IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Украйна (6)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.darikfinance.bg/novini/112707


    Кризата в Украйна удари Газпром



    Печалбата на "Газпром" е намаляла с 61% през третото тримесечие на 2014 г., след спирането на доставките за Украйна.

    Печалбата на компанията за периода юли и септември е 105.7 милиарда рубли /1.5 милиарда щатски долара/.

    В същото време руските компании на практика нямат достъп до световните капиталови пазари от март насам.

    Може би недостига на средства е причината за решението на газовия монополист да спре разширяването на газопровода "Северен поток". Това е второто отлагане на плановете на компанията за разширяване на европейската газопреносна мрежа за последните два месеца.

    Наличният капацитет на "Северен поотк", който минава по дъното на Балтийско море до Германия, е достатъчен за момента и няма непосредствена необходимост от увеличаване, посочват от "Газпром".

    Руското дружество притежава 51% от газопровода, Wintershall Holding и E.ON Ruhrgas имат по 15.5% всяка, а Gasunie и френската GDF Suez, по 9%.

    От "Нафтогаз Украйна" пък съобщиха, че обжалват пред Арбитражния съд в Стокхолм намаляването на транзита на газ от Русия, като съдят "Газпром" за 6.2 млрд. евро.

    На този фон реализирането на проекта "Турски поток", за нов газопровод през Турция, който да заобиколи Украйна, изглежда също ще трябва да бъде отложено.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
      Тя идеята бе такава, но Путин не иска в ЕС и започна войната точно защото Украйна иска да влиза.
      Почваш от грешен вход които приемаш за тотална истина и нагоре градиш въздушна кула.

      Не е сигурно по онова време ако беше направен референдум дали наистина Украйна искаше в ЕС , затова им спретнаха и преврат от запада за по еднозначно , щото така някво креслива малцинство на майданя си наложи волята над другите.
      Сега вероятно ако имат референдум ще искат вече щото голяма част от Рускоезичните няма да гласуват поради една или друга причина...бежанци, отделени части и т.н.

      Както не може да се установи ако в БГ имаше референдум дали БГ щеше да млезе в НАТО, според мен не....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        Аз го казах още миналата година - Путин реално започна война против Русия и против нейните интереси.
        Стига глупости бе, мойто момче. Днес си особено озлобен.

        Ако твърдението ти беше вярно във Фашингтон щяха да го боготворят Владимир Путин, а не да го демонизират. Той им бърка в здравето щото прави Русия силна.
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Колко е гривната днес на черния пазар в Киев? Оня ден беше 24. Защо при "демократите" в Киев има черен пазар на валута, а при "комунистите" в Севастопол няма черен пазар?
          Колкото им дойде на акъла.След 2 месеца може и да разминат рублата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Русия трябва да се приеме в ЕС.Тя е пазар за нашите плодове и зеленчуци.Оправим ли си земеделието ще оправим държавата.
            Тя идеята бе такава, но Путин не иска в ЕС и започна войната точно защото Украйна иска да влиза. Ако вместо това бе казал "Добре момчета и момичета, искате в ЕС, но дайте да направим един референдум за Крим, а аз в замяна ще ви ударя едно рамо в закъсалите индустрии" - щеше да се получи следното. Украйна щеше да помрънка за референдума, но щеше да го приеме, защото от ЕС щяха да ги натиснат в тази посока, а Русия вместо да воюва както е сега и да се чуди какво да прави над 700 000 бежанци, вместо да загуби стотици милиарди само за 1 година, щеше да изкупи на безценица дялове в украински компании. Дори ръка щяха да им целуват. И когато Украйна влезеше в ЕС, 1/3 от индустрията щеше да е в руски ръце. Всичко това щеше да струва не повече от 20-30 милиарда долара за приватизация и то повечето не държавни пари, а след още 10 г. и цяла Русия щеше да се вмъкне в ЕС, да няма мита, визи и всякакви такива простотии.. Обаче не... Аз го казах още миналата година - Путин реално започна война против Русия и против нейните интереси. Крим сам по себе си не струва нищо, ако няма мир, условия за бизнес и търговия инфраструктура и най-вече добри съседи. А сега докато Путин е на власт - забрави Русия да влезе в ЕС и дори да сключи споразумение за търговия като това между ЕС и Китай. Войната... тя ще продължи колкото тази между Сърбия и Хърватска най-малко, дори вероятно ще е по-дълга.
            Last edited by X_Y; 29.01.2015, 12:12.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • Колко е гривната днес на черния пазар в Киев? Оня ден беше 24. Защо при "демократите" в Киев има черен пазар на валута, а при "комунистите" в Севастопол няма черен пазар?
              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Анна Курникова - Давам я само като пример, освен политиците в Кремъл които като повечето политици са ануса на цивилизацията, има много по-хубави неща с печат Made in Russia. За мен Русия не е Путин, а водката, хайвера, рускините, руските писатели, композитори, остров Влаам и Кижи, Ермитажа, метрото в Москва, Mon plaisir на Петър I и милиони други неща.
                .Русия трябва да се приеме в ЕС.Тя е пазар за нашите плодове и зеленчуци.Оправим ли си земеделието ще оправим държавата.
                Last edited by X_Y; 29.01.2015, 11:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Rainman Разгледай мнение
                  http://oyblogg.blogspot.com
                  Чакам коментри на написаното в блога от линка.
                  Айде кумонетата да обяснят верно ли е написаното в този линк. http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/28/7056723

