IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Тхахххх, по немска линия ми се налага, по НЕМСКА ..., фуражка спарена
    Кво значение? И без туй клиентите ти ще са арабели....
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Е, това изобщо не го знаех. Кеч не гледам никога. Много е изкуствен. Не мога да си представя що за човек би гледал такова нещо. Въпреки че имам един колега, който гледа. Пък си е нормален.
      Че защо: филми не гледаш ли - или театро? Там не е ли изкуствено и нагласено?

      Кечът си е ного яко шоу, това че е нагласено е плюс - гледаш с чиста съвест, щото знаеш, че не си трошат тимбериците наистина... макар че са огромни натоварванията - това са суперспортисти. Дори в моментът един от най-добрите е Българин - Мирослав Барняшев се казва - едно "момче" (метър и деветдесет и 140 кила) от Пловдив. Страхотен патриот, за разлика от Гришо например.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Оооо, Ваше благородие, не знаех че сте една от Ненчевските прос..., пардон, исках да кажа доверенички, изпратени на задгранични мисии. Ама Ненчев, като падне от власт, гледай да се уредиш в някой бардак във Франкфурт. Там заплащането е добро. Има и здравни и пенсионни осигуровки.
        Тхахххх, по немска линия ми се налага, по НЕМСКА ..., фуражка спарена
        Yeah

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
          Гигов, това е изцяло режисирано шоу, викат му кеч. Не се връзвай и ти.
          Де да знам бе? Аз не гледам подобни помии..
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Това е кеч, бе... голямо шоу направиха с Винс Макмеън няколко седмици. Доналд опита да овладее шоуто, купи го от Макмеън, после оня се разрева, поиска си го обратно и Доналд му го продаде стотина милиона по-скъпо... за неудоволствие на феновете, защото винаги когато Тръмп излизаше, от таванът на залата валяха банкноти и хората ги грабеха.
            Накрая решиха да се сражават чрез избрани от тях кечисти - победителят трябваше да обръсне публично тимберицата на победеният. Доналдът победи, знаех че не би се съгласил да се лиши от перчемът си.

            Туканка Винс още е с коса:

            Е, това изобщо не го знаех. Кеч не гледам никога. Много е изкуствен. Не мога да си представя що за човек би гледал такова нещо. Въпреки че имам един колега, който гледа. Пък си е нормален.
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
              Това е човек с изключително слаби нерви, който не умее да се владее. Утре ако Путин или някой друг му скочи с атомна бомба ли ще му отговори за да покаже какъв мъж е?

              Интелигентнят човек отговаря с аргументи или зарязва събеседникът който го предизвиква, а простакът отговаря с агресия!
              Ха-ха-ха-ха-ха: вие сте подлудели, бе - това е КЕЧ, шоу, спектакъл - нагласено е.

              Ето ви клип:

              https://www.youtube.com/watch?v=5NsrwH9I9vE

              Ного яко беше.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                Няма да може. Изстрелването на ракета с ядрено оръжие не е решение само на един човек. Нито в Русия, нито в САЩ.
                И недей сравнява едно бутане, вярно че силно бутане, с ядрено нападение.
                Човекът ОЧЕВИДНО беше силно провокиран. Всеки има някаква граница на търпимост. Над 50% от мъжете щяха да му друснат един юмрук в мутрата на тоя. А пък Тръмп е бил в армията. Завършил е военна академия по времето когато там педе...си не приемаха.
                Гигов, това е изцяло режисирано шоу, викат му кеч. Не се връзвай и ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                  Това е човек с изключително слаби нерви, който не умее да се владее. Утре ако Путин или някой друг му скочи с атомна бомба ли ще му отговори за да покаже какъв мъж е?

                  Интелигентнят човек отговаря с аргументи или зарязва събеседникът който го предизвиква, а простакът отговаря с агресия!
                  Няма да може. Изстрелването на ракета с ядрено оръжие не е решение само на един човек. Нито в Русия, нито в САЩ.
                  И недей сравнява едно бутане, вярно че силно бутане, с ядрено нападение.
                  Човекът ОЧЕВИДНО беше силно провокиран. Всеки има някаква граница на търпимост. Над 50% от мъжете щяха да му друснат един юмрук в мутрата на тоя. А пък Тръмп е бил в армията. Завършил е военна академия по времето когато там педе...си не приемаха.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение

