IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

    Така е, наистина си губя времето в интернет.
    Ще си наложа ограничения... първо смятам да почна с нещо, което отдавна съм си мислил, а именно да хвърля смартфона и да мина към ГСМ с копчета без нет!
    Изхвърлянето на смартфона е много добро решение! Аз го направих още преди години. Ползвам го само когато наистина се налага, за бизнес, или някое приложение с което върша реална работа. Не го ползвам за развлечение и по принцип не го нося извън офиса. За навън имам обикновен телефон които през повечето време също е изключен. Проблема обаче е че сега всички хора около мен особено по младите ми изглеждат като някакви зомбита. С тях просто вече е трудно да се говори нормално и имам чувството че в компания или на маса аз съм единствения нормален човек. Всички останали са забили погледи в смартфоните и нито приемат нито предават. Зомбирането е пълно. Направо не ми се мисли какво ще стане в бъдеще като пуснат 5G и всяко говедо започне да ходи с очила за виртуална реалност.

    Другото нещо което бих препоръчал е да се ходи повече сред природата, в планината. Особено за нас мъжете е направо задължително да спортуваме, да има движение и да си имаме някакви хобита на открито. Лов, риболов, спортове,....има и много неща за правене. Кой каквото го влече. Важното е редовно да си там сред дивата природа далеч от цивилизацията а телефона задължително да е изключен през целия ден.

    Аз лично когато съм сред природата и в планината прекъсвам всякаква връзка с цивилизацията. Не позволявам на никой да ми разваля кефа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Не би ти липсвало ама кесиш по цял ден из нета

      Така е, наистина си губя времето в интернет.
      Ще си наложа ограничения... първо смятам да почна с нещо, което отдавна съм си мислил, а именно да хвърля смартфона и да мина към ГСМ с копчета без нет!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Това е безспорен факт.Ама понякога некой вземе да се изхлузи някак си...Лошото на научните открития е че не можеш да ги направиш ей така както спиш или както се разхождаш.Трябват финанси и тук се опира до политиците и банкерите които са неграмотни и всичко определят според джоба си.Днешното човечество е едно първобитно и просташко сборище в което най простите и невежи хора са най напреде


        Такива, като някой пловдивски бек, наподобяващ Майкито Флорида ли?
        Не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

          Въпроса не е да се върнем в Каменната ера, но да се осъзнава, че научно-техническия прогрес не бива да бъде самоцел!

          Ако мога да се върна 50 години на зад във времето, преди бума на повечето днешни технологии, не смятам, че би ми липсвало каквото и да е от днес!

          В крайна сметка от какво има нужда човек? Каква е есенцията на живота? Какво ни прави щастливи?

          Ако се пренесем в едно невероятно далечно бъдеще, някъде към 4020г. и вече има космически кораби, пътуване до Марс и тн...Къде е стойността на всичко това? Нима нещо подобно би опредеметило човешкия живот повече спрямо този днес?
          Не би ти липсвало ама кесиш по цял ден из нета

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            Ако мога да се върна 50 години на зад във времето, преди бума на повечето днешни технологии, не смятам, че би ми липсвало каквото и да е от днес!
            Говориш за себе си. За мен това би било непоносимо. Имам ярки спомени от ония времена и по никакъв начин не бих ги повторил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KMETA Разгледай мнение
              От де ще тръгне големия бой:
              1:.Русия.
              2. Германия.
              3..Франция.
              4.САЩ.

              Де сте ве комарджий залагаите ся ви са е паднало.
              Франция.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                Е само това ли?
                Като гледам, от ставането сутрин до лягане вечер всички предмети с които съм заобиколен, като оставим голото ми тяло, са произведени от машини, много от действията ми са свързани с промишлеността, като почнем от паленето на лампата след като се събудя.
                Без ток накъде? Кой ми подава водата и я грее? Кой е направил леглото, масата, подовите настилки, ключа, бравата, хладилника, тухлите или панела, боите за оцветяване и защита, кондиционера, чорапите, масата, гардероба, чантата, тротуара, асфалтовия път, автомобила, светофарите, трактори комбайни, торове пестициди и т.н., и т.н.?
                И презервативите?
                Въпроса не е да се върнем в Каменната ера, но да се осъзнава, че научно-техническия прогрес не бива да бъде самоцел!

