IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
    Понеже стана въпрос за пари, да кажа нещо !Прочетох , че Хилари е "влезнала " в изборите с 1 милиард!?Джеб Буш, не се знае колко точно, но бюджетът му не е по-малък!Доналдът влиза с Милиардите си , и той това го изтъква като основно предимство-че не зависи от никой и от никого, т.е. не разчита на донори, лобита и тнт.В САЩ отдавна изборите са въпрос на пари и ...някакъв вид Търговия на много високо ниво!Няма как да обиколиш 50 Щата с 50 000 $.Най-добрият начин да спечелиш избори в САЩ е , ако се съюзиш с Мафията на Уолстрийт, с Петролното и Оръжейно Лоби, които са на върха на Пирамидата наречена САЩ....и тнт.Ако не си с тях, нямаш Шанс!
    И те да научат нещо от нас
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • https://2012patriot.files.wordpress....dian-trust.jpg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Точно заради това само велик и богат човек като Доналдът може да разчупи статуквото... защото който е дал по 1 МБ на старата пачавра и на тъпакът, после ще си иска парите и то в ногократно по-голям размер !!! Разните престъпни лобита - да - но американският народ - ако е мъдър - ще избере Доналдът - та той да им свие сармите на негодниците.
        Не го приемай лично, но Тръмп не е велик, повярвай! И не е богат!
        А американският народ не гласува, огромно затишие е по време на избори, като пред буря!

        Коментар


        • Точно заради това само велик и богат човек като Доналдът може да разчупи статуквото... защото който е дал по 1 МБ на старата пачавра и на тъпакът, после ще си иска парите и то в ногократно по-голям размер !!! Разните престъпни лобита - да - но американският народ - ако е мъдър - ще избере Доналдът - та той да им свие сармите на негодниците.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Понеже стана въпрос за пари, да кажа нещо !Прочетох , че Хилари е "влезнала " в изборите с 1 милиард!?Джеб Буш, не се знае колко точно, но бюджетът му не е по-малък!Доналдът влиза с Милиардите си , и той това го изтъква като основно предимство-че не зависи от никой и от никого, т.е. не разчита на донори, лобита и тнт.В САЩ отдавна изборите са въпрос на пари и ...някакъв вид Търговия на много високо ниво!Няма как да обиколиш 50 Щата с 50 000 $.Най-добрият начин да спечелиш избори в САЩ е , ако се съюзиш с Мафията на Уолстрийт, с Петролното и Оръжейно Лоби, които са на върха на Пирамидата наречена САЩ....и тнт.Ако не си с тях, нямаш Шанс!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
              Да бе ама те и сега ги принуждават, нищо, че има партии. Просто кандидатите ги определят в централите на партиите, пак същата МАФИЯ - 1:1 !
              При мажоритарни избори в по-големите градове, където не може да има притискане като на село, ще се вкарат повече депутати от "нормалните" и "истински"!
              Ако сега имаме читави 15-20 от 240. Мине ли референдума от 120 ще имаме 30 читави, мърша - 90!
              Пак няма да управляват читавите, и пак ще управлява мафията, но положението ще се подобри! Това е моя поглед и мисля, че е реалистичен!
              Точно тука ти е заблудата.По селата се познаваме и знаем всеки кой е и какъв е?В големия град трябва достъп до медия.А тоя достъп струва пари.Така че дотука.Още тука нормалните са загубили изборите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                Моля, пишете по темата.
                Ок, спираме!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                  Аз живея на село и виждам как се печелят мажоритарни избори.Най много се купува при такива избори.Един глас повече и печелиш.Ти представяш ли си свестен човек да бъде избран абсурд.Мафията директно по места ще им печели изборите.Ще настане още по див феодализъм.На теб ясно ли ти е как се принуждават хората да гласуват?То са заплахи за гонене от работа не даване на заплати премии то е война.Как си представяш общинската адмиистрация и фирми да гласуват против кандидатите на кмета?Осъзнайте се бе хора.Най доброто е пропорционална система с нулев праг.Гласуваш за партия и вътре за човек.Това е.
                  Да бе ама те и сега ги принуждават, нищо, че има партии. Просто кандидатите ги определят в централите на партиите, пак същата МАФИЯ - 1:1 !
                  При мажоритарни избори в по-големите градове, където не може да има притискане като на село, ще се вкарат повече депутати от "нормалните" и "истински"!
                  Ако сега имаме читави 15-20 от 240. Мине ли референдума от 120 ще имаме 30 читави, мърша - 90!
                  Пак няма да управляват читавите, и пак ще управлява мафията, но положението ще се подобри! Това е моя поглед и мисля, че е реалистичен!

                  Коментар


                  • Моля, пишете по темата.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                      Това за мажоритарните избори и мафиотизирането е пълна демаогия! Нима сега нямаме мафиотизиране чрез партиите??? Колко са читавите политици и депутати в момента от 240? Сигурно има 15-20 човека? А останалата МЪРША?

