IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Още една тотално слабоумна статия в дъщерната медийка на Инвесторът - тамошните админи пък вече така съм ги стресирал, че постовете ми въобще не пъкват под статиите.

    https://www.dnes.bg/rusia/2018/07/17...ymp-kak.382505

    Инвесторът - озаптете си палячовците по клоновата мрежа. Да се нарича Русия: "държава-парий", при положение, че държи лъвският пай от световните ресурси, че с ядреният си чук може да смаже когото си поиска и че пред лидерът и цял свят стои мирно, е толкова смехотворно, че достига стадий на ментално увреждане. Да не сте наели психиатрически освидетелстваният иво инджев?

    Все още чакаме обяснение как 12 разузнавачи са накрали около например 168 милиона американци да гласуват за Доналд? В статията е спомената и украйна да напомням ли как САЩ "деликатно" се намесиха в - сваляйки с преврат законният и президент и законното и правителство и туряйки на тяхно място марионетки, които да започнат терор срещу руското население на страната? КОЙ е виновен за събитията в Крим и Донбас и Преднестровието, освен международният престъпник обонго, припадничавата Полужива и цялата им мръсна клика? Да не би Тръмп да е виновен?




    Хайде, осъзнайте си малко, че цяла България ви се смее вече - с най-добри чувства ви го казвам !!!
    Бе май е време и тук да те поставят под карантина,

    Преди това обаче ще е любопитно да припомниш как САЩ се намесиха в Украйна, сваляйки с преврат законният им президент и законното им правителство?

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Още една тотално слабоумна статия в дъщерната медийка на Инвесторът - тамошните админи пък вече така съм ги стресирал, че постовете ми въобще не пъкват под статиите.

      https://www.dnes.bg/rusia/2018/07/17...ymp-kak.382505

      Инвесторът - озаптете си палячовците по клоновата мрежа. Да се нарича Русия: "държава-парий", при положение, че държи лъвският пай от световните ресурси, че с ядреният си чук може да смаже когото си поиска и че пред лидерът и цял свят стои мирно, е толкова смехотворно, че достига стадий на ментално увреждане. Да не сте наели психиатрически освидетелстваният иво инджев?

      Все още чакаме обяснение как 12 разузнавачи са накрали около например 168 милиона американци да гласуват за Доналд? В статията е спомената и украйна да напомням ли как САЩ "деликатно" се намесиха в - сваляйки с преврат законният и президент и законното и правителство и туряйки на тяхно място марионетки, които да започнат терор срещу руското население на страната? КОЙ е виновен за събитията в Крим и Донбас и Преднестровието, освен международният престъпник обонго, припадничавата Полужива и цялата им мръсна клика? Да не би Тръмп да е виновен?




      Хайде, осъзнайте си малко, че цяла България ви се смее вече - с най-добри чувства ви го казвам !!!
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

        Пропускаш и над 150 000 000 честни американци !!!
        E те тези не важат.
        Повечето не са педери/лезбийки или транснамсикво, не са особено цветнокожи или на купони, не са с промити мозъци и почитатели на либерастки масмедии, не са наркофенове, не са за опън бордърс и повсеместно мешане със световния шитхол скрап, нито са целебрита плямпащи каквото им дойде иззад дебелите си крепости, нито ги влече интернационализма, нито културмарксистката университетска мания и т.н.
        Вярват си и се придържат към някакви си отживели времето си базисни комънсенс ценности...
        Скучна работа, някакви кротки работяги дето за броени поколения направиха страната си номер 1.
        Silent majority им викат.
        И понеже не са толкова агресивни и кресливи като останалата паплач - ядат бой...

        https://www.breitbart.com/big-journa...mp-supporters/

        Коментар


        • Пичове,чак сега като видях снимката на тръмпанара разбрах защо псевдонима му в КГБ е агент" Маструбиращ нарцис"
          Attached Files

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Пип, пропуснах Импето. Трима ще сте последните му фенове
            Пропускаш и над 150 000 000 честни американци !!!

