IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto
    много яка комната из жил-фонд. липсва ми )) Има някаква душа в нея
    Интересно - на много хора уж им липсва, но никой не иска да се върне към тия условия на живот. Знаеш ли защо? Защото хората бъркат младостта си с условията, при които са я прекарали. Затова изпитват носталгия към студентските общежития, домашните запои с ракия от туби и мезе от буркани, комсомолските събрания, бригадите, и т.н., и т.н., а всъщност тъгуват по младостта си. Която няма как да се върне. Но желанието им тя да се върне ще бъде умело употребена от политици, които ще пробутат на носталгиците мечти за реставрация на едно въображаемо велико минало и неговите архаични артефакти и институции.
    "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Само ми кажи на кого са Марица1 и 3 , всички руснаци нямат толкова откраднато колкото тези 2 фирми- имаше статия за техните кражби- по една и съща технология и една и съща фирма прави инсталациите на марица2 и марица 3- сметката за марица 3 е двойна откъде идва този "грешка"
      Ако мислиш, че ще оправдавам далавери с американско участие си сбъркал. И ако мислиш, че американските кражби оправдават в пъти по-големите съветски и руски - също грешиш.

      АЕЦ Козлодуй, АЕЦ Белене, Южен поток, КТБ - дори само с тия няколко далавери руснаците и кремълските еничари са откраднали повече, отколкото всички други заедно могат да мечаят да гепят.
      "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Българей
        Това какво е ве, глупаво същество... няма как да компенсирате с наглост.. нищо..!!!

        Русия поддържа щат от стотици шпиони в България
        Какво са стотиците шпиони в сравнение с редовната шаш армия поне 5000 човека, и колко статии има сега по сайтовете за някакво учение тракииско лято не е истина и все негативни/сигурно шпионите ги пишат/. То самолети ли няма, то танкове, то брадлита и вся осталная сволач

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
          Най-голямата лъжа на "Прехода"! Комунистите, прекръстени на социалисти, спечелиха изборите в България, и в последвалите падането на Тато 26 години са били най-много на власт, включително чрез своята фракция Д(П)С. Опитите за разчупването на сценария за "Преход" (който е просто процес на превръщането на държавната собственост в частна собственост за партийната и ченгеджийска върхушка) биват блокирани с дейна помощ от Кремъл, и с разнообразни средства - политически ГМО-та, икономически натиск, медийни кампании, активни мероприятия, политически убийства.

          Достатъчно е човек да погледне списъците на най-големите мутри и олигарси, за да види червените и кремълски връзки, на които те дължат положението си.
          Само ми кажи на кого са Марица1 и 3 , всички руснаци нямат толкова откраднато колкото тези 2 фирми- имаше статия за техните кражби- по една и съща технология и една и съща фирма прави инсталациите на марица2 и марица 3- сметката за марица 3 е двойна откъде идва този "грешка"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pavlik Morozov Разгледай мнение
            Най-голямата лъжа на "Прехода"! Комунистите, прекръстени на социалисти, спечелиха изборите в България, и в последвалите падането на Тато 26 години са били най-много на власт, включително чрез своята фракция Д(П)С. Опитите за разчупването на сценария за "Преход" (който е просто процес на превръщането на държавната собственост в частна собственост за партийната и ченгеджийска върхушка) биват блокирани с дейна помощ от Кремъл, и с разнообразни средства - политически ГМО-та, икономически натиск, медийни кампании, активни мероприятия, политически убийства.

            Достатъчно е човек да погледне списъците на най-големите мутри и олигарси, за да види червените и кремълски връзки, на които те дължат положението си.
            Да де, но на тях седерастите и соросоидите са им виновни.
            Но не достига капацитет да понавържат нещата.
            Ми кой създаде мутрите? Мултигруп, Кюлев, Божков, оня на меком, Василев, Р. Овч. Ми Гоце, Доган, съсела...
            ...
            Ако човек не може да направи елементарно заключение за изминалите години и в същото време е зле, то напълно си заслужава съдбата.
            Лошото е че и много други пострадаха,
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Вате кажи колко от световните разплащания са в рупли?
              1,7%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Ами ако не си спомняш, да ти припомня че комунизма/социализна падна в киреча 89г. След това дойде демокрацията.
                Най-голямата лъжа на "Прехода"! Комунистите, прекръстени на социалисти, спечелиха изборите в България, и в последвалите падането на Тато 26 години са били най-много на власт, включително чрез своята фракция Д(П)С. Опитите за разчупването на сценария за "Преход" (който е просто процес на превръщането на държавната собственост в частна собственост за партийната и ченгеджийска върхушка) биват блокирани с дейна помощ от Кремъл, и с разнообразни средства - политически ГМО-та, икономически натиск, медийни кампании, активни мероприятия, политически убийства.

