IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енергетика, енергийни източници, мрежи, цени на енергоносители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
    Ние можем без газ ! Повече от пожелателно е да се мине на ток. Не ни трябва газ, тока трябва да се харчи. Газта дори трябва да се забрани максимално.
    Ние можем и без ток.Да не забравяне че електификацията е от 100 години....Трейдърко ние можем и без градове гиганти като София.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Пешо, то та не става. Пускам тема.

      Ще напишеш и нещо да разбуниш духовете.
      Например, че руската газ няма алтернатива и без нея Европа не може .... Впрочем това го каза еврокомисарят по енергетиката Йотингер, не аз.

      Или че руските реактори са много по надеждни от френските и американските взети заедно. Което си е истина, стига да не попаднат в ръцете на пияните хохли.

      Или че в България трябва непременно да се развива ядрена енергетика и най-добрият вариант е да се построи АЕЦ Белене, което си е ЖИВАТА ИСТИНА.

      Аз пък казвам, че тока от когенерацията на ТЕЦ София трябва да се изкупува на цената на тока от АЕЦ Козлодуй. Нали е страничен продукт. Трябва да е евтин.
      Гигов аз не съм привърженик на ядрената енергетика.Според мен по добре е да строим вецове.И не съм по хвърлянето на бомби и разбунване на духове.Ако ще строим ядрена централа по добрият вариант е площадката в Белене.

      Коментар


      • gigow

        Ние можем без газ ! Повече от пожелателно е да се мине на ток. Не ни трябва газ, тока трябва да се харчи. Газта дори трябва да се забрани максимално.
        D.Y.F-091066

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Реших да отворя тази тема за да не ни се кара модератора че пишем в другите теми.Енергетиката е важно нещо и трябва да си има отделна тема.
          Пешо, то та не става. Пускам тема.

          Ще напишеш и нещо да разбуниш духовете.
          Например, че руската газ няма алтернатива и без нея Европа не може .... Впрочем това го каза еврокомисарят по енергетиката Йотингер, не аз.

          Или че руските реактори са много по надеждни от френските и американските взети заедно. Което си е истина, стига да не попаднат в ръцете на пияните хохли.

          Или че в България трябва непременно да се развива ядрена енергетика и най-добрият вариант е да се построи АЕЦ Белене, което си е ЖИВАТА ИСТИНА.

          Аз пък казвам, че тока от когенерацията на ТЕЦ София трябва да се изкупува на цената на тока от АЕЦ Козлодуй. Нали е страничен продукт. Трябва да е евтин.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Енергетика, енергийни източници, мрежи, цени на енергоносители

            Реших да отворя тази тема за да не ни се кара модератора че пишем в другите теми.Енергетиката е важно нещо и трябва да си има отделна тема.
          Working...
          X