IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

    Денег нет е понятно отвсякъде, те и аргументите им вече са в стил: "онзи кравар"...
    Вас да не ви отпуснаха субсидия,че умопомрачително се активизирахте?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      Kаквото и да говорят кремълньонците,унижението е факт. Тръмпона вече няма желание да им се обяснява.Президентската му кампания отдавна приключи,а той доколкото можа ги използва в нея.....
      -Няма нищо лично господа! Джъст бизнес! Мисля,че ме разбирате..... .Подробностите ще ги чуете от моя говорител.....Той ще ви разясни и някои други факти и събития,относно инвазията ви в Крим и как ще продължим там...на терен. Ако сметна за нужно,час-два,преди процедурата,мога и да ви предупредя,ако не....будте счастливы,будте здаровы.....в другом мире! Пока!......денег нет.
      Денег нет е понятно отвсякъде, те и аргументите им вече са в стил: "онзи кравар"...

      Коментар


      • Kаквото и да говорят кремълньонците,унижението е факт. Тръмпона вече няма желание да им се обяснява.Президентската му кампания отдавна приключи,а той доколкото можа ги използва в нея.....
        -Няма нищо лично господа! Джъст бизнес! Мисля,че ме разбирате..... .Подробностите ще ги чуете от моя говорител.....Той ще ви разясни и някои други факти и събития,относно инвазията ви в Крим и как ще продължим там...на терен. Ако сметна за нужно,час-два,преди процедурата,мога и да ви предупредя,ако не....будте счастливы,будте здаровы.....в другом мире! Пока!......денег нет.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение

          Ами те анадолците самолет му свалиха, посланика му застреляха, а Путьо ги удари ... с един език по задниците.
          Така че на султан еър доган още му пари под опашката... щото загубите само в секторът на туризмът бяха милиарди. Ако "путьо" му бие шутът, ердоган пада в кофчегът.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение

            И затова ли на цялата кремълска върхушка дечицата им всички са там - на Запад, а не са останали в евразийската кочина на Путьо?
            Още малко ще са там. После ще се приберат у дома - те поне имат къде, докато западняците ще се редят като бити кучета пред посолствата на САЩ и някои други страни, Русия включително. Днес пак някакъв талибан се позабавлявал с камион из Швеция. Лесно ли е да си горд европеец и да се подиграваш с "путю", докато разни брадати веселяци ти мачкат детето с камион по улиците или го разстрелват в дискотеката?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

              Путин не може да налага ембарго, щото другия месец вместо рубли за пенсиите трябва да им даде по една туба газ/нафта. Така че Путя и Ердоганя са леко в пат. Нямат много полезни ходове един срещу друг - освен да работят заедно и да правят компромиси.
              Ха-ха-ха - все едно Русия зависи от Турция. Как ще бъдат наказани руснаците - като не могат да ходят на море в Турция ли?
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Не знам, КОЙ е лазил. Май само русоробите виждате това, което ви се иска.

                А иначе Италия, Франция, Германия, Холандия, Чехия, Полша, Австралия, Канада и сие вече ПОДКРЕПИХА ударите на САЩ.
                Турция от своя страна, докато "лази", заяви, че настоява отново за зона за сигурност, забранена за полети по своите граници със Сирия.

                Единствено орбан и нашиййй смелиййй льотчик мълчат оглушително....по стара сАвецка традиция - "да се снишим", докато "големите" се разберат
                Европейските лидери са заспали ...... да не казвам какво. Под "ще работят" сигурно се разбира, ще правим безкрайни съвещания, ще пишем в Туитър, ще даваме пресконференции, ще свикаме съвета на не знам си чии министри. Ама понеже нямаме армия и понеже се наводнихме с джихадисти ще се ограничим само до това. Пък и никой от европейските лидери не е свикнал да издава заповед за стрелба. Мъката им е пълна на горките. Същото е положението и на ООН-ето. Дрън-дрън и то дам. Добре че дойде Тръмп че да има някой да тропа от време по време по масата. Иначе другите са тотални бюрократи, които през живота си не могат да понесат отговорност за поне едно решение.


                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                  Франция, германия, Холандия... това самостоятелни държави ли са? - Отвън ги юркат американците, отвътре ги клецат талибаните
                  И затова ли на цялата кремълска върхушка дечицата им всички са там - на Запад, а не са останали в евразийската кочина на Путьо?