                Достатъчно е човек да погледне списъците на най-големите мутри и олигарси, за да види червените и кремълски връзки, на които те дължат положението си.
                Last edited by Pavlik Morozov; 21.07.2015, 01:48.
                "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Българей
                  и ти какво правиш в омразния ЗАПАД.. А НЕ СЛУЖИШ НА НЯКОИ СЕЛЯНИН, КАТО ТЕБ ЗА 200 ЕВРО МЕСЕЧНО??? ЩОТО МОСКВА НЕ ТИ ПОЗВОЛЯВА ДА МИСЛИШ, А КАМО ЛИ ДА СЕ РАЗВИЕШ, ПОНЕ МАЛКО ..!!!
                  Ами ако не си спомняш, да ти припомня че комунизма/социализна падна в киреча 89г. След това дойде демокрацията. По времето на социализма бях в Бг и работех за някой селянин, за повече от 200евро/ то тогава нямаше такова/. По време на демокрацията селяните измряха и се принудих да работя за демократичен шеф, толкова беше демократ, че пропускаше да ми плати заплатата понякога, оправданието беше- демокрация батка. Москва никога не ми е пречила да мисля, ако на теб ти пречи това е друг въпрос/ доколкото разбирам живота ти пречи/. За развитието какво да коментирам- погледни варненския свободен и ще разбереш какво е развитието сега и какво беше при социализма

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Ти някога виждали си злато приятел, защо не опиташ злато с физическа доставка да търгуваш, малко няма да ти хареса цената. Това което се търгува и физическите доставки нямат нищо общо. То ако си в шаш, къде ли да видиш злато де, но това е друга тема
                    Ами то да не е едно време, когато беше по добре и бартера вървеше, кон за кокошка.. СМешно е да говориш за злато с реална доставка.. след като има сметки деноминирани в злато??? Къде ще си вреш това злато??? Пак е смешно и тъпо.. !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Айде пак САЩ...
                      Ми на САЩ за разлика от на раша резерви не им трябват. Кво трябват им резерви в долари ли?
                      И разбира се че не може да броиш златото. Ми знайш ли къде ще отиде цената му ако се опитат да го продадат? Всички на тоя пазар се дебнат, специално за раша има готов кур-капан приготвен, В момента в който се появи руско злато, ще се появи още много злато на пазара. Знайш това какво означава.
                      Така че това че го слагат към яалутния резерв е само на теория, прах в очите на по-тъпинките фенове
                      Ти някога виждали си злато приятел, защо не опиташ злато с физическа доставка да търгуваш, малко няма да ти хареса цената. Това което се търгува и физическите доставки нямат нищо общо. То ако си в шаш, къде ли да видиш злато де, но това е друга тема

                      Коментар


                      • Вате кажи колко от световните разплащания са в рупли?
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Българей Разгледай мнение

                          Колко процента в света се извършват в долари.. .знае ли ти деградиралия червен мозък??? .
                          Ами наскоро имаше статия по въпроса за световните разплащания на $ са 60%, така че спокойно не са 100

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Разбира се че дряновската кнтелигенция лъже:

                            http://www.cbr.ru/Eng/hd_base/?PrtId=mrrf_m

                            Eто ги месечните стойности, в колонката foreign exchange са паричните резерви на Хуйлостан. Това са парите с които разполага. Всичко останало са злато, спт, резерви в ...мвф.
                            Всички знаят че златото не е ликвидна стока, може да вземат некви $ за спт и резервите в мвф, ама не ми се вярва да ги пипат. Със задаващия се фалит на раша, единствените които могат да помогнат са мвф. Няма брикс, няма мрикс.

                            Та марков, що лъжеш?
                            Според равновесие русия трябва да фалирга до края на тази година, миналата година като падаше рублата така го сметна, смята М1 и М2 и каза че докрая на тази година ще фалира.
                            Според теб кога ще фалира и слагаш ли 5 лева на думата си. Аз понеже нямам 5лева ще сложа 5 евро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Айде пак САЩ...
                              Ми на САЩ за разлика от на раша резерви не им трябват. Кво трябват им резерви в долари ли?
                              И разбира се че не може да броиш златото. Ми знайш ли къде ще отиде цената му ако се опитат да го продадат? Всички на тоя пазар се дебнат, специално за раша има готов кур-капан приготвен, В момента в който се появи руско злато, ще се появи още много злато на пазара. Знайш това какво означава.
                              Така че това че го слагат към яалутния резерв е само на теория, прах в очите на по-тъпинките фенове
                              А, не са чак толкова тъпи. Те за Путлер и СССРассея мило и драго дават ... ама само на приказки. Да си чул путинославните да си вкарват всичките пари в рубли, руски акции, руска земя? Да заминават масово да живеят в СССРассея? Да пращат децата и внуците да учат и на студентски бригади там? Нанайси! Плюят по гнилия, ма сладък капитализъм, и доволно пъшкат под пиндостанско иго.

                              Мислиш, че у тях хрупат гречка? Че карат жигули? Че ползват йотафони и лаптопи Елбрус? Че им се ходи да почиват в Кримнаш? Не. Обичат си те СССРассея и Путлер до гроб, ама от разстояние. И без да се ангажират с нещо повече от голи приказки.
                              "Если б захотеть одним словом выразить, что делается в России, то следует сказать: воруют!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov
                                бегаи се лекувай бе
                                Аз му казах да си направи аутодафе че е по зрелищно, ще пишат вестниците за него и ние ще цъкаме с език, демек гледай колко мрази руснаците чак се самозапали от омраза, ама на не ще да го е...а

                                Коментар

                                Working...
                                X