IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    Grigor Lilov
    5 mins ·
    Американски разрези според две от големите социлогически агенции:
    *********ДАННИ 1*****************
    70% от белите за Тръмп,
    88%от черните и 65% от латиносите за Хилари
    При младите бели във възраст 18-29 години:
    48 % - за Тръмп,
    43% - за Клинтън.
    При завършилите поне колеж:
    51% - за Тръмп.
    43% - за Клинтън.
    **********ДАННИ 2*************
    бели: Тръмп 58%, Хилари 37%
    черни: Тръмп 8%, Хилари 88%
    латино: Тръмп 29%, Хилари 65%
    годишен доход
    под 30 хиляди: Тръмп 41%, Хилари 53%
    от 30 до 50 хиляди: Тръмп 42%, Хилари 51%
    от 50 до 100 хиляди: Тръмп 50%, Хилари 46%
    от 100 хиляди до 200 хиляди: Тръмп 48%, Хилари 47%
    над 200 хиляди: Тръмп 48%, Хилари 47%
    Беше ясно кой за кого ще гласува. За Доналдът - работещите здраво бели хора - както бизнесмени, така и почтени работници. За Полуживата: тулумите, паразитите, нигърите и чушкаджиите. Предизборните и сборища изглеждаха така, сякаш се провеждат в Южна Негрия.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Браво на Тръмп. Така прави истинският мъж!
      Истински мъж? Това е поведението на пиян селянин в долнопробна кръчма, а не на един мъж имаш претенциите да е президент!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
        45-ят президент на САЩ

        Да, страхотни бяха с Винс Макмеън когато се кечиха. Ама най беше яко, когато Доналд му обръсна тимберицата на рингът.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
          45-ят президент на САЩ

          Браво на Тръмп. Така прави истинският мъж!
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
            Ха-ха-ха, тия от Дневник вече почнаха да се подготвят за салтото. Само да внимават да не вземат в бързината да си цунат собствения задник.

            Самоувереността на интелектуалните елити


            Не мога да се сдържа и да не пусна най-разтърсващото им откровение:
            Да, може да си умен, но това само по себе си не ти дава право на нищо. Това, да си високо образован, на висока позиция, с добро финансово състояние не дава повече права, а единствено повече задължения. И може би е добре да го осъзнаем преди да се впуснем в анализи на това колко са прости масите. Защото тази самоувереност не води само до "загуба на власт", а и до повече омраза, несигурност и разделение. А тоя филм вече сме го гледали и няма хепи енд.
            Към това бих искал да добавя една художествена измислица. От книгата на Дейвид Балдачи "Да спасиш свидетел".
            — Разбираш ли, от време на време сънувам странен сън. В него Америка става все по-богата и по-богата, все по-тлъста и по-тлъста. Спортистът получава сто милиона долара, за да хвърля топка, кинозвездата взима двайсет милиона за някаква скапана роля, а манекенката ходи по бельо срещу един милион. Деветнайсетгодишен хлапак може да спечели милиард долара, като използва Интернет, за да ни продаде светкавично разни неща, от които изобщо не се нуждаем. — Бюканън млъкна, наведе глава над чинията и се усмихна мрачно. — А един политически посредник печели толкова, че може да си позволи собствен самолет. Все грабим и грабим богатствата на света. Изпречи ли ни се някой, прегазваме го и продължаваме да пеем старата песен за прекрасната Америка. Единствената останала суперсила в света, нали? После малко по малко светът се събужда и разбира какво представляваме — безсрамна измама. И всички тръгват насреща ни. С лодки, салове, витлови самолети и бог знае още какво. Първо хиляди, после милиони и накрая милиарди. И ни размазват. Захвърлят ни в тоалетната и пускат водата веднъж завинаги. Теб, мен, спортистите, кинозвездите, манекенките, Уолстрийт, Холивуд и Вашингтон. Цялата тази страна на измамата.

            Уорд го гледаше с разширени очи.

            — Боже мой, сън ли е това или кошмар?

            Бюканън се навъси строго.

            — Ти ми кажи.
            Вие ми кажете това дали е измислица?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • 45-ят президент на САЩ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Ха-ха-ха, тия от Дневник вече почнаха да се подготвят за салтото. Само да внимават да не вземат в бързината да си цунат собствения задник.

