IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Русия

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Дръзновенн
    Ето няма какво да ти каже ЧЕРВЕНАТА главичка и аз съм ти виновен веднага.
    Е то на тия полюции, НЯМА КАКВО да се каже. Смешен (към жалък) си ...
    Първоначално изпратено от Дръзновенн
    А бе продажник, ГОВОРИ НЕЩО ЗА БЪЛГАРИЯ ДА НЕ СИ РУСНАК С БЪЛГАРСКИ МАНТАЛИТЕТ ЛИ КАКЪВ СИ ТИ, НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ СИ РЕЗУЛТАТ ОТ НЕЩО СИ... КАКВО Е ТО ИМАШ ЛИ ПРЕДСТАВА??????
    Деградирате в всеки изминал ден. Срамота нямате ли поне малко.

    КАКВА НОВОРУСИЯ, КАКВИ 5 ЛВ. СМЕШНИ ЧЕРВЕНИ ГЬОНСУРАТИ...????
    За справка, обърнете внимание НА ТЕМАТА в която пишете.
    А какъв съм и що съм, пък Вий ще сте последния с когото бих го обсъждал.
    Приятен ден.
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KATANA 4 APOCALYPtos HEAD Разгледай мнение
      Ето къде!
      твърдиш, че НАТО и БЪЛГАРИЯ са окупатори!

      На кого служиш?
      На Путин нали ТОЙ първи обяви НАТО за враг И ТО ОТБРАНИТЕЛНИТЕ ФУНКЦИИ НА ТОЗИ АЛИАНЦ), след като самият ТОЙ завзе КРИМ, чужда територия в чужда държава в 21 век на мир.




      КАК Е КРИМ НА КОГО Е СЕГА, НА УКРАЙНА ИЛИ НА САЩ??????
      КАЖЕТЕ ДЕБЕЛОКОЖИ ЧЕРВЕНИ МАЛОУМНИЦИ.


      Русофилството е безпросветна ниша за социално примитивни и необразовани хора


      ЕТО КОЛЧО,ФОРИ,МОРКОВ И ТАМ ПОДОБНИТЕ НА ВАС, ЧЕТЕ И ПОУМНЯВАЙТЕ НАЙ НАКРАЯ ... АХХАХАХА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        Възможно е...Ти как се чувстваш ?

        Да кажем, че не имаЛО, а ИМА и СЕГА
        Примерно :
        Германия
        Великобритания
        Италия
        Япония
        Турция
        Австралия
        България
        Гренландия
        Гърция
        Израел
        Испания
        Португалия
        Косово
        Кувейт
        ОАЕ, Саудитска Арабия и другите там арабски държави
        Холандия
        Южна Корея
        Предполагам, че изпускам някоя ...
        Ето къде!
        твърдиш, че НАТО и БЪЛГАРИЯ са окупатори!

        На кого служиш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дръзновенн Разгледай мнение
          ...
          Къде видя да пиша за България в тази тема ???
          Че е петък - петък е, ама не е хубаво от толкова рано да се почваш...
          изчакай поне обед да стане...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Ще има. Сега се пазарят, къде ще мине границата.

            Ще "върнат", ще "върнат"
            Само че, няма да е Крим, а Одеса ...
            ВИЖ колко си остарял и болен вече и В мозъка си. Ти си продажник и предател на всичко Българско.
            И не ти говоря сега за САЩ нито за нищо друго, говорим колко сте ПРОДАЖНИ И ЯВНО НЕКАДЪРНИ..ТАКА ЩЕ Е РЕЗУЛТАТ СТЕ И ВИЕ, НА ЧЕРВЕНАТА ПРОПАГАНДА ВЕЧЕ НАД 70 ГОДИНИ..

            НЯМАТЕ ЛИ МАЛКО СРАМ ПОНЕ, ПРОДАЖНИЦИ НА БЪЛГАРИЯ????



