IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия (2)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
    А стига идиотизми бе! Русия е първата държава, която постави атомен двигател на кораб. Вярно че го нарече "Ленин", ама това не е повод да го отпишеш.
    Хахаха - Гигов - това на снимката е единствения руски самолетоносач Така че не бе майтап че е гордостта на самая могучая Е не е на въглища а де да го знам на мазут или на дизел предполагам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Гордостта на флота на Самая Могучая - параход

      https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...a9&oe=56320F35
      И той ли се е подпалил ...
      Yeah

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Гордостта на флота на Самая Могучая - параход

        Хах, ми то нема нужда от радар за да се открие тая кошница, издухваш си носа и войла

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Гордостта на флота на Самая Могучая - параход

          А стига идиотизми бе! Русия е първата държава, която постави атомен двигател на кораб. Вярно че го нарече "Ленин", ама това не е повод да го отпишеш.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Гордостта на флота на Самая Могучая - параход

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Ама аз нямам проблем с твойте никнейми бе Хайрсъзов. Щом се гордееш да носиш име на брутален убиец, който убива тежко ранен и вързан човек, който дори не е изправен пред никакъв съд, камо ли да е осъден, ами гордей се. Сигурно и Химлер се е гордеел с газовите камери.
              Името на убиеца е Че Гевара.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                Повече от 6 млн. руснаци може да получат забрана да напуснат страната

                Всеки, който дължи повече от 180 долара, може да бъде спрян да излезе извън границите на Русия


                Абе кво си играят ми не въведат изходните визи отново.
                Ще ми ходят да се покваряват в разложените капиталистически страни! Аааа ма ха.
                Кво плачкаш бе? В България не е ли така? Аз знам случай на мой близък, когото не пуснаха в Гърция, заради това че беше акционер в едно изпаднало в неплатежоспособност предприятие. И смешното беше, че делото беше минало две години преди това в съда и задълженията бяха погасени. А ма не и според тъпата милиционерска система.
                А и той беше "крупен" акционер. Имаше къде 2% от акциите.
                След това човека ходи по съдилища и полиции за да отменят забраната, отменена от съда, и едно "извинявай" даже не получи.
                Та в КОЯ държава позволяват длъжниците на държавата свободно да духнат? В Щатите ли?
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                  Теран е изпълнител на екзекуция на масов убиец и терорист.

                  Ако се казваше Иван, щях да избера никнейм Иван.

                  Явно доста не ти понася.. Ще се появявам често.

                  ---------------------------------
                  Ако има проблем си ника ми, пуснете жалба към собственика на сайта.
                  Аз не желая, да придъвквате тук за щяло и нещяло разни глуповетини по този повод.
                  Никът е мой. Не ти е работа кой, какво , кога, как, защо...Трайкаш си и тва е !
                  Ама аз нямам проблем с твойте никнейми бе Хайрсъзов. Щом се гордееш да носиш име на брутален убиец, който убива тежко ранен и вързан човек, който дори не е изправен пред никакъв съд, камо ли да е осъден, ами гордей се. Сигурно и Химлер се е гордеел с газовите камери.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Американските власти обявиха, че от днес встъпват в сила нови санкции срещу руски компании. В публикувания днес списък на Министерството на финансите на САЩ на първите места са Газпром, ЛУКОЙЛ, Транснефт, Газпромнефт и Сургутнефтегаз.

                    Санкциите влизат в сила веднага след публикуването им и забраняват доставката на стоки и технологии, необходими за добива на нефт от дълбоководни находища и арктическия шелф, а също така и от шистови пластове.

                    „Новите мерки ефективно ще ограничат този вид нефтодобив, като лишава руските компании от стоки, технологии и услуги, необходими за добива”, коментира пред Reuters високопоставен американски служител.

                    В списъка със санкциите са включени и редица руски банки- Сбербанк, Банката на Москва, Газпромбанк, Роснефт, Росселхозбанк, Внешекономбанк и външнотърговската банка (ВТБ), която има клон и в България.

                    Санкциите забраняват на американски граждани и компании да купуват облигации на тези банки, а също така и да им предоставят кредити.

