IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В момента в който НАТО се ликвидира това автоматично ще прибере самолетоносачите на САЩ и те ще акустират до бреговете на Северна Америка.Това означава морското пиратство буквално да избухне и да възпрепятства силно корабоплаването и китайската икономика ще рухне за месеци.В момента САЩ харчат пари за да има Китай силна икономика. Китай много добре го осъзнават и затова се опитаха да построят самолетоносачи, но към момента не са в състояние да поемат и 10% от охраната.
    D.Y.F-091066

    Коментар


    • п.п.

      Аз съм за Тръмп, поради единствената причина, че смятам, че с него на чело е възможно, по-бързо да се отхлаби примката около Европа, в частност и България! Тръмп за президент е възможно да даде тласък на редица десни управления в Европа! За Америка и прочие, не ми дреме особено, даже грам! Изборите там през призмата на Европа, единствено!
      Тая примка дори и Хилари да спечели пак ще се отслаби, тъй като ЕС, ще рухне, но въпроса е, че се губи ценно време и се нанасят вреди!
      Идеята е единствено надпревара с времето, тъй като за закъснелите ще бъде прекалено късно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
        Оле! Пак ще падне писане, ще преглъщам колкото се може повече думи, а това не ми е лесно
        Пропуснал съм този ти пост, (пътеводната светлина) едва сега видях и съм малко стъписан. Не съм се интересувал чак толкова от Тръмп, но на мен той ми изглежда някак ... първичен. Без претенции за точна дума.
        Някаква особена емоционалност и духовност не съм засякъл.

        Да, отговорна роля, с много преимущества и недостатъци, ама и много скъпа.
        Западът и САЩ в частност реализираха това по начин, който е силно ресурсоемък, скъп и генериращ допълнително в обществата им противоречия и дисбаланси. Приоритетно се съблюдаваха определени интереси и политики.
        Разбираш, че само повърхностно маркирам.
        Още около края на Студената война обстановката реално е била много напрегната, а и липсата на реален враг кара обществата да не са тълкова приемащи, търпящи.
        Тогава се намериха механизми системата да бъде закърпена и относително балансирана, обаче фактурата за това беше представена и платена от ... условно да обобщим - Изтока. Чрез иззетите от там пазари, чрез мизерията през която минахме, поради причина че бяхме от страната на загубилите войната, чрез приватизацията, чрез системата на международните цени, чрез война и чрез още безброй знайни и незнайни средства и похвати.
        Очаквано и исторически справедливо си беше с всичките му там условности.

        Нещо спешно изникна, ще продължа при възможност по нататък
        Духовността на Тръмп не е тип Петър Дънов! В природата както камъка, така, водата и дървоти си имат своята същност и място, и са част от божия промисъл! Тръмп притежава искрицата на креативността, при него безпардоността играе ролята на личностен заряд, който смазва машината и я придвижва напред!

        САЩ се крепят като единна държава единствено благодарение, на благосъстоянието, което все още успяват да задържат! Последните минути на това благосъстояние обаче изтичат, а от там и скрепващия елелемт между отделните общности! В Европа е същото! Социалното напрежение не избухва само, защото, дефицитната икономика предодврати големия разрив, последните 20-25 години.

        В САЩ и в Европа, ги няма предприятиятя, няма го демографския потенциал, няма го и морала на единението под формата на нация, предстои да се случи всико това, което хората биха описали като закономерно! Тръмп говори това, което говори, хората чуват това, което искат да чуят! Енергията е въплатена от обстоятелствата, а не от събитйните лица, които и да са те! В случая Тръмп!

        Закономерното предстои! А то е кръв и граждански сблъсъци, както в САЩ, така и в Европа! Разделение и преформатиране! Къде е Тръмп в цялата тая история, няма особено значение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

