IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Казвал съм ти много пъти да вървиш пм.
    Ти кво казваш няма значение.
    Но кажи за памперсите, пенцийката стига ли?

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Пак се напика без памперси.
      Казвал съм ти много пъти да вървиш пм.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Не не сме загубили.Ще видиш че не сме.Майки каза някои неща аз ти казвам че глобалистите ще бъдат бити и наврени в кучи гъз.Бяха предупредени преди повече от десет години...Казано им бе в прав текст че този път бомбите ще падат на тяхна територия върху техните къщи банки фирми върху семействата им..И че този път ще усетят какво е мъка и болка..Каза им го един нисък човек от трибуната на ООН...Или си опичат празните глави или край с тях.Той може.
        Пак се напика без памперси.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Дам, нихилист съм. По една проста причина - осъзнавам, че загубих(ме). Нямам предвид Тръмп. Той беше една положителна аберация и при някакъв луд късмет нещата можеха да се обърнат. Аз, хората като мен, страната ми... загубихме. Срещу хуйвебините не можеш да се изправиш. Глупаво е. Трябва да се снишиш, ако искаш да се съхраниш. Пак ще се повторя - системата е неподатлива на изменение отвътре. Без катаклизъм няма надежда. Запази себе си и възпитавай следващото поколение. Ако синът ти има татуси, ако ти говори, че няма лошо да си гей - провалил си се.

          Флорида, изобщо не разбираш делото на Левски. Той изобщо, ама изобщо, не е някакъв идеалист, а изключително прагматичен човек, който не се е изтъпанчвал като борец срещу султана. Лаладжиите и философите са Раковски, Каравелов и Ботев. Затова и нямаме почти нищо написано от Левски. Той не е поемал излишен риск и точно се е скатавал. За да подготвя нещата, когато се отвори възможност. Ботев е този с незабавната революция.
          Не не сме загубили.Ще видиш че не сме.Майки каза някои неща аз ти казвам че глобалистите ще бъдат бити и наврени в кучи гъз.Бяха предупредени преди повече от десет години...Казано им бе в прав текст че този път бомбите ще падат на тяхна територия върху техните къщи банки фирми върху семействата им..И че този път ще усетят какво е мъка и болка..Каза им го един нисък човек от трибуната на ООН...Или си опичат празните глави или край с тях.Той може.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Той беше една положителна аберация и при някакъв луд късмет нещата можеха да се обърнат. Аз, хората като мен, страната ми... загубихме.

            Не мисля че е имал и най-малък шанс да промени нещо. Беше интересно за гледане и на места не му липсваше героизъм. Но борбата с октопод, обхванал всичко е невъзможна, особено за сам човек. Поради личностни особености Тръмп не успя да си намери и много съюзници.

            За мен загубата е най-вече идеологична и естетична. Едва ли на много хора чак толкова им дреме от такива неща. А и имам опит от младостта си с подобна по нетърпимост система, която обаче се бях научил да играя и доя до съвършенство. Чак ми беше мъчно като се срути макар и да не разбрах защо.

            Може ли да има индивидуална борба срещу система която управлява образование, медии, култура, идеология и правораздаване? Абсурдно е. Болшинството хора просто нямат време за това.
            Last edited by analog; 08.11.2020, 17:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Не следя темата, но попаднах на един клип, който си струва да се изгледа. Направо ще ви настръхнат косите. Ще ме извините, ако някой друг вече е публикувал линк към този клип.

              https://m.facebook.com/istinskitenov...71285449570544

              В клипа Тръмп в прав текст казва каква е ситуацията с демокрацията в Америка, и какво ще се случи, ако не го изберат за президент. Истината, а и последиците, са направо плашещи.
              Добро утро, този клип се коментираше преди 2-3 месеца в темата политика

              Коментар




              • Last edited by barbaron; 08.11.2020, 17:50.

                Коментар


                • Не следя темата, но попаднах на един клип, който си струва да се изгледа. Направо ще ви настръхнат косите. Ще ме извините, ако някой друг вече е публикувал линк към този клип.

                  https://m.facebook.com/istinskitenov...71285449570544

                  В клипа Тръмп в прав текст казва каква е ситуацията с демокрацията в Америка, и какво ще се случи, ако не го изберат за президент. Истината, а и последиците, са направо плашещи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                    Проблема е, че както в онази реклама: "Салама, Санчо..." хората разсъждават единствено в категорията на "салам".

                    Не визирам, terziev, той според мен е по скоро крайно нихилистично настроен и смята, че това е положението и никакво друго! И се опитва на психологическо нивот да спечели "преднина", като убеди сам себе си, че трябва примиреност с "фактите"! Осъзнаването, на което един вид си е пак "победа", ако другите и до там не "стигат"!