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Джей тая мома на снимката я разбирам.Ашколсун
                    Анна Курникова - Давам я само като пример, освен политиците в Кремъл които като повечето политици са ануса на цивилизацията, има много по-хубави неща с печат Made in Russia. За мен Русия не е Путин, а водката, хайвера, рускините, руските писатели, композитори, остров Влаам и Кижи, Ермитажа, метрото в Москва, Mon plaisir на Петър I и милиони други неща.
                    Last edited by Jay Gould; 29.01.2015, 11:18.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      Мани го сладура, заблуден или платен, друга възможност е изключена.
                      Най-вероятно войната в Европа или разрива с Россия е планиран в ЦРУ.
                      Сега ако някоя НПО проститутка скочи и ми каже, че и ЦРУ е пазител на демокрацията по света, а не чисто шпионска организация в интересите на гринго, ще ме ядоса серизонно.
                      Добър ден.
                      Спахте ли добре ?
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Оставям ти за домашно, (умен човек си - ще събереш 2 и 2) да отговориш на един, прост въпрос - Кой би спечелил най-много и би бил най-доволен от една война ..... в ЕВРОПА ???
                        Пък и кат че ле, вече сме го гледали тоя филм ...
                        Май дори два пъти ...
                        Мани го сладура, заблуден или платен, друга възможност е изключена.
                        Най-вероятно войната в Европа или разрива с Россия е планиран в ЦРУ.
                        Сега ако някоя НПО проститутка скочи и ми каже, че и ЦРУ е пазител на демокрацията по света, а не чисто шпионска организация в интересите на гринго, ще ме ядоса серизонно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                          Охаааа ...
                          И кой ще воюва с Русия заради Украйна, бе сладур ???
                          Кой ще напусне дома си, и ще загива заради хохлите ???
                          А не така, тук има цял отбор начело с императора / маранди / и политическия офицер / харсъзов / а знаменосец ша им е гъбичката . Може за патрон да си сложат Плевнелиев и са готови. Цяла Русия се тресе пред тая страшна сила спретната в нашия форум ...

                          БГ империята ни е в кърпа вързана
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                            АМА МНОГО ГЛУПОСТИ бе Колчо!
                            А на теб нали ти е ясно, че това което пишеш, ще означава ВОЙНА. Ама не с Украйна, а с цивилизования свят. Тотална, пълномащабна ВОЙНА...и бърз край за раша....може и за света, че квито са малоумници, не може да се разчита да приемат разгрома.
                            Та на путлерчето му е достатъчно да вкарва определен брой необозначени зелени човечета с танкове, градове и прочие техники, колкото да поддържа, така необходимият му горещ конфликт и да не дава шанс на Украйна и да помисли за НАТО.
                            Охаааа ...
                            И кой ще воюва с Русия заради Украйна, бе сладур ???
                            Кой ще напусне дома си, и ще загива заради хохлите ???
                            НИКОЙ ...
                            Виж резултатите от ЧЕТВЪРТАТА мобилизация, която провежда Порошенко (Вайцман) и шайката му... Самите украинци, не виждат смисъл (ако има външна агресия срещу държавата, поведението на народа е ДРУГО.. и това се вижда... ) да гинат, в гражданската война, която им ОРГАНИЗИРАХА...
                            Не искат да се самоизбиват и бягат... Към лелеяната гейропа ???
                            О чудо, ... - бягат в Русия !!!
                            Що така ?
                            Русия ги напада, а те клетите, бягат от войната с Русия .. към Русия ... ???
                            Странна работа...
                            Друг е въпросът, че НИКОЙ от "цивилизования свят" освен Америка, НЕ Е ГОТОВ и не желае истинска война. Направи справка за РЕАЛНОТО състояние на въоръжените сили на европейските държави. Има данни. Резултатите ще са ти много интересни. Можеш да направиш аналогия с нашете ВС. То е същото.
                            В областта на сигурността, Гейропа е ОКУПИРАНА и със свалени гащи, на благоволението на щатите(или НАТО, както ти е по-удобно).
                            Това, не е случайно разбира се...
                            Оставям ти за домашно, (умен човек си - ще събереш 2 и 2) да отговориш на един, прост въпрос - Кой би спечелил най-много и би бил най-доволен от една война ..... в ЕВРОПА ???
                            Пък и кат че ле, вече сме го гледали тоя филм ...
                            Май дори два пъти ...
                            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                              Не е необходимо да доказваш, архивите са живи

                              Пък какво ша продавам и правя с парите си е мой проблем.
                              Ти продължаваш да се правиш че не разбираш, или пък наистина толкова си можеш с главата - Росия , социализъм , комунизъм нямат нищо общо......вземи излез от пещерния си антикомунизъм и се огледай , Русия са по капиталисти от ЕС и то в пъти....
                              ще ти го изведа като за теб, със цветна схема:
                              Комунизъм, КГБ, Путин, диктатура, Русия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff
                                Ей сега ще тръгна да ти докладвам къде съм учил... смешник селски.
                                Продай са кантората и акциите, къщичката на село, сподели средствата с бедните по света, и чаааак тогава твоето мнение ще буди уважение, нали си социалист, марксист , русофил и прочее излишък.
                                Не е необходимо да доказваш, архивите са живи

                                Пък какво ша продавам и правя с парите си е мой проблем.
                                Ти продължаваш да се правиш че не разбираш, или пък наистина толкова си можеш с главата - Росия , социализъм , комунизъм нямат нищо общо......вземи излез от пещерния си антикомунизъм и се огледай , Русия са по капиталисти от ЕС и то в пъти....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X