          Nacheff, по принцип в темата аз се изявявам още от самото начало, но не смятам, че съм казвал нещо стойностно до тук! Първото, което аз оценям, че има реално някаква стойност, е това от сутринта, за личността на Тръмп!
          Оле! Пак ще падне писане, ще преглъщам колкото се може повече думи, а това не ми е лесно
          Пропуснал съм този ти пост, (пътеводната светлина) едва сега видях и съм малко стъписан. Не съм се интересувал чак толкова от Тръмп, но на мен той ми изглежда някак ... първичен. Без претенции за точна дума.
          Някаква особена емоционалност и духовност не съм засякъл.
          , че поради глобалния господар, който имахме, в лицето на САЩ, който изцяло контролира Европа(ЕС), процесите на двете места са идентични! САЩ контролираше, в голяма степен и целия останал свят,
          Да, отговорна роля, с много преимущества и недостатъци, ама и много скъпа.
          Западът и САЩ в частност реализираха това по начин, който е силно ресурсоемък, скъп и генериращ допълнително в обществата им противоречия и дисбаланси. Приоритетно се съблюдаваха определени интереси и политики.
          Разбираш, че само повърхностно маркирам.
          Още около края на Студената война обстановката реално е била много напрегната, а и липсата на реален враг кара обществата да не са тълкова приемащи, търпящи.
          Тогава се намериха механизми системата да бъде закърпена и относително балансирана, обаче фактурата за това беше представена и платена от ... условно да обобщим - Изтока. Чрез иззетите от там пазари, чрез мизерията през която минахме, поради причина че бяхме от страната на загубилите войната, чрез приватизацията, чрез системата на международните цени, чрез война и чрез още безброй знайни и незнайни средства и похвати.
          Очаквано и исторически справедливо си беше с всичките му там условности.

          Нещо спешно изникна, ще продължа при възможност по нататък

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
            Посланията на Тръмп са единственото свежо нещо идващо отвъд океана... ЕС, МАТО се борят с Руската агресия, а се оказва че врагът е друг... МАТО е морално остаряла организация, която трябва да се разпусне. Немедленно

            Трамп: Я уверен, что НАТО себя изжило, и американцы со мной согласны

            ДОНАЛЬД ТРАМП, кандидат в президенты США: Я думаю, что НАТО устарело. НАТО было создано, когда еще был Советский Союз, который очевидно был больше, намного больше, чем современная Россия. Я не говорю, что Россия не представляет угрозу. Но у нас есть другие угрозы.

            Перед нами стоит угроза терроризма, а в НАТО терроризм не обсуждается, эта организация не предназначена для борьбы с терроризмом. В НАТО не входят государства, нужные для того, чтобы бороться с терроризмом. А еще я настаиваю на том, что мы, прежде всего, покрываем несоразмерно высокую долю расходов НАТО. Мы тратим больше всех, мы платим львиную долю – неравнозначную по отношению к другим странам.

            Я считаю, что НАТО себя изжило. Альянс уже неактуален, и он крайне дорого обходится Соединенным Штатам, несоразмерно дорого. Мы должны переделать НАТО. Его нужно перестроить таким образом, чтобы Альянс мог противостоять терроризму, или же нам необходимо создать новую коалицию, собрать новую группу стран, чтобы разобраться с терроризмом, поскольку эта проблема вышла из-под контроля.

            Оригинал новости ИноТВ:

            https://russian.rt.com/inotv/2016-03...eren-chto-NATO
            Изобщо, все някога трябва да осъзнаят, че времето на блоковото противостоене отдавна е изтекло, че сами си навъдиха враг, като вирус, обхващащ всеки от тези организми отвътре и че Западът, ако е толкова голям и силен, както твърди, има нужда не от противник в руско лице, а от съюзник. Ако само Тръмп осъзнава всичко това, значи, на него биха могли някак да се надяват. Иначе, от простотия, задкулисните им кръгове, когото не са решили, него не са отвъдили.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
              СЪ-ГЛА-СЕН.
              Обаче, темата така е зачената: "Доналдът-президент". Надеждата е, че поне с нещо, като лидер, той може да спомогне. Плаха но, жива.
              Посланията на Тръмп са единственото свежо нещо идващо отвъд океана... ЕС, МАТО се борят с Руската агресия, а се оказва че врагът е друг... МАТО е морално остаряла организация, която трябва да се разпусне. Немедленно

              Трамп: Я уверен, что НАТО себя изжило, и американцы со мной согласны

              ДОНАЛЬД ТРАМП, кандидат в президенты США: Я думаю, что НАТО устарело. НАТО было создано, когда еще был Советский Союз, который очевидно был больше, намного больше, чем современная Россия. Я не говорю, что Россия не представляет угрозу. Но у нас есть другие угрозы.

