IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Досега само предполагах, ама вече съм напълно сигурен че баце след 10 дена веднага ще се захване да прави медийна империя.
    Това е много ключово.
    И консервативните кръгове като цяло ще се концентрират в изграждане на собствена информационна структура и пропагандиране на постепенно излизане на техните хора от капана на корпоративната олигархия, чрез по-малко трафик, по-малко покупки, по-малко споделяне на информация в техните мрежи и т.н. - всичко да се сведе до минимум. С банването на Тръмп Туитър стана жертвеното агне на хай-тек сектата и до няколко месеца според мен няма да го има, надявам се и другите гиганти на вече не особено фините и прикрити манипулации да пострадат сериозно.

    Коментар


    • Досега само предполагах, ама вече съм напълно сигурен че баце след 10 дена веднага ще се захване да прави медийна империя.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Изглежда за жалост в Америка на власт иде тиранията.
        Но няма да е без бой, бъди сигурен.
        Бая хора тук имате някаква много романтична представа за американците. Е, не са чак като "мъжете" в Скандинавия, но не са и далече от тях. Никой няма да шукне. Както и се вижда. Самият митинг на Тръмп беше невероятно мижава работа. Фалшифицираха изборите, а не успяха да се съберат едни 100 хил. души в 350 млн. държава.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

          А правилно ли е да блокират Gab и Parler - всички ги отрязаха и никой не иска да работи с тях.

          Обаче като някой сладкар вярващ християнин откаже да направи торта за сватбата на някоя гей двойка - въпроса стига до върховния съд.

          Едните имат право да отказват услуга, другите нямат право.
          Няма такова нещо като правилно и неправилно. Има желание, възможност и воля за налагане. Едно поколение е загубено, защото родителите позволиха децата им да станат еничари.

          И у нас позволиха на такива като Плевнелиев да излязат по телевизора и да слагат лъжи в устата на Апостола, само и само да очерни Русия, както му заповядаха господарите. Същите, които сега гърчат американците. Има граници, които преминат ли се, става страшно. Не за този, който ги преминава, а за този, който го позволява. И човек като Плевнелиев, позволил си публична гавра, снай-големия герой на България, си е жив и здрав, вероятно даже щастлифт.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Тръмп трябваше отдавна да получи бан, а не той като систематично нарушава правилата на Туитър, те да си променат правилата, че да може трол No 1 да си троли наволя


            Ти нали видя, че тълпата дето уби двама полицаи при нападението на Капитолия крещеше: "Да се обеси Майк Пенс!". Интересно ми е това изпълни ли те с гордост от своя кумир Тръмпун?


            Oпитваш се по хлъзгав начин да отговаряш, ама разбирам че отговора ти е несъмнено ДА.
            Вероятно и със съсипването на парлър и сие си съгласен.

            Все имах някакви съмнения че си по различен, ама вече - не, ти си си откровено комуне.
            Доскоро твоите приятелчета горяха книги и съсипваха статуи.
            От години вече се опитват да цензурират, но сега станаха безцеремонни и преминаха всички червени линии.
            Свободата на словото е най важния атрибут на 1 демокрация, и на 1 общество имащо се за свободно, без нея нищо няма значение.
            Изглежда за жалост в Америка на власт иде тиранията.
            Но няма да е без бой, бъди сигурен.

            Колко прозорлив и прав е бил Мистър Бийн преди години, сега е много по зле за съжаление.

            In full: Rowan Atkinson on free speech - YouTube


            https://www.facebook.com/watch/?v=410419330377545

            Last edited by pipbel; 11.01.2021, 17:31.

            Коментар


            • Лицемерието на почти всички медии в днешно време е подобно:

              Коментар


              • Споровете с феновете на Тръмп звучат горе-долу така

                Коментар


                • Бабка на 80 години

                  Journalist referencing the removal of a Columbus statue in Baltimore: "Shouldn't that be done by a commission or the city council, not a mob in the middle of the night throwing it into a harbor?" Pelosi: "People will do what they do."

                  https://twitter.com/theblaze/status/1281265511247032321


                  Сега обаче не можело, така да ни гонят от Капитолия

                  Коментар


                  • Мостли пеасфул протест

                    https://twitter.com/JusticeTristan/s...33070531911680

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Това са феновете на реда и законността у Америка...

                      Викат да се обеси вице-президента, за който те са гласували, защото Майк Пенс отива на една формална церемония по сертифициране на резултати от изборите. No comment
                      Тоя виц го знаеш предполагам

                      Руснак и американец си говорят по време на Студената война. Американеца вика:
                      - У нас има Свобода на Словото, мога да изляза пред Белия Дом и да викам "Долу Рейгън".
                      - Е, то и аз мога да изляза на Червения Площад и да викам "Долу Рейгън".

                      След 30 години звучи така. Руснака вика:
                      - Ееее, добре че са американските социални мрежи, че да мога да напиша "Изборите в Русия са купени".
                      - Е, то и аз това го мога и аз мога да напиша "Изборите в Русия са купени"




                      А БЛМ и Антифа какво викат? Питам за един приател? Не викаха ли и те подобни неща. Ама тогава беше справедливо. Сега обаче не е демократично.

                      Коментар


                      • Пип, смятам за правилно, че Арнолд Шварценегер, бивш републикански губернатор на Калифорния, разпространи това видео и нарече републиканците от собствената му партия -- безгръбначни

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Тръмп трябваше отдавна да получи бан, а не той като систематично нарушава правилата на Туитър, те да си променат правилата, че да може трол No 1 да си троли наволя


                          Ти нали видя, че тълпата дето уби двама полицаи при нападението на Капитолия крещеше: "Да се обеси Майк Пенс!". Интересно ми е това изпълни ли те с гордост от своя кумир Тръмпун?


                          А правилно ли е да блокират Gab и Parler - всички ги отрязаха и никой не иска да работи с тях.

                          Обаче като някой сладкар вярващ християнин откаже да направи торта за сватбата на някоя гей двойка - въпроса стига до върховния съд.

                          Едните имат право да отказват услуга, другите нямат право.

                          Коментар


                          • Това са феновете на реда и законността у Америка...

                            Викат да се обеси вице-президента, за който те са гласували, защото Майк Пенс отива на една формална церемония по сертифициране на резултати от изборите. No comment






                            Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Ти нали видя, че тълпата дето уби двама полицаи при нападението на Капитолия крещеше: "Да се обеси Майк Пенс!". Интересно ми е това изпълни ли те с гордост от своя кумир Тръмпун?


                            Коментар


                            • Тръмп трябваше отдавна да получи бан, а не той като систематично нарушава правилата на Туитър, те да си променат правилата, че да може трол No 1 да си троли наволя


                              Ти нали видя, че тълпата дето уби двама полицаи при нападението на Капитолия крещеше: "Да се обеси Майк Пенс!". Интересно ми е това изпълни ли те с гордост от своя кумир Тръмпун?

                              Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              На тебе ще ти задам само 1 въпрос - знам че ти е кеф, но смяташ ли за правилен бана на Тръмп от страна на туитър и фейсбук или не ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Не е...
                                На тебе ще ти задам само 1 въпрос - знам че ти е кеф, но смяташ ли за правилен бана на Тръмп от страна на туитър и фейсбук или не ?

                                Коментар

                                Working...
                                X