IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
    ...бай си Факи ! Ей , пълниш ми душата кат та вида ...не моа да си проста дет та плюх толкоз време ...пък ти си бил кат мене бачкер !!!
    Факи си е чиста проба неосъзнат пролетарий бе.......може да загуби само оковите си в автомобилния завод щот друго няма
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Пускаш къси, като имаш евентуално готовност да доплатиш, до края на годината ще си ги извадил тройно
      При суап търговия теслата е голяма при къси руплей. Не ти знам платформата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Е, успех тогава! ( че имам продължение да пиша ) - хаха

        Аз руплей не бих пипнал - оня откачалник е непредвидим. Сега след август трябва да поеме на север, ама знае ли чиляк
        Пускаш къси, като имаш евентуално готовност да доплатиш, до края на годината ще си ги извадил тройно
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Maйтапа на страна, но цял свят знае какво ще става там близките месеци, така че аз наистина ще заложа едни три хилки другата седмица.
          Е, успех тогава! ( че имам продължение да пиша ) - хаха

          Аз руплей не бих пипнал - оня откачалник е непредвидим. Сега след август трябва да поеме на север, ама знае ли чиляк

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Aa ... при руплей Хаяско е окупирал всичко. Нали прави по 14 млрд. $ за половин ден и прецаква целия свет. После изкара 10 млрд. пак за 2 часа от акции.

            Нема по-умно жужи от него
            Maйтапа на страна, но цял свят знае какво ще става там близките месеци, така че аз наистина ще заложа едни три хилки другата седмица.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Е ся, остави рублата... ми от рублата могат да се направят пари, докато от държавния ми ръководител не могат...
              Aa ... при руплей Хаяско е окупирал всичко. Нали прави по 14 млрд. $ за половин ден и прецаква целия свет. После изкара 10 млрд. пак за 2 часа от акции.

              Нема по-умно жужи от него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                Остави рублата ами виж първия си държавен ръководител:
                Е ся, остави рублата... ми от рублата могат да се направят пари, докато от държавния ми ръководител не могат...
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                  Прав си ,баце , майната им на всички ...само Бог ба пази Българията !
                  Ай , лека !
                  Лека!

                  Ето ти една картинка от английското уики: Timeline of Empires и утре ще те изпитвам защо БГ империя е сложена там на 4-то място по създаване, след тази на Ал. Македонски, Римска и Византия?

                  Няма вече първите три в Юръп и познай от един път коя е най-старата в Европа

                  P.S. Ето ти от кой линк е картинката, понеже не се вижда добре: https://en.wikipedia.org/wiki/Empire
                  Attached Files
                  Last edited by marandi; 25.07.2015, 02:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    И аз ще ти кажа нещо батка. Някога и Рим, и Византия, и Персия, и кой ли не си е мислел, че Слънцето ще спре да изгрява, ако го няма.

                    Ами, няма ги вече, а Слънцето пак си изгрява. Същата работа и с твоята умрела Монголия и УСА.

                    Днес ги има - утре в кофата! Само БГ империя е вечна
                    Прав си ,баце , майната им на всички ...само Бог ба пази Българията !
                    Ай , лека !

                    Коментар


                    • И аз ще ти кажа нещо батка. Някога и Рим, и Византия, и Персия, и кой ли не си е мислел, че Слънцето ще спре да изгрява, ако го няма.

                      Ами, няма ги вече, а Слънцето пак си изгрява. Същата работа и с твоята умрела Монголия и УСА.

                      Днес ги има - утре в кофата! Само БГ империя е вечна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Еми, к'ви рушнаци те гонят да'е ... - нема такова животну. Я, раздуй от кого са произлезли?

                        Или марсианците ги спуснали преди 300 годинки? - хаха

                        П.П. Некви сАвети имаше преди 1991г - за рушнаци не съм чувал.
                        Слушай сега , батка , малко да ти обадя...сега сме 2015 година , има държава Русия ,
                        бая голема е , има си сичко , мое и на луната да оди , бомби секви...е кво още искаш та си я заплакал . Или само да си чешем топките тука у форумо...
                        Сега да ти обадя и друго . Запомни , че за Империята , както я казваш ти , никак няма да е добре да се наместят тука задокеанските педераси...те не че вече не са де , ама
                        ако както на тебе ти се ще , само те са сила номер 1 , е тогаз ебали смо чворо , както казват братята сърби !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          в петък вечерта. Изпълнената през уикенда програма на Обама в столицата Найроби включва международен бизнес форум, вечеря с кенийския си колега Ухури Кениата и публично обръщение.
                          А кога ще ходи на голия митинг, за да му се изясни разликата между мъжете и жените

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                            "Ти хептен за канарче ме взе да'е ..." Аха !
                            Еми, к'ви рушнаци те гонят да'е ... - нема такова животну. Я, раздуй от кого са произлезли?

                            Или марсианците ги спуснали преди 300 годинки? - хаха

                            П.П. Некви сАвети имаше преди 1991г - за рушнаци не съм чувал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Е, к'ва Русия преди 1991г.? Некъф СССР имаше, ама това "р" накрая е республики. Не е россиа.

                              Ти хептен за канарче ме взе да'е ...

                              Накрая да не остане само мАсковия, как едно време?
                              "Ти хептен за канарче ме взе да'е ..." Аха !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                                Тея баце ги дрънкай на некой дето е след набор 95...не те зная ти кой набор си , ама аз съм 60 ти...тъй че , много повече от тебе съм видел от Русия , от армията им а също и от сегашното им положение...не ги плачи, не ги знайш накъде са ...
                                Е, к'ва Русия преди 1991г.? Некъф СССР имаше, ама това "р" накрая е республики. Не е россиа.

                                Ти хептен за канарче ме взе да'е ...

                                Накрая да не остане само мАсковия, как едно време?

                                Коментар

                                Working...
                                X