            Я - Плешив - един път да съм на 1638% съгласен с тебе.
            Last edited by Императорът; 17.07.2018, 16:19. Причина: Аферим.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Така работят нещата като има група хора, за които законите не важат и като няма граници - още от преди Христа.

              Не може за някви си 20-30 години да промениш гените на хората (щото това е заложено в гените) отпреди 2000-3000 години. Или ако искаш мисленето - щото това мислене се е формирало 2000 - 3000 год.

              Няма граница - имаш проблеми. Слагаш граница и изведнъж проблемите изчезват и хората почват да търгуват помежду си и да се прегръщат и да се черпят.

              Представи ви че живееш в имот, в които всеки може да влиза и да прави каквото си иска. Ми не работи това и никога не е работило. Освен за Африка, ама там прогреса нема - те си живеят както са живели преди 2000 год.

              Имаш комшия дето кучето му влиза да сере в твоя двор/място. Ми ти ще се караш с него и никога няма да го поканиш на барбекю. Слагаш мрежа, кучето му не влиза и изведнъж ставате приятели и го каниш на барбекю.
              Така е. За всичките тези 4-5 хиляди години за които знаем, винаги хората са се обединявали по ясни от по-ясни признаци - език, местоживеене, икономически интереси. Винаги е имало държави с горе-долу ясни граници.
              Миграция винаги е имало, но подобно нещо като преселението на араби и негри в Европа никога не е било.
              ​​​​​​
              Според мен причината са хора, израснали в саксия така да се каже през последните трийсетина години, които нямат абсолютно никаква представа как се създава държавност и най-важното - как се пази държавност.
              Навремето путин на въпрос с подобна тематика каза по спомен - добре дошли сте, но тук важат нашите закони които трябва да спазвате.
              В Европа това го няма. В САЩ също донякъде, в много по-малка степен.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • И в ЕС има травъл банове. Като ги съобразиш с основните човешки прави и не падат. Това не е за учудване

                Същата работа и с митата. Като ги съобразиш с правилата на СТО и са законни. Като газиш СТО и са незаконни. Просто е


                По-учудващо е как така хора се кефят на управление чрез произвол. Сега, за комунягите по-разбирам да ги кефи това. Но за другите ми е по-чудно


                Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                Господ за това ми е дал нещо над шийните прешлени за да мисля и преценявам сам.
                Кой какво казал оставам на теб да коментираш.

                М/у другото същата истерия от всички страни беше и преди 2 години по случая с травъл бана за някои мюсулмански нации. Расизъм, фашизъм и т.н.
                Е, вече е факт и дори парафирано от върховния съд като конституционално отвсякъде.
                https://www.breitbart.com/big-journa...-ban-hysteria/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Пип, я виж какво казват самите републиканци:

                  http://www.businessinsider.com/what-...-summit-2018-7

                  Да не останеш ти (и Путин) последния фен на Доналдът
                  Господ за това ми е дал нещо над шийните прешлени за да мисля и преценявам сам.
                  Кой какво казал оставам на теб да коментираш.

                  М/у другото същата истерия от всички страни беше и преди 2 години по случая с травъл бана за някои мюсулмански нации. Расизъм, фашизъм и т.н.
                  Е, вече е факт и дори парафирано от върховния съд като конституционално отвсякъде.
                  https://www.breitbart.com/big-journa...-ban-hysteria/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    Всичко се из...расти Даже Нют Гингрич, един от най-консервативните и твърди фенове на Дончо взе да го критикува. Гингрич сигурно е обърнал резбата и той. Отврат!