                    В генерален план обаче, в България, голямата част от хората разсъждават в една единствена категория и тя е категорията: "Салам"! Целия свят се измерва през тази единствена категория!

                    Огромната част от същите мерещи живота изцяло през "салама", не допускат, че има хора, на които тази "мерна единица" им е изцяло чужда!

                    Левски не е мерил света през "салама" и точно поради тази причина, съвременния българин всъщност го мрази! За 98% от хората Левски е формален еталон, но фактически бунак, дори и неизказано!
                    Дам, нихилист съм. По една проста причина - осъзнавам, че загубих(ме). Нямам предвид Тръмп. Той беше една положителна аберация и при някакъв луд късмет нещата можеха да се обърнат. Аз, хората като мен, страната ми... загубихме. Срещу хуйвебините не можеш да се изправиш. Глупаво е. Трябва да се снишиш, ако искаш да се съхраниш. Пак ще се повторя - системата е неподатлива на изменение отвътре. Без катаклизъм няма надежда. Запази себе си и възпитавай следващото поколение. Ако синът ти има татуси, ако ти говори, че няма лошо да си гей - провалил си се.

                    Флорида, изобщо не разбираш делото на Левски. Той изобщо, ама изобщо, не е някакъв идеалист, а изключително прагматичен човек, който не се е изтъпанчвал като борец срещу султана. Лаладжиите и философите са Раковски, Каравелов и Ботев. Затова и нямаме почти нищо написано от Левски. Той не е поемал излишен риск и точно се е скатавал. За да подготвя нещата, когато се отвори възможност. Ботев е този с незабавната революция.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                      Е колко да са разумни, при тоя факт:

                      2014 Islamist extremists celebrate Trump’s election win

                      Както обикновено глупости от теб- по повод арестуваните евреи на 9,11 какво да кажем- те какво са празнували

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	124352946_3434689663233744_6190303738748787618_n.jpg
Views:	1
Size:	45.6 КБ
ID:	3673878
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                          аха, ти май си от третата вълна, недоволни са от посоката, в която може да поеме света чрез победата на Байдън, но няма смисъл защото проказата е повсеместна, на всички нива, врага е много силен и т.н.
                          Ами че ти си типичен от Поколението Y, на които все нещо им дължим, мислите за пари предимно, оцеляване, не сте ходили войници, не знаете какво е глад, ред, диктатура, режим на тока, студ.
                          Нито Колумб, нито Левски е мислел като тебе (евала, че си го признаваш oбаче)
                          Не те обвинявам, ти си продукт на Мутроландия (целия прегод), това си видял, в такива времена си израсъл, битието определя мирогледа.
                          И не, евентуален отпор може да дойде от осъзнати, зрели, хора, по-възрастни хора от тебе.
                          Проблема е, че както в онази реклама: "Салама, Санчо..." хората разсъждават единствено в категорията на "салам".

                          Не визирам, terziev, той според мен е по скоро крайно нихилистично настроен и смята, че това е положението и никакво друго! И се опитва на психологическо нивот да спечели "преднина", като убеди сам себе си, че трябва примиреност с "фактите"! Осъзнаването, на което един вид си е пак "победа", ако другите и до там не "стигат"!

                          В генерален план обаче, в България, голямата част от хората разсъждават в една единствена категория и тя е категорията: "Салам"! Целия свят се измерва през тази единствена категория!

                          Огромната част от същите мерещи живота изцяло през "салама", не допускат, че има хора, на които тази "мерна единица" им е изцяло чужда!

                          Левски не е мерил света през "салама" и точно поради тази причина, съвременния българин всъщност го мрази! За 98% от хората Левски е формален еталон, но фактически бунак, дори и неизказано!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            След новината за избора на новия президент седя и се чудя:

                            Той дали ще помни че сме платили един самолети ???

                            Click image for larger version

Name:	111123987337_187866839650132_170225595354224593_n.jpg
Views:	1
Size:	49.7 КБ
ID:	3673873
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah
                              Много е интересно на борсата. Пазара за президент още си стои, и продължава търговията/залозите за краен победител. Байдън 1.04 и надолу, Тръмп - 21 и нагоре.
                              Може би играчите вече излязоха от този пазар при сегашните нива от 1.04, но влизайки на 1.53,
                              не е нужно да чакат до финалния сигнал, което при този случай може да отнеме време или да има изненада

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от распутин

                                Ти да не си третия ник на 4д/Еnder, че хората го разпознаха, ама същите празни глупотевини плещите.
                                Дай нещо по същество, има си тема за политика и за кръчма.
                                Или да се почувстваш значим, опонираш на всеки ?
                                След като си позволяваш да си съдник на интелектуално ниво , ти дадох и аз пример за едни интелектуални висини ...

                                Коментар

                                Working...
                                X