IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доналдът - ПРЕЗИДЕНТ !!!!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Демокрация, какво да правиш, иначе плешивия живее във хондурас, бега там заради чернилките, че го бяха напъплили, другия не знам
    Е вие тука сте кат едно голямо семейство и се познавате отдавна и бая сте си омръзнали кат гледам, аз съм отскоро и не ви знам с кви карти играете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

      Абе аз не моя да ви разбера теб и Money и двамата живеете в Америката пък се джафкате и нещо не можете да се разберете, що тъй ?
      Демокрация, какво да правиш, иначе плешивия живее във хондурас, бега там заради чернилките, че го бяха напъплили, другия не знам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Това което говориш какво общо има с това което досега говореше?

        Трябва да си голям идиот за да раздадеш книжки на нелегали. И тук става въпрос именно за нелегали - хора влезли нелегално в страната. Ами по цял свят такива хора се арестуват и се пращат в лагери докато им се уреди депортацията или по друг начин статуса. А когато си влязъл нелегално, най-много може да вземеш зелена карта, и то ако се ожениш или омъжиш за американец. Иначе нямаш никакъв шанс. Оставаш си нелегал.
        Трябва и да си и изменник за да блокираш хоумланд секюрити от достъп до полицейските данни. А не съм чул досега ню йорк да е отделна държава.
        Лебералетата и лгбт общностите обаче имат по- ъъъ нестандартни разбирания за демокрация.
        Не те знам теб къде си, но интересно какво мислиш за тези които пресичат границата на България нелегално, какво да се прави с тях? И изобщо мислиш ли че законите трябва да се спазват?
        Всъщност това което се случи в ню Йорк, Чикаго, Сиатъл, показва какво представляват лебералетата и лгбт общностите.

        Абе аз не моя да ви разбера теб и Money и двамата живеете в Америката пък се джафкате и нещо не можете да се разберете, що тъй ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          О, това е абсолютно правилно ако е направено по време на Тръмпа. По-добре NYPD да ги разследва и разбира се, че ще имат книжки. Те винаги са имали, особено когато Америка е била great


          Това което говориш какво общо има с това което досега говореше?

          Трябва да си голям идиот за да раздадеш книжки на нелегали. И тук става въпрос именно за нелегали - хора влезли нелегално в страната. Ами по цял свят такива хора се арестуват и се пращат в лагери докато им се уреди депортацията или по друг начин статуса. А когато си влязъл нелегално, най-много може да вземеш зелена карта, и то ако се ожениш или омъжиш за американец. Иначе нямаш никакъв шанс. Оставаш си нелегал.
          Трябва и да си и изменник за да блокираш хоумланд секюрити от достъп до полицейските данни. А не съм чул досега ню йорк да е отделна държава.
          Лебералетата и лгбт общностите обаче имат по- ъъъ нестандартни разбирания за демокрация.
          Не те знам теб къде си, но интересно какво мислиш за тези които пресичат границата на България нелегално, какво да се прави с тях? И изобщо мислиш ли че законите трябва да се спазват?
          Всъщност това което се случи в ню Йорк, Чикаго, Сиатъл, показва какво представляват лебералетата и лгбт общностите.

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • О, това е абсолютно правилно ако е направено по време на Тръмпа. По-добре NYPD да ги разследва и разбира се, че ще имат книжки. Те винаги са имали, особено когато Америка е била great

            Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Аз ли не съм в час?
            This Will Protect Criminals’: Homeland Security Blasts New York Law Allowing Illegal Aliens to Get Driver’s Licenses

            Besides giving drivers licenses to hundreds of thousands of people who broke our laws and have come to our country illegally, the New York law also blocks DHS law enforcement officers who investigate crimes like child exploitation, human trafficking, terrorism, the targeting of gang members, sex offenders, and drug smuggling, from accessing important public records,” added the spokesman.

            “Accessing this information is vital to building out these criminal cases, identifying criminal suspects, and enhancing officer safety,” the statement continued.

            A spokeswoman for the New York Department of Motor Vehicles (DMV) confirmed that the state won’t share data with ICE under the new law..


