 7-те взрива е, че няма жертви. Голям късмет както се казва. Всъщност някой от тях не са гръмнали - просто потенциалните жертви са звъннали на полицията, че имат бомба и те са ги обезвреждали. Така че и аз не съм коректен като казвам 7 взрива.

      Дори списание Тайм като супер лято списание се е стреснало и е решило да напише опровергаваща статия, как Тръмпито не бил прав, щото това били разбираш ли мирни взривове един вид без жертви и в Швеция всичко е спокойно.

      http://time.com/4990765/sweden-bombs/
      Last edited by mathematician; 22.10.2017, 23:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
        Кво става с оградата на мексиканската граница? Ще има ли втора Берлинска стена?! Аз точно така бих я нарекъл тази безумщина на Тръмп
        Ти ми звучиш като някакъв природозащитник, дето защитава слоните и другите животни в саваната (например), от лошите местни диваци. Седиш си в цивилизацията и защитаваш - и не мислиш, че ако на тебе някой слонь ти опасе градината или някой лъФ ти изяде детето, докато отива на училище (на осем километра пеш), друга песен ще пееш.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение

          Не знам кво му е великото, аз мисля, че е карикатура и не трябваше да го избират
          Ти като си некарикатура (и всички дето му викат така) - де са ти мегабимбериците, де ти е самольотът, де ти е небостъргачът, де ти е голфигрището?

          Наскоро много се забавлявах, как някакво жалко американско журналистченце, пишещо пасквилчета за стиска смачкани дребни доларчета, нарече Доналдът: "слабоумен" - Доналдът, дето може да го купи да му мие кенефът. Това не е ли абсурдно?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение

            Не знам кво му е великото, аз мисля, че е карикатура и не трябваше да го избират
            С много, много ирония го казвам

            Ian Bremmer, който го пусна това видео в туитър, също е голям "фен" на Тръмп
            Last edited by Misho ILIEV; 20.10.2017, 13:17.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Другия вариант е както прави Европа.

              Караха микробуси по пешеходните зони на разни мостове в Англия - айде бетонни блокове, да не може да се качи микробус там.

              После караха микробуси по разни площади. Айде в началото на площада бетонни блокове да не може да мине микробус.

              Не знам си коя катедрала в Германия оградена с бетонни блокове да не би някой камион да се вреже в нея.
              138 204 пъти по-елементарно и логическо е да се забрани талибанството в Европа и САЩ тоже. Който иска да е талибанец - да заминава за Талибания и да яде там пясък и да си вири аналната зона към аллахът ако ще и по 55 пъти в денонощие. Цивилизованият свят е християнски и вражески религии в него - нежелани.


              Ама нали толерастията е поставена над инстинктът за оцеляване дори !!!! За мен цивилизованият свят ще има бъдеще тогава, когато толерастите с власт започнем да ги окачваме по дърветата, за да риткат с краченца и да правят: пьяу-пьяу-пьяу - а толерастите без власт - да ги пращаме мисионери в Талибания.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                Доналд е най-великият

                https://twitter.com/ianbremmer/statu...22784821874688
                Не знам кво му е великото, аз мисля, че е карикатура и не трябваше да го избират

                Коментар


                • Тия времена да кажеш истината със сигурност ставаш расист и следва вой и заклеймяване..
                  Ето още един...

                  And thank God white people populated America, and not the blacks. Otherwise, the US would look like Zimbabwe, which it might look like one day anyway, but at least America enjoyed 200 years in the economic and political sun under a white majority. I am not a racist, but the reality — no matter how politically incorrect — needs to be spelled out as well.

                  “If stating some historical facts makes me a racist, then I suppose that I am a racist,” Faber wrote in an email to Bloomberg News
                  http://www.newsmax.com/Finance/Stree.../17/id/820256/

                  Коментар


                  • Доналд е най-великият

                    https://twitter.com/ianbremmer/statu...22784821874688

                    Коментар


                    • Особено втората снимка си е класика направо. Детска въртележка опасана с бетонни блокове ей така за по-сигурно, щото не се знае знае ли се.


                      https://twitter.com/OnlineMagazin/st...88390526509056



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                        Кво става с оградата на мексиканската граница? Ще има ли втора Берлинска стена?! Аз точно така бих я нарекъл тази безумщина на Тръмп
                        Другия вариант е както прави Европа.

                        Караха микробуси по пешеходните зони на разни мостове в Англия - айде бетонни блокове, да не може да се качи микробус там.

                        После караха микробуси по разни площади. Айде в началото на площада бетонни блокове да не може да мине микробус.

                        Не знам си коя катедрала в Германия оградена с бетонни блокове да не би някой камион да се вреже в нея.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Безумщина за тебе, ма не за трезво и самостоятелно мислещите янкита, това бе и може би основна причина да изберат този президент.

                          Ти ако граничиш с маалата и си правят каквото си искат с градината ти и дъщеря ти след като я направят наркоманка - каниш ги с бъклица на гости или си вдигаш здрава ограда ?
                          Има си книжки и филмчета какво правят с тях- гонка с джиповете и стрелба по всяка сянка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                            Кво става с оградата на мексиканската граница? Ще има ли втора Берлинска стена?! Аз точно така бих я нарекъл тази безумщина на Тръмп
                            Колкото ше наложи търговски санкции на Китай толкова ще бомбардира Северна Корея и толко ше има стена.За съжаление виждаме че високите заплати на американските доктори не са достъчни за да излекуват тоя идиот.Циркаджия кат нашия суджук.До обяд говори едно следобяд обратното а вечерта дава задна.Здравната реформа у Америка е пропаднала и нема кой да го прибере улудницата тоя склерозирал тъпак.След Буш си мислех че по голем идиот нема накъде ама ето че имало.Голем го вади заплашва и после се праи на улав.Айде бе айде да те видим имаш ли смелост да нападнеш Северна Корея.Кат си страхлив и тъп поне си мълчи да та таковам у идиота

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              малко ме объркваш като говориш в мъжки род а името ти е женско.
                              Свиквай , всичко е относително вече ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
                                Кво става с оградата на мексиканската граница? Ще има ли втора Берлинска стена?! Аз точно така бих я нарекъл тази безумщина на Тръмп
                                Безумщина за тебе, ма не за трезво и самостоятелно мислещите янкита, това бе и може би основна причина да изберат този президент.

                                Ти ако граничиш с маалата и си правят каквото си искат с градината ти и дъщеря ти след като я направят наркоманка - каниш ги с бъклица на гости или си вдигаш здрава ограда ?

                                Коментар

                                Working...
                                X