              Перед нами стоит угроза терроризма, а в НАТО терроризм не обсуждается, эта организация не предназначена для борьбы с терроризмом. В НАТО не входят государства, нужные для того, чтобы бороться с терроризмом. А еще я настаиваю на том, что мы, прежде всего, покрываем несоразмерно высокую долю расходов НАТО. Мы тратим больше всех, мы платим львиную долю – неравнозначную по отношению к другим странам.

              Я считаю, что НАТО себя изжило. Альянс уже неактуален, и он крайне дорого обходится Соединенным Штатам, несоразмерно дорого. Мы должны переделать НАТО. Его нужно перестроить таким образом, чтобы Альянс мог противостоять терроризму, или же нам необходимо создать новую коалицию, собрать новую группу стран, чтобы разобраться с терроризмом, поскольку эта проблема вышла из-под контроля.

              Оригинал новости ИноТВ:
              https://russian.rt.com/inotv/2016-03...eren-chto-NATO

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Повечето предполагам сте преживели няколко различни президента на САЩ.

                Аз си спомням Клинтън още.

                После Буш - там пък къв реф беше че е тъп. Ама не знам кой беше тъп, тея дето реваха или Буш и американците, щото си го избраха и втори път. А и кампанията му за човек от народа си беше много добра, която тъп човек трудно може да организира.

                Та както се видя Буш не затри Америка.

                После за Обама - спомняте ли си къв реф пак беше - чернилка, ще затрие Америка, ще, ще ... - вече и аз забравих.

                Е Америка си е там и не я затри. Леко и промени външната политика, но само толкоз.


                Така че не възлагайте някакви супер огромни надежди на Тръпм. Америка си има добре действаща държавна машина и от президента не зависят кой знае колко неща. Отделно президента трябва да работи заедно с конгреса. И накрая има една камара съветници, секретари и прочие. Т.е. приемствеността е доста голяма.
                СЪ-ГЛА-СЕН.
                Обаче, темата така е зачената: "Доналдът-президент". Надеждата е, че поне с нещо, като лидер, той може да спомогне. Плаха но, жива.
                Щото аз помня още Форд, после Картър, после Рейгън /2 мандата/, после Буш Старши, чак след него Клинтън /2 мандата/, Буш младши /серсемчето на Тати, и той - 2 мандата/, ей го на, Обамата, и той...
                Last edited by Pyramid; 28.03.2016, 13:44.

                Коментар


                • Повечето предполагам сте преживели няколко различни президента на САЩ.

                  Аз си спомням Клинтън още.

                  После Буш - там пък къв реф беше че е тъп. Ама не знам кой беше тъп, тея дето реваха или Буш и американците, щото си го избраха и втори път. А и кампанията му за човек от народа си беше много добра, която тъп човек трудно може да организира.

                  Та както се видя Буш не затри Америка.

                  После за Обама - спомняте ли си къв реф пак беше - чернилка, ще затрие Америка, ще, ще ... - вече и аз забравих.

                  Е Америка си е там и не я затри. Леко и промени външната политика, но само толкоз.


                  Така че не възлагайте някакви супер огромни надежди на Тръпм. Америка си има добре действаща държавна машина и от президента не зависят кой знае колко неща. Отделно президента трябва да работи заедно с конгреса. И накрая има една камара съветници, секретари и прочие. Т.е. приемствеността е доста голяма.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                    Иначе тук при нас във форума е пълно с дясно мислещи хора, ама на хартия! Много от тези, които са десни, "антикомунисти", вият на умряло, че не се разрешава на тълпи варвари да прекосяват зелена граница с арогантни претенции.
                    Истински десният човек е привърженик първо на закон, ред, вяра и отечество.

                    .
                    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

                    Коментар


                    • Рудолф Джулиани твърди, че Килъри Хлинтън у съучредител на ИДИЛ. Това ние много добре го знаем. Интересното е друго:

                      Западното общество е тоталитарно, едно от доказателствата е АВТОЦЕНЗУРАТА. Западния политически, медиен и бизнес елит може да си позволи да говори истината, едва тогава когато е бивш. Останалото време, западния лицемер служи на ЛЪЖАТА И ТЕРОРИЗМА,

                      Экс-мэр Нью-Йорка назвал Хиллари Клинтон «соучредителем» ИГ

                      «Хиллари Клинтон можно считать одной из соучредителей ИГ», — заявил в бывший мэр города Нью-Йорк Рудольф Джулиани.