                    Само бай Дончо е мъж на място
                    И Путин и Путин.. Даже се вклю4и и Ким с който си мериха пи6ките.
                    Last edited by Todor Sabev; 17.07.2018, 12:38.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Пип, я виж какво казват самите републиканци:

                      http://www.businessinsider.com/what-...-summit-2018-7

                      Да не останеш ти (и Путин) последния фен на Доналдът
                      Пип, пропуснах Импето. Трима ще сте последните му фенове

                      Коментар


                      • Паричков - аре да си отворим очите и да мислим безпристрастно, вместо да повтаряме опорните точки на !!!

                        В коментарите под статията в Инвесторът попитах прости неща:
                        1. Кога ще видим каквито и да е ДОКАЗАТЕЛСТВА по обвинението към Русия в манипулаторство на изборите в САЩ? (Апропо - да цитираме ли бруталните намеси на САЩ във вътрешните работи на други държави, включително преврати?)
                        2. Изказването на дългият престъпник коми, в което нарича Вова Путин (президент на най-голямата ядрена сила на света) "ЛЪЖЛИВ ГАНГСТЕР" не трябва ли да се разследва включително по съдебен ред като подстрекателство към война? Какво ще стане, ако на тоя иначе хладнокръвен човек в един момент му писне от такива гниди и удари с юмрук "случайно" по голямото червено копче?


                        В резултат на това постът ми тайнствено изчезна и отново бях бамнат за 24 часа - което ми се случва най-редовно. Свобода на словото, а? Админите - СРАМ !!! Безпристрастни журналисти !!!

                        Относно съществото маккейн, дето обвинява в позорство законният американски президент заради това, че опитва мирно да се разбере - в интерес на Америка и света - с най-големият и практически непобедим опонент на САЩ - аз на него бих му припомнил собственият му военен опит, завършил в плен... забрави ли маккейн, как беше к*рва на цял полк виетнамски комуняги ???
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Заеби ги тези и те са некви врагове и либерасти, като еврогеъовете.
                          Всичко се из...расти Даже Нют Гингрич, един от най-консервативните и твърди фенове на Дончо взе да го критикува. Гингрич сигурно е обърнал резбата и той. Отврат!

                          Само бай Дончо е мъж на място

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Пип, я виж какво казват самите републиканци:

                            http://www.businessinsider.com/what-...-summit-2018-7

                            Да не останеш ти (и Путин) последния фен на Доналдът
                            Заеби ги тези и те са некви врагове и либерасти, като еврогеъовете.

                            Коментар


                            • Пип, я виж какво казват самите републиканци:

                              http://www.businessinsider.com/what-...-summit-2018-7

                              Да не останеш ти (и Путин) последния фен на Доналдът

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                John O. Brennan

                                Donald Trump’s press conference performance in Helsinki rises to & exceeds the threshold of “high crimes & misdemeanors.” It was nothing short of treasonous. Not only were Trump’s comments imbecilic, he is wholly in the pocket of Putin. Republican Patriots: Where are you???


                                https://twitter.com/johnbrennan/stat...104985093?s=21
                                Да се бориш с все сили срещу северен поток 2 (в полза на американските компании) е измяна.
                                Да търсиш някакви допирни точки с единствените дето може да те унищожат ( няколко пъти) вместо да даваш на пълна скорост към 3-та световна - също е измяна.

                                Но да получиш 0.5 млн долара от руснаците за 10мин реч (Клинтън курваря) е патриотично.
                                Броени месеци след инвазията в грузия да подариш на руснаците рест бутон за отношенията също е патриотично.

                                https://www.youtube.com/watch?v=TNY369Y8UVI

                                Либтардизмите ви са безкрайни....

                                ПС Единственото което ме впечатли е че поставя твърденията на путин и тези на уса разузнавателните агенции на 1 плоскост. Доста ще го атакуват за това. Но дали не е прав да им няма доверие ?
                                Дори това което ти си цитирал от екс цру шеф показва че си има определени основания за недоверието.
                                Както и разследванията в това отношение дето текат в момента в щатите.

                                Коментар

                                Working...
                                X