IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Смъртоносен е само в ного висока концентрация, постижима само в херметически камери. Но нито тия камери са били херметически, нито по наслояванията по стените са намерени следи от такива концентрации на Циклон Б. Да не говорим за разказите как веднага след изпопадването на жертвите, техните нацистки палачи са нахлували в камерата, без маски, със запалени цигари и са започвали да изтръгват от ръцете и шиите на потръпващите тела бижутата им и да ги джобят.

    Апропо - защо според теб - ако са искали да убиват евреините с газ, не са използвали БОЕН газ - а нацистите такива са имали в изобилие - и то най-разнообразни? - Малко зарин в затвореното, макар и не херметическо помещение - и: готово !!!

    Нямането на кокъли е сериозен довод за ЛИПСАТА на масово избиване - явно милионите кокъли са отишли някъде другаде заедно с притежателите си.


    Прецаканото - говорим за историческа истина и физични закони, не за нагласен мизансцен. Не бой се, не повръщам лесно, виждал съм наживо неща, които дай боже никой да не вижда.
    Имп., преди лагерите и камерите, когато Вермахтът нахлува в Съветите, нацистите са сформирали "Айнзацгрупен", за изтребване на евреите.Извеждали са евреите извън селото или града, карали са ги да изкопаят една голяма яма , ров ...след което са ги разстрелвали в тила и са ги заравяли в ямата.Не след дълго...са разформировали тези "Айнзацгрупен", защото самите войници са изпадали в силен стрес и потрес от това да застрелваш масово невинни мъже , жени и деца като кучета.....!Дълго време са търсили "по-лесен и евтин" начин да се справят с проблема.Бойните газове-зарин, зуман, иприт и тнт. са скъпи за производство и нужни за войната.Спряли са се на Циклона-не знам защо, те си знаят!Трябвало е да изтребят 11 млн. евреи според Протокола от Ванзее.Може причините да са чисто икономически...знам ли?

    Коментар


    • Смъртоносен е само в ного висока концентрация, постижима само в херметически камери. Но нито тия камери са били херметически, нито по наслояванията по стените са намерени следи от такива концентрации на Циклон Б. Да не говорим за разказите как веднага след изпопадването на жертвите, техните нацистки палачи са нахлували в камерата, без маски, със запалени цигари и са започвали да изтръгват от ръцете и шиите на потръпващите тела бижутата им и да ги джобят.

      Апропо - защо според теб - ако са искали да убиват евреините с газ, не са използвали БОЕН газ - а нацистите такива са имали в изобилие - и то най-разнообразни? - Малко зарин в затвореното, макар и не херметическо помещение - и: готово !!!

      Нямането на кокъли е сериозен довод за ЛИПСАТА на масово избиване - явно милионите кокъли са отишли някъде другаде заедно с притежателите си.


      Прецаканото - говорим за историческа истина и физични закони, не за нагласен мизансцен. Не бой се, не повръщам лесно, виждал съм наживо неща, които дай боже никой да не вижда.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        За какво са били тогава тези газови камери ? За обезпаразитяване и не са били газови а киселинни а газ се е пускал само за приспиване.
        Имп., ме накара да се заровя във фактите, т.е. Историческата истина!Циклон Б, който е използван в газовите камери наистина е пестицид!Но в по-големи количества той е смъртоносен!Така че , зависи от това Надзирателят доколко ще "Отвърти кранчето"!И като си помисля, ако вкараш в камерата 20 човека-болни, гладни, пребити от работа...Малко повече Циклон Б....и край!Това , че няма кокали не е оправдание!Няма ли някой Историк-или евреин,да си каже Тежката Дума?
        Last edited by trafix; 23.01.2016, 17:06.

        Коментар


        • ИМператоре, ти посещавал ли си концлагер ????
          Айде иди и виж преди да говориш небивалици.а? - Ще те обогати духовно. Ако не повърнеш по някое време към изххода, ще признаем, че можеш да се контролираш?
          Бил ли си изобщо и в Рим ?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Императорът

            За какво са били тогава тези газови камери ? За обезпаразитяване и не са били газови а киселинни а газ се е пускал само за приспиване.
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
              Няма нужда от паралелно измерение-в крематориумите остава една купчина пепел.Сега...аз не искам да ставам "адвокат" на евреите, но ти залиташ в другата крайност.Дори самото им набутване в гета и лагери, обричането им на каторжен труд, глад и мизерия-как и колко време може да издържи един нормален човек,да не говорим за по-възрастните, жените и децата....?
              Да, само където не са съществували крематориуми, способни да поемат потокът от "милиони" избити хора. Затова е пускана лъжата, че мъртъвците са изгаряни в огромни ями, нещо което е физически невъзможно и всеки който не е спал в часовете по физика в прогимназията и сам може да се досети за това.