                    „Това практически ще затвори достъпа на руските банки до европейските и американските пазари”, коментира пред журналисти представител на американската администрация.

                    Под действието на санкциите попадат и редица предприятия от отбранителната промишленост на Русия и са наложени заради позицията на Русия към Украйна и могат да бъдат смекчени или отменени след извеждането на руските войски от Донбас, създаването на буферна зона по протежение на руско-украинската граница и редица други условия.

                    По-рано днес ЕС обяви, че въвежда нови санкции против Сбербанк, ВТБ, Газпромбанк и Росселхозбанк.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
                      Преди 3 дена руска медия публикува статия със заглавие " Две трети от руснаците са започнали да правят икономии на хранителни стоки ". Ако трябва да бъдем по-точни става въпрос не за две трети (което е почти 66,667 %), а за близо две трети и тези данни са получени при проучване на общественото мнение, извършено от ФОМ (Фонд за обществено мнение) в Русия на 20-21 юни 2015г. Според данни от проучването 30 % от запитаните в Русия са се отказали от покупката на някои хранителни стоки през последните 3 месеца, 40 % от запитаните в Русия са отговорили, че купуват по-евтини хранителни стоки през последните 3 месеца. Четете статията. Давам линкове за статията и за резултатите от проучването.
                      http://www.interfax.ru/russia/450127
                      http://bd.fom.ru/pdf/d25ppov15.pdf
                      От 1 януари 2013г. до 26 юни 2015г. международните резерви на Русия са намалели с около 175 милиарда и 618 милиона щатски долара, а само за последната седмица от 19 до 26 юни 2015г. международните резерви на Русия са намалели с около 2,6 милиарда щатски долара.

                      Коментар


                      • Повече от 6 млн. руснаци може да получат забрана да напуснат страната

                        Всеки, който дължи повече от 180 долара, може да бъде спрян да излезе извън границите на Русия


                        Абе кво си играят ми не въведат изходните визи отново.
                        Ще ми ходят да се покваряват в разложените капиталистически страни! Аааа ма ха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Красен Станчев..... Оня "икономист", който взема заплата от "Отворено общество", което пък се финансира от Държавния департамент на САЩ.
                          Че какво друго да говори платения американски шпионин?

                          А ти се гордей с името на убиец на беззащитен човек. Браво, наша гордост!
                          Не е само Красен Станчев с подобно мислене.
                          Интелигентният свят е на същото мнение.
                          Само не казвай, че половината свят е американско НПО у нас.

                          Коментар


                          • Не го знам кой е бил този Марио, ама има един (всъщност няколко) дето се появява с лика на доказан масов убиец, като сталин (за чегобарата даже няма да коментирам) и модераторите го търпят.
                            Това е все едно да си сложиш аватар на хитлер...всъщност не, хитлер е бил хуманист в сравнение със сесесерското изчадие.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              Красен Станчев..... Оня "икономист", който взема заплата от "Отворено общество", което пък се финансира от Държавния департамент на САЩ.
                              Че какво друго да говори платения американски шпионин?

                              А ти се гордей с името на убиец на беззащитен човек. Браво, наша гордост!
                              Теран е изпълнител на екзекуция на масов убиец и терорист.

                              Ако се казваше Иван, щях да избера никнейм Иван.

                              Явно доста не ти понася.. Ще се появявам често.

                              ---------------------------------
                              Ако има проблем си ника ми, пуснете жалба към собственика на сайта.
                              Аз не желая, да придъвквате тук за щяло и нещяло разни глуповетини по този повод.
                              Никът е мой. Не ти е работа кой, какво , кога, как, защо...Трайкаш си и тва е !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                ​Красен Станчев:Ципрас и Варуфакис провалиха Гърция с риторика на Ленин, Че Гевара и Кастро http://www.faktor.bg/mnenia/intervyu...-i-kastro.html

                                сите мърши заедно се вижте...

                                Красен Станчев..... Оня "икономист", който взема заплата от "Отворено общество", което пък се финансира от Държавния департамент на САЩ.
                                Че какво друго да говори платения американски шпионин?

                                А ти се гордей с името на убиец на беззащитен човек. Браво, наша гордост!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X