                Самоувереността на интелектуалните елити

                Не мога да се сдържа и да не пусна най-разтърсващото им откровение:

                Дааа,в смотани времена живеем!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Само соросоид не са ме наричали, та днес явно и тази нова титулатура заслужих, а аз просто съм от малкото българофили тук...
                  А би ли пояснил за по-несведущата публика, която повече се вълнува от българската политика какво е "реднеци"?
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Ха-ха-ха, тия от Дневник вече почнаха да се подготвят за салтото. Само да внимават да не вземат в бързината да си цунат собствения задник.

                    Самоувереността на интелектуалните елити

                    Не мога да се сдържа и да не пусна най-разтърсващото им откровение:
                    Да, може да си умен, но това само по себе си не ти дава право на нищо. Това, да си високо образован, на висока позиция, с добро финансово състояние не дава повече права, а единствено повече задължения. И може би е добре да го осъзнаем преди да се впуснем в анализи на това колко са прости масите. Защото тази самоувереност не води само до "загуба на власт", а и до повече омраза, несигурност и разделение. А тоя филм вече сме го гледали и няма хепи енд.
                    Last edited by netware5; 09.11.2016, 22:07.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Само соросоид не са ме наричали, та днес явно и тази нова титулатура заслужих, а аз просто съм от малкото българофили тук...
                      https://www.youtube.com/watch?v=IGx76ERog0s

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
                        Стига рива де. Реднеци май е соросоидния код за бели американци с непромити от политическа коректност мозъци.
                        Само соросоид не са ме наричали, та днес явно и тази нова титулатура заслужих, а аз просто съм от малкото българофили тук...
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Новият президент на сашианците - велик, какво повече да кажа, идеален си е за реднеците,

                          Стига рива де. Реднеци май е соросоидния код за бели американци с непромити от политическа коректност мозъци.

                          Коментар


                          • Патока Доналд!

                            ЛЮБИБИМЯТ МИ ПРЕЗИДЕНТ!
                            Този човек след като успя да възбуди такива плачещи , ридаещи и скрбящи красиви и умни уроди като соросоидите, значи е ВЕРНИЯ президент! Приветствам американския народ, които до скоро смятах за ГМО бройлери заради избори като загорелия и мръснети змии клинтънови, ама явно простия американец, не е толкова прост. МAKE AMERICA GREAT AGAIN!

                            Коментар


                            • Преглеждам страници отпреди няколко дни в тази тема и ето на какво се натъквам:

                              Първоначално изпратено от DELCHO SMOKA Разгледай мнение
                              Разбира се, че Доналд, ще е президент? Защо смяташ, че няма да е той?

                              Коя е Хилари? Пак питам, коя е Хилари?

                              Хилари е поредната политическа марионетка на задколисието и мощните финансови фактори! На задколисието не му дреме за личността, ХИЛАРИ! Тя няма никаква стойност за тях! Жива или умряла! Тя е поредния наемник, с осигурен висок милионерски стандарт! На задколисието му дреме основно за власт, дори не и за пари, защото властта е преди парите, а пари без власт, те не биха могли да съхранят! Поне не за дълго!

                              Избирането на Тръмп, ще позволи винтила на напрежението в обществото да бъде изпуснат!
                              .........................

                              За мен няма съмнение, кой е следващия президент на САЩ!
                              След което оемджитката му се присмива.

                              Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              к к к к к к

                              Варди са, Делчо, чувай са ....

                              Ще ни уморите от смях бре
                              Ама сега се е скрила и бърше сълзи и сополи за Боковица и Клинтъновица.


                              Ето го и фантазьора-"разбирач"

                              Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Хилъри ще бъде избрана, това за падналата подкрепа е за мобилизация на тези които ще гласуват за нея - трик. На Тръмп в последния момент ще му публикуват данъчните декларации.
                              Тоя, ако предрече нещо, спокойно можеш да заложиш насреща му. Печалбата е сигурна. Според него, до миналата година света и дори България щеше да бъка от електромобили. Аз таквоз нещо още не съм виждал на живо.


                              Браво Смок! Предрекъл си го, при това аргументирано.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Новият президент на сашианците - велик, какво повече да кажа, идеален си е за реднеците, същински бай хОй по нашенскому
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X