IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
    Аз не съм наясно. Сигурно щото чета официална иформация, а не изработеното в подземията на Лубянка. Цифрите варират между 42-46% в зависимост от годината на статистиката. Ама кво е да излъжеш с 1000% за един верен московски агент?


    http://www.theexpeditioner.com/2010/...-a-passport-2/
    Да бе наистина виж какви работи не съм знаел
    Но че ти куца математиката отдалеч се вижда. И как разбра че съм верен московски агент, на челото ми ли пише
    Честно казано наистина тази статистика ме озадачава, от всички с които съм говорил паспорти имаха няколко българи на вирджинските острови. Бачкерите никога нямаха такива неща. Но щом пише така в статията сигурно е вярно, както е вярно че путин яде живи пеленачета
    Last edited by v_tin; 10.09.2016, 16:24.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Не знам дали си наясно че 4-5% от янките има задграничен паспорт.
      Аз не съм наясно. Сигурно щото чета официална иформация, а не изработеното в подземията на Лубянка. Цифрите варират между 42-46% в зависимост от годината на статистиката. Ама кво е да излъжеш с 1000% за един верен московски агент?


      http://www.theexpeditioner.com/2010/...-a-passport-2/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        Хайде да не е вярно това което казваш, тези държави в които ходят ги посещават без паспорт а с картата направо. В доста държави могат да ходят така. Освен това като не знаят нещо веднага питат Гугъл - масово е така и ще ти кажат много точно къде е България.
        А този се прави на луд за да конкурира Тръмп, намеква че работата дето ще я свърши Тръмп може и той да я свърши. Идеята им е да си приберат армията и глобалната икономика да колабира. Японците са наели товарни самолети за 2017 година и наемат яко колкото могат.
        Относно гугъл ще попиташ човека завършил гугъл академия- маранди, аз ти говоря неща отпреди 3-4 години. От тогава до сега надали са се променили към по добро нещата. А относно това янките да си приберат армията и икономиката да колабирала- честно казано по голяма глупост не бях чел. Ако може да обясниш нещо по това си мнение ще ти бъда много благодарен. Имай в предвид че съм моряк и съм видял доста неща
        Та да прочета за армията сега.................

        Коментар


        • v_tin

          Хайде да не е вярно това което казваш, тези държави в които ходят ги посещават без паспорт а с картата направо. В доста държави могат да ходят така. Освен това като не знаят нещо веднага питат Гугъл - масово е така и ще ти кажат много точно къде е България.
          А този се прави на луд за да конкурира Тръмп, намеква че работата дето ще я свърши Тръмп може и той да я свърши. Идеята им е да си приберат армията и глобалната икономика да колабира. Японците са наели товарни самолети за 2017 година и наемат яко колкото могат.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            http://www.nytimes.com/2016/09/09/us...pgtype=article

            По идиотия ли ги селектират тия кандидат президенти бе.....всеки тъп тийнейджър ще ти каже какво е Алепо...

            Тоя верно е идиот, Пол и тук е прав

            https://www.youtube.com/watch?v=TW5gQo43ay4
            Не знам дали си наясно че 4-5% от янките има задграничен паспорт. Да излязат извън държавата си за тях е приключение. БИл съм много пъти в щатите и аз и други колеги сме говорили с тях, като ги питаме в кои държави сте били навън, янките казват бил съм в ню орлеанс или е ходил на плаж в калифорния някъде си. За тях това е чужбина. Ако ги питаш пък за бг- започват да те убеждават че си грък турчин или румънец

            Коментар


            • http://www.nytimes.com/2016/09/09/us...pgtype=article

              По идиотия ли ги селектират тия кандидат президенти бе.....всеки тъп тийнейджър ще ти каже какво е Алепо...

              Тоя верно е идиот, Пол и тук е прав

              https://www.youtube.com/watch?v=TW5gQo43ay4

              Коментар


              • И много нещо зависи от това да умееш да накараш арбайтерите да арбайтят възможно най-много за възможно най-малко. Хилари не е прочута с това, докато Дончо- многократно. В СОБСТВЕНИТЕ СИ ФИРМИ. И във времена, в които имаше възможно най-широк избор къде и дали изобщо да бачкат.
                Опит,
                Референции,
                ОПРЕДЕЛЕНИ УСПЕХИ.
                ТОВА е на негова страна. Изобщо не го обичам, но нещата са видими отдалеч. Интересно, колко объркан трябва да е човек, за да не забелязва такива индикатори за готовност?
                The Mumy is alive, do not care about it !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Лошо им се пише на китайчетата тогава, ще стане луда безработица и дългове имат много, теглиха заеми в безумни размери - 40 квадрата гарсониера е 500 хиляди долара в Шанхай където небето е черно все едно че си в ада.
                  - И тази година ми си ходи там.
                  ...както ми се ходеше и миналата.

                  Сега, по същество: Няма лесно да се дадат. Ама коварството на Хилъри няма голям шанс пред източното, докато практицизмът на Дончо среща, явно, определено разбиране. Т.е. ще-не ще, ще. Особено, когато е подплатено с масовото изнасяне на работни места. Чайната ще се изпоти с него, много е чепат
                  The Mumy is alive, do not care about it !!!