                Ако мога да се върна 50 години на зад във времето, преди бума на повечето днешни технологии, не смятам, че би ми липсвало каквото и да е от днес!

                В крайна сметка от какво има нужда човек? Каква е есенцията на живота? Какво ни прави щастливи?

                Ако се пренесем в едно невероятно далечно бъдеще, някъде към 4020г. и вече има космически кораби, пътуване до Марс и тн...Къде е стойността на всичко това? Нима нещо подобно би опредеметило човешкия живот повече спрямо този днес?

                Коментар


                • От де ще тръгне големия бой:
                  1:.Русия.
                  2. Германия.
                  3..Франция.
                  4.САЩ.

                  Де сте ве комарджий залагаите ся ви са е паднало.
                  Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                    Да, ако нямаше научно-технически прогрес, нямаше да може да си пишем и в този форум, но това едва ли е нещо съществено!
                    Е само това ли?
                    Като гледам, от ставането сутрин до лягане вечер всички предмети с които съм заобиколен, като оставим голото ми тяло, са произведени от машини, много от действията ми са свързани с промишлеността, като почнем от паленето на лампата след като се събудя.
                    Без ток накъде? Кой ми подава водата и я грее? Кой е направил леглото, масата, подовите настилки, ключа, бравата, хладилника, тухлите или панела, боите за оцветяване и защита, кондиционера, чорапите, масата, гардероба, чантата, тротуара, асфалтовия път, автомобила, светофарите, трактори комбайни, торове пестициди и т.н., и т.н.?
                    И презервативите?

                    Коментар


                    • Това е добро

                      https://fb.watch/1V8Q7P_Lfu/

                      Симпсон и проблемите с машините за гласуването.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ако нямаше технически прогрес, нямаше да можем да се наслаждаваме на логореята.

                        Вонегът (преводачът?) го пише "технически потрес".

                        ---

                        Бих внимавал с CXW. Бая се изгорих там. Бизнес моделът е много на мушка и може да се стигне дори до федерална забрана.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Джорджия последно на Байдън ли е или на Тръмп - ако е на първия мисля, че нямат никакъв шанс подръжниците на оранжевия нарцис. Байдън е искуфял, но там ще управляват мозъците на глобалистите и очаквам с кадифени ръкавици да започнат да хващат един по един съюзниците за гушите...
                          На байдън - според изявлението на губернатора им, след повторното преброяване, разликата е около 12 000, вместо 15 000.
                          Аз не вярвам на това преброяване, Тръмп има право и на трето такова, просто изборите там са вече бутафория.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Ако нямаше технически прогрес, нямаше да можем да се наслаждаваме на логореята.

                            И в кръчмата става, алкохолът така действа при някои

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Ако нямаше технически прогрес, нямаше да можем да се наслаждаваме на логореята.

                              А правописа вятър го вее на бяла кобила ...

                              Малко в повече ми идват по три правописни грешки за четири изречения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от neon7 Разгледай мнение
                                Obama Tells Jimmy Kimmel: ‘We Can Always Send the Navy SEALS’ to Remove Trump from White House
                                На мене вече ми изглежда, че без патаклама няма как да се мине. Гледах и анализа на Карол и вчера купих 100 акцийки на CoreCivic (CXW), най-големия оператор на затвори, с готовност за още покупки ако усетя че подрипват. В понеделник ще купя и VIX (индекса за волатилност), вероятно като CFD че при Интерактив съответния ETF (VXX) едва ли ще ми даде да го купя. Като му гледам чарта, си прилича на затишие пред буря отвсякъде.

                                https://karollbroker.bg/fileadmin/fi...0%b0%d1%82.pdf
                                Last edited by Д.Петков; 21.11.2020, 15:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X