                      Оригинал новости RT на русском:
                      https://russian.rt.com/article/155803

                      Коментар


                      • Честито на Дедо Тръмп! Да е жив и здрав малкия Теодор Джеймс!

                        Трамп в восьмой раз стал дедушкой
                        http://lenta.ru/news/2016/03/28/child/

                        Всего у потенциального кандидата в президенты США пятеро детей, в настоящее время 69-летний политик женат на 45-летней словенской фотомодели Меланье Кнаус-Трамп.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Каква революция може да извърши някакво лапацало което дрънка несвързани с реалността неща.Изтъкан е от агресия и това ви харесва.
                          Трябва да изберат Хилъри за може петрола да си удари 9 долара за барел цена и да остане там завинаги дето се вика. Това е революция - да направиш петрола достъпен като водата за всички и евтин. Разбира се че Хилъри направи така че арабите да се хванат за гушите и да се трепят, тя не е комунистическа издънка като Меркел която ги покани на гости. Дори Кремъските клептомани хукнаха да хвърлят бомби при арабите, обаче се усетиха боклуците че колкото повече са бомбите и толкова повече ще са смъртно скараните араби, но нали са умни като милиционери поработиха срещу себе си.
                          Само мангалите са по природа агресивни човешки същества, комунистите са кредливи мангали. Добре е че тавариш милиционер Путин се набута и той да хвърли някоя друга бомба, че и атентат му направиха и загинаха цял самолет правоверни - вярващи в бащица Путин.
                          Какво ти става рано-рано, Дани? Някой те обиди ли? Ах, тези лоши чичковци !

                          Коментар


                          • Mike Florida

                            Каква революция може да извърши някакво лапацало което дрънка несвързани с реалността неща.Изтъкан е от агресия и това ви харесва.
                            Трябва да изберат Хилъри за може петрола да си удари 9 долара за барел цена и да остане там завинаги дето се вика. Това е революция - да направиш петрола достъпен като водата за всички и евтин. Разбира се че Хилъри направи така че арабите да се хванат за гушите и да се трепят, тя не е комунистическа издънка като Меркел която ги покани на гости. Дори Кремъските клептомани хукнаха да хвърлят бомби при арабите, обаче се усетиха боклуците че колкото повече са бомбите и толкова повече ще са смъртно скараните араби, но нали са умни като милиционери поработиха срещу себе си.
                            Добре е че тавариш милиционер Путин се набута и той да хвърли някоя друга бомба, че и атентат му направиха и загинаха цял самолет правоверни - вярващи в бащица Путин.
                            Last edited by aleks262; 28.03.2016, 10:41.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                              Познавайки субекта (еманацията на злото, дето ти му викаш), кому е подходящо да се връчи знамето на революцията?! Защото, нека не са заблуждаваме, реалистично ли е да мислим, че нещата може да се преподредят с нереволюционни средства?
                              А коя е революционната класа (поне обществена прослойка) която ще застане зад гърба на знаменосеца? Има ли тя енергията, силата, ресурсите, подкрепата от всякакъв вид.
                              Тръмп е, да кажем условно досамонаправил се представител на средната класа, който с кураж, талант и късмет се е изстрелял до върха.
                              Ерго, той по произход е представител на тази прослойка, която от символ и носител на социалния прогрес в рамките на пазарно общество (да кажем след 60-години), в последните десетилетия беше брутално избутана в ъгъла.
                              Ама по убеждения, битност и принадлежност аз специално не съм сигурен какъв е.
                              Споменах Панорама то петък: социолозите в Америка определят образа на типичния поддържник на Тръпм по следния начин: бял, беден и неуспял, фрустриран.
                              Смислово, не съвсем дословно.
                              Ако бях американец, вероятно нямаше да гласувам.
                              Или ако все пак, с дълбоки терзания ще си пусна гласа за Тръмп, щото ги знам какви ги вършат добрите, напредничави и демократични, уж "леви" демократи. Само по тази причина. Не вярвам Тръмп да грабне байрака.

