IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
    Са кво стана Доналд данъци укривал ли е? Егати смешника, братче, как можаха да тоя да изберат, пет години няма да спра да се чудя. Абе, а Швеция кво ставааа, между другото
    ..И ся вкарвал силно орязан бюджет. Единственият, който прави нещо значимо за орязване на дълга. Енергичен мъж, евалла на такива мъжове.

    Коментар


    • Dali - Той друго освен да не плаща данъци не е правил като бизнес, още първата му имотна сделка е обвързана с освобождаване от данъци. Иначе е написал книги как се прави успешен бизнес, но в тях нищо няма написано по този въпрос "случайно".
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Са кво стана Доналд данъци укривал ли е? Егати смешника, братче, как можаха да тоя да изберат, пет години няма да спра да се чудя. Абе, а Швеция кво ставааа, между другото

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          А , ти нали беше Клинтънист ?
          Е, смених лагера, щото сега той плаща повече. Като Сорос вземе да плаща повече, ще станa пак Клинтънист.


          Коментар


          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

            Много хора не вярваха, че Тръмп даже ще мине предварителните избори на републиканците. После много хора не вярваха, че Тръмп ще го изберат. Аз също не вярвах, че предизборната му кампания ще доведе до успех. Ама явно традициите там са такива.

            А иначе Тръмп ще си изкара 2 мандата. Такава е традицията там.

            Отделно Световната икономика се развива добре, икономиката на САЩ и тя се развива добре, регистрираната безработица при тях беше на смешните 4.7% още при Обама.

            Така че няма кой знае какво да се обърка. Достатъчно е да построи стената, да експулсира малко нелегални криминални емигранти и ако успее нещо да направи с търговския дефицит да се свие - преизбирането му е в кърпа вързано.
            Не знам за 2 мандата, но трябва да остане, поне до края на поредното съревнование във въоръжаването . Аз лично мисля, че той ще дойде доста по-бързо от 2 мандата, но....КОЙ знае, някои може и да изкарат 7-8 години на приклади и боярищник .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Много хора не вярваха, че Тръмп даже ще мине предварителните избори на републиканците. После много хора не вярваха, че Тръмп ще го изберат. Аз също не вярвах, че предизборната му кампания ще доведе до успех. Ама явно традициите там са такива.

              А иначе Тръмп ще си изкара 2 мандата. Такава е традицията там.

              Отделно Световната икономика се развива добре, икономиката на САЩ и тя се развива добре, регистрираната безработица при тях беше на смешните 4.7% още при Обама.

              Така че няма кой знае какво да се обърка. Достатъчно е да построи стената, да експулсира малко нелегални криминални емигранти и ако успее нещо да направи с търговския дефицит да се свие - преизбирането му е в кърпа вързано.
              А , ти нали беше Клинтънист ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Да, и аз си мисля, че ако изкара до средата ще е голям успех. Дори и 1/3-а да изкара пак ще е успех))))
                Много хора не вярваха, че Тръмп даже ще мине предварителните избори на републиканците. После много хора не вярваха, че Тръмп ще го изберат. Аз също не вярвах, че предизборната му кампания ще доведе до успех. Ама явно традициите там са такива.

                А иначе Тръмп ще си изкара 2 мандата. Такава е традицията там.

                Отделно Световната икономика се развива добре, икономиката на САЩ и тя се развива добре, регистрираната безработица при тях беше на смешните 4.7% още при Обама.

                Така че няма кой знае какво да се обърка. Достатъчно е да построи стената, да експулсира малко нелегални криминални емигранти и ако успее нещо да направи с търговския дефицит да се свие - преизбирането му е в кърпа вързано.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram
                  Според мен темата трябва да е Доналдът - Президет ... Бушон като се претовари системата гърми бушона от една страна Тръмп ще влезе в историята като бореца сгрещу статуквото (уж...той е част от него) , а от друга кукловодите ще могат да кажат "ето ви сега криза като си избрахте жорж ганчев за президент" , а доналд начесал си егото ще каже аз съм велик но съм сам и няма как да спася 350 милиона прасета... според мен до средата на мандата ще е ясно
                  Да, и аз си мисля, че ако изкара до средата ще е голям успех. Дори и 1/3-а да изкара пак ще е успех))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power boza
                    Не разбирам защо толкова се превъзнасят сърбите.Достатъчно е да отиде човек на Калотина за да разбере че от сърбите не става и чеп за зеле.
                    Нещо май измести темата !?!?! Кой превъзнася сърбите ??? Просто акцента беше въру нещо съвсем друго - че по нова време при нас икономиката се оказа както тяхната по време на войната, ако някой има коплекс от този факт това е друг въпроЗъ ))) беше направен извод от това сравнение и то нямаше нищо общо със сърбите ))) ако не може да правите някква индуктива връзка и да свързвате фактите, поне четете и наведете глави, ако проблема си е чисто наш. Както би казал падре - не здравия има нужда от лекар а болния. а в случая истината (осъзната) ,може да лекува т.е. да помогне ))))))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Отровиха им земята с бомби с обединен уран,че и нас отровиха.Толкова раково болни никога не имало.
                      При Гала има много хубави рецепти за изчистване на организма. Правиха и предаване за уринотерапията!

                      ПС: Обеднен уран не се използва за бомби, а за бронебойни патрони и при някои пак бронебойни, снаряди. Ако го ядеш, естествено ще се отровиш, но и с олово ще се отровиш със същия ефект ако го ръбаш. Хората днес мрат от рак, защото не умират от друго. Преди антибиотиците например, 1 от всеки 3 ма е пуквал от обикновена пневмония.
                      Last edited by Jay Gould; 08.03.2017, 00:21.
                      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                      Коментар


                      • Според мен темата трябва да е Доналдът - Президет ... Бушон

                        като се претовари системата гърми бушона

                        от една страна Тръмп ще влезе в историята като бореца сгрещу статуквото (уж...той е част от него) , а от друга кукловодите ще могат да кажат "ето ви сега криза като си избрахте жорж ганчев за президент" , а доналд начесал си егото ще каже аз съм велик но съм сам и няма как да спася 350 милиона прасета...

                        според мен до средата на мандата ще е ясно
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Grosss - въобще не се бъзикам, а ракът се лекува с водород. Той трябва да се вкара до клетките в организма и раковите клетки понеже са с много по пропусклива мембрана го консумират първи. Попаднал в тях той се съединява с кислорода в тях и ги спуква и се изхвърлят от организма. Водорода се инжектира във водата за пиене чрез вакум, в водата която пием има атмосферни газове със същата концентрация в каквато те са в атмосферата. Ако тя се вакумира шупва и тези газове излизат от нея ..визуално водата кипва. После в камерата в която е чашата с вода просто се пуска водород и той се настанява на тяхното място. Попадайки в организма тази вода инжектира раковите клетки с водород - антиокис, антикислород а без кислород раковите клетки не могат да се хранят и приключват своя жизнен цикъл без да се размножат...не много точно казано, по точно направо преяждат със скорост която дори и тях ги убива - пръскат се.
                          Last edited by supertrader; 08.03.2017, 00:18.
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Върнете се към темата, моля!

                            Коментар


                            • Друг е въпросът ,че зеленчуци без оранжерия трудно оцеляват,поне в нашия район е така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Те САШ съвсем скоро посипаха с радиоктивен прах Германия и Франция. Руснаците в Чернобил реатора го гръмнаха навремето за да накажат украинците.
                                Дай да не се бъзикаме http://www.dnes.dir.bg/news/lekarstv...24194481?nt=10

                                Коментар

                                Working...
                                X