IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    изчетох ги, има логика.
    интересно ми е обаче за щатите какво мислиш.
    знаеш ли и за тях някой мит?
    Мит? Там са немити. Виж им плезидента за начало.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      7-те мита...
      изчетох ги, има логика.
      интересно ми е обаче за щатите какво мислиш.
      знаеш ли и за тях някой мит?
      препоръка е

      Коментар


      • Хахахахахахаах
        Attached Files
        бавно и тихо нагоре

        Коментар


        • Продавачът на идоли не се кланя на боговете http://investments.dir.bg/_wm/librar...ya-na-bogovete
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
            Ми той Мишето с двайсетината му ника е проамерикански трол бе, я го виж какъв запален фен е на Дони Тромпета...
            Не знам, дали изобщо си даваш сметка но, проблемът с Америка е това, че непрекъснато се меси по най-груб и брутален начин на всички в работата. Ако се заеме със собственото си израстване /т.е., да изпъкне, защото е лидер а не, защото е натиснала в калта останалите/ ТОВА ще бъде в многократен плюс и за нея, и за света. Дончо може и шашав да ви изглежда но, той, а не клинтъница може да го стори. Старата чанта на мъжа си не можа да съди и е на път да натрапи на всички собствените си комплекси. Това, че Михалис не ви се връзва, е плюс, а не минус за форума. Но вие не го осъзнавате и/или и/ не ТОВА ви е целта, ами да се мазните, не знам пред кого. Тъжното е, че и модитата правят същото в 90% от случаите. Останалите 10% ги приемам като плах опит за извинение и имитация на демокрация. няма я тук, няма я и в ШАШ. Ама току ни я пробутват, като дъвка, и пълнеж между празните си думи и /понякога/ откровено цинични споделяния.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Алекс не разбирам що гоните Михаелист.Ми той е един от най стойностните хора тука.Ако искате да има само проамерикански мнения и няколко ника да пишат кажете го точно и ясно и да си обраме крушите от тоя форум.Аз американска пропаганда не искам да чета и пет пари не давам за нея.Достатъчни са ни битиви и нова европа българия он еър.Разберете че българина е умен и с медийна пропаганда нема да стане.Няма сила която да ме накара да обичам бойко чех;ьо стрина цеца и подобните им американски протежета.На изборите за президент ще ида да гласувам само за да напища върху бщлетината боклуци по диагонал...И да добавя едно име в списъка
              Ми той Мишето с двайсетината му ника е проамерикански трол бе, я го виж какъв запален фен е на Дони Тромпета...

              Коментар


              • Алекс не разбирам що гоните Михаелист.Ми той е един от най стойностните хора тука.Ако искате да има само проамерикански мнения и няколко ника да пишат кажете го точно и ясно и да си обраме крушите от тоя форум.Аз американска пропаганда не искам да чета и пет пари не давам за нея.Достатъчни са ни битиви и нова европа българия он еър.Разберете че българина е умен и с медийна пропаганда нема да стане.Няма сила която да ме накара да обичам бойко чех;ьо стрина цеца и подобните им американски протежета.На изборите за президент ще ида да гласувам само за да напища върху бщлетината боклуци по диагонал...И да добавя едно име в списъка

                Коментар


                • Няма да му е лесно на Доналдът!Много влиятелни Републиканци "скочиха" срещу него с най-обидни квалификации-ще го омаскарят!Едва ли могат да обърнат резултата, но една такава гнусна кампания срещу него , и то в самата Републиканска партия....хич не е на добре.Имам чувството, че на Конгреса през юли ще се вадят пищови и ще се стреля!