                              КОГАТО КОМПРОМИСЪТ Е НЕВЪЗМОЖЕН...


                              Nacheff, по принцип в темата аз се изявявам още от самото начало, но не смятам, че съм казвал нещо стойностно до тук! Първото, което аз оценям, че има реално някаква стойност, е това от сутринта, за личността на Тръмп!
                              Сега смятам да напиша второто стойностно нещо(стойностно според мен де, нали, с тая уговорка), което според моята гледна точка, дава обяснение както към твоя пост, така и към това, какво изобщо се случва и какво всъщност в момента е Тръмп!
                              Трябва да си дадем сметка, че поради глобалния господар, който имахме, в лицето на САЩ, който изцяло контролира Европа(ЕС), процесите на двете места са идентични! САЩ контролираше, в голяма степен и целия останал свят, с малки изключения, но формите на съществуване, между ЕС и САЩ за мен са идентични! Европа особено се доближи в това отношение до САЩ, след ВСВ.
                              Започвам малко по-отдалече! Сега лятото ще има референдум във Великобритания, за членството в ЕС. За разлика от обикновенни избори, когато на 4 години е възможна промяна, или предсрочни на 1-2 години, изпадайки в хипотеза, че референдума бъде спечелен от про ЕС поддръжниците, поради изливане на милиарди в пропаганда, и заиграване със някакви икономически страхове! Какъв би бил живота на загубилите 48 или 46%? Какъв би бил живота на хората, които ще бъдат обременени да са поданици на някаква нежелана за тях империя и как може това да бъде преглътнато, посредством някакво политическо гласуване! Ако сценарият е такъв, говорим за близо 50% от населението, които за разлика от про ЕС, 80% от тях, приемат този избор, не за друго, а за КАУЗА! От тук отиваме на континентална Европа там противопоставянето на тъй наречената либерална идея, се възприема от нейните противници, за нещо повече, дори и от КАУЗА! Там този въпрос се разглежда, като фактор за оцеляването или унищожението на обществото! Не е възможен какъвто и да е компромис, между двете групи, едната или другата, независимо от цената! Повтарям НЕЗАВИСИМО ОТ ЦЕНАТА!
                              Сега отваме в САЩ! Какво се питаш ти?

                              "Защото, нека не са заблуждаваме, реалистично ли е да мислим, че нещата може да се преподредят с нереволюционни средства?
                              А коя е революционната класа (поне обществена прослойка) която ще застане зад гърба на знаменосеца? Има ли тя енергията, силата, ресурсите, подкрепата от всякакъв вид."

                              "социолозите в Америка определят образа на типичния поддържник на Тръпм по следния начин: бял, беден и неуспял, фрустриран."