            САЩ блокираха $640 млн. в банки на "приятели на Путин"
            Банка "Россия" и "СМП Банк" са в американския черен списък



            ТИПИЧНИЯ ГЬОНСУРАТЛЪК, ПАК ПОКАЗВАТЕ БЕЗ СРАМ... КАКВИ ИЗЧАДИЯ СТЕ ВИЕ, ПРОМИТИ ОТ ЧЕРВЕНАТА ПРОПАГАНДА ВЕЧЕ 70 ГОДИНИ. ИНВАЛИДИ ЛИ СТЕ, КАКВИ СТЕ ТОЧНО, САМИ СЕ ОПРЕДЕЛЕТЕ ЩОТО ЩЕ Е ПО ДОБРЕ.
            А И ДО КОГА МИСЛИТЕ ЩЕ ВИ ТЪРПИМ ИЗЕДНИЧЕСКИТЕ И ПРОДАЖНИЧЕСКИ МИСЛИ ЗА РУСИЯ, КОГА ЩЕ НИ ПРЕ СЪЕДИНЯВАТЕ КЪМ НОВОРУСИЯ, БОЛНИ МОЗЪЦИ ДЕГРАДИРАЛИ....ЧЕРВЕНИ ?????
            Last edited by Дръзновенн; 06.03.2015, 10:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              1. Без Русия не можем. - да това е така , ако не беше тя още щяхме да си пишем на Ефенди тук по балканите !

              2. Руския газ - най-качествения газ. - да и това вероятно е така , със сигурност достъп до по качествен на тоя етап нямаме !

              3. Руския пазар - най-големия пазар. - това не знам кои го е твърдял , но в нашата част от света след пазара на ЕС по размер е пазара на Евразийската общност ......

              4. Руските стоки - ъъъ - то има ли такива. - Ми има колкото и да не ти се вярва.
              Опорни точки на Компетенковците:

              1. Защо говорихме на "другарю" 50 години? Защо при второто освобождение забравиха да си отидат?
              2. Руският газ - най- скъпият за нас!! Няма как да е най-доброто за България.
              3. Руският пазар е голям (и доходоносен), точно колкото цената на рублата. Не, благодаря.
              4. Руски стоки- не, вече съвсем благодаря, но не! Достатъчно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дръзновенн Разгледай мнение
                Какво стана ще има ли сега НОВОРУСИЯ,
                Ще има. Сега се пазарят, къде ще мине границата.
                Първоначално изпратено от Дръзновенн Разгледай мнение
                Или ще връщат Крим на Украйна и ще кротуват щото идват гладни дни за такива изчадия??
                Ще "върнат", ще "върнат"
                Само че, няма да е Крим, а Одеса ...
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Какво стана ще има ли сега НОВОРУСИЯ, на продажници и предатели и новият ХИтлер/Путлер??

                  Или ще връщат Крим на Украйна и ще кротуват щото идват гладни дни за такива изчадия??

                  Реально поддерживают Путина процентов 30 россиян. 45% живут в глубоком страхе
                  Источник: Свободная Зона http://www.szona.org/realno-podderzhivayut-putina-protsentov-30-rossiyan-45-zhivut-v-glubokom-strahe/#t20c



                  Прокуратура Нидерландов: МН17 сбит российским «Буком»
                  Источник: Свободная Зона http://www.szona.org/prokuratura-niderlandov-mn17-sbit-rossijskim-bukom/#t20c
                  Last edited by Дръзновенн; 06.03.2015, 09:45.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от data Разгледай мнение
                    Всички рафинерии почват с атмосферна дестилация - но след това следва пречиства и крекиг на тежките фракции . Идеята е да се изкара максимум леки горива от тон петрол . Руснаците има още рафинерии който спират само до атносферната дестилация - технология от 50 те
                    То на някой хора всичко им е от 50те.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Ми в Плама имаше атмосферно ваккумна дестилация и беше руска
                      Всички рафинерии почват с атмосферна дестилация - но след това следва пречиства и крекиг на тежките фракции . Идеята е да се изкара максимум леки горива от тон петрол . Руснаците има още рафинерии който спират само до атносферната дестилация - технология от 50 те

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо
                        Щото марандитковците освен да крадат друго не умеят
                        Пинко, крадете само Вие червени гьонсурати.. не виждаш ли, че всяко нещо си има резултат, АМИ Я НИ ОБЯСНЕТЕ С ТОЯ ФЛАНКЕР ЛИ Е КАКЪВ Е, СЛЕД 45 ГОДИНИ ЧЕРВЕНИ ГЛУПОСТИ РЕЗУЛТАТА КАКЪВ Е И КАКЪВ ДА Е ?