                  Don't work hard, work smart!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                    Путин ги удари пак с едно икономическо ембарго - да им спре газта, строежът на реакторите, туристите, еър доган ще трябва тоя път сам да си тегли куршума.
                    Ами те анадолците самолет му свалиха, посланика му застреляха, а Путьо ги удари ... с един език по задниците.
                    Don't work hard, work smart!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Турция да настоява каквото си ще - ако Путин ги удари пак с едно икономическо ембарго - да им спре газта, строежът на реакторите, туристите, еър доган ще трябва тоя път сам да си тегли куршума.
                      Путин не може да налага ембарго, щото другия месец вместо рубли за пенсиите трябва да им даде по една туба газ/нафта. Така че Путя и Ердоганя са леко в пат. Нямат много полезни ходове един срещу друг - освен да работят заедно и да правят компромиси.

                      Коментар


                      • Една камара народ се изходиха по темата, аре и аз да се изходя да не остана по-назад.

                        Операцията определено нямаше някаква военна цел. Руснаците са предупредени. Те от своя страна са могли да предупредят сирийците. Най-вероятно са го направили, щото няма много жертви. Летището, хангарите и квото е имало в тях сигурно за нищо не стават.

                        По-скоро се изпраща ясно съобщение - "Пичове бийте се там, ама ако може без газ, моля. Асадчо, дори и да не си ти бате, теб ще държа отговорен"

                        В общия случай това е засега.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                          Не знам, КОЙ е лазил. Май само русоробите виждате това, което ви се иска.

                          А иначе Италия, Франция, Германия, Холандия, Чехия, Полша, Австралия, Канада и сие вече ПОДКРЕПИХА ударите на САЩ.
                          Турция от своя страна, докато "лази", заяви, че настоява отново за зона за сигурност, забранена за полети по своите граници със Сирия.

                          Единствено орбан и нашиййй смелиййй льотчик мълчат оглушително....по стара сАвецка традиция - "да се снишим", докато "големите" се разберат
                          Ще ти се.

                          Чети новината на първа страница - Доналд получава критики от всичките си политически съюзници по света. Държавите, които изброяваш, в огромната си част се ръководят от марионетни правителства, разсадени там още от отвратителният обонго. те са научени да не мислят самостоятелно, а само да изпълняват заповеди от посолствата на САЩ. Франция, германия, Холандия... това самостоятелни държави ли са? - Отвън ги юркат американците, отвътре ги клецат талибаните. те ако бяха самостоятелни, щяха да се борят срещу разсипването на Сирия, което отприщи талибанското нашествие срещу им. И швеците ли подкрепят тая необмислена атака? - Щото чувам - един недоинтегриран "бежанец" е газил с камион хора из Стокхолм... Поляците са обикновени алкохолици, обременени от омраза срещу Русия, която е достигнала до психопатология. Турция да настоява каквото си ще - ако Путин ги удари пак с едно икономическо ембарго - да им спре газта, строежът на реакторите, туристите, еър доган ще трябва тоя път сам да си тегли куршума.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Не знам, КОЙ е лазил. Май само русоробите виждате това, което ви се иска.

                            А иначе Италия, Франция, Германия, Холандия, Чехия, Полша, Австралия, Канада и сие вече ПОДКРЕПИХА ударите на САЩ.
                            Турция от своя страна, докато "лази", заяви, че настоява отново за зона за сигурност, забранена за полети по своите граници със Сирия.

                            Единствено орбан и нашиййй смелиййй льотчик мълчат оглушително....по стара сАвецка традиция - "да се снишим", докато "големите" се разберат

                            Коментар


                            • Апропо - по последна информация, въпреки че Главният китайски човек е на гости на Доналд, Китай застава твърдо зад Русия и Сирия. Казват, санким: Башар е избран демократически от сирийският народ, всеки опит за свалянето му отвън е агресия. Ако Доналд е искал да стресне Главният китайски човек (имаше и такива версии) явно стъпи накриво.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                                И при мен въпроса с предупреждението малко остава висящ ...
                                ЗАЩО ???
                                Другото е РЕЗУЛТАТА от удара.
                                Със сигурност, нещата НЕ СА тези, които ни показват на телевизора.
                                Кое е висящо? Много ясно, че ще предупредят, защото: А/ съюзници в борбата са срещу истинският враг - ИД, и особено: Б/ не им се иска да си събират собствените обгорели кокъли по дъното на Средиземно море.

                                Сганов - не знам капитан Айше какво заплюл (с подла атака в гръб срещу самолет невъоръжен за въздушен бой), но помня как после султан Еър Доган лазеше в краката на Путин, когато разбра, че "жужето" може в икономически план да го върне в епохата отпреди Мустафа Кемал. Колко милиарда струваше на Турция идиотията на капитан Айше, която ти би близал явно с удоволствие?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X