IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Екса ще почерпи с отлежало шанпанско. Само че нема никак да ние до черпене.
    Белият дом вече пусна опровержение. Тръмполини нямал намерение да се меси в работата на Феда (а явно само така си приказвал)

    Но на мене ми се струва, че златото подскочи точно когато Тръмп се изказа...

    Коментар


    • Гърча ако дойде ушите най-яко ще пращят на така наречените “обиковени” хора, консервасти и крайнолевирасти

      Либерстите са хора които това го разбират предварително

      Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Тоя РЕЗЕТ да не е същото, на което обикновените хора му викат "рисет"?

      Успокояващо ми е да научавам, че гърча на либерастите не намалява. Подозирам, че по някакъв начин е свързан с ентропията.
      Лично аз консервастите и крайнолевирастите бих ги сложил в една обща група на тъпорастите
      Last edited by Money; 19.07.2018, 21:27.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
        за да направи РЕЗЕТ на системата
        Тоя РЕЗЕТ да не е същото, на което обикновените хора му викат "рисет"?

        Успокояващо ми е да научавам, че гърча на либерастите не намалява. Подозирам, че по някакъв начин е свързан с ентропията.

        Коментар


        • Просто над 50г не трябва да ги допускат до избори.72 изкукудякал вече дядо,вероятно и се насира, няма как.
          Да кажеш че най-големия ти враг бил ЕУ и да слагаш мита на най-големият ти съ'зник Канада,говори за психично болен мъж.
          А и там където разправяше че хващал жените за *** ,беше нещо достойно за Американски президент.
          Човека просто е сложен/назначен за да направи РЕЗЕТ на системата.Има много добър опит с фалитите ,а и после ще трябва някой да обере негативите.
          Единствевния въпрос за мен е ,дали ще успее да направи РЕЗЕТ-а преди импийчмънта
          Last edited by X_Y; 19.07.2018, 20:44.

          Коментар


          • Джефри Сакс, Банди Лий: Психопатията на Тръмп се обостря

            Съвършено очевидно е, че политическите и лични нападки, които отправя президента на САЩ Доналд Тръмп към други държави и и към техните ръководители, към бедните и слабите, а също към семействата на мигрантите се усилват с всеки изминат ден. Съвсем наскоро Тръмп защитаваше антихуманното отделяне на децата мигранти от родителите им. Макар че общественото възмущение го принуди да отстъпи, неговата склонност към агресия скоро ще се появи на друго място.

            Повечето учени и експерти тълкуват избухванията на Тръмп като заигравания с електората му или като шоу пред камера, или, най-сетне, като заплахи с цел сключване на сделки в бъдеще. Но ние се придържаме към друго мнение. Също както и мнозина известни американски специалисти в областта на психическото здраве, ние смятаме, че Тръмп страда от няколко психопатологии, което го прави явна и реална заплаха за целия свят.

            При Тръмп могат да се наблюдават признаци на най-малко три опасни болести: параноя, отсъствие на емпатия, т.е неспособност да съпреживява състоянията и проявите на другите и садизъм.
            • Параноята е форма на откъсване от действителността, при която човек усеща заплахи, които в действителност не съществуват. Параноидният индивид може да създава опасност за другите, когато е зает да се бори с мними заплахи.
            • Причината за отсъствието на емпатия често се състои в това, че индивидът е съсредоточил вниманието си изключително към себе си и възприема другите единствено като инструменти, с които борави; при това нанасянето на вреда на други не предизвиква угризение на съвестта, ако това навреждане на другите служи на целите му.
            • Садизмът означава да изпитваш удоволствие от причиняването на болки на други или от това тяхното унижение, особено ако болката или унижението са причинени на хора, които садистът възприема като заплаха или като напомняне за собствените му слабости.
            ...
            https://www.marginalia.bg/aktsent/dz...p-se-obostrya/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              А така. Тръмполини не се кефи на рейт хайковете...

              Ако овладее Феда може да стане като Жан Виденов


              Trump lays into the Fed, says he's 'not thrilled' about interest rate hikes


              In a stinging and historically rare criticism, President Donald Trump expressed frustration with the Federal Reserve and said the central bank could disrupt the economic recovery.