                  Коментар


                  • Влезнах в сайта на Доналдът и гледам един интересен материал - неговите прдложения за данъчни реформи
                    https://www.donaldjtrump.com/positions/tax-reform

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                      Обонгото си е натурален мюмюн.то не е тайна
                      как му беше второто име на великия щатски президент
                      Ти остави имената. "По делата ще ги познаете".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        За демюмюнизацията на хамерика: Прекалено оптимистично звучи. И Дончо не може да я проведе. Но, може поне да опита: Извънредните ситуации изискват извънредни мерки а той поне е доказал, че прави, каквото смята за нужно. За разлика от Обонго. оказа се много по-слаб и немотивиран, отколкото ни го пробутваха. До това водят незаслужените награди, като Нобела в аванс. А днес чувам, удължил санкциите с/у рашата. Явно, да станеш подлога не било чак толкова трудно. С 5 млн УСД годишно, той си е плезидент-бедняк. Къде са 400-те млн на Дончо?
                        -Те така значи.

                        До модераторите:
                        Видях, и мен сте ме трили преди малко. "Не било по темата". Да допуснем, ОК. Вие така мислите. И слагате капаците, по-лесно така. Само че, как ВИЕ можете да знаете, с какво НИЕ свързваме всичко това в едно цяло? Нещата зреят постепенно, а вие им пречите. Едностранчиво. Примери много мога да приведа, когато тесногръдието и затварянето "в темата" е попречило и кога обратното е изтеглило целия свят напред. Да речем, "транспорт": Самолет НЕ СЕ прави само от авиатори, има химици, металурзи, електрончици, текстилни експерти, програмисти, бояджии и т.н. Напълно сериозно. При влаковете има и неща встрани от траверсите...
                        Та, недейте да ни репресирате. Това снижава качеството и ви отнема от способността да се концентрирате. Разберете: НЕ МОЖЕ да унищожиш шума /дори информационния/. За да ви е спокойно, има два варианта: Да филтрирате и да пускате в противофаза. Сами изкривявате средата, ми е думата.
                        Обонгото си е натурален мюмюн.то не е тайна
                        как му беше второто име на великия щатски президент
                        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                        Коментар


                        • За демюмюнизацията на хамерика: Прекалено оптимистично звучи. И Дончо не може да я проведе. Но, може поне да опита: Извънредните ситуации изискват извънредни мерки а той поне е доказал, че прави, каквото смята за нужно. За разлика от Обонго. оказа се много по-слаб и немотивиран, отколкото ни го пробутваха. До това водят незаслужените награди, като Нобела в аванс. А днес чувам, удължил санкциите с/у рашата. Явно, да станеш подлога не било чак толкова трудно. С 5 млн УСД годишно, той си е плезидент-бедняк. Къде са 400-те млн на Дончо?
                          -Те така значи.

                          До модераторите:
                          Видях, и мен сте ме трили преди малко. "Не било по темата". Да допуснем, ОК. Вие така мислите. И слагате капаците, по-лесно така. Само че, как ВИЕ можете да знаете, с какво НИЕ свързваме всичко това в едно цяло? Нещата зреят постепенно, а вие им пречите. Едностранчиво. Примери много мога да приведа, когато тесногръдието и затварянето "в темата" е попречило и кога обратното е изтеглило целия свят напред. Да речем, "транспорт": Самолет НЕ СЕ прави само от авиатори, има химици, металурзи, електрончици, текстилни експерти, програмисти, бояджии и т.н. Напълно сериозно. При влаковете има и неща встрани от траверсите...
                          Та, недейте да ни репресирате. Това снижава качеството и ви отнема от способността да се концентрирате. Разберете: НЕ МОЖЕ да унищожиш шума /дори информационния/. За да ви е спокойно, има два варианта: Да филтрирате и да пускате в противофаза. Сами изкривявате средата, ми е думата.