            Е това последното, Миналата година куомо свърши тази работа.
            Предполагам че не си разбрал.
            Сигурно по това време си се захласвал по байви барни и не си имал време да попрочетеш туй-онуй,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Ти май тотално не си в час

              По времето на Обама се реформира имиграционната система на отворени врати на републиканците. При Обама са депортирани 2 млн. нелегално пребиваващи и по негово време е обмисляно и още по-масова депортация, но се отказват главно защото това щеше да се отрази негативно на икономиката на САЩ. В смисъл тези незаконни имигранти са си бачкатори, регистрирани, плащат си данъците, властите ги знаят кои са и т.н. Сред тях има и много българи. Това че са получили право на пребиваване не е много различно от действията на предишни администрации, когато Америка е била great

              Тия глупости "забраниха на полицията да помага за злавянето на нелегални престъпници" откъде ги измисли въобще?

              Аз ли не съм в час?
              This Will Protect Criminals’: Homeland Security Blasts New York Law Allowing Illegal Aliens to Get Driver’s Licenses

              Besides giving drivers licenses to hundreds of thousands of people who broke our laws and have come to our country illegally, the New York law also blocks DHS law enforcement officers who investigate crimes like child exploitation, human trafficking, terrorism, the targeting of gang members, sex offenders, and drug smuggling, from accessing important public records,” added the spokesman.

              “Accessing this information is vital to building out these criminal cases, identifying criminal suspects, and enhancing officer safety,” the statement continued.

              A spokeswoman for the New York Department of Motor Vehicles (DMV) confirmed that the state won’t share data with ICE under the new law..


              Е това последното, Миналата година куомо свърши тази работа.
              Предполагам че не си разбрал.
              Сигурно по това време си се захласвал по байви барни и не си имал време да попрочетеш туй-онуй,

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Ти май тотално не си в час

                По времето на Обама се реформира имиграционната система на отворени врати на републиканците. При Обама са депортирани 2 млн. нелегално пребиваващи и по негово време е обмисляно и още по-масова депортация, но се отказват главно защото това щеше да се отрази негативно на икономиката на САЩ. В смисъл тези незаконни имигранти са си бачкатори, регистрирани, плащат си данъците, властите ги знаят кои са и т.н. Сред тях има и много българи. Това че са получили право на пребиваване не е много различно от действията на предишни администрации, когато Америка е била great

                Тия глупости "забраниха на полицията да помага за злавянето на нелегални престъпници" откъде ги измисли въобще?


                Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Тъпи лозунги, а? Дадоха им книжки на нелегалните, затвориха достъпа до данните на полицията за хоум ланд секюрити... Забраниха на полицията да помага за злавянето на нелегални престъпници... Това ли са тъпи лозунги? Ами лъжете повече от рашките,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                  Ми... демократите никога не са били за безусловно отворени граници, нито по времето на Буш, нито при Обама, нито сега. Това са са си едни тъпи лозунги на един палячо, който успешно прави на идиоти доста хора

                  В смисъл аз признавам, че в това е геният на Тръмп. Спасява една тотално провалена политика с простотията си
                  Тъпи лозунги, а? Дадоха им книжки на нелегалните, затвориха достъпа до данните на полицията за хоум ланд секюрити... Забраниха на полицията да помага за злавянето на нелегални престъпници... Това ли са тъпи лозунги? Ами лъжете повече от рашките,

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • А ти, Пип, какво мислиш за малките зелени човечета на Тръмп в Портланд? Интересно ми е?

                    Коментар


                    • Ми... демократите никога не са били за безусловно отворени граници, нито по времето на Буш, нито при Обама, нито сега. Това са са си едни тъпи лозунги на един палячо, който успешно прави на идиоти доста хора

                      В смисъл аз признавам, че в това е геният на Тръмп. Спасява една тотално провалена политика с простотията си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Дрън-дрън

                        Консервастите вкараха в щатите маса народ. Това си е чисто консервастка доктрина подкрепяна от Koch Brothers. Никога от 1914 години насам в САЩ не са влизали толкова имигранти, колкото по времето на Буш младши. Това беше умишлена политика за смъкване на заплатите на бачкащото население в Америка и забогатяване на най-богатите. Също не знам защо ти смяташ, че един чистопороден WASP американец, който не е съвсем open-mided (да не кажа по-силна дума) не гледа на тебе балканеца като на циганин, или най-малкото като на втора категория човек

