IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Ангола обаче го изпревари и може би е първата страна в света в която исляма е забранен и се събарят джамии! Президента им Душ Сантош е съветски възпитаник,което идеално пасва на "определението на демократично мислещите хора",че е диктатор!

    Реално за мен Тръмп е циркаджия по подобие на нашия борисоф избутан нагоре от политическия вакуум с цел запазване на статуквото чрез имитация за неговата промяна!
    http://www.svobodnoslovo.eu/2015/01/10/r-179/

    Коментар


    • За мен всяко сравнение между Доналдът и български политици като БорисоФ, Сидеров, Жорж Ганчев и тнт. е нелепо.Прочетете им биографиите и ще се убедите, а освен това политическия живот в БГ е бледа сянка на това, което се случва в САЩ.Доналдът притежава изключителни качества,креативен е, а "шоуто" , което прави е част от предизборната му стратегия за привличане на аудиторията."Дайте на народа хляб и зрелища..."Това са го правили още Римските Императори.Той им дава зрелище, засега!По-добре ли е някой "Сухар" политик , на чиито речи може да заспиш?Единственото , което не харесвам са скандалите в които се забърква със знакови фигури от РП, в резултат на което те търсят всевъзможни начини да го елиминират.Също така мисля, че той засега единствен може да се справи с Хилари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
        Доналдът поиска забрана на достъпа на мюсюлмани в САЩ
        Ангола обаче го изпревари и може би е първата страна в света в която исляма е забранен и се събарят джамии! Президента им Душ Сантош е съветски възпитаник,което идеално пасва на "определението на демократично мислещите хора",че е диктатор!

        Реално за мен Тръмп е циркаджия по подобие на нашия борисоф избутан нагоре от политическия вакуум с цел запазване на статуквото чрез имитация за неговата промяна!
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
          Ами хората ще побързат да се запасят при тия приказки на обамата и продажбите ще скочат. После всеки се надява да продаде на върхО
          Аз жив го "оплаках" Обамата! Той се просълзи, когато споменаваше за масов растрел на деца през 2012г!И аз се просълзих...честно!Всяка година около 30 000 души умират след такива разстрели!Все си мисля, че Дивият Запад е История!?Гледайте Уестърни, ако искате но и там 90% всичко е плод на Въобръжението на Сценаристи и Режисьори!Свободното притежание на оръжие трябва да изчезне бе хора!Аз съм от тези, които притежават оръжие!Ще кажа следното;Смятам, че съм нормален човек!Но когато ударя 2-3 ракии/уиски/...всякакви щури мисли ми минават през главата...И човек може да посегне!Ей, днес чета, някакъв Тираджия застрелял жена си и 5г дете докато спели, в съня си, и после и той се застрелва!И това е заради някаква дива ревност!Това сега какво е!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
            SPART, четеш ли в инвестора!?Акциите на Smith&Wesson са поскъпнали 8 пъти, откакто Обама е Президент!След речта на Обама за 2 дни са поскъпнали с още 11%?Ае сега някой да ми намери разумно обяснение !?Ограничаваш бизнеса с оръжие , а акциите на оръжейните компании скачат?Сигурно аз не съм в ред нещо!
            Хората се презапасяват. Това става всеки път когато почне да се говори за ограничаване на оръжията.
            В американската конституция си е гарантирано правото на оръжие. Обама каквото ще да прави това не може да го отмени. Може да направи малко по-сложно купуването и до там. Реално оръжейните фирми е малко вероятно да бъдат засегнати дори и да има някакво ограничаване. А в същото време панираните фенове на оръжие ще им напомпат печалбите следващите месеци, че да си пълнят мазетата с автомати.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
              SPART, четеш ли в инвестора!?Акциите на Smith&Wesson са поскъпнали 8 пъти, откакто Обама е Президент!След речта на Обама за 2 дни са поскъпнали с още 11%?Ае сега някой да ми намери разумно обяснение !?Ограничаваш бизнеса с оръжие , а акциите на оръжейните компании скачат?Сигурно аз не съм в ред нещо!
              Ами хората ще побързат да се запасят при тия приказки на обамата и продажбите ще скочат. После всеки се надява да продаде на върхО

              Коментар


              • SPART, четеш ли в инвестора!?Акциите на Smith&Wesson са поскъпнали 8 пъти, откакто Обама е Президент!След речта на Обама за 2 дни са поскъпнали с още 11%?Ае сега някой да ми намери разумно обяснение !?Ограничаваш бизнеса с оръжие , а акциите на оръжейните компании скачат?Сигурно аз не съм в ред нещо!