                    Годишнините от падането на Берлинската стена са свързани със събития, на които ми се налага да присъствам и....
                    Оооо, Ваше благородие, не знаех че сте една от Ненчевските прос..., пардон, исках да кажа доверенички, изпратени на задгранични мисии. Ама Ненчев, като падне от власт, гледай да се уредиш в някой бардак във Франкфурт. Там заплащането е добро. Има и здравни и пенсионни осигуровки.
                    Last edited by gigow; 09.11.2016, 23:00.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      Маце, от клипа е очевидно, че оня се държи агресивно, вика насреща му, предизвиква го и го бута агресивно по рамото точно като пиян селяк, който предизвиква пиянска свада.
                      Просто се чудя, защо Тръмп не му би един в мутрата, ами само го бутна през масата? Явно възпитанието на Тръмп е надделяло.
                      Това е човек с изключително слаби нерви, който не умее да се владее. Утре ако Путин или някой друг му скочи с атомна бомба ли ще му отговори за да покаже какъв мъж е?

                      Интелигентнят човек отговаря с аргументи или зарязва събеседникът който го предизвиква, а простакът отговаря с агресия!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Маце, от клипа е очевидно, че оня се държи агресивно, вика насреща му, предизвиква го и го бута агресивно по рамото точно като пиян селяк, който предизвиква пиянска свада.
                        Просто се чудя, защо Тръмп не му би един в мутрата, ами само го бутна през масата? Явно възпитанието на Тръмп е надделяло.
                        Това е кеч, бе... голямо шоу направиха с Винс Макмеън няколко седмици. Доналд опита да овладее шоуто, купи го от Макмеън, после оня се разрева, поиска си го обратно и Доналд му го продаде стотина милиона по-скъпо... за неудоволствие на феновете, защото винаги когато Тръмп излизаше, от таванът на залата валяха банкноти и хората ги грабеха.
                        Накрая решиха да се сражават чрез избрани от тях кечисти - победителят трябваше да обръсне публично тимберицата на победеният. Доналдът победи, знаех че не би се съгласил да се лиши от перчемът си.

                        Туканка Винс още е с коса:

                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Към това бих искал да добавя една художествена измислица. От книгата на Дейвид Балдачи "Да спасиш свидетел".


                          Вие ми кажете това дали е измислица?
                          Това се е задало. Не знам, дали Дончо ще успее да озапти лакомията на собствената си ояла се държава но, и с 10% да я свие, ще е категоричен успех. Щатите са Империята на Злото.

                          Коментар




                          • Доналд и Леденият бръснат тимберицата на "Шефът". Нигърът не го помня кой беше.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                              Истински мъж? Това е поведението на пиян селянин в долнопробна кръчма, а не на един мъж имаш претенциите да е президент!
                              Маце, от клипа е очевидно, че оня се държи агресивно, вика насреща му, предизвиква го и го бута агресивно по рамото точно като пиян селяк, който предизвиква пиянска свада.
                              Просто се чудя, защо Тръмп не му би един в мутрата, ами само го бутна през масата? Явно възпитанието на Тръмп е надделяло.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Преглеждам страници отпреди няколко дни в тази тема и ето на какво се натъквам:



                                След което оемджитката му се присмива.



                                Ама сега се е скрила и бърше сълзи и сополи за Боковица и Клинтъновица.


                                Ето го и фантазьора-"разбирач"



                                Тоя, ако предрече нещо, спокойно можеш да заложиш насреща му. Печалбата е сигурна. Според него, до миналата година света и дори България щеше да бъка от електромобили. Аз таквоз нещо още не съм виждал на живо.


                                Браво Смок! Предрекъл си го, при това аргументирано.
                                Ми аз и днес бих се смяла с глас на този пост, бе шапкар
                                Патосът и вдъхновението му са впечатляващи, не за друго. Е, има и дребни подробности, които ми отвличат вниманието от същността. Например асоциацията с поредния фатмак, дето строго и патетично "пак" питал бил, като да има новобранци насреща си ... КОЛците от задКОЛисието, "контрулеруено от Конгреса" и "редуцир винтилите на напрежението" са разсейващи. За "плебесцита" какво да споменавам ... ползвайте речник, да му се не види ... тълковен поне.

                                Годишнините от падането на Берлинската стена са свързани със събития, на които ми се налага да присъствам и не остава време за други емоции. Който си е извоювал щастието да живее и работи в европейска държава, опазила се от популистите, може да преглътне възхода на рижавото чердже без да ги превръща в драми и да се повесели с последвалата еуфория на редовия русороб.... Няма да е за дълго - няма популист, спечелил избори, който да изпълни поне част от предизборното си дърдорене.
                                Госдума заподозрила Трампа в предательстве России
                                к к к к
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X