IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Франция

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво ли да очакваме?
    http://dnes.dir.bg/news/Germania-fra...ament-22246117

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
      Защо тази агресия от теб Барбароне? Та аз съм солидарен с французите в тяхната скръб, това ли е момента да ме нападаш за разни простотии? Такива като теб, не случайно привличат постове на такива като инженера. А, аз съм християнин, не считам, че съм трол. Така си мисля.
      Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Прочел е тримата мускетари и кралица марго и вече е експерт по францата
      Приятелски съвет за Lаrd XXXI-ви, 4i40, ing5rov, v_tin: прочетете
      Тартюф, или Обманщик

      ... чакам ви в това френско кафене https://www.youtube.com/watch?v=DsWM03U4uKQ
      Last edited by barbaron; 20.11.2015, 12:50.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Твърде вероятно да е. В такива случаи си викам, добре че сме изостанали безнадеждно в железопътното дело.
        Абе, не само в железопътното дело. Хубаво е, че повечето бежанци минават транзит през България и не им се остава. Едно положително нещо да има от лошата ситуация.

        Коментар


        • Тема, напред, ходом марш!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от moviestar4 Разгледай мнение
            Скоростният влак във Франция е дерайлирал и от 52 пътници 11 са умрели, а останалите са ранени. Много жалко за французите и се надявам това да не е терористичен акт, а просто съвпадение. Но каквато и да е причината е много лошо.
            Твърде вероятно да е. В такива случаи си викам, добре че сме изостанали безнадеждно в железопътното дело.

            Коментар


            • Скоростният влак във Франция е дерайлирал и от 52 пътници 11 са умрели, а останалите са ранени. Много жалко за французите и се надявам това да не е терористичен акт, а просто съвпадение. Но каквато и да е причината е много лошо.

              Коментар


              • [QUOTE=ing5rov;1059902293]
                Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Не е агресия ...
                В последно време се забелязват отклонения у барбарона...
                Скъпичко му се види сигур...по вероятно е да си троли от БГ , пък от куртоазия да се пише от Париж , звучи по така...някак си .
                Прочел е тримата мускетари и кралица марго и вече е експерт по францата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kremenliev Разгледай мнение
                  Във връзка с активизацията на воените действия на Франция срещу ИД и възможна сухопътна офанзива,правя следното уточнение за едно от най-модерните и страховити оръжия на ФА-танкът Ле Клерк последно поколение:
                  Танкът е единствения в света с една предна скорост и 6-степенна задна, като на задна включва 2-е турбини х 1500кс.Освен това е съоръжен с автоматично излизащ от купула бял флаг и смяна на памперси за оператора.

                  Коментар


                  • Във връзка с активизацията на воените действия на Франция срещу ИД и възможна сухопътна офанзива,правя следното уточнение за едно от най-модерните и страховити оръжия на ФА-танкът Ле Клерк последно поколение:
                    Танкът е единствения в света с една предна скорост и 6-степенна задна, като на задна включва 2-е турбини х 1500кс.Освен това е съоръжен с автоматично излизащ от купула бял флаг и смяна на памперси за оператора.

                    Коментар


                    • [QUOTE=4i40;1059902060]Не е агресия ...
                      В последно време се забелязват отклонения у барбарона...

                      Бомби гърмят, автомати трещят, хората в скръб и ужас, той пише простотии....



                      Скъпичко му се види сигур...по вероятно е да си троли от БГ , пък от куртоазия да се пише от Париж , звучи по така...някак си .
                      Last edited by X_Y; 17.11.2015, 18:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                        Защо тази агресия от теб Барбароне? Та аз съм солидарен с французите в тяхната скръб, това ли е момента да ме нападаш за разни простотии? Такива като теб, не случайно привличат постове на такива като инженера. А, аз съм християнин, дори да не се намери работа за мен във Франция, не считам, че съм трол. Така си мисля.
                        Не е агресия ...
                        В последно време се забелязват отклонения у барбарона...

                        Бомби гърмят, автомати трещят, хората в скръб и ужас, той пише простотии....
                        Last edited by X_Y; 17.11.2015, 18:43.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Тук би останал без работа - Франция не плаща за тролене

                          Сюрприз! Попаднах на стария "приятел" Сахиб Собственика alias Land Lard
                          Недей така, ще се разплача
                          Не изневерявай на любимата ти Русия, Путин и още десетина твои партии
                          Последната беше ББЦ, след ..., БСП, ГЕРБ, ДПС, Атака, ...
                          Марков се пребоядиса от БСП в ГЕРБ, а ти ?
                          Или вече няма рубли за троловете?
                          Защо тази агресия от теб Барбароне? Та аз съм солидарен с французите в тяхната скръб, това ли е момента да ме нападаш за разни простотии? Такива като теб, не случайно привличат постове на такива като инженера. А, аз съм християнин, дори да не се намери работа за мен във Франция, не считам, че съм трол. Така си мисля.
                          Last edited by X_Y; 17.11.2015, 18:44.
                          имотеца хляб и вода не иска.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Искам да пожелая екстремно силен ден на Амстердам!
                            Давай, разчиствай смело. Време беше да се поочисти шлаката, С теб съм на 100%!
                            Що не си къркаш нейде кротката , ами си се набила тука ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron
                              BREAKING NEWS: French launch series of 'massive' air strikes on Isis targets in Raqqa including jihadi recruitment centre and training camp
                              http://www.nbcnews.com/storyline/par...-syria-n463876
                              А стига бе ...на морето дупка направиха ...те и американците колко пробвАха ама ядец...за дупката приказвам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron
                                Абе безполезни и----и като тебе - много по света.
                                Не мога да ти помогна, и на всички останали в тая тема -
                                не съм психиатър
                                Ами да ти помогна аз тогава- кипил съм ти билетче за линия 25 в русе посока захарен завод- слизаш на спирка психиатрия и си пред вратата на човека който ще ти помогне най много- куку доктора.
                                Барби- ти спореше че клипа е от някакъв бг сайт, хайде коментирай английската версия на българския сайт- най вероятно няма да я коментираш, пак ще се изплъзнеш като смрадни с истории за империи и да си сложиш флага на бг на ревера и нямало да те думнат арапите

                                Коментар

                                Working...
                                X