                Коментар


                • Когато стана касапницата в Батаклан, Доналдът иронично отбеляза, че тези хора биха могли да се защитят, ако имаха право да носят оръжие!?След касапницата в Сан Бернардино, Доналдът поиска забрана на достъпа на мюсюлмани в САЩ и...Държавата да се погрижи за Психичното здраве на населението!?Нито дума за ограничаване на правото да се притежава оръжие!Това означава само едно-че той е "купен " от Оръжейното Лоби, в смисъл , да си осигури тяхната подкрепа за изборите....или, гледа да "не си играе с огъня"!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Е даде! Приказките на Тръмп и ефекта от тях, е като хумора на Джей Лено - половин часа след края на шоуто всичко се забравя...

                    А и едва ли някой ще тръгне да се прави на герой посмъртно:
                    SPART, първото нещо , което ми мина през ума като прочетох за решението на Обама е, че може да го гръмнат и да видим Далас 2.Засягат се интереси за стотици милиарди и ще има голям отпор от страна Оръжейното лоби.Не искам да вярвам, че ще видим Далас2.Президентските Укази могат и да се отменят за разлика от едно всеобхватно законодателство, което трябва да мине през Конгреса.А изборите са скоро.Просто могат да налеят вода в Мелницата на Републиканската партия, където основно са техните хора.Знае ли човек....?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                      Ако не си с тях, нямаш Шанс!
                      Е даде! Приказките на Тръмп и ефекта от тях, е като хумора на Джей Лено - половин часа след края на шоуто всичко се забравя...

                      А и едва ли някой ще тръгне да се прави на герой посмъртно:

                      Така наречените банкноти на Кенеди от 2 и 5 долара.Отгоре на банкнотите пише:
                      "united states note", а не "federal reserve note". Тоест банкноти на Съединените щати,а не на Федералния резерв.Общо са отпечатани 4,3 милиарда и са пуснати в обръщение.След 4 месеца,през Ноември 1963г. Кенеди започва да печата 10 и 20 доларови банкноти. Този път обаче те няма да видят бял свят. На 22 Ноември Кенеди е убит в Далас.
                      Какво прави веднага след убийството наследилия го като Президент Линдън Джонсън?
                      Още докато лети от Далас за Вашингтон,без да губи време той спира печатането на новите долари и връща правото на Федералният резерв,само той да се занимава с тази дейност.Бърза...за да не го сполети съдбата на Кенеди.Тихо и кротко след това са изтеглени от обръщение,и банкнотите от 2 и 5 долара.
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • Стана ми интересно за това историческо решение на Обама да наложи ограничения върху свободната продажба на оръжие и се зачетох.Досега никой Президент не е посмял да вземе подобно решение,заради могъщото Оръжейно лоби.Конгресмени и Републиканци веднага са посрещнали на Нож Изявлението на Президента и го обвиняват , че заобикаля Конгреса по важен вътрешно-политически проблем.Той смята да наложи ограниченията с Укази за да заобиколи Конгреса, който е "напазаруван" от Лобито.И това , ако не е Висша форма на корупция?Обама казва в своя защита:"Конгресът може да е заложник на Оръжейното лоби, но Америка не може да бъде заложник..."?Става много напечено.В САЩ Оръжейния бизнес е за стотици милиарди долари ....!?

                        Коментар


                        • На тези, които мразят Обама, искам да кажа, че той прави нещо нечувано досега-изправя се срещу могъщото Оръжейно лоби в САЩ, което има голямо влияние в Конгреса и Реп.партия.Иска да ограничи касапницата в САЩ и да затегне контрола за притежаване на оръжие.Сега прочетох статистиката, че за последните 10 г. са застреляни над 100 000 души от разни откачалки.Всеки в САЩ може да притежава оръжие,на практика- стига да не е луд!Колко му е да изкараш едно Медицинско удостоверение.Според мен това е неговият отговор на случилото се в Сан Бернардино.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                            Разликата е в това, че дейността на тези лобита в САЩ отекват в целия свят!Всички войни на САЩ в Близикия изток са заради петрола, а не в името на на някаква демократична кауза. Диктатори има в целия свят, но САЩ не водят войни там.Но Садам и Кадафи бяха свалени и убити , защото контролираха огромни петролни запаси. Алкайда и Ислямска държава са резултат от военните интервенции на САЩ.Доналдът хубаво казва, че ако САЩ не бяха се намесвали в Близкия изток, сега светът щеше да е по-сигурен.
                            е значи не съм само аз лудия както ми разпраат повечето "демократи" тука то имало и още .....

                            Коментар


                            • Разликата е в това, че дейността на тези лобита в САЩ отекват в целия свят!Всички войни на САЩ в Близикия изток са заради петрола, а не в името на на някаква демократична кауза. Диктатори има в целия свят, но САЩ не водят войни там.Но Садам и Кадафи бяха свалени и убити , защото контролираха огромни петролни запаси. Алкайда и Ислямска държава са резултат от военните интервенции на САЩ.Доналдът хубаво казва, че ако САЩ не бяха се намесвали в Близкия изток, сега светът щеше да е по-сигурен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                И те да научат нещо от нас
                                По-скоро ние сме добри ученици! Направо отличници!

                                Коментар

                                Working...
                                X