                          Коментар


                          • КОЕ не е е вярно от това което пиша,че го триеш
                            КВО ИСКАШ ТИ
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Хора, когато на въпроса "какво има?" няма смислен отговор, си задайте "какво няма?". Ще ви учуди: Резултатите са много, много информативни. Дори, ако става дума за справедливост, еднакво третиране на всички и т.н.
                              А бат'Дончо може всякакъв да е и пак да е по-добрият вариант за Америка. Във всеки случай, ще дойде с повече хъс и характер от Обонго...и с по-малко зависимости. както от него, така и от Клинтъница. Без да съм убеден, че американците НЕ СА иди-оти /току опитват да го опровергаят/ те сами ще покажат на изборите. за мен е показателно, че Дончо е натрупал тези милиарди, докато никой друг от обявилите се към момента опоненти, не го е сторил. Една от фирмите му била закъсала, и някой току прави изводи, че не можел да се справи с правителството. Аз да попитам, обаче: Колцина от останалите са направили поне половината от него? Строи в срок и относително евтино, управлява огромни ресурси, и има опит дори в управляване на кризи, от което съперниците му предвидливо са изолирани. Не случайно хората казват "За един бит трима небити давам".
                              Дано я чуят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                                Седем мита за Освобождението

                                1. Първи мит - Освобождението е еднократен акт, състоял с подписването на Санстефанския предварителен договор за мир.

                                Освобождението не е еднократен акт, а процес, който продължава десетилетия. Всъщност ние като народ сме изстрадали свободата си достатъчно много сами. И сме направи нещо немаловажно за своето освобождение.

                                Пътят на българите към Освобождението е дълъг и труден: минава през борбите за създаване на независима българска църква, през Априлско въстание, решенията на Цариградската конференция, участието в Руско-турската война, Съединението и Сръбско-българската война, обявяването на българската независимост, Балканската и Междусъюзническата война, Първата и Втората световна война, та до днес.

                                Националната митология на всеки народ е неизбежна част от неговото национално съзряване. „Въобразяването", т.е. самоосъзнаването на всяка нация е дълъг исторически процес.

                                „Въобразяването" на българската нация започва сравнително късно - чак към края на ХVІІІ-ти и началото на ХІХ-ти век, ускорява се бързо през 60-те и 70-те години, минава през възстановяването на независимата българска църква, за да се достигне до изграждането на новата българска държава след 13 юли 1878 г.

                                Процесът на освобождение не спира с този етап. Следващият етап е двуединен - освобождаване и на останалите под турска власт българи - около една трета от българския народ остава в пределите на Османската империя и след Съединението.

                                Пряко свързан с освобождението е и въпросът за независимостта на държавата. Една освободена страна не значи, че е независима.

                                Обявяването на българска независимост на 22 септември 1908 г. е само формален акт. Формално България е васално княжество под сюзерититета на султана, но фактически то е много по-малко зависимо от Османската империя, отколкото от своята „Освободителка" - Руската империя.

                                В този смисъл борбата за независимост придобива двояк израз - като стремеж към премахване на формалния васалитет (който пречи на страната да бъде равноправен субект в международните отношения) и към постигане на фактическа независимост - икономическа и политическа от Великите сили и най-вече от Русия.

                                2. Втори мит - Българската държава възкръсва на 3 март 1878 г.

                                Юридически България се възстановява като държава на 13 юли 1878 г. с подписването на Берлинския договор. Но възкръсването на българската национална държава не означава: пълноправно освобождение; пълна независимост; възстановяване на суверенитета върху всички български земи, признати с референдума за учредяване на Българска Екзархия и с решенията на Цариградската посланическа конференция.

                                Интересите на империите по това време, на всички без изключение, е да не се създаде голяма независима държава на Балканите.

                                В резултат на недалновидна политика, патриотарски илюзии и митове настъпват националните погроми през 1913 г. и 1919 г. Битката за освобождение на националното етническо пространство завършва с провал. А през 1944 г. настъпва краят на независимата българска държава със съветската окупация и окончателния отказ от бленуваното национално обединение.

                                Това поражда не само дълбока покруса, но и силни негативистки комплекси, които се проявяват особено силно днес. Неслучайно духът на отрицанието е основна българска народо-психологична характеристика.
                                Браво изработи надницата

                                Коментар

                                Working...
                                X