              И аз не искам да ставам адвокатин на Малкият мустак (нито на Големият мустак), говорим за историческа истина. Да - да се турят някакви нещастни евреини в лагери не е хубаво, не е редно - но доказано е, че хитлер е страдал от евреинофобия - не знам как се казваше това по докторски.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Изтребените евреини са ДВАДЕСЕТ пъти по-малко, за да сме точни. Не знам какво са си говорили на конференцията, но на комендантите на лагерите са им триели сол на тимбериците, че допускат големи загуби на работна ръка от тиф и други болести... тогава са въведени и газовите камери - за да пресекат епидемията, избивайки пренасящите я паразити.

                И няма значение какво се "смята", а какви са фактите. Няма никакви доказателства и следи от милиони изтребени в лагерите - нито масови гробове, нито кокъли, нито нищо - сигурно са телепортирали труповете в паралелно измерение.
                Няма нужда от паралелно измерение-в крематориумите остава една купчина пепел.Сега...аз не искам да ставам "адвокат" на евреите, но ти залиташ в другата крайност.Дори самото им набутване в гета и лагери, обричането им на каторжен труд, глад и мизерия-как и колко време може да издържи един нормален човек,да не говорим за по-възрастните, жените и децата....?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                  В Протокола от Ванзее, където на 20.01.1942 се провежда "Историческата" Конференция и е взето "Окончателното решение" , свързано с евреите, не се споменава за газови камери и крематориуми.Даже и за изтребление не се говори, а за "масово изселване на евреите на изток", в Полша, където се изграждат лагерите.Смята се обаче, че това с кодирани названия.Говори се за "Тежък каторжен труд при който се надяваме да не останат оцелели".Така че, целта остава същата и без камерите.Действително в камерите се използва Циклон В, който е пестицид използван срещу паразити."Изтребените" евреи не са 6 млн. а в пъти по-малко.Но Германия изплаща близо 100 млрд. марки обезщетения на Израел.Дори официални ли в Израел признават, че държавата не би могла да бъде създадена и да функционира без тези пари.Цялата инфраструктура и голяма част от икономиката са изградени с тези пари.Затова се налага да се поддържа официалната версия.Не знам кой ще се осмели да прави "Ревизия' на Историята!
                  Изтребените евреини са ДВАДЕСЕТ пъти по-малко, за да сме точни. Не знам какво са си говорили на конференцията, но на комендантите на лагерите са им триели сол на тимбериците, че допускат големи загуби на работна ръка от тиф и други болести... тогава са въведени и газовите камери - за да пресекат епидемията, избивайки пренасящите я паразити.

                  И няма значение какво се "смята", а какви са фактите. Няма никакви доказателства и следи от милиони изтребени в лагерите - нито масови гробове, нито кокъли, нито нищо - сигурно са телепортирали труповете в паралелно измерение.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Зная, зная. Ако някой каже, че в газовите камери не са убивани хора, никой не спори с него по цивилизован начин, за да му докаже обратното, а просто нещо му се случва.

                    Включително големи еврейски историци са нападани, пребивани, убивани, взривявани, защото след дълги и честни проучвания са имали смелостта да заявят, че такова нещо като Холокост въобще не е съществувало !!!! Ясно е защо - Германия плати колосални суми - стотици МБ, да не кажа и повече на Израел, като обезщетения за т.нар. "Холокост" и бенефициентите на тия чудовищни суми не искат Европа и светът да разберат, че това е просто рекет !!!
                    В Протокола от Ванзее, където на 20.01.1942 се провежда "Историческата" Конференция и е взето "Окончателното решение" , свързано с евреите, не се споменава за газови камери и крематориуми.Даже и за изтребление не се говори, а за "масово изселване на евреите на изток", в Полша, където се изграждат лагерите.Смята се обаче, че това с кодирани названия.Говори се за "Тежък каторжен труд при който се надяваме да не останат оцелели".Така че, целта остава същата и без камерите.Действително в камерите се използва Циклон В, който е пестицид използван срещу паразити."Изтребените" евреи не са 6 млн. а в пъти по-малко.Но Германия изплаща близо 100 млрд. марки обезщетения на Израел.Дори официални ли в Израел признават, че държавата не би могла да бъде създадена и да функционира без тези пари.Цялата инфраструктура и голяма част от икономиката са изградени с тези пари.Затова се налага да се поддържа официалната версия.Не знам кой ще се осмели да прави "Ревизия' на Историята!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                      Имп., Жан Мари льо Пен, Бащата на Националистите във Франция, го отлюспиха от собствената му партия, даже съдиха, заради думите му, че 'Газовите камери са един дребен детайл от Войната...".Европа е много чувствителна на тази тема.Сега усещам как всички социалисти, комунисти, евангелисти, будисти ...и тнт. ще скочат върху нас, ще ни обявят за Нацисти и ще ни анатемосат.
                      Зная, зная. Ако някой каже, че в газовите камери не са убивани хора, никой не спори с него по цивилизован начин, за да му докаже обратното, а просто нещо му се случва.

