IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от KrumE Разгледай мнение
    Ангелкова: Това ще бъде най-слабият летен сезон за България досега

    Не са били предприети мерки навреме, обясни министърът на туризма

    Настоящият сезон ще бъде най-слабият летен туристически сезон за България досега. Това каза министърът на туризма Николина Ангелкова в предаването „Лице в лице” по bTV.
    Министърката пита кой ми ср* в прашките. Хубаво е да си прочете изявленията в пресата от предходните няколко месеца

    Коментар


    • Ангелкова: Това ще бъде най-слабият летен сезон за България досега

      Не са били предприети мерки навреме, обясни министърът на туризма

      Настоящият сезон ще бъде най-слабият летен туристически сезон за България досега. Това каза министърът на туризма Николина Ангелкова в предаването „Лице в лице” по bTV.

      Коментар


      • Нормална преориентация на "демократична" Саудовска Аравия в контекста на Иранската сделка... Двата полюса в региона избират страни...

        А сега и мурзилките трябва да сменяте опорката, чий приятел е "демократична" Саудовска Аравия ...

        Коментар


        • Саудитска Арабия ще инвестира $10 милиарда в проекти в Русия

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
            На 3 юли падна пак Миг-29 край Краснодар.
            На 4 юли - във Воронежка област се разбива Су-34, в Астраа област - Миг-29.
            На 8 юни в Амурска област падна и стратегическият бомбардировач Ту-95.
            Не товарят пво-то, падат си сами
            Yeah

            Коментар


            • На 3 юли падна пак Миг-29 край Краснодар.
              На 4 юли - във Воронежка област се разбива Су-34, в Астраа област - Миг-29.
              На 8 юни в Амурска област падна и стратегическият бомбардировач Ту-95.
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Накъде е тръгнала Русия?

                http://bs-life.ru/makroekonomika/uroven-zizny2012.html

                Без коментар.

                И един цитат от "Мъртви души" от Гогол:

                "Русь, куда ж несёшься ты? дай ответ. Не даёт ответа."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от iisark Разгледай мнение
                  Добре, да приемем, че си прав - руснаците вършеят и американците вършеят, само че руснаците купувате имоти и харчат милиони по нашите курорти, а американците.............?

                  Ще довършиш ли изречението (понеже си много начетен)?
                  Хвала на таквизи "българофили" питаещи таквози възхищение към Путлерова Русия...

                  Ей, ненаигра се този Исаков... ама бройката (на тротинетките) не вдига качеството...

                  Коментар


                  • И преди и сега все сме си васали.
                    Проблема е че от руснаците навремето имахме икономическа полза ....дотираха ни яко с евтини сурвини и изкупуване на непродаваемата ни продукция.

                    От американците няма полза....те само командорят и смучат квото намерят ........ЕС пуска малко кеш но малко , колкото да ни държат на полусъидинител....
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Ххааха, ти ме развесели, честно. Нали уж беше начетен? Ти чувал ли си за Рокфелер, Карнеги, Джей. Пи. Морган? По-големи ОЛИГАРСИ от тях световната история не познава. Те от коя държавица идват?

                      А за режима - прав си, вече не е модерно да му се казва режим, вече му се казва "партньорство".

                      Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                      А американците не ни налагат комунистически режим за 55 години и олигарси мутри за 25. Доволен ли си?
                      Купувате / Продавате бизнес? - http://biznesforum.bg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iisark Разгледай мнение
                        Добре, да приемем, че си прав - руснаците вършеят и американците вършеят, само че руснаците купувате имоти и харчат милиони по нашите курорти, а американците.............?

                        Ще довършиш ли изречението (понеже си много начетен)?
                        А американците не ни налагат комунистически режим за 55 години и олигарси мутри за 25. Доволен ли си?

                        Коментар


                        • Добре, да приемем, че си прав - руснаците вършеят и американците вършеят, само че руснаците купувате имоти и харчат милиони по нашите курорти, а американците.............?

                          Ще довършиш ли изречението (понеже си много начетен)?


                          Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                          Руснаците не са спирали да вършеят тук.
                          Чети повече.
                          Купувате / Продавате бизнес? - http://biznesforum.bg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iisark Разгледай мнение
                            Бай Аднане,

                            Аз ако съм трол, ти какъв си. Ще си постна телефона тук (ако разрешат модераторите), защото нямам какво и от кого да крия. Нито съм русофил, нито нищо, аз обичам България и българскто. Точка по въпроса. Ако руснаците водеха политика срещу България, щях и тях да ги плювам.

                            А ти понеже няма как да ме обориш и само спамиш темата. Вземи първо обори това, което съм написал и после почвай да си фантазираш за тролове.
                            Руснаците не са спирали да вършеят тук.
                            Чети повече.

                            Коментар


                            • Бай Аднане,

                              Аз ако съм трол, ти какъв си. Ще си постна телефона тук (ако разрешат модераторите), защото нямам какво и от кого да крия. Нито съм русофил, нито нищо, аз обичам България и българскто. Точка по въпроса. Ако руснаците водеха политика срещу България, щях и тях да ги плювам.

                              А ти понеже няма как да ме обориш и само спамиш темата. Вземи първо обори това, което съм написал и после почвай да си фантазираш за тролове.

                              Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                              Руските тролове дъвчат песничката за Америка.
                              Купувате / Продавате бизнес? - http://biznesforum.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                                Отговори на човека бе , ...
                                Мен ли пита? Я ми чети подписа.

                                Коментар

                                Working...
                                X