                        Между другото самият Тръмп е ползвал нелегални имигранти по строежите и после не им е плащал заплати
                        Републиканците не са това което бяха преди. А и няма нужда да ни навираш rino-си като ненормалниците Буш в носа.
                        Опитваш се да ни правиш на идиоти ли, кой сега е за безусловно отворени граници и кой е против ?
                        Щом като и на тебе не ти харесва това - защо като сме спорели по въпроса преди скачаше като ужилен и скандираше че си за широки open borders и колкото повече нелегални имало толкова било по добре ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Тръмп е liability за републиканците. Съвсем скоро, цялата гъзолизовска републиканска върхушка ще се кълне, че никога не е била с Тръмп

                          Ще има разграничения до дупка


                          В голяма грешка си, който и републиканец да застане начело на партията след него до голяма степен ще следва същата политика.
                          Независимо дали се разграничава персонално от него или не.

                          Коментар


                          • Завоя към ксенофобията на Тръмп и това, че републиканците в началото го осмиваха и казваха, че е ксенофоб и палячо, а после почнаха да му лижат гъза като най-долни подлизурки, се дължи на тоталния провал на консервастката политика във всяко едно отношение - дерегулацията от времето на Рейгън, която се свежда предимно до дерегулация на финансовия сектор , доведе до финансовата криза. Агресивната външна политика в Близкия изток - друга катастрофа. Политиката им на отворени граници - сами вие казвате, че не била хубава

                            И понеже на главанаците консервасти не им остава нищо друго, а виждат, че простотията на Тръмп се харчи и хоп! Консервастите обръщат палачинката и пускат лайномета на макс (с извинение за израза)

                            Лайномета - това са деблините крайнодесни сайтчета, от които масата тука в темата черпи "информация"

                            Коментар


                            • Дрън-дрън

                              Консервастите вкараха в щатите маса народ. Това си е чисто консервастка доктрина подкрепяна от Koch Brothers. Никога от 1914 години насам в САЩ не са влизали толкова имигранти, колкото по времето на Буш младши. Това беше умишлена политика за смъкване на заплатите на бачкащото население в Америка и забогатяване на най-богатите. Също не знам защо ти смяташ, че един чистопороден WASP американец, който не е съвсем open-mided (да не кажа по-силна дума) не гледа на тебе балканеца като на циганин, или най-малкото като на втора категория човек

                              Между другото самият Тръмп е ползвал нелегални имигранти по строежите и после не им е плащал заплати
                              Last edited by Money; 24.07.2020, 15:50.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Тръмп е liability за републиканците. Съвсем скоро, цялата гъзолизовска републиканска върхушка ще се кълне, че никога не е била с Тръмп

                                Ще има разграничения до дупка




                                Biden makes gains as Trump loses grip on traditionally ‘red’ Arizona


                                Arizona has long been a solidly “red” state. Two of its most famous senators, Barry Goldwater and John McCain, were Republican nominees for president, and in more than seven decades, just one Democratic candidate for the White House has won the south-western state.

                                But Democrats are increasingly confident that a coalition of moderate suburban voters and young, progressive Latinos will help Joe Biden become the first Democrat to carry Arizona since Bill Clinton eked out a narrow victory there in 1996.

                                https://www.ft.com/content/f9da93a0-...1-46bddd07f3d3
                                За това ли леберастете пълнят америка със всякакъв лоу лайф? Щото лоу лайф обича всякакви помощи? Също и африканците?
                                Добре де, кажи как я виждаш работата, например всички цветнокожи лежат на помощи, но откъде пари?
                                Демократите и ядрото им от социалисти доказаха че са безсилни и не могат да управляват. Цветнокожите унищожиха кварталите си, обраха магазините, и всичко това се случва в щати с демократи.
                                Слушах оня ден кметицата на Чикаго, не може да се справи с бунтовете на братята ти по идеологии, и разправя че можела да приеме помощ от федералното правителство. Обаче тези които щели да дойдат, не можели да комуникират с хора, не били обучени.
                                Интересно обаче, вашите хора показват пълна липса на каквито и да било управленски умения, но със свалени вече гащи обясняват как другите не били компетентни? А цветните квартали вече догарят...
                                Така че мъни, пукната пара не струват лакардиите ви.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X