                      Включително големи еврейски историци са нападани, пребивани, убивани, взривявани, защото след дълги и честни проучвания са имали смелостта да заявят, че такова нещо като Холокост въобще не е съществувало !!!! Ясно е защо - Германия плати колосални суми - стотици МБ, да не кажа и повече на Израел, като обезщетения за т.нар. "Холокост" и бенефициентите на тия чудовищни суми не искат Европа и светът да разберат, че това е просто рекет !!!
                      Last edited by Императорът; 22.01.2016, 09:23.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Да се върнем към темата.Сара Пейлин е новото "оръжие" на Доналдът в битката за Президентската номинация!Това не е новина, бях писал, че тя е в щаба на Тръмп и се гласи за Министър на Енергийните ресурси или както се нарича там, в САЩ.Но е първият Републикански сенатор, който застава открито до Тръмп.Тя е една "гъска", която навремето Джон Маккейн изстреля в Политическата орбита като кандидат за Вице, но била "Пример за Християнски добродетели и семейни ценности...".В Айова, където ще са първите избори 52% от избирателите са евангелисти.Хитър е Доналдът и добре си планира кампанията!

                        Коментар


                        • Имп., Жан Мари льо Пен, Бащата на Националистите във Франция, го отлюспиха от собствената му партия, даже съдиха, заради думите му, че 'Газовите камери са един дребен детайл от Войната...".Европа е много чувствителна на тази тема.Сега усещам как всички социалисти, комунисти, евангелисти, будисти ...и тнт. ще скочат върху нас, ще ни обявят за Нацисти и ще ни анатемосат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                            Имп., тази Концепция за "Обезвъшляване и ...трудно ми да го прочета"-откъде тия сложни думи?Харесва ми като опит Хитлер да бъде представен едва ли не като Благородник, който прочиства Европа от паразити и Евреи!Ако искаш да знаеш, моето любимо куче , порода "Немска овчарка", се казва Адолф!Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна!Обаче, Историята ми е слабост , и тя трябва да бъде написана без изкривявания!Газовите камери са факт!Проблемът е, че войната се е преобърнала в полза на Съюзниците и на Хитлер не му е останало време ....Да си довърши работата! И сега ....кой да я довърши?
                            Газовите камери са факт, но не и предназначението им. "Странно" защо нацистите са "избивали" евреините с инсектицид, при положение, че са имали огромен набор бойни отровни вещества? Не си ли си задавал тоя въпрос?

                            Аз не бих си кръстил котуракът Адолф, защото не съм от фюрерът, но съм от Дуче... но това не означава, че трябва да вярвам безрезервно на очевидно неверни неща, като избиване на няколко милиона евреини в газови камери с несмъртоносен за хората инсектицид.
                            Last edited by Императорът; 22.01.2016, 00:12.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от trafix Разгледай мнение
                              Имп., тази Концепция за "Обезвъшляване и ...трудно ми да го прочета"-откъде тия сложни думи?Харесва ми като опит Хитлер да бъде представен едва ли не като Благородник, който прочиства Европа от паразити и Евреи!Ако искаш да знаеш, моето любимо куче , порода "Немска овчарка", се казва Адолф!Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна!Обаче, Историята ми е слабост , и тя трябва да бъде написана без изкривявания!Газовите камери са факт!Проблемът е, че войната се е преобърнала в полза на Съюзниците и на Хитлер не му е останало време ....Да си довърши работата! И сега ....кой да я довърши?
                              88!

                              Коментар


                              • Имп., тази Концепция за "Обезвъшляване и ...трудно ми да го прочета"-откъде тия сложни думи?Харесва ми като опит Хитлер да бъде представен едва ли не като Благородник, който прочиства Европа от паразити и Евреи!Ако искаш да знаеш, моето любимо куче , порода "Немска овчарка", се казва Адолф!Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна!Обаче, Историята ми е слабост , и тя трябва да бъде написана без изкривявания!Газовите камери са факт!Проблемът е, че войната се е преобърнала в полза на Съюзниците и на Хитлер не му е останало време ....Да си довърши работата! И сега ....кой да я довърши?

                                Коментар

                                Working...
                                X