Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    А темата беше Тръмп и безотговорното му рушене на международния ред, без който може лесно да пламне нова голяма война
    Я кажи някакво конкретно действие чрез което Тръмп е промени нещо кой знае какво в Световния ред. Че той май не се изявява много на Световната сцена. Само малко се позаяжда с рокет мен (дебелото Ким).

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      А темата беше Тръмп и безотговорното му рушене на международния ред, без който може лесно да пламне нова голяма война
      Ха, добро утро
      Като не може да се реши икономическата криза с други средства, остава старата, изпитана рецепта.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Не знам кой ще повръща, но тази вечер гледах някакво политическо предване по едно от руските телевизии, и хората там се изказваха по-премерено и културно от повечето "десни" телевизии в България. Включително Геннадий Зюганов се изказваше сдържано и сравнително адекватно, за моя изненада

        А темата беше Тръмп и безотговорното му рушене на международния ред, без който може лесно да пламне нова голяма война


        Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
        Тръмп сигурно е повърнал хубавата френска кухня, когато е разбрал, че Путин одобрява идеята на Макрон за Европейска армия.Ами...след като натиска Европа да плаща повече, най-добре е Европейска армия.Той и Путин може да повърне , ако Германия реши да се милитаризира.Само трябва някой крайнодесен да вземе властта в Германия...

        Коментар


        • А това че Тръмп отлетя в Париж за честването и не отиде да почете мемориала на падналите в бой американски войните през Първата световна война, защото валяло дъжд... И вместо това си остана в хотела да гледа телевизия. Поредната дивотия на този човек


          Това не може да не е по темата


          https://www.cnbc.com/2018/11/10/trum...tterstorm.html

          Коментар


          • Тръмп сигурно е повърнал хубавата френска кухня, когато е разбрал, че Путин одобрява идеята на Макрон за Европейска армия.Ами...след като натиска Европа да плаща повече, най-добре е Европейска армия.Той и Путин може да повърне , ако Германия реши да се милитаризира.Само трябва някой крайнодесен да вземе властта в Германия...

            Коментар


            • Първата световна война може да дискутирате в "История".
              रादोस्त

              Коментар


              • Това, че Тръмп ни тласка към свят, в който една следваща голяма война е реална възможност е съвсем по темата

                И това, че ЕС е организация, която прави войната между европейските държави невъзможна (а Тръмп иска да я разедини) също не виждам как не е по темата. Темата за Тръмпизма е доста по шиорка от личността на един малък човек с голям перчем и нарцистична природа

                Тези въпрости е съвсем подходящо да се дискутират днес, когато се честват 100 години от края на Първата световна война

                Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Моля, придържайте се към темата. Има си отделна тема за политиката като цяло, както и няколко теми по всичкопис, както и тема "История".

                Коментар


                • Моля, придържайте се към темата. Има си отделна тема за политиката като цяло, както и няколко теми по всичкопис, както и тема "История".
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money
                    Ми не, кухоглавите фашизоидчета правят точно това...

                    Омраза и страх, омраза и страх, омраза и страх... За съжаление това най-лесно се продава на масите

                    От 1930-те насам май не сме мръднали много напред

                    Да бе. Американците що не пуснат всички латиноси, като е хубаво да се мешаме, ами строят стени там.
                    Берлинската стена ряпа да яде пред плановете на Тръмп.
                    Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                    ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                    Коментар


                    • Чекайте, това е тема за Тръмперията...

                      Ето обяснението защо Тръмперията е лъжи и безумни глупости

                      Click image for larger version

Name:	IMG_8546.jpg
Views:	1
Size:	21.6 КБ
ID:	3403681

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd
                        Да ви кажа какво е национализма. Затова аз винаги ше подкрепям обединение въз основа на общи ценности а без на етнически .
                        Първите "придобивки " на мечтаното от тебе обединение са че ше ти разбият колата , апартамента , ще насилят щерка ти / жена ти , тебе ше те бият щот не си от техните ...докат си продадеш апартамента и си подвиеш някъде далеч опашката !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                          Тръмп е много обиден на Макрон, който предлага създаването на Европейска армия, която да защитава Европа от Русия, Китай и ...САЩ.Ето докъде стигнаха нещата, следствие от арогантното поведение на Тръмп , търговските , политически и не знам още какви войни ни очакват.Пропуснал е да спомене Великобритания.Преди време Тереза Мей се изцепи, че е готова на война с Европа заради Гибралтар.Заради 1 "Скала" може да се изтрепим!?
                          Mи не е да няма основания Тръмпето да е ядосан.
                          Геронтофилния лилипут много си е повярвал, сам ( за разлика от сънародниците му де има само 20% рейтинг) та откровено плещи глупости ( в червено)
                          Иначе като европеец аз по скоро съм ЗА една европейска боеспособна и мобилна армия. По голяма тежест би дала на Европа в световните дела.
                          Проблема както винаги обаче може да е в детайлите....щото ако такава армия ще се изпраща примерно в Полша или Унгария под някакъв предлог, примерно да налагат там либерастичните ценности на макарончето или меркелицата - мне, мерси...да си я заврат де слънце не огрява.

                          “We have to protect ourselves with respect to China, Russia and even the United States of America,” Mr Macron said on Tuesday, the day of the US midterm elections
                          ​​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                            Що да е на Тръмп арогантно поведението? Според мен арогантното поведение е на Макрон.


                            САЩ не е нападала Европа. Логично е да се чувства леко обидена. Освен това има договори към НАТО, което Европа не спазва. Така че пак е логично да мрънка леко Тръмп.
                            Кучетата дето лаят Тръмпа побесняват ... и ги отстрелват . Справка - Меркел .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Тръмп е много обиден на Макрон, който предлага създаването на Европейска армия, която да защитава Европа от Русия, Китай и ...САЩ.Ето докъде стигнаха нещата, следствие от арогантното поведение на Тръмп , търговските , политически и не знам още какви войни ни очакват.Пропуснал е да спомене Великобритания.Преди време Тереза Мей се изцепи, че е готова на война с Европа заради Гибралтар.Заради 1 "Скала" може да се изтрепим!?
                              Що да е на Тръмп арогантно поведението? Според мен арогантното поведение е на Макрон.


                              САЩ не е нападала Европа. Логично е да се чувства леко обидена. Освен това има договори към НАТО, което Европа не спазва. Така че пак е логично да мрънка леко Тръмп.

                              Коментар


                              • Тръмп е много обиден на Макрон, който предлага създаването на Европейска армия, която да защитава Европа от Русия, Китай и ...САЩ.Ето докъде стигнаха нещата, следствие от арогантното поведение на Тръмп , търговските , политически и не знам още какви войни ни очакват.Пропуснал е да спомене Великобритания.Преди време Тереза Мей се изцепи, че е готова на война с Европа заради Гибралтар.Заради 1 "Скала" може да се изтрепим!?

                                Коментар

                                Working...
                                X