              Presidents rarely intercede when it comes to the Fed, which sets the benchmark interest rate that flows through to many types of consumer debt


              https://www.cnbc.com/2018/07/19/trum...est-rate-.html
              Екса ще почерпи с отлежало шанпанско. Само че нема никак да ние до черпене.

              Коментар


              • А така. Тръмполини не се кефи на рейт хайковете...

                Ако овладее Феда може да стане като Жан Виденов


                Trump lays into the Fed, says he's 'not thrilled' about interest rate hikes


                In a stinging and historically rare criticism, President Donald Trump expressed frustration with the Federal Reserve and said the central bank could disrupt the economic recovery.

                Presidents rarely intercede when it comes to the Fed, which sets the benchmark interest rate that flows through to many types of consumer debt


                https://www.cnbc.com/2018/07/19/trum...est-rate-.html

                Коментар


                • Който не е разбрал какво имам предвид ще го разбере по трудния начин. Край на бичия пазар 2020 година. И като един соросоид ще шортя пазара с марджин и ще купувам злато. Засега чакам вход за дълги есента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Аз пък мисля, че този псевдо консерватизъм, на който ти и Пип се кефите ще е моден още малко време и ще бъде забравен



                    На мен тъкмо започна да ми харесва
                    Погледни и добрите резултати, които започна да носи.
                    Не всичко Тръмпско е лошо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Аз пък мисля, че този псевдо консерватизъм, на който ти и Пип се кефите ще е моден още малко време и ще бъде забравен



                      Аз пък мисля, че война ще има и вие с Тодор просто сте избрали страна, която смятате че ще спечели. Спасявате кожите, така да се каже. Комунизма, който сте избрали е естествено да предизвика крайни противоположни реакции, на които вие постоянно и лицемерно се учудвате.

                      Коментар


                      • Аз пък мисля, че този псевдо консерватизъм, на който ти и Пип се кефите ще е моден още малко време и ще бъде забравен


                        Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Да Тръмп е инструмент. Той заедно с другия инструмент- Путин ще отвъртят от главите ви соросоидските глобализми и мултикултурализми.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                          Това нещо е тренд и е в самото начало. Негативни обществени настроения и витаене на страх в обществото и едновременно възходящи пазари. Бичо непотвърждение. И предвещава мечи пазар от голям порядък. Вече писах. И нещата не опират до Тръмп , той е просто инструмент.
                          Да Тръмп е инструмент. Той заедно с другия инструмент- Путин ще отвъртят от главите ви соросоидските глобализми и мултикултурализми.

                          Коментар


                          • За успеха на Тръмп в Св. Корея:


                            https://twitter.com/brookingsinst/st...198283779?s=21

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                              Защо Тръмпито ще го преизберат или ако не е той, ще някой още по-краен.

                              https://news.gallup.com/poll/237389/...lem-list.aspx?

                              Хората в САЩ поставят нелегалната имиграция като най-сериозния проблем. А Русия и темата с Русия изобщо я няма за която медиите ни продъниха ушите.

                              Както се вижда корелацията е абсолютно набратно. На хората им пука за нещо, за което медиите не говорят или говорят в обратен план спрямо обикновените хора. А медиите говорят за неща, за които хората не им пука.


                              Това нещо е тренд и е в самото начало. Негативни обществени настроения и витаене на страх в обществото и едновременно възходящи пазари. Бичо непотвърждение. И предвещава мечи пазар от голям порядък. Вече писах. И нещата не опират до Тръмп , той е просто инструмент.
                              Last edited by Todor Sabev; 19.07.2018, 18:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Казах ли ....



                                Май мисията на юнкерето отсега се очертава че ще е фиаско....
                                Юнкер вероятно отива при Тръмп с предложение за 0% мита върху американските автомобили за Европа.
                                Общо взето Тръмп ще е в неудобната позиция този път и още отсега загрява
                                Вероятно като говори за Гугъл просто размишлява на глас.

                                Коментар

                                Working...
                                X