                  Коментар


                  • Лошо им се пише на китайчетата тогава, ще стане луда безработица и дългове имат много, теглиха заеми в безумни размери - 40 квадрата гарсониера е 500 хиляди долара в Шанхай където небето е черно все едно че си в ада.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Според последни проучвания Долнадът е пред Хиларито с 1-2 процента. Удри, бай Тръмпе !

                      Коментар


                      • За всички империи е характерно че си лягат богати докато един ден не се събудят много бедни. И през следващата нощ хората почват да сънуват че не са римляни а един сънува че е италианец, друг че е испанец и така на следващия ден вече анатомията на империята става очевидна. Мултикулти работите завършват така.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Браво Доналд

                          Трамп: ФРС породила фондовый пузырь и фальшивую экономику
                          http://www.finanz.ru/novosti/aktsii/...iku-1001384025
                          По его словам, американский центробанк выполняет политический заказ, удерживая экономику вливаниями стероидов в виде монетарных стимулов.

                          Федрезерв "удерживает искусственно низкие ставки, чтобы Обама мог выезжать играть в гольф в январе и утверждать, что он достойно выполнил свою работу. Это очень фальшивая экономика. У нас плохая экономика. Это все понимают", - цитирует Трампа zerohedge.

                          По словам миллиардера, единственным крепким элементом выстроенной системы является фондовый рынок (который вырос в 3 раза за время президентства Обамы).

                          "Но он (рынок) силен только благодаря бесплатным деньгам из-за низкой ставки. Это искусственный рынок. Это пузырь. Когда ставки настолько низкие, надо постараться, чтобы не получить хороший фондовый рынок", - сказал Трамп.

                          Ранее Трамп предупреждал, что повышение процентной ставки ФРС станет "катастрофой", потому что в результате вырастут ставки по госдолгу США, а стоимость его обслуживания станет неподъемной.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Т.е. може да си сигурен че Хилъри ще направи това за което Тръмп говори, мисля че те вече са във фазата в която не могат да поддържат сигурността даром. За да не е болезнено и да не кажат истината ще се направят че си прибират самолетоносачите защото са обидени.
                            Никакво значение няма кой ще им бъде президент, дори ако не бяха се опитвали да спънат Китай той досега да беше почнал да връща пари, с тези количественни облекчения за банките наляха още много пари там и забавиха силно цъфтежа на китайскат инвестиционна пирамида. Та да може ефекта като рухне да е още по зловещ сякаш. В Китай е пълно с бизнеси които са направени с ясното съзнание че ще губят с времето пари и са машини за губене на пари, но са и машини за засмукване на кредитиране. Направо в последните 5 години се прави сметката - колко кредити ще се вземат и каква ще загубата и дали кредитите ще я покрият. Ако кредитите са повече значи бизнеса е на плюс
                            В задачата се пита - може ли да блокират търговията по море и 90% от международната търговия и пак да дават на банките си количественни облекчения и те пак да ги инвестират в Китай и тогава Китай нищо няма да изнася, но икономиката му ще продължи да върви нагоре. Е тогава ще ги призная...
                            Кефиш
                            The Mumy is alive, do not care about it !!!

                            Коментар


                            • Т.е. може да си сигурен че Хилъри ще направи това за което Тръмп говори, мисля че те вече са във фазата в която не могат да поддържат сигурността даром. За да не е болезнено и да не кажат истината ще се направят че си прибират самолетоносачите защото са обидени.
                              Никакво значение няма кой ще им бъде президент, дори ако не бяха се опитвали да спънат Китай той досега да беше почнал да връща пари, с тези количественни облекчения за банките наляха още много пари там и забавиха силно цъфтежа на китайскат инвестиционна пирамида. Та да може ефекта като рухне да е още по зловещ сякаш. В Китай е пълно с бизнеси които са направени с ясното съзнание че ще губят с времето пари и са машини за губене на пари, но са и машини за засмукване на кредитиране. Направо в последните 5 години се прави сметката - колко кредити ще се вземат и каква ще загубата и дали кредитите ще я покрият. Ако кредитите са повече значи бизнеса е на плюс
                              В задачата се пита - може ли да блокират търговията по море и 90% от международната търговия и пак да дават на банките си количественни облекчения и те пак да ги инвестират в Китай и тогава Китай нищо няма да изнася, но икономиката му ще продължи да върви нагоре. Е тогава ще ги призная...
                              Last edited by supertrader; 05.09.2016, 11:06.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Хапчетата са и най малкия проблем, те трябва първо за знаят какво искат за да го направят. Могат да възпрепятстват търговията по море и всички чужди инвестиции в Китай ще станат за незабавно изтегляне, от това ще загубят фирми като Ейпъл и...те са невероятно много фирмите които ще запишат моментални загуби.
                                Могат да не я възпрепятстват, но така или иначе и това с морската търговия е неизбежно да се случи в един момент - на всеки 10 кораба има един който е с пиратски наклонности, може да стане пиратски ако е сигурно че ще му се размине да не го торпелират. Света не е чак толкова добро и спокойно място, а те докога ще могат да поддържат сигурността в моретата даром и за тяхна сметка ако долара им вземе че поче да пада и станат евтина държава с по нисък стандарт на живот. Всъщност те вече са.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X