                      За шефове на МВР и прокурори също в момента е ГНИЛОЧ!
                      Ако се избират от хората положението няма да "светне" изведнъж, но ще даде възможност за промяна и друг поглед.

                      Аз се съмнявам, че от това, което се намираме в момента има по-голямо дъно! Склонен съм да подкрепя предложенията!
                      Мажоритарните избори са естествен път, по който трябва да върви всяко уважаващо себе си общество!
                      В момента в България думата ПАРТИЯ е синоним на МАФИЯ!
                      Аз живея на село и виждам как се печелят мажоритарни избори.Най много се купува при такива избори.Един глас повече и печелиш.Ти представяш ли си свестен човек да бъде избран абсурд.Мафията директно по места ще им печели изборите.Ще настане още по див феодализъм.На теб ясно ли ти е как се принуждават хората да гласуват?То са заплахи за гонене от работа не даване на заплати премии то е война.Как си представяш общинската адмиистрация и фирми да гласуват против кандидатите на кмета?Осъзнайте се бе хора.Най доброто е пропорционална система с нулев праг.Гласуваш за партия и вътре за човек.Това е.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                        Познавам Славчо от времената га беше 15 годишен и ходеше да се бие на страната на Девети квартал срещу Сторгозия.По онова време бая го биха по главата и личи си не се е възстановил.После ядеше редовно бой и в Градската градина по други причини.Славчовите референдуми са пълна тъпотия.Всеки разумен човек знае до какво ще доведе мажоритарна избирателна система и избор на прокурори съдии и началници на МВР от народа.До тука с тоя екземпляр който явно слугува на нечии интерес.Да се замислим обаче защо му се позволява това и защо СЕМ мълчи по въпроса....А кой е началник на СЕМ?Само да не ми кажеш че Гого папионката несменяем капут на СЕМ е независим?Всички видяхме как беше затворена устата на Петър Волгин.
                        Това за мажоритарните избори и мафиотизирането е пълна демаогия! Нима сега нямаме мафиотизиране чрез партиите??? Колко са читавите политици и депутати в момента от 240? Сигурно има 15-20 човека? А останалата МЪРША?

                        За шефове на МВР и прокурори също в момента е ГНИЛОЧ!
                        Ако се избират от хората положението няма да "светне" изведнъж, но ще даде възможност за промяна и друг поглед.

                        Аз се съмнявам, че от това, което се намираме в момента има по-голямо дъно! Склонен съм да подкрепя предложенията!
                        Мажоритарните избори са естествен път, по който трябва да върви всяко уважаващо себе си общество!
                        В момента в България думата ПАРТИЯ е синоним на МАФИЯ!
                        Last edited by Mike Florida; 04.01.2016, 13:58.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                          Славчо не го харесвам, но като българи всички трябва да се подпишем под подписката за референдума!
                          Познавам Славчо от времената га беше 15 годишен и ходеше да се бие на страната на Девети квартал срещу Сторгозия.По онова време бая го биха по главата и личи си не се е възстановил.После ядеше редовно бой и в Градската градина по други причини.Славчовите референдуми са пълна тъпотия.Всеки разумен човек знае до какво ще доведе мажоритарна избирателна система и избор на прокурори съдии и началници на МВР от народа.До тука с тоя екземпляр който явно слугува на нечии интерес.Да се замислим обаче защо му се позволява това и защо СЕМ мълчи по въпроса....А кой е началник на СЕМ?Само да не ми кажеш че Гого папионката несменяем капут на СЕМ е независим?Всички видяхме как беше затворена устата на Петър Волгин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                            аз го знам кой е Тръм, но нашите явно не го знаят кой е той щом го сравняват със Славчо празноглавеца където ръси само тъпотии по БТВто .....
                            Славчо не го харесвам, но като българи всички трябва да се подпишем под подписката за референдума!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                              Тръмп е като един добър мениджър, който казва, че трябва да се подобри обслужването в хотелите от веригата, чрез реформи, за да се повишат от там и приходите!

                              Останалите гласове, зоват за теглене на още кредити и закупуване на нови хотели, за да се увели разпространението на бранда, а от там и приходите!

                              Кое звучи по-разумно???
                              аз го знам кой е Тръм, но нашите явно не го знаят кой е той щом го сравняват със Славчо празноглавеца където ръси само тъпотии по БТВто .....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nuclear power plant Разгледай мнение
                                САЩ нямат полезен ход.Там избора е измежду обесване и разстрел.Разплатата наближава.
                                Ти си неспасяем!

                                Ако САЩ са за разплата, какво да правим с либерастка Европа?
                                Или ти викаш, "ТЕ" са лошите, а Европа е изграденна от "невинни" и "наивни" херувимчета!

                                Пич, говорим за едно и също "кутило"! Злобата ти към САЩ те заслепава!

                                Там има самозабравили се кръгове, но хората и страната не са им тъждествени!

                                Коментар

                                Working...
                                X