                        ВИЕ СЪЩО СТЕ ЧАСТ ОТ ТОЯ РЕЗУЛТАТ. НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ ИМАМЕ ВЕЧЕ ЗАПАДНИ ОБРАЗОВАНИЯ И НЯМА КАК ДА ОБИЧАМЕ РУСИЯ ЗА НИЩО.. А ВИЕ ОБРАТНОТО, НЕ СТИГА ЧЕ НЕ МИСЛИТЕ С АКЪЛИТЕ СИ, АМИ СТЕ И ТРЪГНАЛИ ДА РЪСИТЕ АКЪЛ.. СМЕШНО Е .

                        НЯМА КАК НА СЕЛО ДА СИ ЦЯЛ ЖИВОТ И ДА НЕ СИ УЧИЛ НИЩО И ДА РАЗДАВАШ АКЪЛ НАЛЯВО И НА ДЯСНО, НА ТАЗИ НАГЛОСТ ВИ Е НАУЧИЛ ТОДОР ЖИВКОВ.МОЖЕШЕ ДА СРИЧА НО ПЪК Е БИЛ ВЕЛИК МАНИПУЛАТОР. ХАХАХА НАЛИ ТАКА ВЪЗРАСТНИ СЪЩЕСТВА БЕЗ ГРАМ ОБРАЗОВАНИЕ???

                        А ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ ЛИ ЗАЩО ВИЕ КРАДЕТЕ И СЕГА КАТО НЯМА КАКВО ПОЧВАТЕ ДА ИЗБИВАТЕ ЧЕРВЕНИ КОМПЛЕКСИ.. СМЕШНА РАБОТА.. ЧЕ И ОСТАРЯЛА.. С РЪЦЕ СЕ МИСЛИ МНОГО ПО ЛЕСНО..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Излизат ми на маранди глупостите, затова отговарям в твоя пост, за ромпетрол не знам , но ВСИЧКИ други зареждат от нефтохим- и шел и омв и който друг ти дойде на ума, просто добавят различни присадки към горивата. Ако има внос той е на определени продукти/премиум/ но масовите бензини и дизела се зареждат от нефтохим.
                          200% гаранция
                          ЕКО, май също внасят.
                          Не съм сигурен, но нещо такова ми се върти ...
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Не е ли по добре по един бай мангал да ръга цепеници, мазута откъде идва бай х-й. Само и само да направим лошо на руснаците си готов да сринеш държавата, аман от тъпунгери
                            Като им правехме хубаво, защо сме сринати? То е лесно, от чужбина да се дава акъл.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Индустрията иска близо 23% по-евтин газ от април

                              Дума

                              24. Февруари 2015 , брой: 44 112 0

                              Индустриалните енергийни консуматори настояват за намаление на цената на природния газ от началото на април поне с 22,7 на сто. Това пише в отворено писмо на Българската федерация на индустриалните енергийни консуматори до министрите на икономиката и на енергетиката, получено вчера и в БТА.
                              Цените на петрола достигнаха най-ниски нива за последните 5 години, а все още няма ефективно намаление на цената на природния газ за индустрията в България. В момента консуматорите плащат над 600 лв./1000 куб. метра газ.
                              Изчисленията на федерацията показват, че цената се доближава до нивата от 2008 г., когато цената на петрола е била 145 долара за барел, а сега тя е почти три пъти по-ниска.
                              При огромните разлики в цените на енергията няма как българската икономика да е конкурентна на световните пазари, посочват още от организацията.

                              http://www.duma.bg/node/95759
                              ------------------------------------------------

                              П.П. Нарочно линк е от в-к Дума за моя приятел Моркуфф-а
                              И аз искам Астон Мартин и Мерцедес за по 10000 лева щот в момента са ми скъпи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от data Разгледай мнение
                                Голямото дърво е в сярното съдържание на дизела . Руснаците там са на светлинни години назад технологично . Който не вярва да събере малко информация с каква техника се преоборудва Нефтохима преди две години - руско оборудване няма НИКАКВО . И изобщо руските рафинерии са на светлинни години назад - те все още имат рафинерии само на атносферна дестилация - ако някой вдява за какво говоря . Не произвеждат реактори и катализатори за крекинг - всичко е от прогнилия запад !
                                Ми в Плама имаше атмосферно ваккумна дестилация и беше руска

                                Коментар

                                Working...
                                X