                              Тръмп в момента извършва революция, независимо дали ще спечели изборите или не, революцията НЕ МОЖЕ, ПО НИКАКЪВ НАЧИН ДА БЪДЕ СПРЯНА! Единствената въпросителна е само начина на нейното протичане! КАК ЩЕ АРГУМЕНТИРАМ ПОДОБНО СТАНОВИЩЕ!
                              На първо място, тази революция не се дължи на Тръмп, в частност, а на времето и обстоятелствата. Ако Тръмп спечели изборите, дали поради невъзможността да се отложи икономическата криза или пради факта, че бъде подкрепен от някакъв скрит елит(тъй както аз не съм убеден, че реално големите задкулисни сили наистина са против него), то той е единствения, който може да задържи страната в нейната цялост, такава, каквато я познаваме! Това е така, поради простата причина, че подобно на Европа, отделните групи, в страната не виждат никаква възможност, настоящия модел на „обществен договор“ да може да продължи своето съществуване. Ако не бъдат извършени крайно - радикални действия от страна на Тръмп, то неминуемия икономически упадък, който следва, ще направи невъзможно и безпредметно съжителстването между отделните групи! Тъй наречения „white trash“, поддържа Тръмп, защото няма какво да губи. Той работи за парите, които други получават като социални. Работниците в индустрията губят работните си места и получават временна нископлатена работа на 2 места! Обама в голяма степен, отне социалната привилегия относно здравното осигуряване, като по марксистки модел се бори за получаването и от малцинствата, които са на купони и без разбота! В една подобна ситуация, отделните групи в страната са изправени пред неизменен разрив! Средната и над средна класа в страната, са против Тръмп, защото това е синдром на „щрауса“, те не са против неговите идеи, не са против истините, които обявява, те не са готови да подкрепят промяната, която може да разбута уреденият им високодоходен живот(колко още обаче), с нов лексус на изплащане! Иронията тук е, че промяната е неминуема, подобно на една война, при която съседа мобилизира армията, а конфликата е неизбежен. Много често, превантивният удар и вземането на предимство, се заменя от синдрома на щрауса, при който жестоката истина се отхвърля, само и само, проблемите и реалността да бъдат отложени с 2-3 дена, но тогава ЦЕНАТА е вече друга!
                              Тъй наречената скандалност на говоренето при Тръмп, има пряко отношение към нелицеприятната фактология, която стои пред обществото. Именно поради това, ние можем или да погледнем цялостната картина, защо и какви са изборните нагласи, или да бъдем просто ВРЕМЕНЕН БАРОМЕТЪР, който смята, че Тръмп се подкрепя от някакъв ЛУМПЕН „white trash“ и това е нещо, което има отношение към изборите днес! Истината обаче за мен е, че цялата картина се промена, както в САЩ, така и в Европа! По един и същи модел! РЕВОЛЮЦИЯТА Е ВЕЧЕ ФАКТ И ТЯ Е НЕИЗБЕЖНА, независимо дали Тръмп ще грабне байряка в Белия дом. Компромисът между отделните групи е невъзможен, подобно на ситуацията от Гражданската война! Не случайно, голяма част от интелигенцията, които все пак подкрепят Тръм и го правят явно, осъзнават факта, от неминуемостта на последващите събития, и текущата цена, която трябва да бъде платена! Те са готови и искат да платят днес, колкото и да е висока цената, защото мърдане няма! Европа припокрива 1:1 случващото се в САЩ!
                              Last edited by Mike Florida; 28.03.2016, 00:03.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                -МАТО се занимава с източване на средствата на данъкоплатците на страните членки. Примери нужни ли са?

                                Напълно нормално е другаря ТРЪМП да прекрати съществуването на МАТО, както прекрати своето съществуване Фаршафския договор
                                Обаче Големио брадер кефи. Както ного добре знаим правителството/ГосДеп/ и службите/ЦРУ/ се гризат до кокал зад укеана... Преди няколко месеца изтече информация от ГосДеп, че ЦРУшниците са обучили за 500млн гущера около 50 умерени терористи, от които 46 са преминали в ИДИЛ, демек хамериканския данъкоплатец е обучил 4.ма терористи за по около 100млн

                                В Сирия зачестяват конфликтите между умерените терористи, финансирани от ЦРУ и умерените терористи, финансирани от правителството/Пентагон/. В средата на февруари в близост до Алеппо са влезли в конфликт Рицарите на праведното дело/ЦРУ/ и Сирийските демократични сили/Пентагон-бахмааму и там ли си имат СДС/

                                И едните и другите трошат паре на данъкоплатеца, а ценностите за които воюват са наркотрафик, контрабанден петрол, исторически ценности, търговия с хора-жени и деца и всички други благинки... Америка има нужда от президент мъжкар!

                                Американский журналист: В Сирии по вине Обамы «схлестнулись» ЦРУ и Пентагон

                                В Сирии участились столкновения между антиправительственными повстанцами, которых поддерживает ЦРУ, и их «коллегами», которым оказывает помощь Пентагон, пишет в своем блоге на страницах American Thinker журналист Рик Моран.

                                Как отмечает Моран, ссылаясь на американские СМИ, в середине февраля нынешнего года, повстанческая группа под названием «Рыцари правого дела», вооружение которой поставляет ЦРУ, была выбита из города Мареа, находящегося в двадцати километрах к северу Алеппо так называемыми «Сирийскими демократическими силами», которые поддерживает Пентагон.
                                .................................................. .................................................. ...................
                                «Не завидую следующему президенту — ему придется искать способ укротить эту резню, чтобы она не выплеснулась за границы Сирии и не втянула другие страны региона в конфликт», — в заключение отмечает автор.

                                Оригинал новости ИноТВ:
                                https://russian.rt.com/inotv/2016-03...ist-V-Sirii-po

                                Коментар

                                Working...
                                X